X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 października 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka czasami w dniu @ test nie wychodzi. A robiłas rano ? Mozesz sprobowac zrobic np jutro i wtedy sie okaze

    Szczęśliwa super maluszek :) jeju jeszcze niedawno miałam takie zdjecia Wiki a teraz "chodzi" mi po całym mieszkaniu i łobuzuje :p

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 4 października 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka997 wrote:
    Kochane
    Od lutegobstaramnsie o trzecie dziecko , co miesiąc monitoring cyklu , clo i pregnyl
    W tym cyklu owu była 19.09 potwierdzona badaniami z krwi i usg
    Dziś termin miesiączki endometrium 18mm a beta ujemna

    Pójdźcie czy jest jeszcze szansa ?????
    Mi właśnie dzięki monitoringu clo i pregnylu udało się zajść w trzecia ciąże w trzecim cyklu . A tak rok stran i nic ale w końcu się udało . Trzymam kciuki , ja teraz o czwartym marże ale pewnie bez wspomagaczy się nie uda w życiu .

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina
    Fajnie ;) To kiedy myślisz brać się do roboty za czwarte szczęście? ;)
    Ja też marzę o 4... ale czas pokaże...
    Jak odprowadzam córcię do przedszkola, to widzę 2 kobitki w ciąży 3 :)
    Niedługo u mnie będzie widać... chociaż pod kurtką brzuszek będzie trochę ukryty ;)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 października 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Stanęłam troche pod scianą
    Troche zły sprzet kupiłam bo np szachy w ogole nie ciesza sie popularnoscia i nikt ich nie chce zamawiać... konkurencja jestjednak bardzo mocna i musze sie mocno wyrozniać :/
    Mam już kilka pomysło co by sie ludziom spodobało np maskotki/przebrania niestety nie mam kasy bo to co zarobi maz przeznaczamy na kredyty i zycie a z firmy jak na razie wychodzi tyle zeby oplacic zus, ksiegowa, podatek, pracownika, ulotki i materiały bo czy cukier i patyczki do waty czy zamówienie sali, brokat do tatuaży itd... wpadlam na pomysł zeby zorganizować zrzutkę...wiem ze jest duzo ważniejszych np na leczenie ale moze ktos by chciał i mi pomóc...wiem ze jesli nie bede nic robic w firmie to bedzie co raz mniej klientow a zus musze płacić. Teraz jeszcze kończy mi sie macierzyński a u meza w pracy tez gorzej sie dzieje. Nawet szukałam pracy na etacie ale w moim miescie nic doslownie nic nie ma :/ Stwierdziłam ze wrzuce wrzutke a jak ktos będzie chciał to wplaci. I mam do was prośbę nawet nie chodzi o to żebyście wpłacali ale mozę możecie gdzies ten link udostępnić bo żeby ktoś zobaczył wrzutkę musi wejść w dany link inaczej jej nie widać.
    https://zrzutka.pl/c9aswx

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 10 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,
    brak czasu nie pozwala mi na pisanie, ani nawet na czytanie za bardzo. Przyszłam Wam powiedzieć dobrą nowinę - 29 września urodziłam nasze 4 Szczęście, córeczkę. Radość w najczystszej postaci. Jesteśmy w domu i mamy się dobrze. Łapiemy każdą chwilę ;).
    Dobrego dnia ;)

    Hilary, anecz_kaa, Basik83, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 10 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka super informacja! Gratulacje :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 12 października 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my po wakacjach - było super! Polecam Miniorkę :) cieplo, sloecznie i jakos nie czuc tłoku :)

    Amelka ma juz 3 mce skonczone, jestesmy po chrzcinach (czekam na fotki od fotografa) i powoli wracamy do swiata :) niestety Elizka ma zapalenie krtani :( i tak ciagle cos ;/ bede was adrabiac



  • Staraczka 91 Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 22 października 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też za jakieś pół roku zacznę starania o 3dziecko gdyż niedawno ok MSC temu poroniłam dziecko w 6tc :(
    Niestety odkładamy starania z dwóch powodów zmiana pracy i zakaz od lekarza na jakieś pół roku :(

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 17:32

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama - my działamy ale poki co bez rezultatu . Muszę się udać do lekarza . Mi nawet jeszcze @ nie wrócił .
    Mama Tuska - gratulujemy serdecznie .
    Hilary - wierze ze masz trudny okres ale ja nie wspomoże niestety .

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams no to super ;)
    Mąż tak bez problemu chce 4? Zazdroszczę, bo z moim chyba będzie ciężko he he
    A Kochana przypomnij mi ile mają Twoje starsze dzieci?
    Co u Natalki?

    Ja jestem po usg prenatalnym i dzidzia zdrowa, wszystko w porządku. Moje 3 szczęście ma już 8 cm ♡
    Bardzo pragnę drugą córcię, a lekarz wczoraj powiedział, że wydaje mu się, że jest siusiak :P
    Ogólnie naprawdę bardzo się zdziwię, jak syn wyszedł... bo kochaliśmy się 5 dni przed owulacją. Robiłam testy owulacyjne i mierzyłam temp. Nawet ten cykl spisałam na straty, bo nie sądziłam, że tyle dni przetrwa jakiś plemniczek :) A tu taka niespodzianka.
    Wizyta za miesiąc, więc zobaczymy kto tam mieszka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 13:26

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mama mam dwoch synów 12 i 8 lat no i Natalka.
    OO tyle dni przed owu i byłby syn to aż dziwne. No to czekamy zobaczymy później.
    Ja chyba powoli wracam do płodności sprawdzałam testami i miałam owu i z śluz zobaczymy co to u nas może od razu się uda po powrocie cyklu. Pierwszy raz pojawił się płodny śluz i kochaliśmy się dzień przed więc może się udało

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak Wam sie żyje z 3 dzieci :)
    Planujemy z Mężem starać sie od stycznia o trzeciego maluszka :)
    Karoliams - starcie się o 4 :) ??

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili- u nas rewelka z 3 dzieciaczkiem ale dwójka starsza 12 i 8 lat .
    Tak staramy się o 4 pociechę by było dla towarzystwa dla najmłodszej :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 27 listopada 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 5 latniego Synka i 3,5 letnia Corcie :)
    No u Was ju spora roznica wieku wiec towarzysz dla Natalki by sie przydal :)
    Ostatnio rozmawialismy z Mezem o obawach jak to bedzie z trzecim, czy starczy nam czasu, jak my to sobie zorganizujemy ale powiem Wam, ze milosc do dzieci przewyzsza wszelkie niewiadome...
    od zawsze wiedzialyscie,ze chcecie miec wiecej dzieci ?

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili, ja mam dzieciaki 9.5, 4 i 1.5 :) Zawsze chcieliśmy min 3, ostatnio namówiłam męża na starania o 4te, póki jeszcze jestem "w pieluchach" i na macierzyńskim :)

    Co do różnicy u nas między 2 a 3 dzieci to skopiuję co ostatnio dziewczynom pisałam na wątku październikowym:
    "A jeśli chodzi o różnicę między 2 a 3 dzieci to jest duża. Czy 1 czy 2ka nie zauważyłam niczego, żadnej zmiany, nasze życie było takie samo. Ale już czy 2ka czy 3ka dzieci to jest straszna różnica. Bo nie weźmiesz 3 dzieci za rękę jak idziesz gdzieś. Nie weźmiesz 3 naraz na kolana, nie przytulisz 3 naraz (tzn można tylko jest to strasznie niewygodne :P). Z 2ką dzieci jeszcze ci ktoś posiedzi, 3ki mało kto chce pilnować, więc ciężko jest się wyrwać i spędzić wieczór tylko z mężem. W sedanie 3ki nie zmieścisz (naprawdę płakałam jak z naszego sedana, który bez problemu osiągał 240km/h przesiadalismy się do vana). W hotelach jak są oferty większych pokojów to dla rodzin 2+2, więc jak szukam noclegu to jest maskara, bo z np 400 ofert po przefiltrowaniu łóżek w pokoju zostają 3 oferty...
    Do tego to spojrzenie ludzi - jak byliśmy rodziną 2+2 to ludzie reagowali uśmiechem na nas, z taką sympatią. Odkąd jesteśmy 2+3 to od razu jest przegląd od głowy do stóp czy dobrze ubrani, czy zadbani, kilka razy słyszałam, że jesteśmy 500+ itd...
    Ale maluchy wszystko wynagradzają :) Ja w moich jestem bezgranicznie zakochana, mimo, że nie raz jest ciężko. Poza tym jakby mi było źle to bym czwartego nie chciała :D"

    bilibili, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, na wychowawczym jestem oczywiście, nie macierzyńskim ;)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark - dzieki za obszerny wpis ;) Powiem Ci,ze my mamy o tyle łatwiej ,że Dziadki mega chętne do pomocy ;) Od stycznia zaczniemy sie starać więc jak na sie uda to sma się przekonam jak to będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 22:33

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark - święta słowa co napisałaś o ludziach patrzących ale ja mam ich gdzieś wszystkich

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark moze udostepnij wykres :) ?

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
‹‹ 502 503 504 505 506 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ