X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 7 lipca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marysiu :-)

    Powodzenia z mężem.
    U nas to ja bardzo chciałam, mąż nie bardzo. Ale bardziej ze względów logistycznych i finansowych. Ale kiedyś sam po prostu zapytał: "to co, robimy Bartka?". Ale często o tym wspominałam, tak o, przy okazji. Samochodu szukaliśmy to mówiłam, żeby od razu taki na 3 foteliki, i przy wielu wielu innych okazjach.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 lipca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się cieszę, że dziś piąteczek, jakaś zmęczona tym tygodniem jestem. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 8 lipca 2017, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W KOŃCU! kładę się spać... Wymęczona jestem przez 2 ostatnie dni straszliwie. Mąż dostał 2 dni wolnego, więc trzeba było wykorzystać. Wczoraj byliśmy w aquaparku z dziewczynami. Starsza zadowolona, młodsza praktycznie cały czas na rękach, w kółku bała się wody.. Na koniec, żeby nie było za pięknie to z M się pożarliśmy i wracaliśmy w milczeniu. Córy popadały, ja w końcu też zasnęłam w drodze, M też zmęczony i musiał się zatrzymywać 2 razy, żeby się przewietrzyć. No a później ogadnianie samochodu bo syf i mokrych rzeczy.. to w sumie 3 prania wyszły :-o
    A dziś było zoo. Liczyłam na mniej męczący dzień. I nawet tak się zapowiadało, ale... odwiedzaliśmy ostatnie zwierzaczki i szliśmy do wyjścia jak zaczęło kropić i grzmieć, to szybciorem, szybciorem nie czekamy, samochód 5 min drogi, to przed deszczem zdążymy. Nie udało się... Wprawdzie z parasolami, więc chociaż dziewczyny tak nie zmokły, przemoczeni do ostatniej nitki.. Pojechaliśmy do siostry się osuszyć i przebrać. No i zeszło. Ciuchy dla dzieeczyn miałam, dla nas siostra pożyczyła, no ale buty musieliśmy poczekać aż trochę przeschną. No a żeby moje z kuzunkami się pobawiły to chwilę posiedzieliśmy. Przyniosłam wszystkie rzeczy z samochodu włącznie z 2 wózkami i właśnie nastaeiłam ostatnie pranie na rano i skończyłam pranke ręczne wózków. Teraz się suszą. A ja padam...

    Karola, no w końcu, odpoczniesz sobie

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 8 lipca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość w nocy pisałam z mojego tel. A dziś rano już nie działa jak należy. Qrwa, jeszcze tego brakowało, że mi telefon zalało wczoraj... :-( Fakt torebka była cała mokra, a na początku deszczu był w bocznej koeszonce torby od dziewczyn. Osuszyłam go ile się dało z wierzchu i działał normalnie. Później zaczął szwankować, bo młoda bajki nie umiała włączyć w samochodzie, ale uruchomiłam ponownie i działał. A dziś dupa, ekran miga... :-( siedzi sobie teraz w misce ryżu, ale nie wiem czy to coś da.. i od rana mam zdupiony humor...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 lipca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy wy tez nie macie na nic sily ?masakra ja to bym tylko lezala i jadla.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 lipca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ojhjjj mam takie dni że tylko bym spała a na 2 dzień pełna energii :) ale jestem duzo bardziej leniwa nie da się ukryc....

    Rybaaa i jak telefon działa?

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja masakra przejde sie gdzies kawalek i zadyszka jakbym jakis maraton przebiegla..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc, nic z tego... wlacza sie i zaczyna po chwili ekran migac i tyle. Nie da sie z niego korzystac...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i o samopoczucie pytam ? Miłego dnia dziewczynki :*

    Edit...
    Czas chyba na suwaczek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2017, 08:25

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 10 lipca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Mamabyc, nic z tego... wlacza sie i zaczyna po chwili ekran migac i tyle. Nie da sie z niego korzystac...

    Miałam zalanie, w serwisie mi suszyli - 250 zł zapłaciłam

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lila36 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary
    Proszę wpisz mnie z testowaniem na lipiec. W tym miesiącu wprawdzie bardzo odpuściłam, tempki nie mierzyłam, męża nie było, ale wrócił i rzutem na taśmę w ostatnim dniu (tak mi się wydaje, bo nawet testów owulacyjnych nie robiłam) były przytulanki. W każdym razie jutro pierwszy test - jak mi się zdaję 10 dzień po owulacji. Ponieważ to już 13 cykl starań, to padnę trupem jak zobaczę dwie krechy.

    Witaj MysiaMarysia
    Mój mąż nie wychodził nigdy z inicjatywą, ale zawsze mówił, że ok, to robimy. Z pewnością daleko mu do idealnego chłopa, ale te 11 dni temu mnie dosłownie wzruszył. Przywiózł upominki dzieciom i coś super trafionego dla mnie, a oprócz tego zawołał mnie do pokoju, gdzie dzieciaków nie było i dał małą paczuszkę. A w niej urocze body w rozmiarze 3m z nazwą klubu sportowego z miasta, gdzie przebywał.

    aria40, karolinams lubią tę wiadomość

    1 ciąża: 1 cykl, poronienie, pęcherzyk bez serduszka
    2 ciąża: 2 cykl, dziecko
    3 ciąża: 1 cykl, dziecko
    4 ciąża: 1 cykl, dziecko
    5 ciąża: 15 cykl i nic
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,jestem nowa, mam nadzieję że mnie przygarnięcie i trochę podpowiecie co i jak tu na forum funkcjonuje

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mama dwójki dzieci, pierwszy syn 5 lat skończył w maju, druga córka 3 latka skończyła w kwietniu

  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,

    dziękuję Wam za odpowiedzi..... chyba pomogły wirtualnie, bo nie wiem jak to się stało, ale mąż wyraził chęć posiadania trzeciego potomka! Po prostu nie mogę wyjść z szoku! Chętnie więc dopiszę się do lipcowej listy testujących, bo właśnie u mnie dni płodne tralalalala!

    aria40 lubi tę wiadomość

    Jagna <3 15.04.2018
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Pysia89 i MysiaMarysia :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 11 lipca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu nie mogę pisać więcej niż kilka słów od razu po wyślij większość skasowane.
    Próbuje po raz trzeci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 08:44

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    W KOŃCU! kładę się spać... Wymęczona jestem przez 2 ostatnie dni....

    Karola, no w końcu, odpoczniesz sobie
    No to miałaś intensywny czas, jak telefon?

    Basik83 wrote:
    Hej dziewczyny czy wy tez nie macie na nic sily ?masakra ja to bym tylko lezala i jadla.
    ja mam to samo wracam z pracy zjadam obiad i koniec moich sił, padam na drzemkę a jak wstaję to ból żołądka i głowy bo zalega co zjadłam , masakra coś ostatnio źle się czuję. A senność to mnie dobija..
    Majzu wrote:
    Witam i o samopoczucie pytam ? Miłego dnia dziewczynki :*

    Edit...
    Czas chyba na suwaczek ;)
    No i super jest suwaczek :) ale coś mi się zdawało, że miałaś termin przedemną
    Lila36 wrote:
    Witaj MysiaMarysia
    Mój mąż nie wychodził nigdy z inicjatywą, ale zawsze mówił, że ok, to robimy. Z pewnością daleko mu do idealnego chłopa, ale te 11 dni temu mnie dosłownie wzruszył. Przywiózł upominki dzieciom i coś super trafionego dla mnie, a oprócz tego zawołał mnie do pokoju, gdzie dzieciaków nie było i dał małą paczuszkę. A w niej urocze body w rozmiarze 3m z nazwą klubu sportowego z miasta, gdzie przebywał.
    Super wzruszające naprawdę :) <3

    Witaj Pysia :)

    MysiaMarysia wrote:
    witajcie,

    dziękuję Wam za odpowiedzi..... chyba pomogły wirtualnie, bo nie wiem jak to się stało, ale mąż wyraził chęć posiadania trzeciego potomka! Po prostu nie mogę wyjść z szoku! Chętnie więc dopiszę się do lipcowej listy testujących, bo właśnie u mnie dni płodne tralalalala!
    Super cieszę się, życzę oby był owocny strzał :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wg USG i ovu pewnie tak ...ale ja swój termin liczę od ostatniej @

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu a to pewnie dlatego :) , ja mam według owu a to zgadza się z USG bo według @ powinnam mieć z 3 dni później :) wszystko jasne

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ