X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary możesz w którymś momencie przerwać wychowawczy i iść na l4 tak jak ja pisałam zrobiłam tak jakoś w 16tc. Jak będziesz chciała dokładnie wiedziec jak to zrobić pisz to dokładnie powiem co i jak :) a nawy pytałam się radcy prawnego także moja wiedza w tym temacie jest na 100% zgodna z przepisami chyba że przez 2 lata jakieś ustawy są nowe ;)

    A u nas dziś czysta jesień, az nic się nie chce tylko spać.

    U nas z naszymi małymi to wakacje co najwyżej polskie morze zostaje. W góry marzy mi się pojechać, ale chyba nie ten wiek jeszcze;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc mi tez sie marza wakacje w górach. A szczegolnie w Zakopanem. Nad morzem bylysmy na tych wakacjach male widzialy wtedy morze pierwszy. Raz w życiu emocje i minki nie do opisania

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc jak możesz to napisz mi proszę może w wiadomości prywatnej co i jak

    My w sumie co roku jeździmy nad morze na kilka dni...niestety mąż ma taką pracę że w wakacje może zapomnieć o urlopie bo wtedy jest najwięcej pracy...ale te 4/5 dni na koniec czerwca się udaje. W tamtym roku pojechaliśmy z naszą dwójka bo wcześniej sami. Dla młodego mega się podobało ale z Werką gorzej bo miała wtedy okres kolek...
    W tym roku nie wiem czy pojedziemy nad morze...Na pewno wybierzemy się do Warszawy żeby mąż tym samochodem się przejechał bo zamówiłam na Warszawę może się odwiedzi zoo przy okazji i planetarium

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    A gdzie się wybieracie na urlop?
    U nas w tym roku padło na Egipt :)
    Jaspis-my w tym roku do Chorwacji śmigamy.
    A że jedziemy samochodem to chcemy zachaczyć o Bratyslave i Wiedeń ,a może i Wenecja.

    Jaspis lubi tę wiadomość

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w górach byliśmy 2 lata temu ,a że nasze dziewczyny nie bardzo chętne do chodzenia po górach,to czuje niedosyt.Już m. rozmawialiśmy że w góry to sami pojedziemy.Nasze córki nie są wymagające co do letnich wakacji ,im wystarczy że jal jest ciepło to na plaże jedziemy ,od rana do wieczora i zadowolone.A że mamy 20 min samochodem to jak jest upał ,pakujemy się po pracy do auta i jedziemy popływać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    Jaspis-my w tym roku do Chorwacji śmigamy.
    A że jedziemy samochodem to chcemy zachaczyć o Bratyslave i Wiedeń ,a może i Wenecja.
    My też myśleliśmy o Chorwacji, ale nigdy samochodem w tak daleką podróż nie jeździliśmy. Może we wrześniu namówimy znajomych by razem pojechać, albo znajdziemy jakieś połączenie samolotem.
    Ostatnie 2 lata latalismy do Bułgarii, a teraz Bartek jest już większy, więc Egipt zaplanowaliśmy.

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, a gdzie sie wybieracie? My jedziemy na 3 dni do Puli i przy okazji ponownie Wenecja, i 10 dni w Omisiu planujemy.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy do Makarskiej ale puki co robimy wywiad wśród znajomych ,może coś się jeszcze zmieni.

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my bylismy 20 km od Makarskiej. Ogolnie bardziej mi sie podobalo w Lokvie niz w samej Makarskiej. I Bosnia jest piekna:-)

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis - My też tak długiej trasy jeszcze nie jechaliśmy,dlatego planujemy jedną noc po drodze się zatrzymać ,a może na raz śmigniemy.Najdłużej jechaliśmy 8 godzin , w góry .Jechaliśmy w nocy więc dziewczyny większość trasy przespały.Zobaczymy .

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Makarskiej jest 18 h najmniej, to prawie 1500 km. My jechalismy w sumie 24 h, ale maz w nocy spal 4 h i maly wymiotowal wiec stracilismy troche czasu. Ale wracalismy 20 h juz z odpoczynkiem meza.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    To my bylismy 20 km od Makarskiej. Ogolnie bardziej mi sie podobalo w Lokvie niz w samej Makarskiej. I Bosnia jest piekna:-)
    To musimy zerknąć na Lokvie ;) .My pierwsz raz do Chorwacji jak nam się spodoba to za rok inne miasto,no i może Bośnia ;)

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy w miejscowosci Lokva Rogoznica. Piekna, cicha miescinka. Warto tam pojechac. Do Bosni tez, jest chyba 100 km do parku Kravice. Zerknij sobie w necie :-)

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Do Makarskiej jest 18 h najmniej, to prawie 1500 km. My jechalismy w sumie 24 h, ale maz w nocy spal 4 h i maly wymiotowal wiec stracilismy troche czasu. Ale wracalismy 20 h juz z odpoczynkiem meza.
    Od nas ok 22 h ,bo my jeszcze pare godzin przez polske musimy śmignąć,w zeszłym roku m. siostra była .

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    My bylismy w miejscowosci Lokva Rogoznica. Piekna, cicha miescinka. Warto tam pojechac. Do Bosni tez, jest chyba 100 km do parku Kravice. Zerknij sobie w necie :-)
    Zerkne na pewno,dzięki za informację :)

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lepiej nocujcie gdzies po drodze, bo my bylismy strasznie umeczeni. Tam sie ciezko jedzie, bo nawet w nocy bylo 35° i nie dalo sie w samochodzie zasnac przez ten upal... Myslalam, ze ducha wyzione.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie chcemy zrobić.

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana w ten szaro-bury-wietrzny dzień.U mnie wszyscy jeszcze śpią ,a ja o 7 przewalam się z boku na bok,więc wstałam.Coś ostatnio spać nie mogę
    ,a jak zasnę to mi się jakieś pierdoły śnią i budzę się zmęczona,do bani.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie...ja dziś miałam zły sen...dokladnie nie pamiętam ale było coś ze poszłam do WC i patrze a na wkładkę mam taką jasno czerwoną plamę, potem gdzieś chodziłam chyba do gin a potem gadałam z moim M. Dobrze ze jeszcze tylko 3 dni i wizyta.

    A rano jak wstałam to leżał śnieg :O teraz już deszcz pada to zmył

    I siedzę ostatni dzień w pracy. Ludzi w ogóle prawie nie ma...nie chce mi się...mogłaby być już 16 chociaż...

    Ana79 podobno kubek ciepłego mleka na noc dobrze robi na sen :)

    Co tam u reszty? Pewnie rodzinny dzień macie :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    simon -prima aprilis :)
    My w prima aprilis zrobiliśmy pierwszą córkę :-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ