X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny padam na ryj że tak brzydko powiem...wysprzatałam całą kuchnie od góry do dołu. Kupiłam w końcu te magiczne gąbki i faktycznie rewelacja. Wymyłam nimi wszystkie szafki, kuchenkę, zmywarkę i lodówkę i moje znienawidzone płytki. Nie wiem czym mój wujek z ciotka się kierowali wybierając takie płytki...są beżowe i takie mają jakby rowki więc ciężko je wyczyścić do tego mają takie jakby plamy że wygląda jakby brudne były a to taki kolor po prostu...
    Bardzo jestem zadowolona z efektów sprzątania:D ale teraz ani ręką ani nogą ruszyć nie mogę... synek bawi się z Werką a ja leżę i odpoczywam. Mąż za jakąś godzinę wraca to on zrobi kolacje i dzieci położy na szczęście od razu się zaoferował:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:43

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki <3

    Dzisiaj mam tak zly dzien, ze ciezko mi samej ze soba bo ja urodzona optymistka, wieczna gadula i wiecznie smiejaca sie nie usmiechnelam sie dzisiaj ani razu :(

    Nie testowalam dzisiaj bo jak temp. rano zobaczylam to stwierdzilam ze nie bede sie stresowac i do Piatku testow nie tykam i albo przyjdzie @ albo beda na tescie piekne kreski. Musze dzisiaj wyjsc z tego dola i bedzie ok, ale wiecie co? ja nie chce tak zyc. To jest jakis koszmar, wkolko tylko mysle czy sie udalo, wczesniej o staraniach i jezeli z tego cyklu nici to juz nie bede mierzyc tempki ani patrzec na dni plodne itp. bedzie sex i cala reszta na luzie bo mam dzieci i nie chce zeby moje zycie krecilo sie tylko wokol staran bo to idzie w depresje popasc. Jak sie uda miec 3 dziecko to bedzie a jak nie to nic na sile.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama rozumiem Cie doskonale,jak zobaczyłam temp twoją to tak pomyślałam, że na bank jesteś zestresowana i pewnie tak samo bym zareagowała jak ty.
    Mam to samo, to już rok jak się tak zadręczam, powtarzam sobie ciągle, że to bez sensu, że tak nie można, pierwsze pół roku był koszmar, każdy cykl to taki dół że szok, teraz jest ciut lepiej. Jestem jeszcze nakręcona ale już potrafię myśleć o innych rzeczach, fakt jak zbliża się testowanie to napięcie rośnie, ale do tego czasu udało mi się to jakoś ogarnąć.

    Hilary ty wariatko po co tak szalejesz, trzeba było sobie to sprzątanie na raty rozłożyć :D szalona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 18:58

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina i co zmywarka naprawiona?

    Majzu, Magada widze ze @ zawitala :( przykro mi i trzymam kciuki za kolejny letni cykl :)

    Rybaaa ja sie nie dziwie ze maz mogl niedomoc. Duzo myslenia i wiedza ze sa dni plodne i trzeba sie postarac robi swoje. A ja z mezem w weekend ogladalam o rodzinie ktora ma 20 dzieci i planuja kolejne :D i sa mega szczesliwi to co w tedy by ludzie gadali he he

    Mamusia86 witaj w naszym gronie ze swoja gromadka :)

    Mamabyc daj spokoj na ta pogode, brak slonca i juz na glowe pada ;)

    Karola super ze imprezki udane i jedzenie smaczne bylo :)

    Agii gratuluje ciazy bo nie mialam okazji :)

    Elwira rowniez witam na watku i zycze by szybko udalo sie zafasolkowac :) i powinnas sluchac siebie bo jezeli jestes juz zmeczona mierzeniem temp. to nic na sile ;) odpoczynek dobrze robi.

    A ten Acard to moze i ja powinnam brac na wlasna reke skoro pomoc moze w zagniezdzeniu zarodka.

    Hilary to widze ze u ciebie tez weekend imprezowy byl ;) i gratuluje nowego czlonka w rodzinie :)

    A z tesciowa to przykre :( moja ciocia miala raka trzustki, wiec wiem przez co przechodzicie.

    Karola a moze u Ciebie byla jednak pozniej owulacja i jeszcze cykl nie jest spisany na straty :)

    Muminka83 meeeeeeeeeeeeeega kciuki za testowanie :) i oddaj mi kochana ta swoja cierpliwosc do nie robienia kilka testow dzienie przez terminem @

    Pari zamrazalka odgruzowana?

    Paulina tzn. ze jestes juz po owulce?

    Hilary swietne sa te magiczne gabki ;) ale dalas czadu nie ma co, ale efekt koncowy na pewno cieszy :)

    Karola wiesz co, jak staralam sie o pierwsze dziecko to moglam cale swoje zycie temu podporzadkowac bo mialam i na to czas i wiadomo jak jest starajac sie o pierwsze, ale teraz nie chce zeby dzieci na tym cierpialy a one widza ze z mama cos nie tak. Ale jutro juz bedzie lepiej :)



  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:

    Karola a moze u Ciebie byla jednak pozniej owulacja i jeszcze cykl nie jest spisany na straty :)

    Karola wiesz co, jak staralam sie o pierwsze dziecko to moglam cale swoje zycie temu podporzadkowac bo mialam i na to czas i wiadomo jak jest starajac sie o pierwsze, ale teraz nie chce zeby dzieci na tym cierpialy a one widza ze z mama cos nie tak. Ale jutro juz bedzie lepiej :)
    Kochana dokładnie też zaczęłam tak na to patrzeć one są na świecie , kocham ich nad życie i nie ma co się załamywać. Są dla mnie najważniejsi w moim życiu i nie chcę by smucili się bo matka z dołami chodzi, więc wyluzowałam chociaż na tyle. :)
    Co do owulacji nawet jeśli miałaby być później to wszystko na jej nie korzyść, brałam luteine, no i serduszek niewiele więc nie liczę na cud. Zdecydowanie czekam na @ i nowe starania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 19:24

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie ze juz praktycznie gardlo mam wyleczone :) obylo sie bez antybiotyku i nie bylo to na pewno bakteryjne zapalenie jak ostatnio tylko wirusowe.

    karolinams lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a cóż to za gąbki? Bo nic nie wiem albo mój mózg nie zanotował informacji jam czytałam:) zdrówka dla tesciowej nie trakcie wiary bo ona czyni cuda.

    Podwójnamama to dobrze, że gardło lepiej. Obu ta temp nic nie zapowiadała tylko tak sobie spadła.

    Karola ale ty masz długi ten cykl może faktycznie ovu była później.


    A mnie ten nos zapchany do szału doprowadzi ani kuźwa wysmarakac nie mogę tak mam zaklejone. Krople nie pomagają. Irigacja zawsze dawała radę ale nie teraz ehhhh jak nie przejdzie to chyba do lekarza się wybiorę. Bo usta mam tak już popękane od oddychania, że szok.

  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Paulina i co zmywarka naprawiona?


    Paulina tzn. ze jestes juz po owulce?

    Zmywarka dalej nie dziala pan z serwisu dzwonil ze bedzie jutro ciekawe w ktore jutro? wrrr

    Na pewno nie jestem po owulce bo jakich kolwiek jej objawów brak.
    Jedyne tlumaczenie jest takie ze sporo sie przesunie i dopiero przede mną albo cykl bezowulacyjny...

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams rozłożyłam:p Dzisiaj kuchnia, jutro salon i balkon a synek swój pokój sprzątnie a w środę łazienka, nasza sypialnia i przedpokój:p

    Podwojnamama oby humorem Ci wrócił, nie ma co się załamywać tak jak piszesz masz już dzieci i one są najważniejsze a ja i tak czuję że będzie wszystko dobrze i będzie dzidziuś:D

    Mamabyce to się nazywa magiczna gąbka, ja akurat kupiłam w rosmanie. Taka zwykła biała gąbka ale w środku ma chyba jakiś płyn. Macza się ja w wodzie, wyciska i myje świetnie. Tylko dobrze jest najpierw sprawdzić na małym kawałku bo może zniszczyć. Współczuję kataru oby przeszedł

    Z teściową na początku to była masakra...każdy chyba myślał o najgorszym i ona też kiepsko się czuła. Na szczęście teraz już i ona się lepiej czuje i wyniki się polepszyły. Guz się zmniejsza i jest nadzieja na operację więc wszyscy myślą pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 20:09

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale was rozumiem z tym t estowaniem. To nie jest tak że mam cierpliwość ja już wiem że i tak to nic nie zmieni. Przy córce wręcz byłam w paranoi. Mój mąż się mnie bał bo nawet sex z kalendarzem i monitoringiem Afrodyta i ginekologiem. Dopiero gdy złamała mi się noga w czterech miejscach to był czas na przemyślenia. Zaszlam w ciążę dwa miesiące po ściągnięciu gipsu po ułożeniu alkoholowym. Hihi syn to walka 7 lat by się urodził. Stwierdzoną bezpłodność mnie dobila i kiedy przestałam marzyć pojawiły się dwie kreski. Okazuje się że dużo pije bo też po alkoholu. Chodzi mi o to że mamy dzieci i cieszmy się sobą a dzidzia się pojawi. Ogólnie polecam dobry bimber i siano

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Karolinams rozłożyłam:p Dzisiaj kuchnia, jutro salon i balkon a synek swój pokój sprzątnie a w środę łazienka, nasza sypialnia i przedpokój:p
    hahaha szalona ty !!!! chodziło mi o większe rozłożenie w czasie , eh ale z kobietą w ciąży ciężki owoc, uważaj tylko na siebie..
    Mamabyc3 wrote:
    Karola ale ty masz długi ten cykl może faktycznie ovu była później.
    .
    nie mam pojęcia co się u mnie dzieje... czekam póki co do końca tygodnia na @ czas pokaże.
    A tobie współczuję kataru bidulka..

    muminka83 haha kochana to tak jest, czasem psychika blokuje i my pewnie takie zblokowane jesteśmy , napalone mamuski :) a tu właśnie winko i luz jest potrzebny.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to racja że do zrobienia dzieci alko jest dobre ja to chyba wszytskie tworzylam choć po 1 lampce :)
    Hilary chyba się skuszę na te gąbKE skoro dobra

    Jak macie jakieś patenty na taki katar gesty to przyjmę każdy:D

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina hehe wiem :p ale znając życie jak bym sprzątneta pół kuchni to zaraz by się bałagan zrobił jeszcze gorszy :D
    Nie no będę uważać w sumie kuchnię musiałam tylko tak porządnie wyszorować bo dawno tego nie robiłam, resztę pomieszczeń to tylko kurze przetrzeć, odkurzyć więc tak na spokojnie :)

    karolinams lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wiem jak jest wena to się działa :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj już chyba nie nadrobię zaległości. Hilary mam wrażenie, że Ty ciągle sprzątasz :) O jakbym chciała mieć Twój zapał.
    U mnie 7 dc, sluz niby płodny. W sumie miałam odpuścić ten cykl, no ale zobaczymy...

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki :)
    I witam się po weekendzie, maj zaczął się u nas imprezowo,co weekend coś się dzieje,w niedziele czeka nas komunia kuzynki wiec głowa na szczescie zajęta innymi myślami niż starania.
    Dzięki za podpowiedzi ze zmywarkami, aktualnie jestem na etapie:jak wykombinować dodatkowe 2 cm żeby mi się zmywarka 60 cm zamieściła.
    Hilary,szalona kobieto,zwolnij z tymi porządkami, bo wpedzasz mnie w poczucie winy ;)
    Dużo zdrowia dla teściowej.
    PodwojnaMama,Karolina mam to samo zawsze obiecuje sobie , że nie będę się nakręcić i o ile na początku cyklu jest super to im bliżej terminu @ to w głowie mi głównie jedno a potem najgorsze to rozczarowanie. Dzisiaj rozmawiałam z mężem czy w ogóle się jeszcze staramy i czy na pewno chce kolejne dziecko-powiedzial ,że owszem ale żeby wyluzować żeby było spontanicznie,i w sumie ma rację tylko mi ten cholerny zegar biologiczny tak głośno tyka nad głową , cały czas mam wrażenie, że ja juz za stara i ze to ostatni odpowiedni moment i nie umiem wyluzowac

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch ha ha zmniejsz szafke z boku wszystko się da :)
    Najważniejsze ze on chce z toba tego samego :) nie myśl o zegarze biol... Co ma byc to będzie :)

    Grochpaproch lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Grochpaproch ha ha zmniejsz szafke z boku wszystko się da :)
    Najważniejsze ze on chce z toba tego samego :) nie myśl o zegarze biol... Co ma byc to będzie :)

    O dziewczyno,nie takie pomysły juz mi do głowy przychodziły :D jeszcze trochę i zmienię branżę na projektowanie wnętrz;)

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka czyzbys byla z mojego rocznika?

    Karolina ale cykl.

    Podwojna mama nie doluj sie chyba kazda z nas tak ma.a ja sie tez zastanawiam nad tym acardem


    Mamabyc zdrowka .

    Paulinka moze sie ovu przesunie

    Aria to ❤ kiedy chcecie bez mierzenia.

    Hilary wariatko kochana a niechcesz u mnie posprzatac hehe
    Grochpaproch dzialac dzialac nie mysl o zzeg.biol.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieogarniam! Ani forum, ani domu... najchetniej spod koldry caly dzien bym nie wychodzila.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ