X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    kark - święta słowa co napisałaś o ludziach patrzących ale ja mam ich gdzieś wszystkich
    Niestety. Ja mam wrażenie, że Polacy uważają, że ludzie się starają tylko o pierwsze, z drugim się wpada, a trzy i więcej to ma tylko patologia :/
    A ostatnio czytałam badania, że podobno co 6ta rodzina w Polsce jest wielodzietna, czyli większa niż 2+2 :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ludzie tak dziwnie reagują. Jak mówiłam, że się staram o trzecie to patrzyli jak na kosmite, a jak już zaszłam to usłyszałam nie raz co wpadka ??
    to co będzie teraz jak ja o 4 walczę :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams, my jak teściowej mówiliśmy te 2 lata temu, że jestem w ciąży z 3cim to wyskoczyła oburzonym tonem, że jak tak można, że już 3cia wpadka, że dzieci powinno się mieć z miłości, a nie, że nie potrafimy użyć kondomów. To jej powiedziałam, że u nas cała trójka planowana. No i jej kopara opadła :P Jakby się udało z czwartym to chyba na zawał padnie (oby :D).

    bilibili lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U jest tak samo w rodzinie ciągle się pytają kiedy następne... nie mogą zrozunieć ze planowaliśmy mieć 3 dzieci i dlatego tak mamy a nie że wpadliśmy i zaraz wpadniemy z następnym...

    U nas ogarnianie dzieci idzie sprawnie ale ostaynio nasz środkowa zrobiła się strasznie wredna i zazdrosna. Kłóci sie ze starszym bratem, dokucza młodszej siostrze. Troche tez jest mojej winy bo ostatnio nie mialam dla niej za dużo czasu jak sie dostałam do przedszkola (prowadże rytmike 3h dziennie). Muszę trochę nad nią 'popracować'

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi Kochane czy czasem zastanawiacie się jak to będzie kiedy na Świat przyjdzie 3 dziecko.
    Nie myślę tu o nowych obowiązkach tylko o źyciu nacodzień.
    Czy myślicie,że jest możliwe zeby przy 3 dzieci,żeby znależ czas dla wszystkich ?
    Nie martwie sie o finanse, o miejse w domu, o pomoc przy 3 tylko własnie o to,żeby żadne z moich Dzieci nie czuło się gorsze czy wykluczone.
    Jak to jest z Wami ?
    Zastanawiam się czy to normalne,że marząc o 3 dziecku czasem budze sie spanikowana jak to będzie...
    ooo takie poranne rozsterki dla Was ;)

    Dla ścisłości ja jestem typem Matki Polski, z dziećmi w domu siedzialam 4 lata.Nigdy nie narzekałam na nadmiar obowiązków przy dzieciach czy brak snu. Moja Teściowa zawsze mówi,że ja jestem z innej epoki w której ludzie chcieli mieć dużo dzieci i nie marudzili przy najmniejszym problemie.

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - no dzieci maja taki gorsze dni , nie obwiniaj się .
    Bilibili - u mnie jest super choć w domu większy bałagan bo czasem nie ogarniam wszystkiego ale taka jestem szczęśliwa ze mam ta trójkę ze zapominam o niedoskonałościach na chacie

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark No to ciekawe jaka będzie tera reakcja twojej teściowej ha ha jak zaciazysz

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams a w jakim wieku sa Twoje dzieciaki ? bo suwaków nie widze ;)
    Moja Julcia ma teraz faze wedrowania w nocy :P chyba by mi bobsa pilnowala w nocy :P

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bibibili- uzupełniłam w podpisie faktycznie nie miałam zapisane

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams Kochana Ty juz masz duzuch chlopkow w domu ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Karolinams Kochana Ty juz masz duzuch chlopkow w domu ;)
    Tak chłopaki to już samodzielni , najstarszy to już nastolatek . Dlatego tak bardzo pragnę towarzystwa dla Natalki

    Dziś dostałam @ cieszecsie jak głupia może teraz będą jakieś szanse .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2018, 23:24

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kochana działajcie :) ja tez w trakcie @ i też się ciesze :P bo ładnie cykl mi się zakończyl po odtsawieniu tabletek a mogło być roznie ;) jeszcze ten odpuszczam a następny działam ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams no dziwne jak syn wyszedł.
    Mam nadzieję, że jutro się dowiem ;)
    O 11 mam wizytę.

    Dla mnie różnica spora była mając jedno, a dwoje... doznałam szoku nawet. Ale różnica równo 2 latka między dziećmi i przez rok byłam z nimi w domu.
    Teraz starszaki pójdą do przedszkola, to w sumie przez pół dnia będę z jednym... Myślę, że następnego szoku nie doznam he he chociaż wszystko jest możliwe...

    Ale pamiętam jak Hilary się 3 urodziło, a między 2 i 3 mała różnica... i jak opisywała swoje dnie, to czytałam z zapartym tchem i myślałam ja też tak chcę he he

    Bilibili ogólnie jak miałam 20 lat, to mówiłam, że w ogóle nie chcę dzieci he he Jak córcia mi się urodziła, to zaraz mówiłam, że drugie chcę... do trzeciego trochę dłużej dojrzewałam...
    Ale będąc w 3 ciąży... myślę już o 4... więc totalne wiariactwo i burza hormonów :P

    Kark u mnie też reakcje ogólnie na 3 ciążę są średnie... a po co, a na co... macie przecież parkę, a już 3 dzieci to baaardzo dużo obowiązków (jakbym nie wiedziała).
    Ale co to kogo obchodzi co? Ludzie to tak uwielbiają włazić komuś buciorami w życie...

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musze ten zaskoczyć bo do 9 lutego mam macierzyński ha ha

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina No to trzymam kciuki bardzo mocno! :D
    Ja na wychowawczym zaszłam w ciążę, a teraz jestem na zwolnieniu lekarskim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 14:46

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Karolinams no dziwne jak syn wyszedł.
    Mam nadzieję, że jutro się dowiem ;)
    O 11 mam wizytę.


    Ale pamiętam jak Hilary się 3 urodziło, a między 2 i 3 mała różnica... i jak opisywała swoje dnie, to czytałam z zapartym tchem i myślałam ja też tak chcę he he

    Bilibili ogólnie...
    Ale będąc w 3 ciąży... myślę już o 4... więc totalne wiariactwo i burza hormonów :P
    Czekamy na wieści po wizycie
    ja też do trzeciego dłużej dojrzewałam a teraz parcie na 4 :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie ta nasza Weronika teraz taka wredna sie zrobiła :/ Dzisiaj np uderzyła nianie bo ta jej kazała sprzątnąć :/

    Bilibili dużo zależy od dzieci. Sa niemowlaki ktore potrzebują bardzo dużo uwagi i wtedy dla tych starszych jest mniej czasu ale po 1 mysle ze to trochę rozumieja po 2 to jest tylko przejsciowe po 3 takie maluchy maja drzemki wiec wtedy mozna zająć się starszakami. Jeśli jest mała roznica wieku to mozna bawic siw z nimi razem przecież.
    U nas na szczęście najmlodsza nie było mocno wymagająca ale bywały różne dni. Teraz chyba jest najgorzej bo średnia strasznie jest zazdrosna o wredna szczególnie ze wychodzę do pracu na eh dziennie plus w weekendy jak mam zlecenia i jeszcze przygotowania do nich.
    Ale na nic nie narzekam i myślę że dzieci tez nie czuja się zaniedbywane. Mają super nianie na te 3h i mąż wiecej czasu z nimi spędza jak ja jestem zajęta :)
    4 dziecka nie planujemy przynajmniej na 5 najblizszych lat. Ja wszystko po Wice co z małe czy się nie bawi oddaje lub sprzedaje. Nie mamy warunków na wiecej dzieci. Ani mieszkaniowych ani finansowych. Może za pare lat jesli sie uda wybudować dom a moja firma bedzie przynosić wieksze zyski to wtedy czemu nie jeszcze takiego maluszka :)
    Poki co to mieliśmy mały wypadek o musiałam leciec po tabletke dzień po :O

    Bibilo widzisz ja mam 3 małych dzieci i daje rade jeszcze firmę prowadzić więc nie masz co się bać ze nie podołasz :)

    bilibili, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co tam u Podwojnej ? Mam nadzieje ze niedługo się odezwie co u niej

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, chętnie dołączę do was:))staram się o trzeciego szkraba:))

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    No to Kochana działajcie :) ja tez w trakcie @ i też się ciesze :P bo ładnie cykl mi się zakończyl po odtsawieniu tabletek a mogło być roznie ;) jeszcze ten odpuszczam a następny działam ;)
    Kiedy odstawiłas tabletki? Ja właśnie miałam pierwszy @ po postawieniu i zastanawiam się czy już wróciło wszystko do normy..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ