X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 marca 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna tylko wybraliśmy jednak zielony kolor tej szyby taki jasny, trochę podchodzący pod limonkowy. Stwierdziliśmy że skoro mamy się budować to weźmiemy tą tańszą opcję am kolor bez wzoru. Ale nie wiem czy nie wyszło na lepsze bo na prawdę ładnie z tą zieloną wyszło :) Wstawie zdjęcia jak już wszystko będzie gotowe :)

    Ja dzisiaj dorwałam w fajnej cenie meble do pokoju dziewczyn. Szafę z jednej strony ma półki, z drugiej 2 drążki i an dole szuflada więc zmieszcze ubrania i Werki i Wiki. Do tego taka niższa szafka tzn 3 półki i szuflada więc będzie an gry i drobne zabawki. Do tego półka na ksiązki. W dobrym stanie i bardzo tanio. I tak pewnie dziewczyny te meble poniszczą więc póki małe i póki mieszkamy jeszcze w mieszkaniu to mogą być używane.
    Więcej mebli do ich pokoju nie chce, tylko stolik z 2 krzesłami, pojemniki na klocki będą stać na podłodze i jeszcze jakieś kosze na miśki i starczy :) A no i łózko muszę im kupić ale takie podwójne i z szufladami.
    Do Wiktora pójdą meble które teraz są w ich pokoju, dokupić tylko musimy jakiś wygodny fotel do biurka.
    Zostanie jeszcze do salony zmienić łózko, wstawić szafę ale raczej na wymiar bo nie zmieści się mocno głęboka i do tego dużą komodę i mały stolik kawowy.

    Bojakniejatokto lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wam niedziela mija ? My bylismy u teściów fajna pogoda byla wiec wybraliśmy sie z dziećmi na spacer :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 marca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Dziekuje za mile slowa :*

    Hilary -ten drugi Film plotkara calkiem calkiem taki luzacki,na oderwanie sie wsam raz.
    Fajnie ze juz niedlugo kuchnie bedziesz miec taka swoja :))

    My dzis mielismy calkiem mily dzien :) rano skoki byly.Syn i M wierni kibice,a i ja z corka tez lubimy popatrzec.
    Potem wpadli znajomi po poludniu,zrobilam trzy pizze i do wieczora sobie siedzielismy a dzieci wspolnie bawily sie.O dziwo tym razem nie narobily mega balagani.Syn nadal przeziebiony ale akurat na te 5 godz odpuscila mu goraczka i mogl sie fajnie bawic.

    Podwojna -fotel z Ikei.Byly jeszcze inne fajne kolory i mozna ekstra podnozek dokupic.
    Tak ta kura urocza jest i mam nadzieje ze tez praktyczna.Posciel wzielam tez od nich i hehe w tym samym kolorku co Ty.
    Pisza ze nie wolno tego jednak prasowac wiec ciekawe jak bedzie po praniu.

    Jak sie dzis czulas?

    Co u Was Kobietki slychac??

    Buziaki i kolorowych snow :*

    kasiulka1082 lubi tę wiadomość

  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia pięknie to wszystko urządzone :o :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 12:04

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 26 marca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy któraś z Was slyszala, ze zdjeli refundacje lekow dla wcześniaków min synagis ktory jest bardzo drogi. Nasza Emilka dostala go.. tak w obliczu tego co sie teraz dzieje ochrona życia poczętego i te sprawy A oni robią takie cos.. przecież ten lek ratuje życie najmniejszych wczesniaczkow dla których byle wirus potrafi być śmiertelny:( ręce mi opadają...

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A tak swoją drogajaka jest według Was najlepsza różnica wieku między dziećmi? :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 26 marca 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    A co tu taka cisza? :)

    Bojaniejatokto- dzieki :*
    Nie slyszalam o tej zmianie,eh zupelnie nie rozumiem czemu ktos tak uchwalil.Tragedia.

    Co do wieku to chyba zalezy duzo od charakteru dzieci.Na naszym przykladzie,dzieci dziela 2 lata (- 1 miesiac) i obecnie super dogaduja sie,bawia i kloca ;)
    Mimo roznej plci oboje maja wspolne pomysly na zabawy i kiedy jedno jest chore to drugie jest bardzo pomocne i zabiegajace o to drugie.

    Dobrej nocki Kochane :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :*

    Znowu zamilklam bo sie zle czuje. Nie wiem czy to z braku powietrza czy co ale ciagle mi sie kreci w glowie i mnie mdli. Nie mam sil patrzec na tel. Czy laptopa i cale dnie bym spala :/ no tragedia dla mnie ta koncowka.

    Zbieram sie na ktg i na usg a Wam zycze pieknego, slonecznego dnia :*

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    podwojna jeszcze troche i bedziesz miec to za soba

    ja dzis odebrałam z decathlonu ochraniacze na rolki/ rower- zajaczek dla dziewczyn :)

    my tez w nd spacer i plac zabaw.

    wczoraj latałam z Eliza po lekarzach i na wyniki, codziennie boli ja brzuch po jedzeniu ;/



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna :* dobrze że to już końcówka

    Bojakniejatokto wiesz co z tą różnicą to dużo zależy od dzieci tez zależy miedzy którymi dziećmi itd.
    Miedzy moim synkiem a córka jest 4 lata i plusem jest to ze teraz gdy mam jeszcze Wikę to Wiktor dużo mi pogada, czesto opieluje się Werką, myja razem zęby, pilnuje ją jak ja np karmie najmlodszą itd. Minus to to ze mają mało wspólnych zabaw. Tzn bawią sie w sumie duzo razem, gabiaja sie itd ale często wiktor chce pobawić sie malym lego/poukladac puzle a wtedy Werka mu przeszkadza. Moglaby być miedzy nimi 3 lata różnicy ale juz 2 czy 1 byłoby ciężko.
    Teraz miedzy dziewczynkami jest 1 rok i 7 miesięcy. Jest ok, nie ma miedzy nimi zazdrości. Zobaczymy jak bedzie później gdy Wika trochę podrosnie czy razem bedą sie bawic czy sie kłócić.
    A z tym lekiem to straszne...zamiast pomóc w takiej sytuacji to robią pod górkę:/

    U nas ok, trochę czasu nie mam bo sprzątam na święta, do tego zgubiłam gdzieś 3 ważne dokumenty. Robimy też z dziećmi ozdoby na wielkanoc.
    Kuchnia już prawie skończona. Jeszcze mąż musi jeden kontakt przykręcić i rolety przykręcić bo na ten klej się jednak nie trzyma.

    Bojakniejatokto lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e3b79469e8a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:44

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24d69317432a.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/696e57787efc.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c0be7132fa3e.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb54d842bb50.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb114cb8a112.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5313303b9442.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/686a80fab134.jpg

    Bojakniejatokto, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 27 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary piękna ta Twoja kuchnia

    Hilary lubi tę wiadomość

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 27 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i plytki mam podobne w kuchni. My kończymy budować domek caloroczny tzn teraz będą malować na dniach. Liczę, że jeszcze 2,3 tyg i tam zamieszkały bo osobiście nam dość bloku póki co. Tam cisza,spokój natura :D Co to różnicy między dziećmi pomiędzy moimi jest 13 miesięcy i starsza kocha siostrę bardzo nie jest zazdrosna wcale i czuje że to jest fajna różnica chociaż jest bardzo ciężko. Przede wszystkim dlatego, że Kinga ma etap buntu 2 latka i takie chimery ma, krzyki, wrzaski, rzucanie się na podłogę omaatko...P.S Nie wiem przez jakie ,h, się pisze chimery haha :)

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ