X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 maja 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu sie ciazowo wszystko roznosi, wiec zaraz wszystkie tu zakropkowane bedziemy!
    Ja od rana kicham. Wirusy ciążowe dla Was #$!%&!!!

    Grochpaproch, Enii, karolinams, Basik83, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 30 maja 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Enii widzisz ja też mam przeczucie i to coraz bardziej, że to nie ten cykl.

    Ale ty masz taki piękny wykres,że aż się prosi żeby skończył się na zielono-za co trzymam mocno kciuki :)

    karolinams lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia a zebys wiedziala ze watek ciazowy sie robi a nie staraniowy ;)

    Dzisiaj zobaczylam ze Majzu tez zafasolkowala :) takze Maj naprawde obfity w fasolki jest he he

    Karolcia wytrzymasz z testowaniem do 3? Mnie nawet przez chorobe nie ciagnie do testowania :) ale jezeli sie nie udalo to jest to moj ostatni cykl staran. Ja juz podjelam decyzje. Za bardzo mnie to wykancza. Przestaly mnie cieszyc rzeczy ktore cieszyly mnie przed staraniami. A tak zyc nie chce. Od owulki do testowania itp. Kiedys gdy nie mialam dzieci to bylo co innego a teraz cierpia na tym dzieci bo mama jest inna niz zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia kciuki trzymam zeby synek lepiej sie poczul :)

    Basik maz sie ucieszyl na wiesci o ciazy?

    Aria a jak u Ciebie sytuacja z mezem?

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik Gratuluję!!!!!! zaglądam na forum a tu takie piękne wiadomości :-) strasznie się cieszę :-) na pewno wszystko będzie dobrze, krecha taka ładna!!!! a mnie dziś "-" więc będzie dzisiaj @! Ale to nic, najważniejsze że moje Słonko kończy dzisiaj 2 latka :-) a w niedzielę ja miałam urodziny i śpiewał mi "sto lat" (Tata go nauczył) :-)

    aria40, PodwojnaMama, Basik83, Rybaaaa, Hilary lubią tę wiadomość

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna , no cóż , sytuacja z mężem odbiega mocno od ideału, ale ciągle pamiętam o tym, że facet mój czeka na dziecko, którego nie chciał. Mimo, że moja głowa nie ogarnia tego, że można nie chcieć własnego dziecka, nawet gdy juz jest, staram się brać to pod uwagę każdego dnia. Taki mój los. Jest dla mnie chłodny ale miły. Mina się mu lekko wyprostowała, ale seksu pewnie nie będzie całą ciążę, a przyznam, że jest to dla mnie dramat, ale przecież nie będę go prosić :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Basik Gratuluję!!!!!! zaglądam na forum a tu takie piękne wiadomości :-) strasznie się cieszę :-) na pewno wszystko będzie dobrze, krecha taka ładna!!!! a mnie dziś "-" więc będzie dzisiaj @! Ale to nic, najważniejsze że moje Słonko kończy dzisiaj 2 latka :-) a w niedzielę ja miałam urodziny i śpiewał mi "sto lat" (Tata go nauczył) :-)


    wszystkiego najlepszego <3

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon - sto lat dla synka.

    PodwojnaMama - dzis jest zdecydowanie lepiej! Az uff zrobilam, jak rano przyszedl :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    ...
    Karolcia wytrzymasz z testowaniem do 3? Mnie nawet przez chorobe nie ciagnie do testowania :) ale jezeli sie nie udalo to jest to moj ostatni cykl staran. Ja juz podjelam decyzje. Za bardzo mnie to wykancza. Przestaly mnie cieszyc rzeczy ktore cieszyly mnie przed staraniami. A tak zyc nie chce. Od owulki do testowania itp. Kiedys gdy nie mialam dzieci to bylo co innego a teraz cierpia na tym dzieci bo mama jest inna niz zawsze.

    zgadzam się z tobą, ja też się zmieniłam , domatorka straszna, wszystko analizuje, przeliczam dni, czy mogę winko czy nie mogę... i też podjeliśmy decyzję, że staramy się do września, jak się nie uda to koniec. Tak ma być widocznie, wtedy w grudniu bukujemy na następne lato urlop za granicą.
    Grochpaproch wrote:
    Ale ty masz taki piękny wykres,że aż się prosi żeby skończył się na zielono-za co trzymam mocno kciuki :)
    temp ładna za przyczyną zastrzyku z pregnylu, już widać, że lekko spada, mam nadzieję, jeszcze bardzo ale rozum podpowiada, że nici z tego. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Basik Gratuluję!!!!!! zaglądam na forum a tu takie piękne wiadomości :-) strasznie się cieszę :-) na pewno wszystko będzie dobrze, krecha taka ładna!!!! a mnie dziś "-" więc będzie dzisiaj @! Ale to nic, najważniejsze że moje Słonko kończy dzisiaj 2 latka :-) a w niedzielę ja miałam urodziny i śpiewał mi "sto lat" (Tata go nauczył) :-)

    Kochanie dziekuje

    Sto lat dla synka i dla cb najlepsze zyczenia ❤

    Enii no taki inny wzielam niz ostatnio

    Podwojna mama wiem o co chodzi sama tak zylam od wrzesnia do marca..kiedy odpuscilam zaszlam w ciaze ale okazala sie biochemiczna...mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze..

    Jak maz zareagowal na ciaze

    Ogolnie dobrze cieszyl sie..


    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dwa razy post

    Dziewczyny ja teraz tak szybko nie bede sie chwalic rodzinieba wy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 08:35

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    ...moje Słonko kończy dzisiaj 2 latka :-) a w niedzielę ja miałam urodziny i śpiewał mi "sto lat" (Tata go nauczył) :-)
    wszystkiego najlepszego dla ciebie i dla małego :)

    Aria40 rozumiem Twój żal do męża, moja przyjaciółka miała tak ze swoim, ale powiem Ci kochana nie zadręczaj się tym, masz się cieszyć tym czasem. Olej go i ciesz się na maksa.. Kiedy dzieciom powiesz? jeszcze za wcześnie wiem, ale pewnie już korci co?

    Basik83 no ciekawe jak Twoja rodzinka zareaguje.... nie mów za szybko tym razem.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon wszystkiego co najlepsze dla synka i Ciebie :) buziaki!

    Aria no ta swiadomosc ze maz nie chce dziecka jest straszna ale wiesz co? Moze jak zobaczy tego okruszka na zdjeciu z usg to cos w nim peknie i zacznie go pragnac tak jak i Ty :) tego Ci zycze. A o sex? Pewnie nie pros sie. Ciekawe jak on da rade he he

    Karola wiesz ja tak z mezem nad morzen siedlismy i pogadalismy i uznalismy ze to i tak cud ze mamy dwoje dzieci bo kiedys nie bylismy pewni czy bedzie chociaz jedno. Sa zdrowe to najwazniejsze i tez sa plusy tego ze nie bedzie staran. Na urlop mozemy wyjechac gdzie chcemy. Nie musimy liczyc dni kiedy sex itp. Nie bedzie zadnego stresu z okresu ciazy itp. I w koncu bede mogla otworzyc swoja nalesnikarnie :) przestawiam sobie powoli myslenie ze brak 3 dziecka to nie tragedia i zaczyna byc dobrze :) przynajmniej w mlodym wieki bedziemy miec dzieci odchowane i bedziemy mogli jeszcze poszalec ;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka nie powiem chociaz tak mnie korci zeby powiedziec chociaz mamie...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik mam to samo :-) o 1 ciąży wiedziała praktycznie od razu po teście (ale już takim "tłustym) ;-). O 2 ciąży po wizycie serduszkowej (prawie 3 tygodnie wytrzymałam) i teraz myślę, że tak samo będzie. A reszta dowie się na roczku młodszej, to to będzie jakoś 11 tc. Mam dylemat tylko czy mówić teściowej, bo poprzednim razem męczyła, że ona chce od razu do córki swojej dzwonić, mimo, że od razu powiedzieliśmy, że chwalimy się za 2 tygodnie na święta. Truła i truła, że ona nie wytrzyma... Nie wygadała niby, ale ględziła cały czas..

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mama dzwoniła z wiadomością, że bratowa w ciąży to aż mnie korciło ;-) ale się powstrzymałam.

    karolinams, Enii lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Karola wiesz ja tak z mezem nad morzen siedlismy i pogadalismy i uznalismy ze to i tak cud ze mamy dwoje dzieci bo kiedys nie bylismy pewni czy bedzie chociaz jedno. Sa zdrowe to najwazniejsze i tez sa plusy tego ze nie bedzie staran. Na urlop mozemy wyjechac gdzie chcemy. Nie musimy liczyc dni kiedy sex itp. Nie bedzie zadnego stresu z okresu ciazy itp. I w koncu bede mogla otworzyc swoja nalesnikarnie :) przestawiam sobie powoli myslenie ze brak 3 dziecka to nie tragedia i zaczyna byc dobrze :) przynajmniej w mlodym wieki bedziemy miec dzieci odchowane i bedziemy mogli jeszcze poszalec ;)
    tak ja też już dojrzałam do tego, że brak trzeciego dziecka nie będzie tragedią i powoli zaczynam sobie samej udowadniać jakie plusy są już z odchowanych dzieci :) W zeszłym roku chcieliśmy w grudniu bukować urlop na to lato, ale czekaliśmy kiedy w końcu będę w ciąży i nie wiadomo kiedy bo wiadomo samolotem to różnie. Dlatego teraz decyzja zapadła do września jak nie to koniec. Teraz jeszcze decyzja o przepisaniu chłopców do szkoły prywatnej, by zabrać ich z tego środowiska w którym są teraz. Też dodatkowy koszt więc może tak ma być, że mają być tylko oni. :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...udało się ...
    U mnie wiecie tylko wy,mąż i przyjaciółka ... Reszta czytaj. Rodzice dowiedzą się jak zobaczę serduszko ... Pozostała reszta ,aż się domyśli... Miłego dnia dziewczynki :*

    PodwojnaMama, Rybaaaa, Grochpaproch lubią tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu i super :) trzymam kciuki za wizytę ale to jeszcze trochę :)
    ciekawe jak dasz radę ukryć swoją radość :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam ,dam ;) radość będzie jak zobaczę serduszko ,a to jeszcze trochę potrwa ... Nie jestem z nimi na co dzień więc ...ukryć nie będzie trudno ...

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ