X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, witam się i ja :-) Przepraszam, że mało pisze, ale siedząc w domu jednak mam jeszcze mniej czasu niż pisząc z pracy :-P
    Majzu, Basik gratuluję Wam z całego serca :-)
    Rybko wiem, jak to korci żeby powiedzieć, żeby podzielić się swoim szczęściem :-)
    Simon dużo szczęścia i zdrówka dla synka i dla Ciebie :-)
    Aria rozumiem, że bardzo Co ciężko w tych chwilach :-( a mąż to jeszcze sam do Ciebie przyjdzie, zobaczysz. I powiem Ci, że w tym dziecku będziesz mieć kiedyś duże wsparcie. Ja kiedyś przeczytałam list od mojej mamy to mojego taty. Wiem, że nie powinnam ale byłam dużo młodsza i korcilo mnie, i w tym liście moja mama też pisała do taty, że mój drugi brat, czuli jej trzecia ciąża, że on go nie chciał i tym podobne. Bardzo mi bylo przyrko. Ale jest i pomaga im bardzo i maja w nim wsparcie przede wszystkim finansowo uratował ich...
    Karola na kiedy masz termin @?
    PodwójnaMama szybkiego powrotu do zdrowia :-) a wiesz, czasem jak człowiek coś zaplanuje to potem niespodzianka ;-) może być tak że otworzysz nalesnikarnie a potem bach i będziesz w ciąży :-)
    Mam nadzieję, że każdej odpisałam :-)

    Hilary gdzie jesteś? Co u Ciebie?
    A wiecie, wy mnie tak nakrecilyscie ze sama zrobiłam test mimo iż się zabezpieczaliśmy w okolicy owu, ale 6 dc i potem trzy dni po owu juz nie i różnie może być. Na razie nic nie wyszło bo jeszcze mam trzy dni do @ ale myślę że przyjdzie @ bo mam to badanie w czerwcu i lepiej żeby tym razem przyszła :-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Basik Gratuluję!!!!!! zaglądam na forum a tu takie piękne wiadomości :-) strasznie się cieszę :-) na pewno wszystko będzie dobrze, krecha taka ładna!!!! a mnie dziś "-" więc będzie dzisiaj @! Ale to nic, najważniejsze że moje Słonko kończy dzisiaj 2 latka :-) a w niedzielę ja miałam urodziny i śpiewał mi "sto lat" (Tata go nauczył) :-)

    wszystkiego najlepszego dla Was :)

    Lila36 szczęście w nieszczęściu :( oby szybko udało się pozbyć diabelnej bakterii

    PodwojnaMama jak samopoczucie - zdrówka!

    Basik83 gratulacje i tu składam :)

    magada ja jutro mam wizytę i też się boję


    no ja się umówiłam prywatnie na wcześniejszą wizytę - koniec przyszłego tygodnia .. to może w końcu głowa spokojna będzie ... niby nic się nie dzieje ale tyle się czyta teraz że strach czy wszystko w porządku jest większy

    idę coś porobić w domu albo od razu się zdrzemnę .... sennność górą :P :/

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu no to tradycyjnie prosze napisac jakie masz objawy ciazowe ha ha ciesze sie i gratuluje <3

    Rybaaa zobaczysz ze czas szybko zleci i rowniez i Ty sie fasolka pochwalisz :)

    Karolcia przybij piatke ;) to zycie kiedy wszystko schodzi na drug plan bo zaraz w ciazy sie bedzie a ciazy nie widac, jest straszne. Ale ja mocno trzymam kciuki zebym zobaczyly u Ciebie 2 kreski na tescie :)

    Pati dziekuje <3 dzisiaj ciut lepiej ale goraczka nie odpuszcza ale troszke wiecej sil mam co widac bo jestem tu z Wami :) trzymam kciuki za wizyte!!!!!!!!!!!!

    Marti nie ciazy nie bedzie jak z tego cyklu nici bo pierwszy raz chce zaczac sie zabezpieczac. Moze wkladke zaloze. Gdybym odkladala starania na takiej zasadzie ze sex bez zabezpieczenia to moja glowa i tak by nie wyluzowala ;) i tak bym zyla od owulki do terminu @ a tego nie chce.

    Kobietki zafasolkowane te swieze. Powiedzcie czulyscie w tym cyklu ze ciaza z tego bedzie przed testowaniem czy calkiem normalnie sie czulyscie? Wiecie o co chodzi ;)

    Marti83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu a Ty robilas test czy od razu bete? Jaka wartosc bety mialas? Moze jak test robilas to wstaw nam fotke ;) ja uwielbiam patrzec na pozytywne test :D

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:

    Karolcia przybij piatke ;) to zycie kiedy wszystko schodzi na drug plan bo zaraz w ciazy sie bedzie a ciazy nie widac, jest straszne. Ale ja mocno trzymam kciuki zebym zobaczyly u Ciebie 2 kreski na tescie :)


    Kobietki zafasolkowane te swieze. Powiedzcie czulyscie w tym cyklu ze ciaza z tego bedzie przed testowaniem czy calkiem normalnie sie czulyscie? Wiecie o co chodzi ;)
    Myślałam, że ty już dawno zdrowa, rany długo cie trzyma kobietko... może trzeba coś mocniejszego, a może to oznaka ciąży, tak podobno też może być :D
    Wiem o czym mówisz, ja do września jak nie zajdę to wracam do tabletek, nie będzie żadnej niekontrolowanej wpadki więc kochana mamy ten sam tok myślenia :)
    Marti83 wrote:
    .
    Karola na kiedy masz termin @?

    A wiecie, wy mnie tak nakrecilyscie ze sama zrobiłam test mimo iż się zabezpieczaliśmy w okolicy owu, ale 6 dc i potem trzy dni po owu juz nie i różnie może być. Na razie nic nie wyszło bo jeszcze mam trzy dni do @ ale myślę że przyjdzie @ bo mam to badanie w czerwcu i lepiej żeby tym razem przyszła :-)
    termin mam na 3-5 czerwca bo u mnie różnie z fl.
    No można się nakręcić czytając nasz wątek i coróż któraś w ciąży i to z seksu z 4-5 dni przed owu :D

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja teraz od Niedzieli znowu chora jestem ale raptem zdrowa bylam z tydzien czasu. masakra jak mi zdrowie siadlo od antybiotyku ktory bralam z 1,5 miesiaca temu.

    A jakie tabsy wczesniej bralas anty?

    No to wlasnie wychodzi na to ze lepiej <3 przed owu ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2017, 10:34

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 maja 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkujecie postow.
    U mnie juz oficjalnie - syn sie odstawil... przesypia cale noce i nie chce ssac cyca :(

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama ja w ten cykl bez nadziei wchodziłam... po owu ból piersi, brzucha i kłócia w jajnikach .. iskierka się zapaliła... ale po kilku dniach jak ręką odjął
    .. przed testem trądzik (jak zawsze przed @) pobolewanie brzucha (też jak na @) .. tak sobie myślę, że może senność większa już ...ale że ja ogólnie od jakiegoś czasu chodzę jakaś taka niewyspana to jakoś nie poruszyło... po teście dopiero się rozkręcać zaczęły objawy

    zdrowiej bo trzyma Cie faktycznie długo

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i synka :)

    a jestem jestem :)
    Czasu trochę mam mało żeby na kompa wejść a na tel to mi lepiej na fb wchodzić.
    Ogarniam w końcu te rzeczy na imprezę...oczywiście miałam na to miesiąc czasu ale zabrałam się dopiero pod koniec :O
    Do tego w domu trzeba ogarnąć i dzieci wiec czas szybko leci.
    Dobrze, że czuje się w miarę ok :)
    Od kilku dni czuje bąbelki więc to w końcu maluszek się odzywa :)
    Do tego 2 dni temu brzuch mi normalnie "wyskoczył" i już nikt nie powie że przytyłam, tylko że ciąża :P no ale to już 5 miesiąc
    Zmywarka mi się znowu sama naprawiła :D
    A czajnik elektryczny się zepsuł ale w czwartek w lidlu będzie do kupienia :)

    Dziewczyny, które chcą żeby już wstawić <3 na listę to meldować się bo nie wiem czy już chcecie, czy jeszcze czekacie np do wizyty

    Marti83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia - łapie od Ciebie te cudowne wiruski.Powinny wykluc sie jak chlop przyjedzie.. Juz obacziłam kiedy maja dac o sobie znać (27.07-02.08 )

    Grochpaproch- u mnie dopiero pod koniec lipca jak chłop przyjedzie :D Dzis @ i spadek.

    simon86- Wszystkiego najlepszedo dla Ciebie i synka. Niech marzenia się spełnią. Czyli razem dzis balujemy z krwawą merry :P


    karolinams- Karolcia ładny wykres u Ciebie. Kciukasy trzymam :*

    Majzu Gratki Kochana :*

    Marti83- spoko jak tez po tym ostatnim spoznionym okresie robiłam (tzn. tydzien temu) bo tak mi było niedobrze ale jednak nic z tego.

    Pari- wysypiaj się :* Super że tak szybko masz wizytę :)

    PodwojnaMama - trzymam kciukaski :*

    Marti83 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Karola ja teraz od Niedzieli znowu chora jestem ale raptem zdrowa bylam z tydzien czasu. masakra jak mi zdrowie siadlo od antybiotyku ktory bralam z 1,5 miesiaca temu.

    A jakie tabsy wczesniej bralas anty?

    No to wlasnie wychodzi na to ze lepiej <3 przed owu ha ha
    No długo cie trzyma.
    Ja brałam ovulastan jakieś 4 lata, a wcześniej trochę plastry blee, potem wkładka która wypadł mi po 6 m-cach, potem yasminelle myślałam, że wszystkich pozabijam i pozagryzam.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama --- objawy?? Hmmm... Siedziałam cicho co prawda ,ale objawy były ... Zwalalam to na psychikę która lubi namieszać ... Więc zaraz po owu nabrzmiały mi piersi , śluz od 5 dpo stawał się coraz bardziej mokry i było go z każdym dniem więcej gdzie ja zawsze przed @ odczuwałam suszę ... 7 dpo robiąc zakupy zbolal mnie strasznie brzuch ... Promieniował do pleców ... To był ból chwilowy ale bardzo mocny aż mi się słabo zrobiło ... Od tamtego momentu cmilo mnie w podbrzuszu do 9 dpo ... Byłam pewna że @ przyjdzie bo ból był identyczny jak na @ pobolewaly mnie jajniki ... No i te piersi ...zawsze 8-9 dpo traciły ta jędrność przestawały boleć ,a tym razem pobolewaly jeszcze bardziej no i te rozsiane żyłki na nich ... 7-8 dpo w nocy było mi zimno miałam dreszcze myślałam że mnie rozkłada chorobą jakaś ... Zawsze byłam nocnym Markiem i a tak od 6 dpo zasypiałam już po 21 ej Wczoraj robilam bete i mam 49 ... W obecnej chwili nie mam żadnych objawów nie boli mnie brzuch ... Może trochę bardziej senna jestem i tyle ...

    karolinams lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy miałam alegrowe i te z Tesco ... Te drugie to porażka ,alegrowy wyszedł w 10 dpo ale bardzo blada kreska _ w 11 dpo facelle z rossmana pokazały piękna różowa kreskę testowa :)

    karolinams lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ale produkujecie postow.
    U mnie juz oficjalnie - syn sie odstawil... przesypia cale noce i nie chce ssac cyca :(
    no i dobrze kochana :) przeszliście to bezpoleśnie :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    Testy miałam alegrowe i te z Tesco ... Te drugie to porażka ,alegrowy wyszedł w 10 dpo ale bardzo blada kreska _ w 11 dpo facelle z rossmana pokazały piękna różowa kreskę testowa :)
    jutro mam 11 DPO może faktycznie się skuszę i zrobię, ale u mnie żadnych objawów , poprostu żadnych.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon, najlepszego dla synka :-)

    PodwojnaMama, hmm, nie wiem ale jakoś wszystkie ciąże czułam, że to TO ;-)
    Objawy... przelewanie w brzuchu, odbijanie i temp wyższa niż zwykle po owu. Piersi to nie pamiętam, żeby mnie bolały czy coś. I śluz kremowy.
    No, za to teraz objawów nie mam ŻADNYCH..

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 30 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ale temp sie ładnie trzyma. Chyba że tak masz czasem

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 maja 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Karola ale temp sie ładnie trzyma. Chyba że tak masz czasem
    Teraz po tym pregnylu chyba ta tempka taka. Zawszw była bardzo skaczaca :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 31 maja 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wy produkujecie tych postów:)

    Karolina i co sikalas?

    Ja znowu jestem chora..

    karolinams lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 maja 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdycham! Mdli mnie okrutnie eeee!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ