Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary możesz w którymś momencie przerwać wychowawczy i iść na l4 tak jak ja pisałam zrobiłam tak jakoś w 16tc. Jak będziesz chciała dokładnie wiedziec jak to zrobić pisz to dokładnie powiem co i jak :) a nawy pytałam się radcy prawnego także moja wiedza w tym temacie jest na 100% zgodna z przepisami chyba że przez 2 lata jakieś ustawy są nowe ;)

A u nas dziś czysta jesień, az nic się nie chce tylko spać.

U nas z naszymi małymi to wakacje co najwyżej polskie morze zostaje. W góry marzy mi się pojechać, ale chyba nie ten wiek jeszcze;)

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc mi tez sie marza wakacje w górach. A szczegolnie w Zakopanem. Nad morzem bylysmy na tych wakacjach male widzialy wtedy morze pierwszy. Raz w życiu emocje i minki nie do opisania

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc jak możesz to napisz mi proszę może w wiadomości prywatnej co i jak

My w sumie co roku jeździmy nad morze na kilka dni...niestety mąż ma taką pracę że w wakacje może zapomnieć o urlopie bo wtedy jest najwięcej pracy...ale te 4/5 dni na koniec czerwca się udaje. W tamtym roku pojechaliśmy z naszą dwójka bo wcześniej sami. Dla młodego mega się podobało ale z Werką gorzej bo miała wtedy okres kolek...
    W tym roku nie wiem czy pojedziemy nad morze...Na pewno wybierzemy się do Warszawy żeby mąż tym samochodem się przejechał bo zamówiłam na Warszawę może się odwiedzi zoo przy okazji i planetarium

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    A gdzie się wybieracie na urlop?
    U nas w tym roku padło na Egipt :)
    Jaspis-my w tym roku do Chorwacji śmigamy.
    A że jedziemy samochodem to chcemy zachaczyć o Bratyslave i Wiedeń ,a może i Wenecja.

Jaspis lubi tę wiadomość

• ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w górach byliśmy 2 lata temu ,a że nasze dziewczyny nie bardzo chętne do chodzenia po górach,to czuje niedosyt.Już m. rozmawialiśmy że w góry to sami pojedziemy.Nasze córki nie są wymagające co do letnich wakacji ,im wystarczy że jal jest ciepło to na plaże jedziemy ,od rana do wieczora i zadowolone.A że mamy 20 min samochodem to jak jest upał ,pakujemy się po pracy do auta i jedziemy popływać.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2017, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    Jaspis-my w tym roku do Chorwacji śmigamy.
    A że jedziemy samochodem to chcemy zachaczyć o Bratyslave i Wiedeń ,a może i Wenecja.
    My też myśleliśmy o Chorwacji, ale nigdy samochodem w tak daleką podróż nie jeździliśmy. Może we wrześniu namówimy znajomych by razem pojechać, albo znajdziemy jakieś połączenie samolotem.
    Ostatnie 2 lata latalismy do Bułgarii, a teraz Bartek jest już większy, więc Egipt zaplanowaliśmy.

• Swan Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, a gdzie sie wybieracie? My jedziemy na 3 dni do Puli i przy okazji ponownie Wenecja, i 10 dni w Omisiu planujemy.

2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy do Makarskiej ale puki co robimy wywiad wśród znajomych ,może coś się jeszcze zmieni.

• Swan Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my bylismy 20 km od Makarskiej. Ogolnie bardziej mi sie podobalo w Lokvie niz w samej Makarskiej. I Bosnia jest piekna:-)

Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis - My też tak długiej trasy jeszcze nie jechaliśmy,dlatego planujemy jedną noc po drodze się zatrzymać ,a może na raz śmigniemy.Najdłużej jechaliśmy 8 godzin , w góry .Jechaliśmy w nocy więc dziewczyny większość trasy przespały.Zobaczymy .

• Swan Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Makarskiej jest 18 h najmniej, to prawie 1500 km. My jechalismy w sumie 24 h, ale maz w nocy spal 4 h i maly wymiotowal wiec stracilismy troche czasu. Ale wracalismy 20 h juz z odpoczynkiem meza.

Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    To my bylismy 20 km od Makarskiej. Ogolnie bardziej mi sie podobalo w Lokvie niz w samej Makarskiej. I Bosnia jest piekna:-)
    To musimy zerknąć na Lokvie ;) .My pierwsz raz do Chorwacji jak nam się spodoba to za rok inne miasto,no i może Bośnia ;)

• Swan Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy w miejscowosci Lokva Rogoznica. Piekna, cicha miescinka. Warto tam pojechac. Do Bosni tez, jest chyba 100 km do parku Kravice. Zerknij sobie w necie :-)

Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Do Makarskiej jest 18 h najmniej, to prawie 1500 km. My jechalismy w sumie 24 h, ale maz w nocy spal 4 h i maly wymiotowal wiec stracilismy troche czasu. Ale wracalismy 20 h juz z odpoczynkiem meza.
    Od nas ok 22 h ,bo my jeszcze pare godzin przez polske musimy śmignąć,w zeszłym roku m. siostra była .

• ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    My bylismy w miejscowosci Lokva Rogoznica. Piekna, cicha miescinka. Warto tam pojechac. Do Bosni tez, jest chyba 100 km do parku Kravice. Zerknij sobie w necie :-)
    Zerkne na pewno,dzięki za informację :)

• Swan Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lepiej nocujcie gdzies po drodze, bo my bylismy strasznie umeczeni. Tam sie ciezko jedzie, bo nawet w nocy bylo 35° i nie dalo sie w samochodzie zasnac przez ten upal... Myslalam, ze ducha wyzione.

Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka

Wysłany: 18 marca 2017, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie chcemy zrobić.

• ana79 Ekspertka

Wysłany: 19 marca 2017, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana w ten szaro-bury-wietrzny dzień.U mnie wszyscy jeszcze śpią ,a ja o 7 przewalam się z boku na bok,więc wstałam.Coś ostatnio spać nie mogę
    ,a jak zasnę to mi się jakieś pierdoły śnią i budzę się zmęczona,do bani.

• Hilary Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie...ja dziś miałam zły sen...dokladnie nie pamiętam ale było coś ze poszłam do WC i patrze a na wkładkę mam taką jasno czerwoną plamę, potem gdzieś chodziłam chyba do gin a potem gadałam z moim M. Dobrze ze jeszcze tylko 3 dni i wizyta.

A rano jak wstałam to leżał śnieg :O teraz już deszcz pada to zmył

I siedzę ostatni dzień w pracy. Ludzi w ogóle prawie nie ma...nie chce mi się...mogłaby być już 16 chociaż...

Ana79 podobno kubek ciepłego mleka na noc dobrze robi na sen :)

Co tam u reszty? Pewnie rodzinny dzień macie :)

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    simon -prima aprilis :)
    My w prima aprilis zrobiliśmy pierwszą córkę :-)

2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego