X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiat piekny ja w tamtym roku robilam i cieszylam sie ze w tym roku nie musze tym bardziej ze maluch w domu


    Rbecik cudny dobrze ze jakos dal rade u fryzjera :)

    Hilary jak dzieciaczki

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a co ma płeć do diety? nic i tak kazdy ma swoją, szyta na miare :P

    tu link do mojej strony :) https://www.facebook.com/DietetykMozeBycWTwoimDomuJuzDzis/

    Rybka moj gin prowadzacy pracuje w szpita;lu i wyraził zgode, pod warunkiem ze ze mna i z dzieckiem bedzie wszytsko w porzadku, jak chcesz to poczytaj/ dołącz do: naturalnie po cesarce, to jest strona na fb i w sieci :)

    u Nas narazie nic sie nie rozkreca wiec zaraz jedziemy na urodziny tylko ogarne siebie i młodszą, a po straszą do przedszkola



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka super ten kwiatek wyszedł :)

    U nas dzisiaj zamiast lepiej to gorzej. Goraczki już nie ma ale strasznie marudna dzisiaj i płaczliwa chyba katar ją denerwuje...
    Werka ok tylko z nosa ciągle jej leci
    Wiktor dzisiaj idzie też do fryzjera a potem na 16 ma w kinie konkurs recytatorki więc trzymajcie kciuki
    W końcu doszły wszystkie prezenty dla męża:p Kupiłam mu szczoteczke elektryczną, grę i koszulkę z rokiem jego urodzenia.
    Jutro są jego urodziny wiec mu dam :)
    A w piatek ma obronę inżyniera :)
    Jutro też przyjdzie naszr szkło do kuchni wieć już w końcu bedzie kuchnia wykończona :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka w sumie wiesz ja się nie znam na tuch dietach :o Patrzyłam tylko diete chodakowskiej to tam bylo oddzielnie dla mezczyzn i dla kobiet.
    Tylko ka bede chciala tą dietę kupić jakoś na jesień bo teraz jak on poszedł w pole to nie bedzie miał głowy do diety. No i na jesień bede chciała zeby fajki rzucił bo teraz też nie da rady jak ciagle bedzie w pracu a tan wszyscy palą

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 21 marca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Mam dwie córki rok po roku. Młodsza ma 7 miesięcy i to wcześniak z 31 tygodnia. Powiem Wam, że trauma był ten przedwczesny poród i boję się, że znów nie dotrwać terminu.. chciałabym za jakiś czas trzecie. :(

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj bojakniejatokto a wiadomo dlaczego był poród przedwczesny ?

    Jeju Werka mi zwymiotowała, teraz śpi...

    A mnie brzuch zaczął boleć nie wiem czy wirus czy ze stresu tak...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Kochane pózniej Was nadrobie

    @ przyszla i juz sie rozkrecila poza bólem głowy jest ok..jak na razie

    Dalej nie mamy wyników oznaczenia plci i tak sie tym stresuje

    Aneczka pozwolisz ze polubie Fb ( pewnie sie Tobie wyswietli A.B) mój młody szuka. Co prawda chodzilismy do dietetyka ale nic to nie dalo. Chodzi na silkę ale z brzucha nie schodzi :(

    Dzis widzialam sie ze znajomymi dziewczynami i jakos tak mi teraz lżej

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka jak wstała to zjadła obiad, pobawiła się trochę i znowu zwymiotowała, potem trochę poleżała oglądałą bajki i na wieczór to już jej chyba wszytsko przeszło bo zaczęła szaleć. Ciekawe jak nocka minie.
    Wika dalej taka marudna...
    Wiktor zadowolony, mąż mówił że bardzo ładnie powiedział swój wierszyk. W sumie się okazało że to nie było na miejsca tylko taki przegląd i każde dziecko dostało po lizaku, w sumie to nawet lepiej bo nie ma takiej rywalizacji a zachęta dla dzieci jest. Tylko moim zdaniem powinni też dostać symboliczny dyplom za udział bo to zostałoby na pamiątkę a koszt wydruku przecież nie duży


    Enii fajnie, że widziałaś się ze znajomymi :) Ciekawe ile będziecie musieli jeszcze czekać na te wyniki...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna czemu się nie odzywasz cały dzień ? Mam nadzieję że wszystko ok

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jestem, jestem ale wczoraj w ogole nie chcialo mi dodac posta na forum :/ krecilo i krecilo i konca nie bylo widac. Odezwe sie pozniej bo teraz insuline musze ogarnac, sniadanir i na ktg po sniadaniu.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 marca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj na urodzinach z animatorka. I tak bylo zamykanie dzieci w bance, malowanie twarzy, 2- 3 zabawy taneczno- ruchowe, i robienie minionka bo teat przewodni to minionki. Ogółem fajnie ale pani taa troche rygorstyczna no i przy minionku niestety nie ogarnela 12 dzieci i rodzice musieli pinagac a szieci w wieku od 4 do 7 lat. I jescze lowienie bananow?! Na koniec pani miala niesooszianki dla dzieci w postaci minionkow z balonow. Aaaa i całość 300zl. Bo 100zl/h wszystko w cenie. Ostatnio szukalam to u nas chcieli 120xl/ za godzine a malowanie twarzy czy zamykanie w bance extra 50zl! Odpysciłam sobie bo za drogo wychodzilo jakbym xhciala np 3h i malowanie twarzy + zamykanie w bance 460 zl

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 marca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kompa wrzuxe Wam jak moje panny byly pomalowane ;)

    Enii jasne ze mozesz :)



  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 marca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary współczuję... Wiem jak się czujesz, bo niedawno przechodziliśmy to samo.. najbardziej szkoda tego maluszka.
    Zdrówka dużo dla dzieciaków i dla Ciebie siły!

    Aneczka, no to powodzenia z sn ;-) dzięki za link ale na stronę nie zaglądam bo już mi nie potrzebna. Choć wczoraj mi się śniło, że byłam w kolejnej ciąży :-p ale nie nie, odpada. Za duże ryzyko powtórki z rozrywki...
    Ja po 1 cc chciałam sn. Wszystko było na dobrej drodze (choć nie tak jak planowałam, bo poród przedwczesny). No i uległam. Było drugie cc. Ale tym razem sn już się bałam. Jak widać słusznie.

    Podwójna, daj znać co u Ciebie.

    Enii, dobrze że @ już przyszła. Daj znać jak dostaniecie wyniki, my też tu czekamy, achh źe też to wszystko tyle musi trwać.

    Żabka, kwiatek super! ;-)
    Ja muszę na jutro młodej koszyczek do przedszkola przygotować. We wtorek przyjdzie Zajączek i musi mieć gdzie prezent zostawić ;) oczywiście jeśli będzie grzeczna, bo dziś to była masakra z wybraniem się bo nie chciała iść...

    A co do katarka - też byłam bardzo sceptyczna. Zresztą dziewczyny niespecjalnie chorowały, więc frida wystarczyła. Ale co u nich infekcja z katarem to i mnie gardło bolało (filtry regularnie wymieniałam). Poweidziałam dość! I fakt że musiały się przyzwyczaić do takiej wersji odciągania, ale od tego czasu razem z nimi nie choruję! Młodsza nawet sama sobie odciąga (oczywiście pod kontrolą ;-)), a malutkiemu frida nie daje rady... ja juź płuca wypluwam (no bo w nocy odkurzacza nie włączę) a nos zatkany i nic nie drgnie prawie. A katarek wyciąga takie gluty! To juź nie chodzi o moc z jaką odciąga, ale że to jest stała moc (te komory redukcyjne naprawdę powodują że jest w miarę delikatny ten zabieg).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 08:14

    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 marca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa a co sie dzialo bo nie pamietam :(
    U mnie w szpitalu nie ma polozbej płatnej i to jedtny minus, a moj maz stanowczo nie chce isc rodzic



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka no ja Ci powiem ze to nie są duże ceny. U nas ta jedna grupa co działa to biorą 150 zł za 2 godziny i to tylko kest kilka zabaw ruchowych i plastycznych. Wszystkie dodatkowe jak piniata czy bańki kosztuja dodatkowe 30 zl. Wiadomo w wiekszych miastach jest drożej. Wiesz materiały kosztują np płyn do baniek, kartki, papiery, kredki itd do tego opłata zusu, podatki, paliwo na dojazd a takie imprezy tp raczej przewaznie w weekendy są i nie ma ich duzo. No i nie oszukujmy się kazdy zakłada firme zeby zarobić a nie działać charytatywnie. Moze jeszcze zeby te opłaty tzn zus i podatek nie były takiw dużo to by ludzie mniej brali ale jak ktoś musi samego zusu 1000 zl zaplacić to muso mieć ceny takie zby starczyło opłacić i jeszcze zarobić

    Rybaa dzieki :) noc na szczęście była ok. Dzosiaj tez juz Werka raczej zdrowa bo szaleje, Wika też tak nie marudzi wiec mam nadzieje że najgorsze za nami.

    Ja do nosa używam elektrycznego odciagacza z haxe. Wiem ze dużo osob go nie poleca ale u nas sie dobrze sprawdza. Używałam u Werki i teraz u małej. Odkurzacza nie chciałoby mi sie ciagle wyciągać a ten do buzi mnie obrzydza. Ale ja dziwna jestem pod tym wgledem :p strasznie mnie gile obrzydzaja nawet jak teraz np dla werki musze nosa wytrzeć

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary. Nie niestety nie wiem dlaczego urodzilam przedwcześnie. W szpitalu mi nie powiedzieli. Po prostu dostałam skurczy i nim dojechałem do szpitala były już 3 cm rozwarcia. Zabrali mnie szybko na porodowke pod pompy podłączyli na zatrzymanie skurczy oczywiście dostałam też sterydy dla małej, ale to nic nie dało bo po pół godzinie miałam już 7 cm rozwarcia.. czekali do 9 cm i przebili pęcherz plodowy. 4 parte i urodziłam Emilke 1800 g i 44 cm. Leżała 33 dni w szpitalu. 2 dni na cpapie tylko. Boję się powtórki..to takie przykre jak matki leżały z malenstwen na salach poporodowych, a ja się trzeslam że strachu o mojego malucha. No, ale była dzielna i oprócz tego , że jest po prostu mniejsza niż rówieśnicy radzi sobie doskonale i nie ma żadnych problemów wczesniaczych :)

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bojakniejatokto kurcze właśnie najgorzej jak się nie zna powodu bo nie można przeciwdziałać. A nie miałaś moze tak ze cie swedziała skóra ?

    Wiem ze ciężko jest ze wczesniakami dobrze ze wszystko z malutką dobrze.
    Moja siostra urodziła pierwszego syna w 32 tc a drugiego w 30tc. Tez za bardzo nie wiedzą lekarze czemu ale ona podejrzewa ze miała holestaze tak jak ja bo się drapała ale.lekarz u niej to zbagatelizował a ja miałam leki na to. Z pierwszym na szczęście wszystko ok ale drugi synek ma niedosluch i nosi aparaty

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie skóra mnie nie swedziala.. wszystko było książkowo. Pierwsza córkę urodziłam w terminie tzn 14 dni przed terminem z OM. Może to było za szybko dla mojego organizmu. Sama nie wiem. Także bardzo byśmy chcieli trzecie, ale jest trochę strach.

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bojakniejatokto witaj :-)
    Cieszę się że wszystko jest ok z dziećmi.
    Powodzenia.

    Podwójna co tam u ciebie?
    Aż tak dziwnie jak milczysz.

    Przepraszam ale odniose się do reszty później wpadłam na chwilę.
    Martwię się o podwójna bo wczoraj milczała i chciałam się pochwalić.

    Pogodziłam się z mężem więc na zgodę <3
    Cioteczki zaciskami piasteczki za Henia! ;-)

    Marne szanse bo w sobotę ma być @ ale zostawiam wszystko w rękach Boga i Henia gdyż pije już 3 MC specjalny lek który obniża insulinę zwalcza pcos (którego niby nie mam) ale wydluzyl mi lek ładnie cykl i ten lek pomaga zajść w ciąże
    Więc może owalka sie zdarzyla?
    Natura niech robi swoje.

    Do potem.
    Walczę o laptopa firma mi naprawia już trzeci dzień.
    I zaraz facet będzie dzwonił z kablówki bo tv dalej nie mam.
    Teraz pomagam mężowi tu coś podlaczac a potem po córkę lecę.

    Miłego dnia

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 marca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Cora juz lepiej to ja odetchnelam z ulga.
    Te 5 dni jej goraczki byly mega...zawsze tak sie boje gdy goraczka wysoka bo u nas w rodzinie skonczylo sie to zle.

    Rety jestem jakas mega nerwowa dzis caly Dzien:((( wszystko mnie wku..rza:(((
    To hormony czy starzeje sie???

    Jutro moja mama przyjedzie do Nas ale tylko na jeden dzien i powinnam sie cieszyc a chodze poirytowana.

    Nie marudze wiecej bo jeszcze sie Wam udzieli moj nastroj.

    Buziaki Laseczki

‹‹ 470 471 472 473 474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ