X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha Basiu a to mnie zaskoczylas :D dla mnie taki drobny sie wydaje ;)

    Mamabyc no to kochana podwojne gratki ze dalas rade naturalnie urodzic :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żyję wiec nie jest źle nawet nacinana nie byłam ;) moj oczywiście oczarowany synkiem tak samo jak i siostry :)

    Hilary moze to takie są 2 dzieci moja amelka to tez wszędzie na nic nie patrzy i ciągle jakieś guzy i siniaki. no ale co raz się uderza porzadnie to się nauczą ( chyba )

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powojna tak dokladnie jak Basia napisala tyle ma, wpisalam na pierwszej stronie

    Ehh no ja mam nadzieje ze z tego wyrosnie...ale glosna to ona jest juz od urodzenia...na porodowce jak mi ja dali to ona zamiast jeść to się darła:p Wika qydaje sie byc spokojna i bardzo przypomina mi Wiktora ale zobaczymy w ktora strone pozniej pojdzie :p

    Mambyc hehe no ciekawe czy sie naucza :p Super ze dobrze sie czujesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 19:42

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    żyję wiec nie jest źle nawet nacinana nie byłam ;) moj oczywiście oczarowany synkiem tak samo jak i siostry :)

    Hilary moze to takie są 2 dzieci moja amelka to tez wszędzie na nic nie patrzy i ciągle jakieś guzy i siniaki. no ale co raz się uderza porzadnie to się nauczą ( chyba )
    Ty też masz 2 córcia? No to pewnie szał :)



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc mam nadzieje ze nie jestes zla ze napisalam dziewczynom jakie wymiary mial Dawidek.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka u nas tez dwie dziewczyny i teraz synek bedzie.hehe

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3- piękna waga i wzrost:)) dzielna babeczka z Ciebie:*

    Podwójna- a jak nazywa się ten proszek do picia jak pamiętasz?
    Miałaś jakieś objawy?

    Chyba wreszcie wybrałam łóżeczko które zamówię jak mężowi też się spodoba:))

    Dobrej nocki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja mam bezobjawowe te zapalenie. Nic a nic mi nie jest.

    A proszek ten. Jeszcze opakowanie zostawilam.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2306857cbc52.jpg

    Pokaz lozeczko :)

    Ja przy zadnym dziecku na poczatek nie kupuje typowego lozeczka na te pierwsze kilka miesiecy. Zawsze kupowalam takie ala lozeczko z otwierana i zamykana strona ktora zawsze stawialam przy lozku w nocy i w ogole biorac dziecko do karmienia czy podac smoczka mialam je na wyciagniecie reki :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/05486490f929.jpg

    A teraz zachcialo mi sie zmiany i kupuje takie.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/40c1e1901868.jpg

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka tak mam 2 córki i teraz synka także możemy zamykać zakład heh ;) każdy zadowolony.

    Basia oczywiście ze nie jestem zła :)

    podwójna on niby dla ciężarnych jest do d... ja miałam w tej ciąży cały czas baterie teraz na końcu dostałam normalny antybiotyk na 10dni po 5 dniach od wypicia tego proszku to miałam jeszcze więcej bateri , ale to może ja taki dziwak jestem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 07:28

    anecz_kaa, Basik83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Mamabyc jak sie czujesz? Malutki ladnie ssie cyca?

    Wiesz co moj gin wlasnie dal mi ten proszek po pierwsze bo nie wyszla zadna powazna bakteria a po drugie to moje pierwsze zapalenie w zyciu, wiec sprobowalismy z tym. Ja w szoku w ogole jestem ze mi cos wyszlo ale kiedyd musi byc ten pierwszy raz ;)

    Syna juz wyszykowalam i zaprowadzilam na busa i przyszlam do corci sie przytulic i wstawac mi sie nie chce a trzeba szykowac sie do przedszkola.

    Milego dnia kobietki :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już moje dziewczyny tez zaprowadziłam do przedszkola :)

    Czyli mamy szansę na syna? ;P zawsze jest jakaś nadzieja

    Mamąbyć kiedy do domu? pewnie jutro Was wypuszczą :)

    Ja wczoraj wziełam moją starszą córę i poszłyśmy na zakupy a potem na gofry :P młoda rozanielona :D jak wróciłam to padłam :P

    ja dziś na obiad gulasz z kaszą chyba, bo weny nie mam na nic więcej



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 28 listopada 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ale dziś zimno brrr zmarzłam jak psi.
    Z córką byłam w przychodni bo kaszle już 3 tydzień i nie widać końca.Tym razem dostała syrop wykrztuśny ( rzadko kiedy coś przepisują) i poprosiłam o badanie moczu ale moja Niunia za nic nie chciała nasikać do kubeczka więc jutro rano muszę ja zmotywować i zanieść do przychodni.

    Podwójna- trzymam kciuki żeby szybko Ci przeszło:* u mnie to częsta dolegliwość ale odpokac długi czas mam już spokój bo dzialam profilaktycznie i pije dziennie szklankę żurawiny i pokrzywy.Zbrzydlo mi to ale widzę że jest poprawa.

    Pomysłowe te łóżeczka ale faktycznie na krótko.U nas łóżeczko będzie stało przy naszym więc jak u Ciebie.

    A taki zestaw chce zamówić tylko jeszcze Mąż nie widział;) chce żeby jemu też się podobało.Kolor szaro biały z misiem i dwoma serduszkami.

    http://allegro.pl/zestaw-komoda-lozeczko-pluszowy-mis-szuflada-pkg-i5504454766.html

    Nie mogę uwierzyć że dziś 20 tydzień zaczął się :)
    Brzuszek już widać bez specjalnego wypinania;))))

    Żabka jak Twój wspaniały dzień???:))

    Aneczka- taka randka z córką świetna sprawa:) Moje je uwielbiają ale fakt jak są osobno to czują się takie wyróżnione.

    U nas dziś fasolką po bretońsku;) ponoć ma dużo żelaza:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 11:53

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 listopada 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja mam wrazenie ze mi juz brzuch wywaliło... ale nie chce ;/ no Jula jak przyszła do domu to mówi mężowi na ucho: ale miałam super dzień z mamą!



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 28 listopada 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy uda się wstawić ale próbuje

    Jak zobaczycie to skasuje:)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 18:40

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja tez na poczatku mowilam ze brzuch mi wyskoczyl ale teraz wiem ze to byly wzdecia i problemy zoladkowe w 1 trymestrze, wiec moze i u Ciebie tez.

    No hi hi ktora corka nie cieszy sie na samotny wypad z mama ;) a jak jeszcze gofry byly ;)

    Moja cora codziennie jak idziemy do przedszkoöa to mowi ze jak bedzie duza to bedzie mieszkac nie daleko mamy i bedziemy kawke razem pic i na zakupy jezdzic a jak bedzie Niedziele to bedzie mi rosolek gotowac na obiad ha ha i szczerze to chcialabym by moje dzieci mieszkaly w tym samym miescie co my. Ciezki by mi bylo jakby rozeszli sie po swiecie.

    Pysia ja sie smialam do gina ze jakas infekcja mi sie przyplatala bo zaczelam pierwszy raz w zyciu brac probiotyki i fakt nawet kataru w tym roku nie mialam ale na pecherz niby powinny dobrze dzialac a jest na odwrot.

    Kochana wygladasz slicznie :) no widzisz i brzusio jest. A kto Ci robil zdjecie? Musze i ja w weekend meza zagonic by mi jakas fote strzelil ;)

    Lozeczko z komoda przesliczne. Moj styl bo szare ha ha i jestem w szoku jak tanio wychodzi 200€ za taki komplet. Kopara do ziemi. Ja za samo to lozeczko placilam 350€ i do tego komoda z przewijakiem drugie tyle. Jak bedziecie w Pl zo tylko kupowac!!!!

    A tygodnie leca jak szalone. Kiedys patrzylam na Karole i Basie bo mialabym podobne tygodnie i smutno mi bylo a tu tyle zlecialo nie wiem kiedy i sama juz kopniaczkami moge sie cieszyc :)

    Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia jaka Ty szczupla jestes! Zazdroszcze :)

    No ja zaczelam 9 tc :)) tez czekam na kopniaki :P

    Pysia89 lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ty chudzinko ;-)
    Gdzie ty masz 20tc?!
    Ja taki brzuch miałam w 7tc!
    Śliczne mebelki i ślicznie wyglądasz:-)

    No i zapomniałam komu mam co napisać.
    A wszystko przez to że na szybko pisze bo gadałem że szwagierka 2h! A Robert w tym czasie śpi więc zaraz się obudzi.

    No więc zawiozlam z mężem córkę do galerii.
    Moje plany zakupowe w 5min prawie trafił szlak a to dlatego prawie bo mój mąż zaczął wymyślać że pojedzie tam czy tam bo musi kupic butle żeby pospawac a bo coś tam ble ble ble.
    WKU....łam się kazałam się zatrzymać my wysiadamy (pod galeria) kazał siedzieć zadzwonił gdzieś za tą butla okazało się że dupa z tego bo nie ma więc wyjścia nie miał i poszedł z nami.
    Na miejscu okazało się że mamy 2h na latanie po sklepach ja byłam pewna ze urodziny trwają tylko godzinę.
    Weszłam do hm, ca, croop innych w nic nie mogłam się zmieścić.
    W jedne weszłam mąż mówi to bierz a ja "no co ty 130zł?! Nie dam tyle".
    Potem była przerwa mąż jadł ciasteczko a ja wzdychalam do big stara i mówię nie no co ty za spodnie dać 250?!nie dam tyle.
    Mam na dupie czarne zobacz jakie szmaty się zrobiły powycierane nieee.
    Mąż do mnie idź chociaż zobacz.
    Poszłam wyszłam że spodniami za 240zł!!!!
    Mąż mówi no tak za 130nie ale za 240 już tak hahahahha
    Mąż kupił sobie adidasy jakieś na przecenienia znalazł ja skarpetki wzięłam grubsze bo zima idzie a ja latam w adidasach cały rok:-)
    Robert przespal cała imprezę :-)

    Także dzień udany.

    Spotkałam kumpele z pracy.
    Wiem jedno nie wrócę do mojego zakładu pracy teraz już na 100% gdyż likwidują stanowiska kierowników.
    Więc musiałabym robić to co kierownik ale za kasę pracownika :-(

    Więc ciągle wychowawczy i zobaczymy co los da.

    Idę kończyć zupke Robertowi.

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna-hihi też marzę żeby moje dzieci w przyszłości blisko nas mieszkały:)

    Jaki probiotyk bierzecie?

    Mąż mi rano fotkę zrobił;) jak ubierałam się stąd jeszcze golizna świece,ale w ubraniu tak nie widać brzuszka;)
    Wreszcie się doczekałam go:)

    Wiesz co te ceny mebli tu a w Polsce to duża różnica jest bardzo.Orientowalam się w Rollerze i samo łóżeczko takie zwykłe kosztuje 199 EUR bez materaca.
    Muszę wieczorem przewalutować kasę i zamówię,akurat koleżanka jedzie na święta do Pl to nam weźmie w drodze powrotnej.Do naszego auta ledwo by weszło...bo my dzieci i pewnie zrobię jeszcze zakupy.

    Zanim się obejrzymy będzie już kwiecień:) Ty pewnie wcześniej powitasz córeczkę,bo CC.Mowilas że 3 tyg przed terminem robią czy coś pomyliłam?

    Aneczka- dzięki:* ale już doczekać nie mogłam się brzucha...i nie ukrywam irytowało mnie to.Nawet zaczęłam oglądać brzuchy w google ciążowe z tego samego etapu ciąży co mój.I wiesz co zauważyłam że to bardzo indywidualna kwestia,jedne kobietki miały już fajne piłeczki a drugie płaskie.

    Chidzicie z mężem czasami na randki?:)

    Żabka- :* To miły dzień miałaś,mimo że taki chyba szybki dość:)
    Spodnie z big stara są nie do zdarcia,także warto.Mam jedną parę kupiona jeszcze w liceum i nadal w super stanie.
    Nie zimno Ci w kostki zimą w addidasach?

    Co do pracy to szkoda pewnie,ale nie ma co tak się stresować.Masz jeszcze trochę czasu,znajdziesz coś lepszego:*

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ale ty mlodziutka i chudziutka :)

    Zabka to fajny dzien

    Mamabyc to super ze sie na mnie nie gniewasz heheh.

    Napisze wiecej potem dziobki..poki co milego popoludnia.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej

    U mnie powoli szpital K dostal antybiotyk a i wzięłam mu skierowanie na badania.
    To zaraz pewnie D.

    Żabka niech maz nie przesadza 240 to nie dużo. A ze tyle teraz tego jest i to na jedno kopyto to ciężko znaleźć te jedyne co beda wyglądać cid, miód, malina :) Ja mam dwie marki sprawdzone ..


    Podwójna cudna córcia:)

    Pysia chudzinko :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ