X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie co ma byc :) jak mi sie uda, to pojde na bete :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zntego linku tam, kazda ciąża pokazuje dziewczynke. Wiec srednio sie sprawdza, albo cos pochrzanilam.
    Jak wyliczam, ze wedlug chinskiego dwa lata dodatkowo mam, to w tablicach mi sie sprawdza.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc i majamia ja również widzę 2 kreski

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś znowu rano miałam mdłości. Ale raz zwymiotowałam i było ok. Potem mąż podrzucił nas do moich rodziców a sam pojechał na uczelnie. Fajnie było. Trochę zimno ale słońce świeciło. Dzieci wybawione przez dziadków. Jeszcze byliśmy na spacerze w lesie bo oni las mają praktycznie przed domem. Nawdychalismy się świeżego powietrza i zjedliśmy pyszny obiadek :D noo i już myślałam że będę musiała powiedzieć o ciąży bo mama coś wspominała o jakieś nalewke ale jakoś potem czasu nie było i w końcu jej nie zaproponowała:p A po 17 mąż wrócił i zebraliśmy się do domu a on pojechał do ruskich. No i dupa bo godzina 24 a on jeszcze na granicy stoi... pewnie jeszcze z pół godziny albo godzina zanim wróci... nie dość że się nie wyśpi jutro do pracy to jeszcze ja nie lubię sama siedzieć w nocy i spać nie mogę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 00:11

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary to miły dzionek spędziłaś super, my też korzystaliśmy z pięknego słońca ;)
    Mówisz nie powiedziałaś o ciąży :)
    u mnie temp. tak spada, że nadzieje odeszły...

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, janigdy nie pije -teraz, bo karmie piersia, ale w innym wypadku, jakbym miala zostac sama z dziecmi, tez bym sie nie napila. Wiec ukrywac dluzej mozesz :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety w ten piękny dzień:) Hilary kiedy planujecie oznajmić dobre wieści? Czy czekacie do końca 1 trymestr? Ja zrobiłam dziś drugi test ciemniejsze kreseczka wyszła teraz czekam
    Umówiłam się do gina na 12 kwietnia. Jak narazie i tak zostaje mi czekac jakoś 2 dni czy @ nie przyjdzie. A testów nie robię więcej i po co jeśli żadna krew się nie pojawi to wiadomo że kreska zciemnieje. I tak muszę cytologie już zrobić więc trzeba odwiedzić ginekologa ;)

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 gratulacje raz jeszcze!!!Spokojnej ciąży życzę!!! Mam nadzieję, że w tym roku dołączę

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamabyc3 Gratuluje serdecznie :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Patrycjael Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje mamabyc3! :)
    U mnie negatyw, ale nie zniechęcam się, bo do miesiączki 2 dni.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 no to super :) gratki ! :)
    A my tak długo czekać nie będziemy tylko czekamy na usg żeby zrobić i być pewnym że wszystko jest na 10o% ok i wtedy powiemy pewnie w święta może trochę wcześniej. Muszę w końcu wybrać tego giną prywatnie i się zapisać

    Majamia to nie chodziło żeby się napić tylko spróbować nowej nalewki mamy bo oni robią różne takie z owoców. Chodziło o 1 kieliszek. Często jak mają coś nowego to nas częstują i ja normalnie ten 1 wypijam ale w ciąży uważam że nawet 1 nie wolno. Jedynie co jak w poprzednich ciażach miałam mega parcie na piwo a mąż pił to brałam łyczka małego w sumie tylko żeby usta zamoczyć:p

    Karolinams no super już tak wiosennie się robi i trzeba korzystać:)
    Nie martw się jeszcze póki nie ma @ to jest nadzieja :)

    Moja Werką wczoraj się jej poprzestawiało i zasnela po 23 :p ale za to spała dzisiaj do 10:30 i nawet nie obudziła się ani razu na mleko o.O Tylko teraz nie wiem czy klaść ja w dzień na drzemkę żeby znowu mi pół nocy nie chciała spać... Ja poszłam spać przed 2 bo mąż o tej wrócił. Przebudziłam się o 7 wyprawić młodego do przedszkola i poszłam dalej spać i obudziłam się aż o 10. I chyba za długo spałam bo teraz głową mi ćmi i zaczyna mnie mylić. (Wczoraj też rano wymiotowalam więc już chyba taki standard) Na szczęście słoneczko pięknie świeci i po śniadanku pójdziemy sobie na spacer :)
    a co tam u WAS dzisiaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 10:52

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc GRATULUJE!!!

    Patrycjael jak to mówią, nie ma @ jest nadzieja:) a mierzysz temp?

    Ale dzisiaj pięknie. Pranie się suszy, następne sie pierze. Dzieci wróca z przedszkola to pewnie wybierzemy się na spacer.
    Mam dylemat, niestety zwolnili mnie po macierzyńskim. I nie wiem czy szukać nowej pracy teraz czy dopiero po wczasach. Boję się że nie dadzą mi potem wolnego, a mam juz wczasy wykupione. No i tak głupio, zatrudnić się a potem zaraz iść na zwolnienie

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie dziś jak mój wróci z pracy to idziemy do ogrodu dalej porządki robić a dziewczynki niech na trampolinie poskacza ;) muszę zabawki ogrodowe zaraz umyć co wyschna aż chce się żyć w takiej pogodzie

    Patrycjael w sumie zależy kiedy miałaś owulacyje więc nadzieja jest. Nawet nadzieja na kwiecień.

    Magada nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu wątpię że zaraz urlop dostaniesz.

    Hilary ja bym nie kładła na drzemke skoro spała do 10:30 , lepiej na noc godzinę szybciej poloz jakby piszczla dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 12:10

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc, to bedzieby szly rowno :)
    Chociaz mnie jajnik boki i se wmawiam ciaze poza maciczna... agh...
    Hilary -ja nie pije jak mam z dziecmi sama byc. Lyczka, czy nawet jezyk pomoczyc... organizm roznie na alkohol moze zadzialac... a gdyby coa sie stalo dzieciom, to zaraz uslyszysz pijactwo, patologia i problemy same z tego tytulu.
    Ogolnie odkad zaszlam w pierwszą ciaze ani razu nie pilam. Nie mialam kiedy :D albo ciaza, albo kp, albo ciaza z kp. Teraz znowu - kp i ciaza. Moze jeszcze gdzies do trzech lat pic nie bede...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda pewnie , że czekaj i po urlopie szukaj pracy, tzn ja bym tak zrobiła.

    majamia mnie tak jajnik boli, że szok, już niech ta @ przyjdzie i zaczynam nowe starania.

    Hilary moi chłopcy jak byli mniejsi też zawsze mieli problemy po zmianie godziny, nie mogłam się wpasować i do tygodnia sie za nami to ciągnęło :) ale potem luzik.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc gratki

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycjael trzymam kciuki :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams mam nadzieję że u nas tylko jeden dzień taki poprzestawiany będzie :P

    Mambyc3 usnęła mi na spacerze niestety :P Ale tylko pół godziny spała a nie jak zawsze 2/2,5 więc jest nadzieja że wieczorem pójdzie spać normalnie :)
    I dokładnie taka pogoda że chce się żyć. Chociaż u nas trochę dziś wieje. Też musimy ogarnąć u nas działkę po zimie

    magada ja też bym poczekała po urlopie dopiero z nową pracą, no chyba że byśmy byli kompletnie spłukani to wiadomo inna spraw

    majamia mnie też czasem jajnik boli tzn tak kłuje więc to chyba normalne :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary chciałaś objawy to masz hihi ;)
    ja też nie lubię nocą siedzieć sama w domu.

    Mamabyc3 super! .. gratulacje :D

    magada na kiedy macie te wczasy wykupione? może poszli by na rękę i chociaż na urlop bezpłatny by się zgodzili..
    no chyba, że jeśli macie taką możliwość to poczekać chyba, że trafiłaby się super oferta.. ciężka sprawa.

    u nas dziś też słonecznie ale wieje gdzieniegdzie nawet bardzo.

    u mnie córa rozwaliła telefon..znaczy szybka zbita choć działa..niby twierdzi, że kot strącił ze stołu ale wydaje mi się, że nie chce się przyznać jak było naprawdę .. to nie pierwszy raz z telefonem.. no ale prawdy się nie dowiemy raczej :/ ..i znów stówa czy półtorej zniknie z portfela echh

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Patrycjael Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada Temperatury nie mierzyłam. Zacznę od następnego, jeśli tym razem się nie udało.
    Mamabyc3 ból owulacyjny i śluz miałam 15 dc. Teraz po odstawieniu tabletek anty mam cykle 28dniowe, a wcześniej miałam 32 dniowe. Tabletki odstawiłam ostatniego stycznia więc kto wie, wszystko jeszcze wariuje w organizmie.
    W poprzedniej ciazy negatywny test wychodził mi nawet w dniu spodziewanej miesiączki. Dopiero 2 dni pózniej był pozytyw. Nie tracę nadziei :)
    Karolinams nie dziękuje, nie chce zapeszyć :D

    U mnie też taka piękna pogoda, słonecznie aż żyć się chce. Zabrałam dzieciaki na spacer, bo grzechem byłoby nie wyjsć z czterech ścian. Ale po tym spacerku gorzej mi, kaszel mi się nasilił (przeziębiona jestem).
    Dziewczyny teraz jak już jesteście w kolejnych ciążach to w waszych piersiach zaszły jakieś zmiany? Bo wiadomo piersi już nie takie jak przed pierwsza ciąża. :) jakie ogólnie miałyście pierwsze objawy w obecnej ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 17:26

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ