X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, Patrycja przytulam

    U mnie przeziębienie z bólem gardła i chwilowe załamanie natroju, chyba PMS się zbilża

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę i trzymam kciuki za nowy cykl !

    Karolina mi się wydaje, że właśnie powinnaś wyluzować. I napij się tego drinka. Takie spinani się przy staraniach chyba nie wychodzi na dobre. Pozwól sobie na coś dla siebie nawet na alkohol, przy staraniach nie powinien jakoś źle wpłynąć bo nawet jak się uda to na początku dziecko jest chronione. Ja w pierwszej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam że jestem okropnie upiłam się wódką, tydzień później źle się czułam i wzięłam aspirynę bo myślałam że grypa mnie bierze. Potem strasznie się bałam że to mogło jakoś wpłynąć na malucha ale lekarz mnie uspokoił. Wiadomo jak ma się podejrzenia że się jest w ciąży to lepiej nie ryzykować

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria zdrówka !

    aria40 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Dziewczyny tulę i trzymam kciuki za nowy cykl !

    Karolina mi się wydaje, że właśnie powinnaś wyluzować. I napij się tego drinka. Takie spinani się przy staraniach chyba nie wychodzi na dobre. Pozwól sobie na coś dla siebie nawet na alkohol, przy staraniach nie powinien jakoś źle wpłynąć bo nawet jak się uda to na początku dziecko jest chronione. Ja w pierwszej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam że jestem okropnie upiłam się wódką, tydzień później źle się czułam i wzięłam aspirynę bo myślałam że grypa mnie bierze. Potem strasznie się bałam że to mogło jakoś wpłynąć na malucha ale lekarz mnie uspokoił. Wiadomo jak ma się podejrzenia że się jest w ciąży to lepiej nie ryzykować

    Ha ha no właśnie często się o tym słyszy, że tak się dzieje, że laski niewiedząć , że są w ciąży się upiją i za jakiś czas się dowiadują. Wiem, że to nie zaszkodzi w początkach ciąży, ale chciałam tak odpowiedzialnie zajść, chociażby z racji i ryzyka wieku. Tak sobie wymyśliłam, żeby wszystko było idealnie ale wezmę też sobie ten luz do serca i może się uda ;)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina niestety życie nie jest idealne ;) a tam po drinku nie ma takiej sytuacji w momencie pracy nad dzidzia myśli się tylko "żeby się teraz udało " wiesz taki luz jest po alko taka prawda. Więc napij się na zdrówko. A tam gadanie a która z kobiet lata z przed każdą impreza/wyjściem na betę no to już by była paranoja. Jesteśmy dorosłe i można wypić dopóki się nie jest. Ja powiem szczerze lubię piwo/wino wieczorem w 1 ciąży tak mnie ciągnęło , że mąż mi znalazł jakieś bezalkoholowe takie prawdziwe 0,0% bo te lechy free mają jakiś bardzo mały procent (a z resztą wtedy nawet ich nie bylo).

    Aria zdrówka

    Również tule dziewczyny ale uda się kazdej prędzej czy później ;)

    aria40 lubi tę wiadomość

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 no i właśnie myśl pozytywnie :) a słowa córci były prorocze :)

    Rybaaaa to Cie faktycznie wzięło na rozmyślania hihi.. mi też średnio się podoba grudniowe dziecię.. ale ... niech będzie w końcu .. nawet z grudnia :P

    Madzik34 witaj.. faktycznie los Was nie oszczędza w staraniach - trzymam kciuki aby raz dwa nas tu dziewczynki pozarażały wiruskami hihi

    Hilary na pewno dostaniesz l4 :) wierzę zresztą, że jakkby tak powiedzieć jak się sytuacja ma to by bez problemu się przekonał jakby nie chciał z początku.
    Oddaj mi trochę tej energii :P

    karolinams % chyba nawet wskazane od czasu do czasu ;)
    co to jest to IUI ? nie znam się kompletnie .. na razie wszelakie badania i inne rzeczy które mają pomóc w zajściu przede mną .. jeszcze ze 2 cykle prób ..potem ponowna wizyta u gina i szczegółowa diagnostyka.

    dziewczynki tulę..

    aria zdrówka!

    czekam na ovulke która znowu się ociąga :( zaczynam się zastanawiać czy nie bezowulacyjny .. próbuję śluz "rozpracować" ale wydaje mi się, że źle go oceniam... dużo go mam wrażenie .. ale może to przez wiesiołka w sumie..
    brzuch mnie dziś boli i wysyfia mnie niemiłosiernie do tego problemy wychowawcze ze starszą córką ostatnio echh ..

    jedyny pozytywny aspekt to to, że będę miała przedłużoną umowę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 20:42

    aria40 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś troszkę lepiej, ale sporo odkrztuszania i obolałość ogólna, dobrze, że słońce świeci. Testuję w poniedziałek. To będzie najdłuższy weekend ever.

    Wczoraj rozmowa z małżonem o moim magazynie ciuszków dziecięcych w piwnicy. Mówię mu, że ich nie wyrzucę i koniec, bo chcę dziecko. On do mnie, no ale przecież ma być syn, więc spokojnie większości możesz się pozbyć :) Droczy się ze mną, ale przynajmniej nie jest to już stanowcze nie. Mam nadzieję, ze w niedługim czasie zrozumie, że jest to kluczowe z moich marzeń.

    Poza tym dzień smutny. Dziś mija dokładnie 2 lata od utraty synka. +++

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 31 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria przytulam mocno :-* u mnie dziś @ :-( tak więc zaczynam od nowa!!!

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria - tulam! :(

    Musze mieszkanie ogarnac, a nie wiem w co rece wlozyc...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia piona ! Też muszę sprzątnąć a nie chce mi się...w ogóle wkurza mnie codziennie ogarniam i codziennie na drugi dzień to samo...jakieś chochliki w nocy brudzą ?!
    W ogóle kiedy idziesz do lekarza ? Wpisać Ci <3 do listy czy jeszcze poczekać ?

    simon a właśnie patrzyłam na listę, że masz jutro testować...no nic nowy cykl nowa energia !

    aria kciuki zaciśnięte przez cały weekend ! I fajnie że mąż juz zmienia zdanie :) Przykro mi z powodu straty...

    Pari jak widać dzisiaj już mi energia przeszła...zimno u nas i pochmurno :/

    Karolinams właśnie trzeba wyluzować :)

    Mambyć3 dzisiaj robiłaś betę ?

    A ja dzisiaj przeglądałam zdjęcia i znalazłam z 31.03.16r czyli ostatni dzień jak nosiłam córcię w brzuchu :)
    A teraz lata mały krzykun...jak to szybko czas leci

    Mam dziś ochotę na ogórkową :P Jeszcze naleśniki z twarogiem zrobię bo mój M zup nie lubi w ogóle :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - a jakos jeszcze za wczesnie na wizyte u lekarza. Musze sie umowic. Dopiero 6tydzien z okresu mam. A owulacja pozno byla. Jakos moze za dwa tygodnie pojde.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dzionka życzę... :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 31 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 156 ;) także na Mikołajki dostaje prezent najfajniejszy

    aria40, ana79, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 piękna beta, gratulacje!!!!

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia a to w sumie racja można jeszcze poczekać żeby serduszko było :)

    Mambyć3 no i super :) Gratulacje :)

    karolinams i wzajemnie :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju muszę swojego psa trochę podszkolić, wytresować a ciągle mi się nie chce i to odkładam :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Beta 156 ;) także na Mikołajki dostaje prezent najfajniejszy
    super

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 mega super :D gratulacje :D

    Mnie ovufriend ustalil na Mikolajki termin. Normalnie z okresu wychodzi 4 grudnia. Z owulacji 11.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Beta 156 ;) także na Mikołajki dostaje prezent najfajniejszy

    Gratuluję! :-) super wiadomość ;-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozszalałyście dziewczyny na wiosnę ;-) i super, oby było coraz więcej zafasolkowanych :-)
    Ustaliliśmy z mężem, że ten cykl i pewnie następny jeszcze odpuszczamy, najpierw musimy uporać się z działką bo w poprzednim roku zaniedbaliśmy, ciąża, poród i malutkie dziecko - tak wyglądał nasz poprzedni sezon działkowy ;-)
    No ale dziś czuję się jak na @ a teraz zaczął boleć jajnik... owu się jeszcze nie spodziewałam, za jakieś 2-3 dni dopiero... a my 2 dni temu <3 mąż się śmieje i mówi: "ale jak to? że może być dziecko z wpadki? przecież te dwie ciąże takie wycyrklowane.. i znowu baba by miała być?"
    Oczywiście wszystko z uśmiechem, więc jakby się trafiło to będzie się cieszył, no ale normalnie planujemy w maju zacząć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 17:55

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ