X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3. myślę ze można choc pewności nie mam to działa miejscowo i już po 5minutach

    mamusia86
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira, ja też polecam odpuścić. O poprzednią ciążę staraliśmy się od razu po powrocie @ po porodzie i zeszło 6 mcy. Byłam na jednym forum i co miesiąc nakręcanie na testowanie itp. Na 1 miesiąc pożegnałam się i odpuściłam (ale nie mężowi ;-P) i zaskoczyło.

    mamusia86 no to u Was wesoło ;) a jakiej płci? 2+2? trzymam kciuki :)
    ja też zawsze chciałam duuużą rodzinę, sama mam 5 rodzeństwa, ale po 2 cc stwierdziliśmy z mężem, że 3 to w tej sytuacji max., nie będę narażać swojego zdrowia. Dlatego teraz marzy mi się synek... Ale będzie co będzie.

    karolinams, podobne cykle do Twoich miałam przed ciążami. masakra, współczuję :-/

    muminka, moją szyjka po 2 porodzie też inna jest niż wcześniej, i też jakby lekko otwarta zawsze. Mimo, że ja cc, ale 2 poród już z rozkręconą akcją i 7 cm rozwarcia, więc widać nie wróciła do stanu sprzed ciąży. Trzymam kciuki za II kreski ;-)

    Ja na pewno w maju testuję, ale jeszcze nie wiem kiedy, powiem jak w końcu owu przyjdzie :) Ja się dziś do du*y czuję, głowa od rana bolała, teraz już trochę przeszło, ale i tak nie do życia jestem.. Albo mnie coś bierze, albo w końcu owu zawitała, bo czuję, że temp rośnie i termometr pokazuje ponad 37.

    Hilary współczuję teściowej. Oby było tylko lepiej i pokonała to dziadostwo.
    I czekamy na wieści środowe ;) A z Ciebie pracuś ;) choć powiem, że ja jak się już za coś zabiorę to też na maxa, najgorzej to właśnie się zebrać ;-P

    PodwojnaMama trzymam kciuki, żeby temp odbiła ;-* i super, że ze zdrówkiem lepiej.

    Mamabyc3 zdrówka życzę! ;-*

    Paulina... ach ci serwisanci... trzymam kciuki za owulkę!

    Aria, to odpuść i <3 na luzie ;-)

    Grochpaproch, jak się popieści to się wszystko zmieści, haha, zmywarka też ;-) i nie myśl o zegarze biol., powodzenia!
    A co do projektowania, to ja też się mogę przebranżowić ;-) narazie zaprojektowałam meble do naszego mieszkania (w większości już wykonane), ale ciągnie mnie do czegoś "większego". Chyba powiem M, że kupujemy dom :-) haha

    Hilary, u nas były balony z helem, to wszystkie dzieciaki były przeszczęśliwe, no ale to trochę kosztuje..

    U nas słońce, ale zimno, no i młoda wierci dziurę w brzuchu, że chce iść na plac zabaw, a mi się nic nie chce....
    Zbieram siły na wieczór, żeby jeszcze <3 poprawić





    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:

    karolinams, podobne cykle do Twoich miałam przed ciążami. masakra, współczuję :-/

    ..... Chyba powiem M, że kupujemy dom :-) haha

    U nas słońce, ale zimno, no i młoda wierci dziurę w brzuchu, że chce iść na plac zabaw, a mi się nic nie chce....
    Zbieram siły na wieczór, żeby jeszcze <3 poprawić
    no jest wkurzający taki cykl ja takie miałam przed ciążą też, potem cały czas na tabletkach to regularnie no i teraz powrót do tego co było, wkurza na maksa.

    Tak dom to marzenie chyba większości... :) życzę realizacji w tym temacie

    u nas rano śnieg teraz słońce ale wieje... grrr więc zimno na bank

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - zrob babeczki i przygotuj lukier i inne takie do dekoracji. Dzieciaki wyzyja sie artystycznie, zjedza :D lukier niebieski, jakies dodatki smerfowe :D
    Albo jajka na twardo, pomidory i niechaj z nich robia grzybki.

    Do tego jakies konkurencję - biegi, slalomy. Cos jak ucieczka z domu Gargamela. Chowanego pt. Schowaj sie przed Klakierem.

    karolinams, Hilary lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, majamia ale macie bombowe pomysły , pełen szacun :)
    Dzieci będą zachwycone

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balony z Helen kosztują niestety więc ja zamówiłam tylko takie zwykłe niebieskie i białe i porozwieszam wszędzie

    Majamia te grzybki z jajek to zrobię do jedzenia już wcześniej pomyślałam. Do tego galaretki niebieskie z jagodami. Ogórki i inne warzywa porozkladam na talerzach w formie kwiatów. Do jedzenia to jeszcze będą zwykle rzeczy tzn mięsko z grila, szaszłyki. Babeczki to myślałam zrobić i żeby zjedli ale faktycznie fajniej jakby sami sobie udekorowali dzięki za pomysł:D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch oo właśnie czegoś takiego z ruchem mi brakowało:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie w ten śnieżny majżdziernikowy dzień :)

    ale w weekend temperatura ma być ok 20+ także jest nadzieja ;)

    Karolina -szkoda kurde- współczuje cykli

    Hilary -super imprezka będzie

    mama86- czwóreczka , jej jak mi się marzy :)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary nie chcesz posprzątać u mnie ? ;)

    PodwojnaMama trzymam kciuki aby jednak temp. odbiła
    zamrażalka odgruzowana.. dobrze, że zapasów cennych nie było za wiele :)

    Mamabyc3 zdrówka - niech katarzysko szybko przechodzi

    P_aulinaaa29 normalnie pan z serwisu to sobie w kulki pogrywa :/

    Grochpaproch kombinuj kombinuj ze zmywarką ..większa lepsza :) u nas też idealnie nie dało się zamienić z szafką ..więc długo była dziura ;) potem w końcu znalazłam taką zwykłą otwartą półeczkę co się tak zmieściła :)

    Rybaaaa u mnie też coś temp. dziś nie zaszalała dalej.. aż mi ovu odznaczyło owulkę i zgłupiałam

    Hilary normalnie urodziny ful wypas :) część pomysłów i u mnie była gdy córa robiła dla koleżanek.. co do balonów to gdzieś widziałam pomysł na włożenie w nie karteczek z zadaniami a dzieci przebijają i je wykonują

    u mnie temp. szaleje aż drugi raz zmierzyłam jak zobaczyłam ile termometr pokazuje ... wczorajsza to taka typowo z drugiej fazy cyklu u mmmnie a tu poleciało znów w dół...
    w ogóle dziś mnie brzuch boli i jajniki jak nie jeden to drugi :/

    spać mi się chce nieziemsko..ale przez to durne odmrażanie za późno sie położyłam jak na tak wczesną porę wstawania ..
    mięso właśnie duszę .. będzie miał chłopisko na jutro .. no i trzeba coś z niego zrobić bo już zamrozić z powrotem nie mogę

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kobietki za wsparcie ale temp. Nie odbije. Z godzine temu @ przylazla ale jest ok. Wczoraj mialam straszny dzien a dzisiaj sie z tym pogodzilam i coz nowy cykl i nowe starania :)

    Wejde wieczorkiem bo pogoda cudowna to trzeba korzystac :)

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama przykro mi .. oby kolejny był TYM :)

    zazdroszczę pogody ...u nas mega pochmurno i zimnawo bym powiedziała choć tyle, że śniegu nie widać :)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary chyba sama wpadnę z dziewczynami na przyjęcie dawaj adres heh :) dzieci będą zachwycone oby pogoda dopisała.

    Mama86 ja też zawsze chciałam mieć 4 ale warunki gorzej z miejscem na 4 szkraba. Ale 3 też będzie dobrze :)

    Kurde my mieliśmy robić remont łazienki latem ale kasy tyle jednak nie ubieramy bo zawsze znajdzie się jakiś większy wydatek. A z 12 tys potrzebujemy jak nic. U nas też rano sniezyca była teraz słońce świeci ale zimno że szok. Oby prognozy się sprawdziły i od piątku było ładniej. Choć pewnie owoce w tym roku to będzie cenowa masakra

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama tule :* ale i trzymam kciuki za nowy cykl

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna mama tule moze czeriec bedzie naszym miesiacem.

    Dziewczynki ja az bym chciala juz..wizyte mam za 6dni oby pozwolila ginka

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama, czyli biochemiczna ciaza? Jak test dodatni a mimo wszytko @ przybyla?
    Ja tak mialam cykl przed zajsciem w ciaze. Test blady, a zaraz @ przyszla.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy testy w trakcie owu coś pokażą? Bo znalazłam w szafce i jeszcze 1 test mi został z testowania sprzed 1.5 roku :-D

    PodwojnaMama tule :-* szkoda, że bety nie zrobiłaś to by było wiadomo czy to była cb..
    trzymam kciuki za czerwiec :-*

    Pari no to do dzieła! Może faktycznie owu dopiero będzie.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Okresu brak. Testy nadal negatywne beta z dziś poniżej 1.
    Pewnie zaburzenia hormonalne.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMama tule kochana ..

    Muminka83 szkoda ze negatywny test <3

    Basik oby wszystko po twojej mysli było, trzymam kciuki.

    Rybaa rob test probuj...

    Mamabyc oj tak remont lazienki to niezle wyzwanie finansowe ...

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama tulę! Jejku coś ostatnio na forum nie am dobrych wieści. Chyba przyda się znowu popsikać wiruskami $$$&&&****%%~~~~••<>□>□■□■□○○♡♡♡♡♡☆☆☆☆÷÷÷÷#£££€¥¥₩!!!$$$$$****<3 <3 <3 <3

    Mamabyc3 no pewnie wpadajcie :D na mazury

    Pari spoko mogę i u Cb sprzątnąc:p Jeszcze tylko jutro u siebie sypialnie muszę ogarnąć :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 maja 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj zrobię wam znowu smaka :D taka kolacja była u nas dzisiaj :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1fa1fc9c9790.jpg

    aria40 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ