X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 marca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bojakniejatokto witaj ;)
    Na pewno dobra decyzje podejmiecie co do kolejnego dziecka ;-)

    Zabka, niech wam w koncu "fachowcy" wszystko naprawia, bo wierze ze to wkirzajace jest.

    A ja mam już dość... Mały w nocy niewiele spał, ale myślałam że tak po prostu. A dziś gęsty katar, zaczął chrypieć i pokasływać...
    A młodsza córa wróciła z całym workiem rzeczy do prania. Biegunka... Kilka dni pochodziła do żłobka...
    A tak się cieszyłam, że wychodzimy na prostą... :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 16:48

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 marca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka tym razem rozeszła mi się blizna na macicy. Nie wiem kiedy, bo szczególnie nic niepokojącego nie czułam. Może było to podczas skurczów, które miałam w dniu porodu. A moźe wcześniej, nie wiem. Poród sn najprawdopodobniej skończyłby się porodem do brzucha i mały uwiązłby w jelitach. I nie byłoby może nas obu...
    szczęśliwy zbieg okoliczności, że jesteśmy oboje cali i zdrowi. Gdyby mały nie był owinięty pępowiną to zapis ktg byłby poprawny i nie zrobiliby od razu cięcia..
    Scenariuszy jest kilka, ale wolę o nich nawet nie myśleć.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiu ja tez chodzilam na koncowce nerwowa

    Podwojna daj znak co u cb.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki dziekuje za troske♥️u mnie po staremu oprocz tego ze cukier skacze z dnia na dzien coraz bardziej i takiego dola zalapalam ze masakra :( a do tego od rana do poludnia maz byl u mnie a pozniej po poludniu dzieci i znowu ciezko. Jakby sie cos dzialo a ja nie moglabym dac znac to maz ma nakaz Was powiadomic ;) ale poki co to tylko zly nastroj mnie zlapal. Ciezko jest po prostu.

    Moze jutro bedzie lepszy dzien to sie odezwe :*

    Zdrowka dla wszystkich chorowitkow :* tak mi szkoda Waszych dzieciaczkow ze tyle choruja :(

    Pysia a Tobie zycze jutrzejszego lepszego dnia i sobie rowniez ;)

    Basiu buziaki dla Jasia :* kiedy te 2 miesiace zlecialy to nie mam pojecia!

    Spokojnej nocki kochane :*

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 marca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie babeczki <3


    u nas dzis pochmurno i brzydko .ale co tam ważne że wiosna

    Podwójna ciesze sie sie odezwalas ,no i koniecznie mąż musi dać znać jakby się cos działo.


    pomysl slonce ze z dnia na dzien blizej spotkania z malutką

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu u nas tez zimni, buro i ponuro co nie nastraja optymistycznie :/ a patrzylam pogode na 25 dni to ciagle deszcze a temperatura tez nie jakas super. Zamowilam juz taki lekki welurowy kombinezon dla malutkiej bo jak taka pogoda ma byc to cos takiego cieplejszego musi miec.

    Nie do zycia jestem. Mowie Wam. Jednak szpital to dolujace miejsce. A na czas po porodzie wzielam sobie pokoj jednoosobowy i spokoj bede miala od lokatorek.

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna szkoda że tak sie czujesz:/ mnie też szpital zawsze przytłacza samo to ze czlowiek ciągle praktycznie leży...oby tem czas szybko Ci minął

    Czekanie jest najgorsze...u mnie tez terqz przez to nerwowa się zrobiłam. Dzisian mija termin rekrutacji na dofinansowanie a teraz trzeb czekać na wyniki nawet nie wiem ile, ok 7 dni wiec moze przed świętami a może już po...

    Rybaaa jeju oby nic sie z tego poważnego nie wykluło. U nas na szczęście juz lepiej. Troche kataru jeszcze jest i kaszlu ale o wiele mniejszy

    Pysia hormony pewnie dają o soboe znać

    Muszę się pochwalić bo mój mąż właśnie dzisiaj obronił inżyniera :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 marca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa to faktycznie, ja mam nadzieje, ze u mnie bedzie ok. Wg statystyk rozejscie sie blizny jest w 1,5% przypadków po 2cc, wiec małe, a jednak

    Hilary doczekasz sie :)

    Podwojna coraz blizej do spotkania :) najgorsze chyba swieta, a pogoda nie rozpieszcza...

    Hilary a co do ceny to wg mnie duzo 120 za godzinę + ekstara za malowanie twarzy etc, bo wychodzi 170



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 marca 2018, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka sobotnio kochane

    hilary gratulacje dla męza i jak zdrówko dzieciaczków?


    Podwójna mnie też przytłaczał szpital na patologii chociaz ja krótko leżałąm fakt że co miesiac ale max po 3 dni


    Aneczka oby ta blizna sie nie rozeszła..

    Rybcia biedne te twoje dzieciaczki ciągle coś lapią..odpukać moje zdrowe ..tzn Zuze coś rozklada a my z Madzia przeszlysmy jakiegos wirusa dwa tyg temu ona sie meczyła tydzien a ja po dwóch dniach cudowne ozdrowienie,Chyba mamy tak poprostu mają :)


    Jasio z daleka wtedy od nich i odpukać maly nawet lekkiego katarku nie miał.


    Co do spania poszlam wczoraj z małym do sklepu i chwile na spacer i jak zasnal po 17 tak spal do 23 ,zjadl przespal sie znowu i teraz walczymy :)


    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 24 marca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Dziekuje Wam za wsparcie :*

    Wczoraj mialam piekny dzien,naladowalam akumulatory :))

    Aaa obnizyl mi sie znacznie brzuch.
    Jak to bylo u Was z 3????
    Ile moge miec jeszcze orientacyjnie czasu?

    Zycze Wam dobrego dnia i jak najmniej powodow do zmartwien :****

  • Bojakniejatokto Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 24 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mi w pierwszej ciąży brzuchol trzymał się wysoko do samego końca jak wody odeszły to opadł automatycznie. Z drugą córka która urodziłam przedwcześnie po opadniecou brzuszka urodziłam na drugi dzień

    05.07.2016 ❤
    12.08.2017❤
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 24 marca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, blizna rozchodzi się bardzo rzadko :) szukałam w fachowej literaturze

    Nie pamietam jak było w poprzednich ciazach... teraz mam nisko od poczatku wiec sama sie zastanawiam czy moze byc nizej :P mam wiecej niz na szerokosc dłoni miejsca pomiedzy biustem a brzuchem :)

    a w czwartek byłam sie zarejestrowac na skalling... i uwaga: Pani na mnie patrzy z politowaniem i mówi, ze do tej Pani dr to jest termin dopiero na 8 maja... i zapytała czy dotrwam :P no dziękuje bardzo :P



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka a wiesz o tym przepisie ze ciężarne do specjalisty maja czekać mac tydzien czy dwa kuz nie pamietam ale pewnie skaling się na to nie łapie chyba ze ty prywatnie

    Pysia szczerze nie pamiętam jak to u mnie było ale chyba trochę chodziłam z opuszczony z 2 tygodnie może

    Basik i jak do której walczyliście ?

    Kaszle i katar niby już mniejszy ale dzisiaj Werka wstała z drzemki z temperaturą. Po lekach bylo ok i dobry ma humor do tej pory wiec nie wiem co to było

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    Dzisiaj dzionek spedzony z rodzinka, do tego piekna pogoda to i humorek lepszy :)

    Troszke poodpisuje zalegle dni ;)

    Aneczka rozumiem Cie calkowicie z tymi kursami na dietetyka. Na studiach naprawde duzo pracy musicie w to wlozyc zeby dojsc do tego zawodu a po kursie takie same prawa maja, wiec o czym tutaj mowa ech.......

    Fajnie czas na urodzinach spedziliscie :) a co do cen sie nie wypowiem, ale Hilary ma racje ze tez trzeba zarobic na te wszystkie oplaty co tanie wcale nie sa.

    Ryba cale szczescie ze tak dobrze sie u Ciebie ten porod skonczyl. Ja tez z tylu glowy mam takie mysli o sn chociaz nikt by mi na niego nie pozwolil, ale wiadomo ciagnie nas do tego czego jeszcze nie przezylismy po prostu i chcialoby sie sprobowac cos innego.

    Jak u Was teraz zdrowko? Nachoruja sie te Twoje dzieciaczki :( a jak z mezem? Dogadujecie sie juz lepiej?

    Basiu jaka mialas lsiczna pania Wionse :) a Jasiu jak sobie cudownie w wozeczku wypoczywa na sloneczku :)

    Zabka Robercik slodziak :)

    A Kwiatek naprawde wyszedl Ci super!!!! No ale swoje przelas robiac go ;)

    Macie juz dostep do mediow? A czemu Wam tak wszystko padlo?

    Hilary jak dzieciaczki sie maja?

    Gratulacje dla Twojego meza!!!!!!!!!

    I mega kciuki zebys w koncu dostala ta decyzje o dotacji!!!

    A jak szyba? Zamontowana juz w kuchni?

    Witaj Bojakniejato kto i wierze Ci ze po takich przejsciach boisz sie powtorki a tym bardziej ze nie znasz jej przyczyny, ale kto nie ryzykuje ten nie ma ;)

    Enii ciesze sie ze w koncu @ przyszla i ze ze znajomymi milo czas spedzilas.

    A juz powinniscie miec dawno te oznaczenia plci? Dlugo to sie ciagnie :(

    Zabka ciesze sie bardzo ze pogodzilas sie z mezem i kciuki za Henia leca :)

    Pysia mi w zadnej ciazy do terminu cc brzuch nie opadal, wiec nie mam pojecia ile tak mozesz chodzic.

    Ciesze sie ze i u Ciebie juz lepiej :) gotowe wszystko na przyjscie malutkiej masz?

    Simon a gdzie zdjecie Ani jest halo!!!

    Aneczka ale terminy na wizyte, szok!

    Wiecie ta moja byla lokatora polka wyszla na 2 dni do domu i miala w Piatek wstawic sie na 8 rano na wywolanie, ale o 22 w domu odeszly jej wody. Nie byla nawet w stanie taxi przyjechac, wiec karetka szybko na sygnale. Zanim dojechali do szpitala to byla 22.30 a o 22.50 jej mala byla juz na swiecie. Duza dziewczynka 3800 i 54cm i porozrywalo ja az do odbytu bo porod byl taki expresowy. Chodzic nie moze i bardzo goraczkuje, ale co sie dziwicm organizm dostal w kosc bo 2 miesiace po porodzie zaszla w ciaze, wiec nie doszedl jeszcze do siebie. Mowi ze juz nie da sie facetowi dotknac poki nie zalozy sobie implanta ha ha

    Milego reszty weekendu :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialam Wam napisac ze widze jeden jedyny plus pobytu w szpitalu ;) otoz najlepsze co moze byc na koncowce ciazy przy rozchodzacym sie spojeniu to podciagacz ten wiszac nad glowa :D to jest zbawienie normalnie gdy w nocy przekrecic samemu sie nie dajesz rady ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna super ze już humorek lepszy :)
    o jacie to niezle z tą laską...ale też trochę tak szybko jak po 2 miesiacach...jeju to ja już bym była w 2 miesiącu ciązy :O

    Teraz już dzieci ok, przynajmniej gorączki na noc nie było.
    Szyba wstawiona częściowo. Tzn cały tył już jest i parapet, musi przeschnąc i jutro można szafki górne wieszać i jeszcze po bokach dokleić

    Dziekuję za gratulacje w imieniu męża. Ale zadowolony wczoraj był :) Kupiłąm wczoraj szampana (picolo bo normlanego tylko on by pił) i otworzyliśmy jak wrócił z dziećmi więc była niespodzianka. No i jeszcze mi podziękował bo to w sumie ja go namawiałam żeby na studia poszedł :)

    No a dzisiaj puściłam go ze znajomymi z roku tak na zakończenie studiów :)
    I własnie sobie przypomniałam że dzisiaj zmieniamy czas :P Hehe obiecał mi że wróci o 2 to jak wróci o 3 to mogę mu kłótnie zrobić ? hehe żartuje :P

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i siedzę przed netflixem oglądam plotkarę :P jakoś się wkręciłam bo na the 100 muszę czekać aż do maja :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Udalo sie wstawilam zdj,chodz nie poradnie to mam nadzieje ze za bardzo glowek nie bedziecie musialy wykrecac.
    Kacik prawie skonczylam,szafa tez juz wreszcie stoi.
    Musze jeszcze jakis dywanik pod fotel wymyslic i na sam koniec ubrac lozeczko w ochraniacz etc.

    Mam wszystko wyprasowane :))) mama byla wczoraj i kochana wszystko ogarnela.
    Mialam wyrzuty sumienia bo tak na krotko wpadla a tu prasowac...ale nie odpuscila ;)

    Na ostatnim zdj moj brzuszek.Widac ze opadl czy mam zwidy??

    Podwojna -hehe dobrze ze widzisz plusy :*

    Hilary- co to za fajny Film ;) chyba poszukam czegos na jutro wieczor bo skoro nie spie to bynajmniej nie ponudze sie.

    Cieszylam sie ze cora zdrowieje to teraz Syna spanowalo.Oby mnie juz ominelo bo nie chcialabym rodzic oslabiona.

    Buziaki :*

    Za kilka dni skasuje fotki jak obejrzycie:*

    Milej jutro niedzieli :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 23:45

    PodwojnaMamaWdwupaku, Bojakniejatokto lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia wow super pokój urządzony :)
    Zdrówka dla synka :)

    The 100 to serial taki trochę krwawy ale nie jest straszny (strasznych to ja nie lubie)
    a plotkara to też serial o takich bogatych dzieciakach licealistach i mają różne kłopoty, taki w sumie dla odmóżdżenia :P

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary to jak juz bedzie kuchnia gotowa to pochwal sie :) bardzo ciekawa jestem efektu z ta szyba.

    A no tak dzisiaj zmiana czasu, wiec maz ma prawo wrocic o 3 ;) i super ze meza namowilas na te studia. Pewnie teraz dumny jest a wczesniej moze nie wierzyl w swoje sily.

    Ciesze sie ze dzieciaczki maja sie lepiej :)

    A ja leze i ogladam drugi sezon Marcelli :)

    Pysia no i pieknie wyszla sypialnia!!!!!!!! A gdzie kupiliscie ten fotel. Bardzo mi sie podoba i moze bym sobie sprawila do karmienia :)

    A szafe podobna kupilismy do sypialni ;)

    Ale Ty jaka piekna z tym brzuszkiem :) wszystko juz czeka na corcie takze mozesz spac spokojnie, no chyba ze jeszcze ciuszki nie poprasowane co ;)

    A i pierwsze co rzucila mi sie kura z La Millou do karmienia ;) tez ja kupilam bo wiele dobrego o niej slyszalam i naprawde sie w niej zakochalam. Tez chcialam tem kolor mietowy ale juz nie bylo i kupilam ten brzoskwiniowy i kolderko- kocyk w Mufinki do wozka z La Millou kupilam i tez swietny i nad torba do wozka sie zastanawiam od nich tylko nie moge sie zdecydowac na jaka ;)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ