X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to Mamabyć miała miec :D

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aeecf9467b48.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, Hilary, Pysia89, MamaTuśka, anecz_kaa, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaByc przesliczny ❤

    Ja juz w domu :) malutka cudowna. Mierzy 14cm i wazy 232g i gin zrobil mi USG 3D i bylam pewna ze przez moja wage nie bedzie nic widac a bylo i malutka caly czas spala. Nawet paluszkiem nie ruszyla ❤ przeszczesliwa jestem!!!

    No i w pecherzu mi wyszla infekcja, wiec dostalam lek do wypicia i po nim minie. Kolejna wizyta za miesiac a w Styczniu cala rodzina idziemy na USG 3D i gin juz powiedzial ze ani centa nie wezmie ode mnie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ce7e65b6ca6b.gif

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e3607447813.jpg

    Hilary, Pysia89, żabka04 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc gratuluję i tutaj :)

    Podwójna super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 12:14

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale słodka podwójna ahhh jak temu czas szybko leci te moje 9 miesięcy jak dosłownie 2 minęły zaraz wy będziecie siedzieć i czekać.. ahhh stanowczo za szybko leci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 12:16

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 noo dokladnie za szybko leci...Wika zaraz już miesiac bedzie miała a pamietam jakbym dopiero wczoraj na porodówce była :o

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna malutka sliczna...

    Aniu Dawidek przeslodki ❤

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zdecydowanie czas za szybko leci. Ani sie obejrzymy a beda mysli o kolejnym maluszku ha ha

    MamaByc a jak maz? Zakochany w malutkim?

    No a po Nowym Roku nowe emocje z przyjscia kolejnych malenstw :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaByc a jakie wymiary Dawidek ma?

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaB GRATULACJE! <3 <3 <3
    Niech się zdrowo chowa i przynosi Wam mnóstwo radości każdego dnia ;)

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna, super!
    A do kogo Dziecina podobna ;)? Widać już?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 13:50

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 śliczny Dawidek:*** gratuluję z całego serca:*

    Podwójna- super:)
    Co to za bakteria? Posiew zlecili?

    Ja mam za tydzień wizytę i już doczekać nie mogę się naturalnie;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc piękny Dawidek <3

    Podwójna piękna córeczka<3

    Jakie słodkie te wasze dzieciaczki hihi


    Wróciłam jemy obiad i lecimy po córkę i z nią na urodziny koleżanki.
    Paczki mąż dostał świetne dolozylam drobiazgi i dzisiaj damy dzieciom bo mąż podjarany.
    Ahhhh
    Mówi że powie że mikołaj był dzisiaj w pracy więc dzisiaj da.
    Na mikołaja chyba coś planuje im dać skoro nie chce się przekonać że paczki mają czekać.

    Do wieczora.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka szybki ten mikołaj w listopadzie :P my idziemy na mikołajki 10 grudnia dopiero, wczesniej nikomu nie pasuje :P

    mamąbyc zazdroszcze ze Ty juz po!!!

    Podwójna ale fajne foty :) ja na usg 3d chyba nie ide... ale zobacze jeszcze. Ja teraz jade po córkę do przedszkola i potem po na zakupy, ja nadal nie mam pomysłu dla nich ;/



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka fajnie że takie super prezenty :)

    aa my jeszcze wczoraj byliśmy w końcu na pierwszym spacerze :) Wika super spała sobie całą drogę :) Wiktor zadowolony bo w jedną strone chciał wózek prowadzić i prowadził :) Za to Werka to porażka... szła ładnie za rekę przez 5 minut...potem zaczęła biegać, nic się nie słuchała, wywaliła się z 10 razy bo nie patrzyła pod nogi i wlaziłą na trawnik itd...no masakra...sama z nimi to ja chyba nigdy nie wyjde bo nie ogarne :/ Zaszliśmy do sklepu tzn maz z wozkiem czekal przed a ja z werka i wiktorem weszlam...to oczywiscie zaczela biegac i wybierac rzczy z półek wiec musialam ja trzemac na rekach...
    Jak pojechalismy do castoramy to zostawilismy ją i wiktora u brata M...JAK WRÓCILISMY TO SZWAGIERKA STWiERDZIŁA ze Werka jest straszna...moze nie wredna ale wszedzie włazi i strasznie krzyczy a ze oni maja synka pol rocznego co spal w pokoju obok to sie bala ze go obudzi krzykiem...na szczescie nie obudziła

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuska jestem ostatnia osoboa ktora mozna spytac do kogo dzieci podobne ha ha ja mam mega pamiec fotograficzna a nigdy nie potrafie u nikogo rozpoznac podobienstwa ha ha u swoich dzieci tez nie ;)

    Pysia tak mialam posiew ale nie powiem Ci co tam zlapalam bo wynikow nie widze a gin jak mowi zapalenie pecherza to ja nie wnikam co tam jest poki to nic powaznego. Antybiotyku na to nie trzeba. Mialam do wypicia szklanke wody z takim proszkiem specjalnym i przez 2 godziny nie moglam nic pic.

    Zabka ha ha moj maz taki sam jest ;) chodz damy wczesniej no wez. Radoche beda miec ale ja twarda jestem. Kiedys nieraz sie godzilam bo dzieci male to nie czaily kiedy Mikolajki itp. Ale teraz juz wiedza wiec niech bedzie tradycja.

    Aneczka to trzymam kciuki zeby pomysl na prezenty w sklepie Ci przyszedl ;)

    Hilary ha ha bardzo aktywne dziecko masz :P ja tego nie znam bo moje dzieci z tych co moglam miec wszyszlo poustawiane na meblach i nigdy nic nie sciagnely itp. Ale wierze Ci ze musisz miec oczy dookola glowy.

    Super ze pierwszy spacer zaliczony :) a wozek masz po starszej corci?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mój Wiktor też taki był, żadnych zabezpieczeń nie musiałam mieć w domu, spokojny był jak gdzieś lazł to wystarczyło powiedzieć że nie wolno i juz nie szedł tam. A Werka już w każdym pokoju ściany kredką pomazała, w szafkach do których sięga są zabezpieczenia itd ale w domu to jeszcze spoko bo wszystko jest tak ustawione zeby za bardzo nei nabroiła gorzej własnie u kogoś albo na spacerze...
    Wózek tak mam po Werce xlander xQ
    A ja tez w tej ciaży miałam jakieś zapelenie i taki proszek dostałam żeby rozpuscić i wypić, tylko mi gin kazała przed snem

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary to pewnie podobne te proszki do picia i normalnie tez powinnam na noc go wypic ale ja na noc biore insuline i nie moge innych lekow w tym czasie brac.

    No wlasnie moj syn to samo. Wystarczylo powiedziec. Nigdy scian nie mialam pomalowanych itp. I ogolnie moze i moja cora bylaby inna ale on od malego jej na kazdym kroku pokazywal. Tlumaczyl co wolno a co nie a ona tak wpatrzona w brata byla ze wszystko sie sluchala co on mowil, takze naprawde u mnie luz byl.

    Ale mysle ze Twoja corcia juz za rok wyrosnie z tego. Starsza bedzie to bardziej bedzie sluchac. Gorzej jak najmlodsza zacznie szkolic ha ha to wesolo w tedy bedziecie miec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a moze na Fb Mamabyc mowila jakie wymiary ma Dawidek? Ciekawi mnie bo nie wyglada na duzego chlopczyka ;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzy duzu bo 61 cm i prawie 4 kg..a dodkladnie 3980g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 17:36

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ