X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    z tym staraniem w tym cyklu to też mi nie na reke - bo termin by był na grudzien -a to najgorszy miesiac na urodziny ;) no bo tak z konca roku -- hehe ciagle coś mi nie pasuje ... ogólnie to już sama nie wiem czego chce ... mój mały w ciagu dnia ostatnio ciagle by sie na rekach nosił - na szczescie w nocy spi super tfu fu tfu ... i sama już nie wiem - czy to jest dobry pomysł z tym 4 dzieckiem ... aaaaaaaaaaa - raz na tak raz na nie ... wrr

    Miłego dnia pomimo wszystko życzę *

    Moja siostra jeat z grudnia i zawsze cieszyła się, że wieczbie młoda, bo wszycy już dawno po urodzinach a ona jeszcze nie ;-)
    i starsza córka w grudniu się urodziła. ja nie chciałam nigdy dziecka z listopada, taki szary bury i ponury, kilka tyg już leżałam w szpitalu i kiedy 30.11 od rana na ktg pisały się skurcze do 100, to modliłam się tylko, żebym wytrzymała do północy :-P ostatecznie urodziła się 03.12.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolałam rodzic na wiosnę tak jak tamtą dwójkę...No nic już z tym nie zrobię:p i tak wydaje mi się że urodzenia pod koniec października. Mam tylko nadzieję że nie będzie mocnych upałów w lato szczególnie w sierpniu jak już brzuch duży będę miała

    karolinams lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzenie w upały to jak dla mnie pół biedy.. najgorzej było w ten upał leżeć w szpitalu.. matka się rozpływa, dziecko biedna też.. ani okna otworzyć specjalnie. masakra.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 marca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki do mnie przylazla @ 2dni po terminie powiem szczerze ze gdzies sie juz ludzilam ze moze sie udalo no coz moze w kwietniu

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 :( to tak jak ja niby testy nie pokazywały ani krzty nadziei ale jednak się człowiek łudził. Może teraz nam się uda

    u mnie jedna jest z początku roku i bardzo się z tego cieszyłam... szczególnie gdy była wizja, że jako sześcio latka miała iść do szkoły ..więc byłaby w lepiej pozycji wtedy ..bo bliżej byłoby jej we wrześniu już mimo wszystko do 7-iu lat nich tych sześciu .

    Widzę, że już wakacje planujecie :) ... u nas nie wiadomo jak to będzie ...zależy od mojej pracy .. mój ma stały urlop w ten sam czas zawsze ..a ja nawet nie wiem czy będę pracować czy nie ..więc nie możemy nawet nic zaplanować ... choć u nas do tej pory skromnie bo pod namiot jeździliśmy.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 20 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaliczyliśmy Zakopanem w zeszłym roku, jak Franio był jeszcze malutki! został z moją Mamą, która była wniebowzięta że ma go tylko dla siebie! My wprawdzie zaliczyliśmy Orlą Perć, którą zawsze chciałam zobaczyć, ale serce mi pękało z tęsknoty... dlatego w tym roku wakacje nad morzem razem z Młodym :-)

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się marzy morze i starszej córze ..młodsza by chciała w góry też ale ja jej nie widzę tam bo wiecznie nogi bolą i nie chce się jej chodzić .. pomimo, że energii ma aż nadmiar :)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysmy na zadnym urlopie od urodzenia pierwszego syna nie bylismy.
    Może w tym roku chociazby na kilka dni gdzies sie wybierzemy - gory dosc blisko mamy, Ustron i Lesny Park Niespodzianek :) ale to wszystko sie okaze, czy do pracy wroce.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki w ten średnio piękny dzionek ;)
    Basik przykro mi, ale nowy cykl nowe możliwości.

    Cholera mnie to cycki już dziś mrowia i bolą i jajniki a to dopiero 4dpo. Zawsze zaczynały bolec jakoś tydzień przed @ jeszcze trochę to będę miała cały miesiąc PMS. Sama że sobą ten tydzień przed okresem wytrzymać niemoglam a teraz 2 tygodnie walki z hormonami ahhh.

    Ja dwie ciążę przechodziłam w upadłych i to sam koniec ciąż. Jak sobie przypomnę moje sloniowe spocone ciało po spacerze 15min yyyy wstrętne się wtedy czułam. Miałam wrażenie, że smierdze z kilometra. Ale bynajmniej zaraz mogłam chodzić na spacery z dziewczynami :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z wakacjami aż tak źle nie mamy na około pełno jezior, w razie czego ogród mamy więc basen i dzieciaki szczęśliwe:) chociaż chcemy chociaż na kilka dni nad morze jechać. Jak narazie napewno do Gdańska zoo zwiedzić ;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari mam nadzieje hehe ze tyn razem sie uda
    Testowanie na 18 kwietnia mozesz Hilary zapisac

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik teraz na pewno się uda !
    Mambyc3 my byliśmy w tamtym roku w gdansku w zoo i bardzo fajnie było, frajda dla dzieci.
    Noo ja w wakacje to siedzę albo u teściów na wiosce, albo u moich rodziców na Podlasiu mieszkają przy samym lesie a jak jestem w domu to mamy działkę niedaleko taki ogródek działkowych z domkiem, basen, piaskownica więc brałam dzieciaki i chodziłam bo to 5 minut drogi. Nad jezioro trochę trudno bo jak ja sama to nie dam rady 2 dzieci u pilnować szczególnie teraz jak będę w ciąży niestety u nas tak jest że w wakacje ja sama a mąż ciągle w pracy:( tylko te kilka dni na koniec czerwca mamy razem żeby gdzieś pojechać no i w zimę mąż ma miesiąc urlopu to korzystamy wtedy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 20:00

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 21 marca 2017, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, o której masz wizytę? Trzymam kciuki!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - to wizytujesz dzis ???? o której??? kciukasy!!!

    echhhh znów bede narzekać -- mój mały ostatnio tak mi daje popalić - noce są najgorsze ...

    i ja juz nie wiem czy ja chce to czwarte ..
    aaaaaaaaaaa zwariuje !!

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Hej dziewczynki do mnie przylazla @ 2dni po terminie powiem szczerze ze gdzies sie juz ludzilam ze moze sie udalo no coz moze w kwietniu


    Przytulam Basik

    U mnie nowy byl 8 dc i znów mam juz płodny śluz, odechciało mi sie testów owu po ostatnim cyklu, bo cały cykl były pozytywne. Tak więc tylko tempki i śluz, chociaż te zobserwacje już nie dają mi nadziei.

    Majzu też nie wiem czy chcę, od wczoraj mam takie myśli. Po co ja się tak napinam? Dlaczego nie mogę żyć normalnie. I powiem wam, że wraz z wiosną biorę głęboki oddech, a nadzieję na ciążę chowam głęboko, coby nie utrudniała mi dnia codziennego.

    Majzu widziałam na testerkach, że niejaka Joozefa ma 3 dzieci i teraz chyba jest w ciąży. Trzeba zaprosić szybciutko do nas :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa, Majzu wizytę mam jutro :P 22 marca na 11:15 :)

    Najlepiej jest chyba rzucić na luz, uda się to uda nie to nie i chyba najlepiej nic nie sprawdzać tak jak było u mnie...temp. nie mierzyłam, testów owu nie robiłam, śluz tylko sprawdzałam ale nawet nie wiem cy dobrze oceniłam a <3 było tak 2 razy w tygodniu

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju muszę wysprzątać mieszkanie na jutrzejszą imprezę, bo jutro za bardzo nie będzie czasu przez wizytę i jutro to będę tort robić i inne jedzenie. Ale jakoś nie mogę się zebrać i zacząć...:P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) Poprosze o dopisanie do listy starających sie o kolejnego maluszka- w moim przypadku czwartego. Mam 2 synkow i coreczke ( wiek: 7,5,2). Ja mam juz 37 lat ( do lipca). Staram sie od czasu poronienia, czyli od sierpnia 2016. Na razie nie wychodzi. Za wszystkie trzymam kciuki. Trafilam do Was dzieki Ari ktora serdecznie pozdrawiam :). Zycze wszystkim mamusiom powodzenia!

    aria40, Hilary lubią tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - a mezowi juz mowilas? :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc evve :) rozgosc sie :)
    Czyli da sie po dwoch synah corke miec :D mam nadzieje, ze u nastez tak bedzie ♡

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ