X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Nieogarniam! Ani forum, ani domu... najchetniej spod koldry caly dzien bym nie wychodzila.
    No to leż i odpoczywaj kochana.. , tym bardziej, że za oknem u mnie zima, pada śnieg szok
    Basik83 wrote:
    Karolina ale cykl.
    w końcu spada mocno i będzie ta @ ufff niech już się kończy

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyć a próbowałaś inhalacje sobie zrobić? masz nebulizator? my kupiliśmy dla Młodego, ale jak nas coś łapie to też od razu inhalacje :-) a nos odtyka genialnie!!!

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak! Inhalacja chocby z samej soli i od razu lepiej sie oddycha :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc zdrowiej tam slonce

    Majamia nawet mi sie dzis nic niechce jedyne poki co to sniadanie gary pomylam pranie wstawilam i male do szkoly wygonilam

    Karolinka ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 09:04

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc 3. polecam sulfarinol lub droższy mucofluid mam przewlekły katar całoroczny obydwa świetnie sie sprawdzają na gesty katar

    mamusia86
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia czasem potrzebny taki dzień żeby nic nie robić. Jak masz taką możliwość to zrób sobie herbatkę i wskakuje pod kołdrę :)

    U nas dzisiaj piękne słońce ale za to wichury i zimno jak w grudniu aż zaczęłam się zastanawiać czy kurtek zimowych dzieciakom nie powyciagac brrr gdzie ta wiosna

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie... podlogi wolaja od tygodnia o umycie... w koncu trzeba cos zrobic, bo ilez mozna tak zyc? Pranie, obiad... agh... nie ma czasu sie lenic.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Mamabyć a próbowałaś inhalacje sobie zrobić? masz nebulizator? my kupiliśmy dla Młodego, ale jak nas coś łapie to też od razu inhalacje :-) a nos odtyka genialnie!!!
    Mam inhalator bo mam astmę także próbowałam i nie działa, ale wczoraj po kąpieli podzialalo także chyba ciepła para tym razem mi pomaga :) więc pójdę sobie kupić olejek miętowy i zrobię sobie parowke czy jak to się fachowo nazywa :D

    Majamia eee tam po 2 tygodniach prawie grzybem dom nie zarosnie. Ta pogoda na jaka kolwiek chec robienia trz nie pomaga. Moja mama ma remont i ja też cały czas mam syf ... :/ trudno jak się skończy to wtedy zrobię znów generalne porządki

    Mamusia86 to chyba sobie kupię a można w ciąży ?

    Karolina no to jak ma się skończyć na @ to niech jak najszybciej przyjdzie co zaczniesz nowy cykl.

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Oj nie... podlogi wolaja od tygodnia o umycie... w koncu trzeba cos zrobic, bo ilez mozna tak zyc? Pranie, obiad... agh... nie ma czasu sie lenic.

    E tam,podłoga nie zając nie ucieknie ;) ja bym tam robiła sobie wolne :D

    Mamabyc mi na taki zatkany nos pomagał sinupret tabletki,wszystko ładnie sciekalo tylko nie jest pewna jak to jest z tym lekiem w ciąży

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinupret mozna. Wiem, bo mi lekarze zalecali w poprzednich. To ziolowe. Chociaz na nich posze, ze tylko z zalecenia lekarza.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Karolina no to jak ma się skończyć na @ to niech jak najszybciej przyjdzie co zaczniesz nowy cykl.
    Nie widzę żadnej nadziei na coś więcej, więc niech się już @ zjawi i dość ...

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Znowu natworzyłyście. Później nadrobię dokładnie, bo skupić się nie mogę, znów łeb nawala... Wczoraj M wrócił z pracy, starsza córka zasnęła choć rzadko zdarzają jej się drzemki, malutka zajęła się sobą na macie, a my... no wiecie :-D
    ale temp. nadal w dole... chyba było podejście do owu i nic nie wyszło.. ehh..
    dłuuuuugi cykl się szykuje...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny wstaje rano a tu śnieg pada...myślałam że mi się śni i aż do męża zadzwoniłam czy na prawdę pada :O No wiecie co żeby w maju śnieg ?!

    hehe dziewczyny nie przesadzajcie ja nie sprzątam ciągle :p a nawet jak sprzątnę to i tak zaraz brudno :p Ale faktycznie teraz w drugim trymestrze mam więcej siły :)

    Majamia wiem właśnie co czujesz, ja w pierwszym trymestrze prawie codziennie tak mialam że tylko spać i nic ie robić

    Karolinams no skoro tak to już niech ta @ przylezie i się zacznie nowy cykl :)

    Rybaa nooo i super że działacie i to tak na spontanie :)

    Jenyyy znowu pada śnieg...a ja chciałam dzisiaj okna umyć w kuchni bo wczoraj już sił nie miałam no kurdeee

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw tak https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb067fdd5d12.jpg

    a potem tak https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a8822d35522.jpg

    masakra...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładną zimę w maju macie :D
    U nas padał grad a teraz znowu słońce ale strasznie zimno
    Mąż pojechał dziś do Ełku i dzwoni zaskoczony ze go tam śnieżyca zastala...co się z tą pogoda wyprawia

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch ja mieszkam właśnie 30km od Ełku więc to ta sama śnieżyca co u nas :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieg?!!!! o matko!!!! u mnie "na szczęście" tylko zimno! ale słońce od rana działa to może coś się nagrzeje w końcu :-) ale ja z kujaw to u nas zawsze trochę cieplej :-)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez śnieżyca była ale już wszystko zniknęło ;)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ten śnieg znika, ale najgorzej że co raz się chmurzy i znowu pada...jak tak dalej pójdzie to faktycznie sanki mogę wyciągać :O

    Dziewczyny a może wy coś mi jeszcze podsuniecie do zabaw dla dzieci na urodziny ?
    Wymyśliłam tak:
    1. Na pewno puszczanie baniek
    2. Doczepianie ogona dla Klakiera z zamkniętymi oczami
    3. Piniata Gargamel
    4. Memosy z obrazkami smerfów
    5. Rozpoznawanie imion smerfów po atrybutach np okulary, prezent (dzieci będą losować je z worka)
    6. Mam grę twister
    7. Fotościanka ze smerfami
    8. Chciałam zrobić taki domek smerfa żeby mogły sobie wchodzić ale nie wiem gdzie znajdę taki duży karton :/
    9. Ogolnie w ogrodzie jest rozstawiona taka duża trampolina i piaskownica

    Macie może coś jeszcze ? W sumie nie musi być koniecznie związane ze smerfami
    Będą dzieci od 8 lat do roku. Najwięcej takich 6 i 5 latków będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 13:03

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow,moje by były przeszczęśliwe na takich urodzinach.Myślę,że zabaw masz naprawdę wystarczająco,trampolina pewnie będzie dużą atrakcją.Jeżeli sporo będzie 5,6-latków to można im wymyśleć jakieś zawody,wyścigi,żeby dzieciaki energię wytaciły :D np. bieg w worku,albo wyścig z jajkiem na łyżce(tylko lepiej jajko ugotowane na twardo-mniej później sprzątania :)),przeciąganie liny(można zrobić drużyne smerfów i gargameli)

    Hilary lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ