X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria hahaha .. o matko .. jaki granit ... mój przeczytał o kawie jakiś czas przed .. tak zdesperowany że ją pił nawet ku mojemu przerażeniu bo jemu kawa nie służy .. zaraz serce mu wali jak szalone .. choć niby nie narzekał tym razem.. albo siedział cicho albo nietolerancja kawy się zmniejszyła.

    karolinams to akurat jasne.. nie ważne co będzie i tak będzie kochane :) .. co najwyżej bym słyszała od mojego jaki to on "biedny" z czwórką bab ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe przypominało mi się w takim serialu "Jak poznałem waszą matkę" gdzie para się starała o dziecko i ona chciała dziewczynkę i przed robiła różne sztuczki, a on robił odwrotnie bo chciał syna :P

    Mamabyc3 mam wizytę dopiero po świętach 19

    Jejku w końcu dzisiaj się wyspałam bo nie musiałam rano wstawać więc do 9:30 spałam tak jak młoda wstała :) Za to nic mi się nie chce więc chyba zrobię sobie taki leniwy dzień. Tylko jakiś obiad na szybko muszę wymyślić
    Pogoda brzydka i pada :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zabralam sie za robienie spaghetti. Ale zglodnialam przy wyjmowaniu skladnikow hahaha :D wpierw kromeczka z serem i dawaj dalej robienie.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary pewnie ze korzystaj i spij ile mozesz :)

    Majamia nie kus spagettim...

    Ja niemialabym z tym problemu ze nie trzeci syn ale jak sobie przypomnę jak wszyscy w kolo gadali do mnie o jej drugi syn , szkoda ze nie corka,albo współczuję znów syn, coreczki sa fajniejsze.... Grrr jak urodzilam to od razu, no to teraz boerzcie się za trzecie i robcie dsiewczynke :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno wiem jak będę w ciąży nie chce znac plci dziecka :) będzie niespodzianka :)

    P_aulinaaa29 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo karolinams ja bym tak nie mogła :P ciekawość by mnie zjadła :P

    Ja nie wiem co na ten obiad zrobić...na razie na śniadanie były placki z dżemem truskawkowym a teraz jem loda...coś ostatnio ciągnie mnie na słodkie rzeczy jak na dziewczynkę :P

    hehe w ogóle ostatnio mówiłam dla męża że może to bliźniaki skoro smaki mam takie pomieszane raz na słone, raz na słodkie :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary u ciebie super sytuacja masz i syna i corke , normalnie bez różnicy ci pewnie czy corka czy syn :)
    Ja tak mówię ze noe chciałabym wiedziec alr niewiem czy dalabym radę :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka w obu ciazach miala niespodzianke. Dzieci tak ulozone, ze nie chcialy w ogole pokazac co maja miedzy nozkami.

    Ja jak w kazdej ciazy mam ochote na slodkie :D ale w dwoch poprzednich juz wymiotowalam i odrzucalo mnie od kiszonyh ogorkow. A teraz jem i poki co nie ma problemu :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams tak u mnie to obojętnie. Sama nie wiem co tak na prawdę bym chciała. Synek chciałby w końcu brata więc fajnie by było :)

    majamia ja z synkiem to ciągnęło mnie na słone i kwaśne, a przy córce odrzuciło totalnie od mięsa i ciągnęła do nabiału, słodyczy i owoców słodkich.
    Teraz jak na razie od niczego mnie nie odrzuciło. Na początku zajadałam się własnie słonym a teraz często mam napady na słodkie tzn jest tak że jem coś słonego a potem chce coś słodkiego i potem znowu słonego i tak na zmianę więc ciekawie :P Ale wiadomo każda ciąża inna i różne objawy mogą coś innego znaczyć :P
    Bliźniaków to bym raczej nie chciała tzn nie mam nic do nich ale kurczę nie poradziłabym sobie z bliźniakami i z małą Werką :O

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zjadlam porcje spaghetti i zagryzlam nutella z lyzeczki. Mam ochoty na kawe, ale nie chce mi sie robic...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia hehe no to patrzę, że masz lepsze jazdy ode mnie :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo. Wypilabym Cole. Nom nom nom... idepo nutelle hahaha :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah cola nutella niezle :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ja coś ostatnio Was tylko podczytuję, nie mam nastroju na pisanie.

    Co do płci, to ja chciałam bardzo córeczkę. Jak się dowiedzielismy, Że będzie nasza upragniona Zosia byliśmy wniebowzięci:) Miesiąc później nasza córka juz nie żyła. Dlatego teraz moim jedynym marzeniem to urodzić Zdrowe dziecko.

    Karolina też chciałabym mieć niespodziankę przy porodzie, ale nie wiem czy dałabym radę. Bo ja z tych mało cierpliwych:)

    JA z obiadami też mam zawsze problem. Wczoraj była lazania dziś łazanki, a jutro chyba kapuśniak:)

    Hilary powiem Ci, że ja bym chciała bliźniaki. Wiem, że na czwarte się już nie zdecydujemy a tak było by po problemie. Dziedziaczki razem by się wychowywało. Między moimi dziećmi jest 17 m-cy i super się dogadują.

    Idę zrobić sobie kawę, a potem wyjdziemy pewnie na jakiś spacer.

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Jedno wiem jak będę w ciąży nie chce znac plci dziecka :) będzie niespodzianka :)

    Ja też tak bym chciała, ale mój M nie... I mówi, że najwyżej ja nie będę wiedzieć, a on się na boku zapyta lekarza... Bez sensu... Popije i i tak się wygada, albo mi albo komuś..

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już pewne, że owu była 3 dni temu. Więc nawet w tym cyklu nie testuję, bo nie wierzę w komandosów :-) bo 5 dni przed było <3
    czekam na małpiszona, pewnie przyjdzie w święta... ale dziś już zaczął brzuch boleć na @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 15:55

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Jedno wiem jak będę w ciąży nie chce znac plci dziecka :) będzie niespodzianka :)

    Ja też postanowiłam żyć w niewiedzy co do płci do momentu porodu.

    Mama moja się dowiedziała że staramy się o 3 dziecko. Stwierdziła że zwariowalam po co mi znów pchać się w pieluchy ehhh :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 17:06

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    aria hahaha .. o matko .. jaki granit ... mój przeczytał o kawie jakiś czas przed .. tak zdesperowany że ją pił nawet ku mojemu przerażeniu bo jemu kawa nie służy .. zaraz serce mu wali jak szalone .. choć niby nie narzekał tym razem.. albo siedział cicho albo nietolerancja kawy się zmniejszyła.

    karolinams to akurat jasne.. nie ważne co będzie i tak będzie kochane :) .. co najwyżej bym słyszała od mojego jaki to on "biedny" z czwórką bab ;)


    Pari u mnie bylo by podobnie biedny P tez tak mowi hahahhah

    Karolina no pewnie ze nie wazne tak naprawde jaka pleć :)

    Paulina nie przejmuj sie mama twoja sprawa :D

    Ryba a kto wie moze jakies kaskadery byli i akurat :D

    Magda ja bym tez chciala blizniaki bo wiem ze u mnie tez by bylo raczej 3 ostatnie

    majamia Hilary wy to macie smaki :D

    Aria z tym granitem to niezle :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 17:40

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie inaczej by było gdyby dzieci starsze były to i też bym mogła mieć bliźniaki. A tak 5 latek, który mimo ze samodzielny wiadomo że potrzebuje mojej uwagi i zainteresowania a jak pójdzie do szkoły to i pomocy.
    Do tego Werka która będzie miała niecałe 2 lata, pewnie zacznie się jej bunt 2latka, odpieluchowywanie itd
    I do tego dodać bliźniaki ?
    4 piętro bez windy...
    Mąż który pracuje po 8 godzin tylko zimą, a tak to po 12/15 godzin
    Rodzice 40 km dalej
    Teściowie bliżej ale z gospodarką na głowie plus teściowa chora na raka, której nie chciałabym męczyć prosząc o pomoc

    Pewnie dałabym jakoś radę ale chodziłabym jak zoombi :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam! Jestem nowa na portalu i chciałabym dołączyć do Was :-) mam 28 lat i mam dwóch synków. Młodszy ma 7 miesięcy i jest karmiony piersią. Podjęliśmy z mężem decyzję, że idziemy za ciosem i co tu ukrywać mamy "ciśnienie" na córeczkę ;-) ale wiadomo, że najważniejsze żeby było zdrowe.

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ