X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku a beta wzrasta prawidlowo?

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 31 lipca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od poniedziałkowej do sobotniej wg kalkulatora tak,ale wczesniej był spadek w przeciągu 72 godz. Zobaczymy co będzie dzisiaj.

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to dzien cyklu,moze juz cos na Usg a poza tym dodam,ze bylo juz duzo donoszonych ciaz versus dziwnie zachowujaca się beta. Uszy do góry Groch !

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 31 lipca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku oby wszytsko było dobrze daj zaraz znać po wizycue

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 31 lipca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Witam was kochane pisze tutaj do Was ponieważ powiem tak mam 2 synów nie ukrywam że chciałabym mieć większą gromadkę tylko są to tak zwane małe lobuziatka które kocham nad życie , nigdy nie chciałabym żeby dzieci miały dużą różnicę wieku między sobą . Może dlatego że ja sama jestem siostra ale różnica wieku to 11 i 13 lat. I czułam się zawsze jedynaczką .. moi synowie jeden w styczniu skończy 4latka drugi w grudniu tego roku rok . . Między nimi jest różnica 3 lata bez miesiąca , rocznikowo 2. Tylko pytanie jak kochane dajecie sobie radę z więcej niż 2 dzieci???. Jak to jest ??? Z mężem od porodu 2 synka nie zabezpieczamy się z myślą jak będzie to będzie choć wiemy że nie jest to proste o 1 syna rok starań o drugiego prawie dwa lata... napiszcie kilka choć słów ponieważ jestem ciekawa opinii i porad mam które mają więcej pociech.
    Ja też się dowiem w grudniu jak to jest z 3 dzieci. U mnie różnica będzie między najstarsza 4lata 3miesiące a mlodsza 2 lata 4 miesięcy. O starsza się tak nie boję jak o mlodsza ona jest dość absorbujacym dzieckiem potrzebuje dużo uwagi szczególnie mojej. Mały z niej broj jest starsza była dużo grzeczniejsza, ale dam radę bo muszę nie mam wyjścia. Bardziej się boję o typowe domowe obowiązki teraz z 2 radzę sobie barfzo dobrze, jednak z 3 może być gorzej ( chociaż o spokojnej porannej toalecie mogę pomarzyć:) )

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 31 lipca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi,Mamabyć dziekuję za słowa wsparcia :) Ciężko mi uwierzyć,że będzie z tego coś dobrego ale wiadomo nadzieja umiera ostatnia
    Dzisiejsza beta 378,5 czyli się podwoiła przez te 48 h,ale to już teoretycznie 25 dpo więc wartość bardzo niska.W donoszonych ciążach na tym etapie miałam już betę 7-8 tyś.,nawet w tej poronionej było ponad 500,no i takich plamień nigdy w ciąży nie miałam,nie licząc tej straconej.Ja wiem,że każda ciążą inna ale ciężko mi zachować optymizm w takie sytuacji.Ja już w zasadzie się pogodziłam,że ją stracę,nie sądziłam tylko że to tyle będzie trwało,tyle czasu niepewności.No nic dam znać po jutrzejszej wizycie

    Magduullina lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ,hmm chyba jednak masz rację z ta wysokoscia bety,kurcze mega niska,ale jesli po drodze podwajsla sie lub minimum 60%wzrostu to moze ,z drugiej strony nie ma co glowy lamac : ( :(... Daj znaka po jutrzejszej wizycie.Trzymam kciuki aby bylo jednak dobrze!

    Zbieram się Dziewczyny do szpitala i muszę Wam powiedzieć, że trochę się boję...

    Mąż trochę przerażony, ze musi sam zostac z dziećmi, ale dobrze mu to zrobi ☺.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 19:11

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku życzę z całego serca oby to była tylko beta a kropek mial się dobrze. O której masz jutro wizytę?

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi,wcale się nie dziwię,ze się boisz.Trzymaj się dzielnie w tym szpitalu.Jak będziesz miała siłę to odezwij się do nas.

    Mamabyc, wizyta jutro a właściwie to dzisiaj po 19-tej

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku,buszujesz po nocach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm urwalo mi posta....
    Zadalam pytanie czy spotkalyscie sie z Nowenna Pompejanska?

    Chyba do tej pory to mi się wydawalo,ze się modlę. ..
    Wszystko jest po coś.

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku Justi tulę

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi ja słyszałam o niej ale nie odmawiałam ...ponoć działa cuda.. trzymaj się w tym szpitalu :(


    Grochpaproch trzymam kciuki aby było dobrze

    u nas duchota i gorąc niemiłosierny

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 wrote:
    Dziękuję moje Kochane!!!!!!!
    A to tak dla pewności zrobiony dzisiaj rano (termin @):

    https://zapodaj.net/dd2f4a5eefbd9.jpg.html

    :-)
    Gratuluje kochana :)

    Justi współczuję i tulę kochana ...

    Grochpaproch trzymam bardzo mocno kciuki

    Magdulinka ja będę miała trzecie w dużym odstępie od poprzednich dzieci więc to trzecie będzie pewnie jak trochę jedynak.

    Podwójnamama Witaj kochana ostatnio słabo się tu odzywam, ale już się melduję :)
    Jestem po USG prenatalnym i wszystko jest w porządku , testy PAPA do odbioru na wizycie u genetyka 17 sierpnia, w tym dniu mam również Rezonans Magnetyczny głowy mojego siedmiolatka , trochę się będę stresować.

    Magduullina, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz w domu,uff. Szpital byl bardzo ok,sw. Zofii.
    Hmm ,Dziewczyny jestem zawiedziona trochę swoim M....Potrzebuję z jego strony takiego "zainteresowania",przytulenia a On nawija mi coś o swoich meczach itp. Jak mu opowiedzialam,ze byly momenty takie trudniejsze ,mialam po zalozeniu cytotecu zbyt duze krwawienia i jak na filmie ekspresowo narkoza i zabieg,ze w miedzy czasie zemdlalam to tak jakos mam wrażenie nie ruszyło Go. Czy mi odbija i się czepiam chłopa? Znowu ryczę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 19:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej to jeszcze dzidiaj chcialby pojsc na mecz,widzialam to w nim,ale tak dla"przyzwoitosci"powiedzial,ze zostanie w domu,ale jutro juz idzie na swoj trening.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 19:10

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi kochana, przytulam mocno :-*
    Chłopy to chłopy, za nimi się nie trafi.. ale na pewno na swój sposób przeżywa.. może nie wie jak ma się zachować? Spróbuj powoedzieć mu wprost czego oczekujesz, ja bym przynajmniej spróbowała..

    Groszku, może jeszcze nie wszystko stracone? Daj znać jak po wizycie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 22:08

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, super, że wszystko ok. A u synkateż na pewno wszystko dobrze wyjdzie :-*

    Magdulinka, u mnie trzecie w drodze to się dopiero przekonam jak jest z trójką. Choć z tą moją dwójcą bywa ciężko.. różnica mała bo teraz 19 mcy, a między 2 a 3 będzie 18 mcy. Ale starsza się malutkimi kroczkami usamodzielnia, więc może nie będzie tak źle ;-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria a jak u Ciebie?
    Wczoraj miałaś tą konsultację u genetyka? Co powiedział? Pisz Kochana co u Ciebie bo się martwię :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa dzięki kochana

    Mieliśmy pobranie krwi na badanie kariotypów. Konsultacja będzie po wynikach. Teraz mam przymusowy okres oczekiwania na wyniki i po nich zapadną decyzje. Mój m. narazie milczy na temat ewentualnych starań, ale ja wiem, że nic z tego nie będzie, bo przecież wczesniej tez był przeciwny. Liczyłam na cud wbrew jego woli i dostałam..... nauczkę.... Mam wiele przemyśleń. Moje pragnienie dziecka nie zmalało, a największym marzeniem jest jego zgoda i akceptacja, bo życie pokazało mi, że bez tego, ciąża skończy się tragicznie.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ