X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria pracowalam do lipca 2016. Potem moj autysta zaczal gorzej funkcjonowac i musialam zostac z nim w domu. Maz pracuje sporo, zima od 6-16, latem 8-18 a czasem dluzej. Ale mimo to nie ucieka od dzieci. Lubi z nimi robic cos kreatywnego lub jezdza na wycieczki rowerowe. Byl taki czas, ze uciekal, ale u nas rozmowy czynia cuda. Mimo tego, ze ma zesp Aspergera, stara sie bardzo uczestniczyc w wychowaniu dzieci. Tylko, ze nie z kazdym da sie rozmawiac niestety... Wspolczuje Ci sytuacji, ktora masz. Ale moze sprobuj postawic sprawe ostro.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po drugim dziecku postawiłam ostro sprawę podziału obowiązków domowych, skoro chciał żebym miała dla niego czas to musiał mnie w niektórych rzeczach odciążyć. Tak samo jak on pracowałam , do tego obrobić dom, dzieci i wtedy foch że padam o 21 razem z dziećmi.

    evve lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak bylo. Wracal z pracy i szedl spac. Wstawal o 21 (jak dzieci spaly) i byl gotow na lozkowe atrakcje. Ale wyjasnilam mu, ze tak to nie bedzie.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina bardzo ładny wykres. Trzymam kciuki aby temp nie spadła. Kiedy planujesz kolejny test, a może beta?

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest trochę inaczej, to ja mimo zmęczenia jestem ciągle gotowa. A mój m. bierny i obojętny. Praca, komp, piwnica, spanie, czasem piwo, zero libido. Pracujemy nad tym, ale nie wiem jaki będzie efekt, coś tam się zmienia, ale jest tak wiele do zmiany, że trzeba małymi kroczkami. Pewnie, że nie jestem ideałem, jestem choleryczką, łatwo ulegam emocjom, ale mi nie chodzi o wytykanie sobie osobniczych wad, tylko bycie blisko siebie. Gdybym była bardziej czujna te rozmowy odbylibyśmy lata temu. Teraz mamy po 40 lat, ale lepiej późno niż wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 11:36

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    Karolina bardzo ładny wykres. Trzymam kciuki aby temp nie spadła. Kiedy planujesz kolejny test, a może beta?
    Nie wiem, może w piątek zrobię test, a z betą ciężko bo pracuję w takich godzinach, że nie mam jak pójść, musiałabym wziąć wolne.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka trzymam kciuki faktycznie ładnie u Ciebie

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładnie zobaczymy, choć nic nie czuję, więc się nie nastawiam :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie trochę z innej beczki dziś jest 14dpo i przy badaniu tsh zrobiłam betę która właśnie odebrałam i mam 75 uml. Czy to nie za mało biorąc pod uwagę, że w niedzielę 3dni temu test sikany o czułości 25uml pokazał mi kreskę druga. A z tego co wiadomo we krwi zawsze sterzenie jest większe. Pójdę jeszcze w piątek sprawdzić, ale mam jakieś zle przeczucia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 15:02

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc nie martw sie. W ciazy corcia test wyszedl mi 8 dpo. 14 dpo beta byla 190.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 29 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc spokojnie, nie martw się na zapas. Zrób za 2 dni i zobaczysz, że wszystko będzie ok.
    Matko, współczuję reakcji najbliższych... Ja sobie nie wyobrażam, żeby tak ki ktoś miał powiedzieć. Nam jak wspominaliśmy o 2 ciąży to teściowa mówiła, żeby może jednak poczekać trochę jeszcze itp. ale na wieść o ciąży się ucieszyła. Ale co o 3 ciąży by powiedzieli to nie wiem..
    U mnie pewnie zbliża się owu, a ja nir wiem czy chciałabym zajść w tym cyklu. Termin wyszedłby na grudzień, a 1 córka jest z grudnia i jakby tak się w tym samym dniu urodziło :-o na takie głupie rozkminy mnie wzięło...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny:)przeczytalam caly watek i mam ochote do Was dolaczyc:)
    Jak widze kilka osob juz zaciazylo wiec licze na szczesliwe wiruski tu panujace:))
    Dopiszecie mnie do listy?
    Mam 35 lat,staramy sie o 3 dziecko.w domu mam 17 latke oraz prawie 4 latke.
    Chcielismy,aby mlodsza corka miala rodzenstwo mniej wiecej w swoim wieku,ale niestety staramy sie juz od grudnia 2015 z mizernym skutkiem.
    Rok temu dwie poronione ciaze w tym jedna pozamaciczna-mam usuniety lewy jajowod wiec szanse na ciaze drastycznie zmalaly.
    Jak na zlosc owulacja wystepuje zawsze z lewego jajnika co dosyc utrudnia zadanie..
    Damy sobie jeszcze ze dwa lata i pewnie odpuscimy.
    Obecnie 10 cykl staran.testowanie 9.04.choc ja mierze temp wiec wiem duzo wczesniej czy sie udalo.
    Milego wieczoru! No i gratulacje dla wszystkich zaciazonych.

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 marca 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madzik

    A ja się trochę uspokoilam pójdę jutro i napewno będzie ponad 110 beta. Wierze w to. Kropek by mi tego nie zrobił zostanie że mną i będzie moim prezentem na mikołaja. No siostrzyczki wczoraj bawiły się w lekarza i mi brzuch badały a starsza do mnie "mamus masz bardzo zdrowy brzuszek wszytsko tam gra" jakby wiedziała jakich słów potrzebuje


    Mi dziś moja mlodsza pindzia wstala sobie o 5:30 z niej to jest jednak ranny ptaszek ciągle wstaje koło 6 rano:)

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 marca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Madzik34 powodzenia

    Mamabyc3, a jak mąż pogadaliście? Przeprosił? Przytulam Cię mocno, będzie dobrze

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 marca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 tylko przyrost bety sprawdzoc - a nie wysokos bety. Laboratoria rozne widelki maja, a co za tym idzie - odpowiednie wyniki roznie moga byc wyliczane. Trzymam kciuki za przytost! :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria40 w sumie nie przeprosił mi się wydaje, że do niego to nie do końca dochodzi wieść o kolejnym dziecku. Dość napięta jest między nami atmosfera, a też nie ma kiedy porozmawiać. W pracy praktycznie cały dzień jest, a jak wraca to ja zaraz idę spać. Jakoś się ułoży znam go na tyle, że czasami nie myśli co mówi jednak nie do końca to jest usprawiedliwienie. Ale to facet czyli inny gatunek

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 marca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik witaj :) Przykro że już tak długo się staracie i że masz za sobą takie doświadczenia. Trzymam kciuki żeby teraz się udało i było wszystko ok ! Rozgość się u nas :)

    Mambyc3 trzymam kciuki za betę i super ze masz takie podejście. Na pewno wszystko jest ok i nie ma co się denerwować żeby nie szkodzić maluszkowi. A mąż też myślę że jak do niego dotrze to się uspokoi :p

    Majzu a u Cb jak ? Kiedy masz do lekarza ?

    Rybaaaa hehe ty się nie nakręcaj:p jakby się urodzili w tym samym dniu to najwyżej będą razem obchodzić:p

    Karolinams to czekamy do piątku i trzymam kciuki:)

    Ja sie rano kiepsko czuje... ciężko jest mi wstac z łóżka bo spać się chce. Dobrze ze Werką śpi tak przeważnie do 9/9:30. Potem trochę mnie muli i nie mam dalej apetytu. Ale robię cherbata i próbuje coś wcisnąć. Czasem kończy się wizyta w WC czasem nie i jest już lepiej.
    Za to trochę się wyjaśniło z sytuacją w pracy. Dzwoniłam do księgowej i wychodzi ze mam 35 dni urlopu więc do 22 mają a to będzie już 16 tydzień i 4 miesiąc ciąży więc myślę że już spokojnie dostanę l4

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to dzisiaj mam dużo energii :) Przyszła wiosenna kurtka dla synka. Kupiłam na olx za 37 zł a wygląda jak nowa :) przyszły też druczki z PGE i wyszła nadpłata więc też super :)
    Muszę powyciagac ciuchy dla Werki bo już powyrastała z 74 i poogarniać mieszkanie
    Słoneczko świeci, nie ma wiatru więc jak Wiktor wróci to wybierzemy się na spacer :)

    A co tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 11:31

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary spokojnie kochana dostaniesz L4 nawet nie wahaj się o nie poprosić. Co do samopoczucia mam nadzieję, że będzie coraz lepsze.
    Dziś zrobiłam test białość bije w oczy, a do tego temperatura spada więc zaraz nowy cykl.

    Madzik witaj, i współczuję wiele przeszłaś, trzymam za Ciebie kciuki.

    mamabyc3 zaraz beta będzie zaraz pięknie rosła nie stresuj się kochana.

    Ja czuję takie ciągnięcie na @ więc to już kwestia godzin jak pewnie dostanę...
    No nic nie udało się, następny miesiąc włączam na luz. Mam zamiar się napić drinka, od roku łykam folic, nic nie piję bo nigdy nie wiadomo, wsłuchuje się w swoje ciało itp.
    Mój gin ciśnie na IUI a my nie jesteśmy na to gotowi więc odrzucamy tą opcję, co ma być to będzie. Jak się nie uda to trudno, chyba powoli zaczynam być już zmęczona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 11:39

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Patrycjael Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie niestety negatyw, choć miesiączki nie ma. Troche mi smutno, ale trudno... Niech się już ta wstręciucha pojawi.
    Gratulacje jeszcze raz dla wszystkich, którym się udało. Niech dzieciaczki rosną zdrowo :)
    Witaj Madzik, bardzo mi przykro... Ale będzie dobrze, warto mieć nadzieje :)
    Karolinams, ja zaczęłam mierzyć temperaturę pod koniec cyklu, ale mimo to widzę, że bedzie okres, bo spada z 37.1 codziennie o jedno niżej... Od następnego cyklu mierzę sumiennie. Trzymam kciuki, żeby nam wszystkim udało się w następnym cyklu :)

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ