X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wlasnie wstalam z drzemk bo padlam jak kawka przez te emocje i maz rozmawial ze szpitalem bo dzwonili po konsultacji z ordynatorem i ordynator dzwonil do szpitala klinicznego i moga mi tam zrobic cc 13 Kwietnia. Maz powiedzial ze poczekamy do 5 Kwietnia na USG i w tedy podejmiemy decyzje. Zakolowana jestem ale jezeli lekarz 5 kwietnia powie ze mozemy poczekac do 24 az ordynator wroci to chyba sie przemecze. Tutaj znam szpital. Znam wszystkie pielegniarki. Lekarzy. Tu mialam poprzednie porody i wolalabym tu gdzie znam a w innym szpitalu nie wiem czy czulabym sie bezpiecznie :/

    Nic postaram sie nie denerwowac i poczekac ten tydzien.

    Zabko dziekuje za slowa wsparcia :*

    Aneczka o caloksztalt chodzi.

    No to spora juz Twoja corcia :) i nie wiem jakim cudem tamten lekarz widzial tam siusiaka ha ha

    Poki co trzeba zajac sie swietami i ustalic liste dan wielkanocnych :) jutro bedzie lepszy dzien!

    Zdrowka dziewczyny dla Waszych dzieciaczkow. Niech ta Wiosna pelna slonca juz przychodzi to i choroby sie skoncza.

    U nas dzisiaj piekne slonce bylo jak wracalismy az rozpieta kurtke i podziwialam piekne zielone paki na drzewach :)

    żabka04, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna w takim razie czekam z wami na usg i dobre wieści.
    Bardzo bym chciała żebyście doczekały na waszego ordynatora.
    Ale dobrze wiemy że będzie co ma być.
    A on poważnie się rozchorowal?
    Cos ci wiadomo?

    Dokładnie to czas świat wiem że ci nie łatwo bo myśli krążą ale masz jeszcze dzieci i męża dostałaś przepustkę więc jest okazja na superasne święta i superasny czas dla nich i z nimi.
    Głowa do góry palnej tam jedzonko jakieś atrakcje.
    Dziękuję.
    <3

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko glupio tak bylo mi pytac ale ja juz w tygodniu widzialam ze ordynator bardzo kiepsko wygladal i tak nagle bo wczoraj jeszcze byl i dobrze ze ma wolne. Bo wspanialy z niego lekarz. Taki z powolania i mlody juz nie jest to i wiadomi dzien w dzien w pracy. Caly oddzial na glowie to i o chorobe nie trudno a zdrowie jego najwazniejsze zeby pozniej w pracy mogl dobrze pracowac.

    Maz szykuje kolacje. Dzieci juz w lozkach a ja siedze i planuje zakupy i potrawy :) i troszke sobie posmakuje tych potraw. Mysle zw juz gorzej z cukrem byc nie moze.

    Teraz zamienili mi na dzien insuline. Biore ta dlugodzialajaca na noc. Moze taka zamiana cos da.

    A to my terazniejsze :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 23:14

    żabka04, Enii, Hilary, Rybaaaa, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich podwójna lekarzy to że świeczka szukać.
    No jak starszy pan to wiadomo to nie to co młodszym się jest.
    Będzie dobrze zobaczysz.

    Ja brałam na dzień po posiłku i na noc.
    Oby pomogło bo to teraz chodzi o przetrwanie i zdrowie Zoe.
    Pogadaj z córeczka na pewno posłucha <3

    Ps pięknie wyglądasz.
    Brzuszek piękny.
    Pogłaskać proszę Zoe od ciotki żabki :-)

    Działaj tam działaj masz co robić.
    Fajnie ze mąż może pomóc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 20:39

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 marca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna spokoj Cie uratuje :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane <3


    Podwójna sliczny brzusio <3 Faktycznie ta ciąza Twoja jest cięzka ale juz niedługo i Zoe juz bedzie na swiecie <3


    Wczoraj mąż przyjechał ale jakos tak mi smutno jak na Niego patrze.. ech
    Najgorze ze dalej z Alabu nie dzwonili a myslelismy ze skoro unas wmiescie to może szybciej to bedzie. Teraz żaluje ze do TestDna nie wysłałam.

    @ sie skonczyła ale dalej mam delikatne plamienia. Próbowalismy <3 ale nie wyszło rozryczałam sie gdzies z tyłu głowy jest myśl o Kluseczkach..
    Po drugiej @ ide na kontolę i cytologięi chyba porozmawiam zlekarzem jak zapatruje sie na kolejną ciąze ( jakie badania itd ). Coraz częsciej o niej mysle


    Tak się ciesze ze jednak zdecydowałam sie na psycholog i trafiłam na ta. Czuje się przy niej rewelacyjnie i wiem ze nawet najgłupsze mysli dot 3 ciązy i smutku są zrozumiałe (w grudniu straciła ciąze)

    U mnie psychicznie lepiej chociaz całymi dniami gdzies z tyłu głowy mam ciąze, strate, smutek. Staram sie myslec pozytywnie.Same rozumiecie jak to jest..

    W tamta sobotę byłam swiadkiem potracenia kobiety letniej na przejsciu. Normalnie wyleciała w góre tak bezwłanie. Wybiegłam z auta wezwalismy karetkę, okrylismy kurtkami. Na szczescie Pani zyje i jedynie ręke ma złamaną. We wtrorek byłam na policji zeznawac jako swiadek. Kierowca miał uwaga.....77 lat

    A i rozmawiałam z męzem o ewentualnych kolejnych staraniach. Nie jest na nie lecz również się boi. Zobaczymy jak to się rozwinie :)

    Miłego dnia Kobietki :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey nie wiem czy mnie pamietacie ...
    Mój pierwszy cykl starań o nasze trzecie szczescie wygląda tak :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf5833ce5e9f.jpg

    Trzymam kciuki za pozostałe staraczki ! <3

    Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83, Pysia89, anecz_kaa, Bojakniejatokto lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 marca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna tule! I trzymam kciuki żeby jednak wszystko poszło po Twojej myśli ! Dobrze ze jesteś teraz na święta w domu to przynajmniej jestes z rodzinką i nie myślisz tak o tym :*
    I super brzuszek :)

    Katti super gratulacje !

    Enii ooo no to nieźle z tym wypadkiem dobrze ze pomogliście i ze nic wielkiego sie nie stało
    A ze staraniami musicie na spokojnie

    U Werki wyszło zapalenie pecherza i dostała antybiotyk...pierwszy w zyciuwiec i tak dobrze sie uchowala 2 lata bez.

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 31 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!!!u nas czas mija niesamowicie szybko!Ania ma już 2 tygodnie i jest cudowna :-) grzeczna,cichutka i spokojna!przesypia po 3 godz i karmimy się tylko piersią więc jest super :-) Franio jest kochanym starszym bratem,ciągle do niej zagląda i wciąż dopytuje kiedy Ania już będzie duża!!!
    Ja już pomału zapominam o trudach porodu i czuję się już całkiem normalnie :-)
    Obiecuję następnym razem wrzucić jakieś fotki!muszę tylko ogarnąć jak to się robi!!!

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobietki zycze Wam zdrowych, spokojnych Swiat. Niech beda przepelnione radoscia i spedzonym wspolnie czasem z rodzina. Smacznego jajka :) :*

    P.S.

    Dekoracja w pelni zrobiona przez moje dzieci ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1bb546a68fc0.jpg

    Isaura81, żabka04, Hilary, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97eedb797e9f.png

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary, Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/48dd8b68b7bb.jpg
    Wesołych świąt dziewczýny :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, Basik83 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych i zdrowych Swiat Sloneczka :***

    żabka04, Basik83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co kochane Swieta i po Swietach :)

    Pysia jak sie czujesz?

    Zajrze pozniej na dluzej :* dzisiaj ostatni dzien odpoczynku bo jutro caly dzien wizyty mam a pojutrze szpital i USG malutkiej, takze musze na maxa wykorzystac dzisiejszy dzien.

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :-) Wiem, ze mało tu do Was zaglądam, ale lubię czasem poczytac co u Was :-)

    Podwójna Mama jeszcze troszke i malutka będzie w Wami :-) ślicznie wyglądasz :-) A dekoracja którą zrobiły Twoje dzieci jest śliczna :-) i oczywiście korzystaj z dnia z rodzinką :)*

    Pysia no pięknie, już końcówka :-) Spokojnych dni Ci życzę bo wiem jaka końcówka jest stresująca ;-)

    Hilary Ty jak zwykle tryskasz energią i pomysłami :-) Jak po świętach?

    Zabko jak Robercik? Jak sytuacja z mężem?

    Simonsuper, ze Ania tak ładnie śpi :-) dużo zdrówka dla Was ;-)

    Katti gratuluje :-)

    Aneczkajak się czujesz?

    Enii wspieram Cię myślami :)* Dobrze, że poszłaś do psychologa, czasem to jedyna pomoc, dzięki której można sobie poradzić po stracie. Rozumiem Twój strach. Ja też się boję.

    Byłam u endokrynologa i ginekologa i dali nam zielone światełko. Oczywiście nawet się nie zastanawiałam mimo że cały czas się boję, to zostawiłam to Panu Jezusowi czy się uda czy nie. Do @ mam 4 dni ale że należę do tych niecierpliwych więc zrobiłam juz test :-) No i sa II :-)
    Przepraszam, ze tak o tym pisze ale tak bardzo pragne podzielić sie moim szczęściem :-) Choć wiadomo, ze o moim synku nie zapomnę. Nawet wczoraj popłakałam sobie troszkę, jak zobaczyłam na filmie usg dziewczyny w ciąży. Teraz jednak najważniejszy jest spokój. Mimo wszystko jeszcze do @ jest pare dni to jednak mam nadzieję, ze teraz wszystko będzie dobrze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 10:30

    Basik83, żabka04, Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary lubią tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 super!
    Po cichaczu gratuluję.
    Rosnij fasolko :-)! <3
    Będziesz robić betę?

    Dziękuję że pytasz.
    Z mężem ok w sensie zgoda panuje.
    A tak po za tym miał wypadek w pracy w piątek.
    To sobie święta chłop zrobił :-)
    Byłam dziś z nim u rodzinnego ale brak miejsc więc prosiła żeby przyjechać jutro dała kartkę i kazała się zarejestrować.
    Spadło mu koło czyt leciało na niego koło od maszyny wielkości koła tylnego od traktora.
    Zdążył się odsunąć bo by mu nogę zlamalo.
    A tak ma skórę fest zdarta, kolano opuchniete i siniaki bordowe.
    Niby stłuczenia mięśnia.
    Już mu lepiej.

    Do tego laptop nam padł więc po przychodni pohezdzilismy za lapkiem.
    Mąż mnie tylko w......ał a po co taki, a po co taki drogi a to sramto tamto.
    Mówię to nie będzie wcale!
    Miałam i mam dość Roberta cały czas na rękach trzymałem tam gdzie poszliśmy czułam ból w kregoslupie nawet.
    Ale tak to jest hak się ma męża kaleke ;-)

    Jak ja się cieszę że już po świętach.
    I że słonko wyszło.


    W czwartek raczej pójdę na badania póki mąż na l4 będzie to wykorzystam czas.
    Trzymajcie kciuki za moje wyniki krzywych bo aż się boję.

    Co u was?


    Edition.
    Aneczka czy ty jakieś wyniki potrzebujesz do ułożenia diety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 21:26

    Marti83, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Marti -kciuki mocno za Ciebie zacisniete :**

    Masz racje stresujaca...
    Druga noc nie spalam...hehe i to nie spowodu ciazy.Moja tesciowa tak chrapie ze mimio zamknietych drzwi i zatyczek no nie moge :((
    Mam taka za...y sluch ze tylko zrobic kariere :/

    Podwojna -:*czuje sie fizycznie spoko.Mam mase energii mimio nie wyspania.I tyle samo jak nie wiecej jakby to okreslic delikatnie pierdolca na wszystko,denerwuje sie wieloma rzeczami na ktore nie mam wplywu.
    Ale nie bede zanudzac:*
    Powiedz lepiej jak tam u Ciebie? ;)
    Jutro mam mega maraton,jak policzylam powinnam zrobic jutro ok 10 km z buta.Fajnie bedzie jak dam rade a moze to ulatwi porod.

    Zabka - no co za pech!! Zdrowia dla meza a Ciebie spokoju :*
    Jak ja rozumiem Twoje nerwy :**

    Marti83, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje II kresek!

    Eni musisz jakos sie z tym pogodzic, faceci chyba inaczej do tego podchodza tak samo do staran.

    Zabka badania koniecznie :)

    Pysia Ty tez juz zaraz bedziesz po ;p

    Podwoja bedzie ok. Jeszcze pare dni.

    A ja mam dosc ciazy a tu jeszcze 14 tyg :/ wg belly mam juz 7 mc ;)

    Marti83, Pysia89 lubią tę wiadomość



  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczynki :-)

    Zabko oj to mieliście święta, dobrze że na otarciu się skończyło. Ale jak miał wypadek w pracy to o odszkodowanie walczcie. Należy się. Mój mąż skręcił kiedyś w pracy nogę to dostał z zus i pzu. Robercik coraz większy to i kręgosłup może boleć jak go nosisz :-) Zabko a Ty sie teraz starasz o kolejnego maluszka? :-) Co do bety będę robić ale w przyszłym tygodniu bo dziś mam 24 dc, czyli 12 dpo i poczekam jednak żeby przetrwać weekend bo wtedy mam termin @ i w pon lub wt pójdę. No i muszę zbadać tsh ft3 i ft4 bo ja też mam hashimoto.

    Pysiawspółczuję chrapania teściowej, nie dałabym rady chyba spać. Ta końcówka nerwowa u Ciebie ;-) Masz już torbę spakowaną?

    Aneczka Pięknie, już 7 m-c :-) Zazdroszczę :-) dobrze się czujesz?

    Basik pewnie zapracowana jesteś przy synusiu :-) Już nie długo maj i komunie naszych dzieci mamy :-)

    PodwójnaMama jak sie dziś czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 09:24

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti Kochana ogromne gratulacje <3 <3 Rosnijcie zdrowo <3 <3

    Wczoraj dzonilismy do Alabu i qwa <!!!!> Mamy czekac 28 dni roboczych od histopatologii a ona z 5,03 ( zdokumentu). Męczy mnie to już psychicznie na maksa. Sadzilismy ze uda się jeszcze w tym tygodniu bo M wraca do De w sobote wieczorem. Pewniebedzie kilka dni i znow do Pl ech biurokracja ale niestety przyspieszyc się nie da.


    Aneczka już 7 ???? Super jeszcze chwilke i już będziesz tulic <#

    Pysia przyszykowane wszystko? :)

    edit: Marti już sobie przypomniałam co miałam Tobie pisać. Wybacz skleroza mnie łapie hihi

    Ja tą 3ciąże w całości zawierzyłam Matce Boskiej ( zdrowie Kluseczek jak i moje) i ta myśl daje mi pewność że pomimo tej tragedii zostało wybrane to co najlepsze dla całej naszej rodziny. I przez to mi tak troszkę łatwiej. Boł rozrywa serce lecz unikam zadawania sobie pytania dlaczego to nas spotkało.

    I teraz tez uważamy że jeśli będzie nam dane znów doświadczyc cudu ponownego rodzicielstwa to będziemy mieć jeszcze. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 14:22

    Marti83, Pysia89 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 474 475 476 477 478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ