Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    z tym staraniem w tym cyklu to też mi nie na reke - bo termin by był na grudzien -a to najgorszy miesiac na urodziny ;) no bo tak z konca roku -- hehe ciagle coś mi nie pasuje ... ogólnie to już sama nie wiem czego chce ... mój mały w ciagu dnia ostatnio ciagle by sie na rekach nosił - na szczescie w nocy spi super tfu fu tfu ... i sama już nie wiem - czy to jest dobry pomysł z tym 4 dzieckiem ... aaaaaaaaaaa - raz na tak raz na nie ... wrr

Miłego dnia pomimo wszystko życzę *

Moja siostra jeat z grudnia i zawsze cieszyła się, że wieczbie młoda, bo wszycy już dawno po urodzinach a ona jeszcze nie ;-)
    i starsza córka w grudniu się urodziła. ja nie chciałam nigdy dziecka z listopada, taki szary bury i ponury, kilka tyg już leżałam w szpitalu i kiedy 30.11 od rana na ktg pisały się skurcze do 100, to modliłam się tylko, żebym wytrzymała do północy :-P ostatecznie urodziła się 03.12.

2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolałam rodzic na wiosnę tak jak tamtą dwójkę...No nic już z tym nie zrobię:p i tak wydaje mi się że urodzenia pod koniec października. Mam tylko nadzieję że nie będzie mocnych upałów w lato szczególnie w sierpniu jak już brzuch duży będę miała

karolinams lubi tę wiadomość

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzenie w upały to jak dla mnie pół biedy.. najgorzej było w ten upał leżeć w szpitalu.. matka się rozpływa, dziecko biedna też.. ani okna otworzyć specjalnie. masakra.

2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2017, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki do mnie przylazla @ 2dni po terminie powiem szczerze ze gdzies sie juz ludzilam ze moze sie udalo no coz moze w kwietniu

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka

Wysłany: 20 marca 2017, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 :( to tak jak ja niby testy nie pokazywały ani krzty nadziei ale jednak się człowiek łudził. Może teraz nam się uda

u mnie jedna jest z początku roku i bardzo się z tego cieszyłam... szczególnie gdy była wizja, że jako sześcio latka miała iść do szkoły ..więc byłaby w lepiej pozycji wtedy ..bo bliżej byłoby jej we wrześniu już mimo wszystko do 7-iu lat nich tych sześciu .

Widzę, że już wakacje planujecie :) ... u nas nie wiadomo jak to będzie ...zależy od mojej pracy .. mój ma stały urlop w ten sam czas zawsze ..a ja nawet nie wiem czy będę pracować czy nie ..więc nie możemy nawet nic zaplanować ... choć u nas do tej pory skromnie bo pod namiot jeździliśmy.

6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • simon86 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaliczyliśmy Zakopanem w zeszłym roku, jak Franio był jeszcze malutki! został z moją Mamą, która była wniebowzięta że ma go tylko dla siebie! My wprawdzie zaliczyliśmy Orlą Perć, którą zawsze chciałam zobaczyć, ale serce mi pękało z tęsknoty... dlatego w tym roku wakacje nad morzem razem z Młodym :-)

• Pari Ekspertka

Wysłany: 20 marca 2017, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się marzy morze i starszej córze ..młodsza by chciała w góry też ale ja jej nie widzę tam bo wiecznie nogi bolą i nie chce się jej chodzić .. pomimo, że energii ma aż nadmiar :)

6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysmy na zadnym urlopie od urodzenia pierwszego syna nie bylismy.
    Może w tym roku chociazby na kilka dni gdzies sie wybierzemy - gory dosc blisko mamy, Ustron i Lesny Park Niespodzianek :) ale to wszystko sie okaze, czy do pracy wroce.

syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki w ten średnio piękny dzionek ;)
    Basik przykro mi, ale nowy cykl nowe możliwości.

Cholera mnie to cycki już dziś mrowia i bolą i jajniki a to dopiero 4dpo. Zawsze zaczynały bolec jakoś tydzień przed @ jeszcze trochę to będę miała cały miesiąc PMS. Sama że sobą ten tydzień przed okresem wytrzymać niemoglam a teraz 2 tygodnie walki z hormonami ahhh.

Ja dwie ciążę przechodziłam w upadłych i to sam koniec ciąż. Jak sobie przypomnę moje sloniowe spocone ciało po spacerze 15min yyyy wstrętne się wtedy czułam. Miałam wrażenie, że smierdze z kilometra. Ale bynajmniej zaraz mogłam chodzić na spacery z dziewczynami :)

• Mamabyc3 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z wakacjami aż tak źle nie mamy na około pełno jezior, w razie czego ogród mamy więc basen i dzieciaki szczęśliwe:) chociaż chcemy chociaż na kilka dni nad morze jechać. Jak narazie napewno do Gdańska zoo zwiedzić ;)

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari mam nadzieje hehe ze tyn razem sie uda
    Testowanie na 18 kwietnia mozesz Hilary zapisac

Hilary lubi tę wiadomość

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet

Wysłany: 20 marca 2017, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik teraz na pewno się uda !
    Mambyc3 my byliśmy w tamtym roku w gdansku w zoo i bardzo fajnie było, frajda dla dzieci.
    Noo ja w wakacje to siedzę albo u teściów na wiosce, albo u moich rodziców na Podlasiu mieszkają przy samym lesie a jak jestem w domu to mamy działkę niedaleko taki ogródek działkowych z domkiem, basen, piaskownica więc brałam dzieciaki i chodziłam bo to 5 minut drogi. Nad jezioro trochę trudno bo jak ja sama to nie dam rady 2 dzieci u pilnować szczególnie teraz jak będę w ciąży niestety u nas tak jest że w wakacje ja sama a mąż ciągle w pracy:( tylko te kilka dni na koniec czerwca mamy razem żeby gdzieś pojechać no i w zimę mąż ma miesiąc urlopu to korzystamy wtedy

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 20:00

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 00:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, o której masz wizytę? Trzymam kciuki!

2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Majzu Ekspertka

Wysłany: 21 marca 2017, 06:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - to wizytujesz dzis ???? o której??? kciukasy!!!

echhhh znów bede narzekać -- mój mały ostatnio tak mi daje popalić - noce są najgorsze ...

i ja juz nie wiem czy ja chce to czwarte ..
    aaaaaaaaaaa zwariuje !!

II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 08:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Hej dziewczynki do mnie przylazla @ 2dni po terminie powiem szczerze ze gdzies sie juz ludzilam ze moze sie udalo no coz moze w kwietniu

Przytulam Basik

U mnie nowy byl 8 dc i znów mam juz płodny śluz, odechciało mi sie testów owu po ostatnim cyklu, bo cały cykl były pozytywne. Tak więc tylko tempki i śluz, chociaż te zobserwacje już nie dają mi nadziei.

Majzu też nie wiem czy chcę, od wczoraj mam takie myśli. Po co ja się tak napinam? Dlaczego nie mogę żyć normalnie. I powiem wam, że wraz z wiosną biorę głęboki oddech, a nadzieję na ciążę chowam głęboko, coby nie utrudniała mi dnia codziennego.

Majzu widziałam na testerkach, że niejaka Joozefa ma 3 dzieci i teraz chyba jest w ciąży. Trzeba zaprosić szybciutko do nas :)

p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa, Majzu wizytę mam jutro :P 22 marca na 11:15 :)

Najlepiej jest chyba rzucić na luz, uda się to uda nie to nie i chyba najlepiej nic nie sprawdzać tak jak było u mnie...temp. nie mierzyłam, testów owu nie robiłam, śluz tylko sprawdzałam ale nawet nie wiem cy dobrze oceniłam a <3 było tak 2 razy w tygodniu

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju muszę wysprzątać mieszkanie na jutrzejszą imprezę, bo jutro za bardzo nie będzie czasu przez wizytę i jutro to będę tort robić i inne jedzenie. Ale jakoś nie mogę się zebrać i zacząć...:P

klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 marca 2017, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) Poprosze o dopisanie do listy starających sie o kolejnego maluszka- w moim przypadku czwartego. Mam 2 synkow i coreczke ( wiek: 7,5,2). Ja mam juz 37 lat ( do lipca). Staram sie od czasu poronienia, czyli od sierpnia 2016. Na razie nie wychodzi. Za wszystkie trzymam kciuki. Trafilam do Was dzieki Ari ktora serdecznie pozdrawiam :). Zycze wszystkim mamusiom powodzenia!

aria40, Hilary lubią tę wiadomość

• majamia Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - a mezowi juz mowilas? :D

syn 03-2014 <3
  • majamia Autorytet

Wysłany: 21 marca 2017, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc evve :) rozgosc sie :)
    Czyli da sie po dwoch synah corke miec :D mam nadzieje, ze u nastez tak bedzie ♡

syn 03-2014 <3
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego