X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Siedzi we mnie ta historia tej dziewczyny.Ogromnie jej współczuję i podziwiam za siłę.Pisala że już wylala morze łez,że lekarze nie dają nadziei.
    Ja ją rozumiem że chce iść dalej chodź to nie łatwe.
    Ja pewnie bym załamała się...

    Aneczka co teraz porządkujesz są na ogrodzie?
    Mój od września nie ruszony...po porodzie już nie daruję i wszystko będzie pięknie:)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie robiłam od lipca bo nie było kiedy :( albo praca albo dom. A teraz sądzę tulipany. Okrywam hortensje. No i wiosna zamiast warzyw będzie trawa bo nie będę tego plewic bo jak :/ będzie więcej miejsca na basen etc dla dzieci



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przede wszystkim zbieram chwasty :p mam plan uporządkować wszystko żeby wiosna było ładnie. Mam jeszcze ok 15 worków korupcji i chce ją roxsypac

    Pysia89 lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam pół godz temu.
    Wykapalm dzieci właśnie jedzą a ja padam na pysk.
    Biegnąc do auta coś mnie zabolalo w pachwinie i kustykam jak kaleka.
    Wrrrrr

    Co tu taka cisza?
    Myślałam że będę miała co nadrabiać.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 15 worków korupcji! No mistrz ze mnie :D kory 15 worków :D

    któraś brała espunisam? bo mam straszne, okrutne gazy... no jak jestem w domu to ok, gorzej jak gdzies miedzy ludzmi...



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 29 listopada 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- hehe oj ty skorumpowana;)
    Nie brałam tego esp. to wesoło masz... pewnie pierwszy trymestr taki przykry.

    Żabka przeszło trochę?

    Hilary hej hej wszystko ok u Ciebie???

    Zauważyłam że brwi i rzęsy zaczęły mi wypadać dość dość.Jakiej witaminy może brakować?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 29 listopada 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej podczytuje was trochę czasem ale nie mam czasu za bardzo pisać. Hehe dziwne maz w domu a ja mam mniej czasu :p ale to dlatego ze ciagle cos robimy. Wczoraj bylisny np u moich rodzicow i u szwagierki. Bylisny tez w obi i wybralismy płytki na podloge. Dzisiaj poszlismy po meble i bylisny z mala na wazeniu. 4250 :) czyli w 9 dni przybrala 410g. Bylisny tez znowu na spacerze bo w dzien ladnie bylo. Potem juz snieg zaczal padać. Bylam tez w.takim sklepie po 5 zl i kupilam mase pierdulek zeby robic ozdoby swiateczne. Musze w donu ogarniac i powoli sie pakowac bo juz w piatek jede z dziecmi do rodzicow a mąz bedzie remont robił. Do tego sporo zamowien z avonu mam i jeszcze szukam prezentow bo jeszcze ze strony meza rodzinka sie zrzuca dla dzieci.
    Wybaczcie juz was nie nadrobie... napisze tylkk to co pamietam co czytałam
    Co do tej dziewczyny to nie wiem co mam myslec. Nie wchodzilam tam na forum wiec nie znam dokladnie jej historii. Wspolczuje jej ale nie wiem co sama bym zrobiła na jej miejscu.
    Zabka fajnie juz niedlugo masz ta wycieczke
    Zazdroszcze wam domkow i ogrodow chociaz ja za dobrym igrodnikiem to nie jestem :p ale faj ie jest miec kawalek trawy gdzie mozna losiedziec albo rozstawic basen itd dla dzieci. Ka na swojej dzialce mam kilka krzakow malin i porzeczek, jablon i wisnie. Reszta to jakies kwiatki sama nie wiem jakie i trawa:p w su.ie to nie lubie pielic i rzadko kiedy to robie :o
    Aneczka ja nie bralam espumisanu ake chyba mozna

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Pysia wstałam boli jeszcze gorzej.
    Może jak rozchodze to będzie mniejszy ból?


    Aneczka możesz espumisan ale po co?
    Gazy na typ etapie w ciąży raczej normalne.

    Hilary fajnie ze się odezwałaś.
    Prosimy częściej hihi wiem wiem nie masz czasu:-)
    Jest co robić domyślam się.

    Enii co tam u ciebie?

    Podwójna gdzie ty?

    Mamabyc co u was?
    Już w domku? Jak nocka jak dzieci?

    Ja dziś dzień wolny tzn nic w planach.
    Jutro na 9:00 notariusz a w sobotę wycieczka hihi
    Wczoraj byłam zła na męża i w duchu klnelam że nic mu nie napisze co jak przy Robercie się robi hihi
    Zolza ja!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Zabka jestem, tylko nowa ksiazka mi przyszla o niskim IG i wciagnelam sie w czytanie ;)

    A teraz dzieci szykuje do placowek i sama siebie so diabetologa a nie lubie tam jezdzic bo to drugi koniec miasta i droga zajmuje min. 1 godzine w jedna strone :/ ale jak mus to mus.

    A Aneczka na tym etapie Espumisan Ci nic nie da, niestety musisz to przetrwac.

    Milego dnia babeczki :*

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 30 listopada 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Mogłam dzis pospać do 7:30 a wstałam o 6:00

    Wczoraj cyce juz zaczęły bolec.. Wrr wiec Dla M mam propozycje teleportacji na kilka godz przez kilka kolejnych dni haha. Póki co jest ok ale za kilka dnibede miała zjazd hormonalny...

    A i juz jajnik lewy daje o sobie znać w tamtym mc prawy. Tak sobie dumalam ze przy D to lewy bolał. I jak M przyjedzie to pewnie prawy a on cos nie chce współpracować

    Edit my o 9:00 na rehabilitacje a przed 11 do szkoly

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 08:09

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 30 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja serio nie daje rady wieczorem. Nie miałam takich akcji z dziewczynami. Dziś mam wypłatę 1 na l4 ciekawe jak mi policza. Eni jedz odwiedzić męża :p
    Żabka ja bym gadowi nie odpuscila...
    Hilary ja remontów nie lubię :p
    Dziś młoda że mną w domu bo nie miał jej kto zawieźć ani odebrać, lenistwo wygrało.
    Ja pół nocy umieram :( wogole to chyba mam jakąś infekcje :/ makabra



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 2 godz. W klinice diabetologicznej. Przebadali mnie na wszystkie strony. Rowniez wzrok i od dawna czulam ze mi sie zepsul przez cukrzyce bo literki mi sie rozmazuja jak patrze np. Z daleka i skierowanie do okulisty i chyba okulary beda :/ cholerna cukrzyca no. Niszczy po kolei wszystko.

    A poza tym tak leje i zimno ze po drodze wstapilam do galerii. Jem sobie drugie sniadanie. Pojde do polskiego ccc. I jakies kolejne ciuszki w h&m i c&a dla malutkiej kupie i z 3 godziny mi zejdzie i akurat z powrotem bede wracac to zajade po cor ie do przedszkola. I tak od 8 od wyjscia z domu pol dnia zleci.

    Aneczka uwierz mi ze jak Ciebie czytam i wroce wspomnieniami do mojego 1 trymestru to mam ciarki na ciele :/ jeszcze troszke i bedzie lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia nie wiem czy widzialam ale h&m sa tanie komplety bawelniane dla noworodkow. Body z dlugim rekawe. Spodenki i czapeczki do tego. Sliczne a cena od 10-15€ przyjade do domu to Ci pokaze bo kupilam 2 komplety :)

    Troszke poszalalam ;) mezowi kupilam 2 gry na ps4 pod choinke a synkowi Nintendo new 3ds xl, gre i taki zestaw do tego etui na konsole ä. Rysik i 2 gry z mario. Bedzie jechal na wakacje to akurat mu sie przyda na dluga podroz a sam zbiera sobie na ta konsole wiec radosc bedzie ogromna bo dostanie od Mikolaja :) i corci na Mikolajki wzielam 3 lalki Monster High bo ich nie ma bo wczesniej jej sie nie podobaly a teraz widziala w sklepie i mowi ze bedzie pisac list do Mikolaja. Kupilam jeszcze corce buty takie sniegowce z Elsa. Sobie etui na tel. I w ccc fajne futrzane klapki do domu. I tam pare drobnostek do domu ;)

    A ludzi tyle i wszyscy juz prezenty kupuja i pakuja. Raz na jakis czas do galerii i mam dosc ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Wy dzisiaj porabiacie ze taka cisza ;)

    Mamabyc juz w domu jestescie?

    Karola a Ciebie gdzoe znowu wsiaklo ;)

    Hilary fajnie ze juz remont sie zacznie :) z kuchni nowej wyjsc nie bedziesz chciala hi hi a na döugo do rodzicow jedziesz?

    Zabka dzisiaj juz zlosc na meza minela?

    Enii jak ja bym chciala zeby ten bol cycow byl na fasolke ;) ach moze Grudzien przyniesie Wam szczescie a jak nie to marsz do lekarza przebadac sie a nie tracic czas.

    Wrocilam kobietki i od 6 rano zero odpoczynku i padam na twarz. Nawet obiadu dzisiaj nie robie tylko zaraz cos zamowie.

    Takie te kompleciki. Te z postaciami z bajek po 15€ a takie jak tw rozowe to po 10€ tylko szkoda ze zadnych stonowanych kolorow nie bylo ale nie bede narzekac bo sa swietne.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/606a9a5c44c5.jpg

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 30 listopada 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochałam sie Podwójna w ciuszkach.. Cudne Zaszalałaś z zakupami.
    Ja to drobiazgi na Mikołaja bo juz za dużo. Na urodziny K dostanie karnet na silke + trenera personalnego.
    O świętach jeszcze nie myślę tzn o prezentach.

    Wiecie ja chyba lapie stres jak M jest. Bo teraz zaczyna się plodny i sluz marzenie, a jak M jest to "jest inaczej"

    Mnie zaczyna pięknie rozbierać choróbsko ale to dobrze pomimo ze na sobotę planujemy urodziny K. Jutro torta robię tylko dumam nad masa. Najchętniej to zrobiłabym (zjadłabym) takiego jak babcia robiła..

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna to poszalalas!!!!!
    Piękne ubranka:-)

    Wiesz muszę być grzeczna bo mąż ma dzisiaj imieniny hahahah
    Ale ciśnienie że mnie zeszło więc jest ok.:-)

    Ja bym dziś słonia z czekolady zjadła.
    Chodzę i zrem i wiecznie mi czegoś się chce:-(

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 30 listopada 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwójna- śliczne ciuszki:) ten komplet z Kubusiem słodki.
    To poszalalas na zakupach, najważniejsze że dobrze się czujesz i dałaś radę.
    Mnie kolejki w sklepach przerastają:/ kręci mi się w głowie to kucam czekam żeby przeszło no ale ile razy można.Nie wiem czemu ta trzecia ciąża tak mnie z nóg zwala.

    Odebraliśmy dziś klucze do nowego mieszkania:) i taki jakby raport przyjęcia.Ale wesoło nie było,bo mieszkanie nie posprzątane...podłogi tak brudne a na balkonie liście farby...Myślę sobie to ja się spinam żeby nasze oddać wymalowane i czyste a tu przyjdę i znowu to robić:/ Postawiłam się i spółdzielnia weźmie firme sprzątająca a rachunek wysla wcześniejszym właścicielom. Swoją drogą nie rozumiem jak nie wstyd tamtym żeby taki brud zostawić po sobie.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 listopada 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna wow to niezlw zakupy zrobiłaś:) a ten komplet z kubusiem jaki słodki :)
    Pojade gdzies na tydzień/półtorej. Mam nadzieje ze szybko ten remont ogarnął. Plus jest taki ze rodzice maja ogrodzone podworko tuż przy lesie wiec moge wygonic sstarszaków na podwórk to sie dotlenia i wybawią

    Pysia fajnie ze udalo se zalatwic z tym sprzątaniem...niektórzy ludzie to tacy sa nic nie wnikaja na innyvh tylko patrzą na siebie...

    Zabka najlepszego dla meza :) hehe taki czekoladowy słoń by byl mega :D

    Enii zdrówka

    Ja dzis znowu troche spraw mialam do załatwienia z avonem głównie,w lidlu tez bylam bo byly poslania dla psa...ale za pozno przyszlam bo zostaly 3 i to takie duze to nie kupiłam...ale wziela samochod dla Wiktora na mikolajki. Bo dla werki mam puzzle czuczu a dla wiki książeczkę ta taka piszczacą. My na mikolajki to takie drobiazgi tylko dajemy.
    Potem była u mnie przyjaciółka na ostatnią kawę...bo niestety ona 7 grudnia juz wyjeżdża do chlopaka do londynu sie przenosi...plakac mi sie chce :( wszystkie koleżanki wyjeżdżają...jedna mam juz w Gdańsku czyli mega daleko i widze sie z nia gdzies 2 gora 3 razy do roku, druga w Suwałkach to jest 30 km ale duzo pracuje wiec tez czasu za bardzo nie ma wiec sie widujemy gdzies raz na 3 miesiace. Teraz ta w Londynie to pewnie raz na rok sie zobaczymy. Ciekawe z kim ja teraz po sklepach bede chodzic albo na kawe... Została w moim miescie jedna dobra znajoma ale ona tez ma 2 dzieci i teraz sie stara o 3 wiec ciezko jest sie spotkac bo albo moje chore dzieci sa albo jej, albo ja nie mam ich z kim zostawić albo ona wiec roznie to bywa czasem miesiac sie nie widujemy a czasem 1/2 razy na tydzien ale dobrze ze chociaz ona jest...

    Poza tym powinnam juz prawie byc spakowana a ja nic...jeszcze jutro przed wyjazdem musze zajechac do 3 klientek. A wyjeżdżamy o 13...musze spakowac soebie i 3 dzieci masakra...ubrania wziac, leki w razie cos, pampersy kosmetyki pewnie kilak zabawek ciuchy zimowe na podworko bo u nas juz śnieg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 20:55

    żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny


    hilary to u cb niezle zamieszanie

    Podwójna ale slodkie łupy...


    Pysia no jak najbardziej wystawic rachunek poprzednikom.

    żabka a ja ma prawie tak caly czas ze bym pochlaniala :)

    eni zdrowka i kuruj sie tam

    Aneczka ja też pierdziałąm hehehe ...w domu juz nikt uwagi na to nie zwracał potem ale nic nei bralam na to.

    a co u nas w sumie nic ciekawego Madzia poszla na dyskoteke andrzejkowa wypindrzyła nam sie laska :D a ZUZA NA FOCHU BO ONA NIE MOZE BO NIBY ZA MAŁA TO W RAMACH rekompensaty zesmy tworzyly ale swieczniki z masy solnej :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca07d82d5736.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/df244dbad33b.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9170e7570f8d.jpg


    a tu Macie ZUZIE JAK TWORZY

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6751cf1217f0.jpg





    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 30 listopada 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary- mam nadzieję że już śpisz i odpoczywasz trochę;) to jutro masz niezły maraton.Jestes fit mamuśka na pewno dasz radę:*

    Basik-piekne rękodzieła:))
    A Zuzia jakie śliczne długie włoski,rośnie Ci modelka.

    Jak Ty się w gole czujesz? Kiedy Mały kopię najbardziej?

    Spokojnej nocki Kochane

    Hilary, Basik83 lubią tę wiadomość

‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ