X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Tulę kochana, wyobrażam sobie przez co przeszłaś. Mój w 4 ciąży też nie zareagował źle, gorzej chyba było w 3 ale ja się bardzo bałam, że będzie zły. Po poronieniu obiecał, ze spróbujemy, a całkiem niedawno wyznał, że chciał mnie tylko pocieszyć
    no i pocieszyl wystarczajaco teraz fasolek bedzie ladnie rósł co by mama byla przeszczesliwa :D

    aria40, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria bo tacy sa faceci. Moj tez chcial trzecie, później ze sam nie wie ( czy nas stać i takie tam). Następnie jak sie prawie poryczałam to pytał sie czy jestem pewna itd.. Znając życie znow w lipcu przy staraniu uslysze " na pewno?".


    Faceci chyba jednak inaczej podchodzą, czują ciężar odpowiedzialności finansowej, zapewnieniu bardzo dobrych warunków itd. A my kobiety emocjonalnie reagujemy.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria bo tacy sa faceci. Moj tez chcial trzecie, później ze sam nie wie ( czy nas stać i takie tam). Następnie jak sie prawie poryczałam to pytał sie czy jestem pewna itd.. Znając życie znow w lipcu przy staraniu uslysze " na pewno?".


    Faceci chyba jednak inaczej podchodzą, czują ciężar odpowiedzialności finansowej, zapewnieniu bardzo dobrych warunków itd. A my kobiety emocjonalnie reagujemy.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co zgodzę się z tym, ze tacy są faceci. W naszym przypadku odpowiedzialność finansową dzielimy na pół, więc nie dźwiga jej sam. Tak się zastanawiam, czy ja się nie załapię na model macierzyńskiego mam pół roku i ojciec pół roku?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci mają inną konstrukcję dlatego odpuścić trzeba sobie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Wiesz co zgodzę się z tym, ze tacy są faceci. W naszym przypadku odpowiedzialność finansową dzielimy na pół, więc nie dźwiga jej sam. Tak się zastanawiam, czy ja się nie załapię na model macierzyńskiego mam pół roku i ojciec pół roku?

    o kurde ....Aria taka ma być zmiana????

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś słyszałam

    wiecie co, chyba powiem w dzień matki, pewnie i tak się poryczę, ale nie posypie się grad pretensji od razu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 08:53

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niedobrze....moj Mąż nie mógłby z takiej opcji opieki skorzystać,mam nadzieję,że będzie to fakultatywne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 09:31

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria kochana nie przejmuj się oni są z innej planety... jak mój się zachował chyba nie musze przypomninac. Wczoraj jak okazało się że mam za dużo cukru ( pewnie będę miała cukrzyce) to wiadomo dieta to ten na mnie z pyskiem, że czemu on ma cierpiec przez moją głupotę bo mogłam nie zachodzić w ciążę przrciez. Na pocztaku przykro mi się zrobiło, ale w dupie to mam skoro mu coś nie pasuje to trudno może nie jeść tego co ugotuje i niech sam sobie upiecze ciasto... krzyż na drogę. Przejdzie mu oni nie myślą co mówią, że to też potrafi ranić. Sama siebie nie zapłodnilas a jeśli on uważal tylko w teoretycznie dni plodne to tylko gratulowac glupoty, skoro napewno nie chciał kejnego. Zobaczysz jak urodzi to zakocha się na amen :)

    Co do macierzyńskiego faktycznie czytałam te zmiany haha jestem ciekawa ilu tatuś ów pójdzie na temat układ:)

    Justi77, aria40 lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 - dobrze, że nie przejęłaś się gadaniem męża.... Co do cukrzycy to spokojnie moja siostra też miała w ciąży a po niej wszystko do normy wróciło.

    Ja tam nie widzę, tatusiów zostających w domach z dziećmi co 10 może by poszedł na ten układ.

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :D

    Dziewczyny ale piekne krechy :D i nie dajcie sie juz zwariowac z tymi betami, po co sie stresowac czy rosnie czy nie, jak kreseczki sciemnialy tzn. ze pieknie rosnie :) u mnie zawsze brak ciemniejacej kreski oznaczalo tylko jedno.

    Aria ale w szoku jestem ze Facelle tak pieknie wyszedl a ten 10 tak slabo. Ja nigdy tych Facelle nie kupowalam, ale musze zaczac ;)

    Enii wiesz jak mialam 18 lat i mialam bliskich przyjaciol blizniakow 18 letnich a ich mama 50 lat zaliczyla wpadke. Jeju jak oni sie wstydzili. No mowie Ci ;) a jak siostra im sie urodzila to klutnie byly o spacery he he i mama nie miala szans z wozkiem pochodzic. Swiata poza siostra nie widzieli he he

    Dziewczyny wiecie ja naprawde jak czytam zachowania Waszych facetow to nie rozumiem :( jeju jezeli facet nie chce miec juz dzieci to moze niech idzie podwiazac sobie jaja ze tak brzydko powiem i problem sie skonczy. Przeciez skoro skoro chca sexu bez gumki czy nawet przerywany to wiadomo ze z tego moga byc dzieci.

    Rozumiem ze jest Wam smutno i sie martwicie i przykro mi ze nie mozecie tej radosci z II kreseczek wspolnie obchodzic. U mnie w zwiazku jest inaczej. Moj maz to i 5 chcialby miec a to ja sie bardziej wachalam nad 3 ;) ale zycze Wam zeby byla ta radosc i milosc od pierwszego spojrzenia na maluszka <3

    Pari a Ty ile jestes dpo? nieustajace kciuki by kreseczka ciemniala :)

    Enii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez mialam cukrzyce ciazowa ktora nietstey nie zniknela po ciazy. Jechalam w ciazy na strasznie duzych dawkach insuliny 4 razy dziennie i tak zostalo :( a kazdy mnie uspokajal ze na pewno minie po ciazy.

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też jest tak że mąż chce bardzo. Ja raz tak, czasem znowu waham sie, to mi mąż ostatnio powiedział, że będziemy się kochac w te dni, kiedy będę chciała ;-) Ale tak w ogóle to kiedys mi powiedział, ze on mnie na pewno nie zmusi, bo to ja będe w ciąży, i ze ja będę rodzić, więc to bardziej moja decyzja. Był ze mną przy narodzinach dzieci to wie ile my kobiety się tam nacierpimy. Ale nie ma nic piękniejszego od uczucia, kiedy po porodzie przytulasz to malenkie cieplutkie dzieciątko :-) Oooo, ale się rozmarzyłam :-D

    A apropo sexu przerywanego, to kuzynka mojego męża, 42 lata,z takiego sekxu w listopadzie urodziła synka :-) A dzieci ma 19 i 21 lat :-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie że czeka mnie 4 cc? brrrrrrrrr

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze na tym fb to ja się już czasem gubię :-P

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde naprawde mnie cos bierze ..katar niedobrze mi ciekawe czy jakims wirusem sie nie zarazilam

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    dziewczyny wiecie że czeka mnie 4 cc? brrrrrrrrr

    Aria Kochana, rozumiem Cię... u mnie 3cc i też brrrr, masakra....

    ps. proszę nie myśl,zawsze są plusy i minusy, dzieciątko nie będzie wymęczone trudami porodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2017, 10:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze dziewczyny ze kazda ma strach przed cc. U mnie tez bylaby 3 i nieraz sobie mysle ze gdybym zrezygnowala ze staran to przynajmniej plus taki ze juz nie bede miec cc he he

    Marti ti nasi faceci podobnie mysla ;)

    Basik zdrowka <3

    Wiecie co? Niby jestem 4dpo a wlasnie pojawil mi sie sluz mega rozciagliwy i nie wiem o co chodzi??? Nigdy tak nie mialam i brzuch mnie strasznie @ zaczal bolec. Czy to mozliwe zeby byla 2 owulka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama :)ja tak miałam jak TY gdy zaciążyłam :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama dla mnie taki Sluz 3-4 dni po ovu to jest pewniak ciąży także życzę by u ciebie też byl;)

    Basik to kuruj się kochana

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ