X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no to ładne jaja ;)

    A ja mam dziś jakiś humor nie taki może to przez pogodę udziela mi się. Dodatkowo mdli mnie cały czas ale jutro będzie pewnie lepiej

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa noo robię te testy, ale kompletnie nic nie pamiętam z tego co kiedyś się uczyłam więc muszę na nowo sobie przypominać więc codziennie siedzę z książką. Strasznie mnie denerwuje te odliczanie czasu podczas pytań :O

    U mnie dzisiaj obiad na szybko :P Dla męża zrobiłam mielone, sobie tortellini a Werka zjadła i to i to :P

    Mamabyc3 jutro na pewno będzie lepiej :) U mnie też raz dzień lepszy, raz gorszy

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Hilary ty 10 tc zaczynasz więc pomału możesz odetchac. Bo z tego co pamietam po 9 tc już tam ryzyko barfzo maleje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 17:10

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to zlecialo juz 9 tydzien a ledwo testy robilAs Hilary hehehe

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo mega szybko zleciało:) Tylko ja już nie wiem jak tą ciążę liczyć. Bo owulacje była późno i jak byłam u lekarza to był według om 7 tydzień a lekarz stwierdził że zarodek ma dopiero 3.5/4 tygodnie. Niby zawsze jest mniej niż z om bo przecież liczy się od ostatniego okresu ale u mnie wychodzi mniej o 3 tygodnie. To mam liczyć według om i jak są te różne kalendarze z rozwojem na dany tydzień mam się tego trzymać czy odjąć te 3 tygodnie i patrzeć dopiero na 7 tydzień?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie te rozbieznnosci, ja zawsze liczylam tygodnie zgodnie tym co usg i lekarz mi mowil, bo wg mouch om zawsze byly rozbieżności

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tracilam nadzieję na owulke w czasie bo objawów praktycznie brak a test owulacyjny pozytywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 02:37

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na pocztaku ciąży mniej więcej z @ jak i usg wychodziły podobne terminy jaka zaczynały się około 30tc szczególnie w 1 ciąży. Ale z tego co wiem najbardziej wiarygodny termin z usg jest mniej więcej 10-11tc. A prawda taka że jak dziecko będzie chciało wyjść to wyjdzie ;) i ma w tej małej pupie lekarzy i ich terminy

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak. Mamabyc3 masz rację. Dziecko bedzie chcialo wyjsc, to wyjdzie.
    Najgorsze jak termin z owulacji jest duzo pozniej i pozniej wywoluja porod, bo z @ 'juz czas', a normalnie dziecko musi jeszcze posiedziec.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo w przypadku planowanej cesarki.. Ileż ja się natłumaczyłam lekarzowi, że chcę jeszcze poczekać, bo cykle bardzo długie i wg owu ciąża młodsza o prawie 2 tygodnie. Ostatecznie i tak mała zaczęła pchać się na świat i pojawiły się skurcze, więc nie chcieli czekać na rozwój akcji.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, moja mama właśnie robi prawko. Zachciało jej się po pięćdziesiątce :-) pd 2 lat już mówiła, że chce itp. ale jakoś jej nie po drodze było, wciąż czasu brak. Więc ją "zmusiliśmy" wręczając voucher na kurs ;-) bidna nie śpi po nocach bo się tak stresuje, a jak zaczęła jazdy to już w ogóle.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj podczas sprawdzania szyjki poczułam że ujście wkoło jest takie grudkowate jakby. Dawno się nie macałam :-P chyba przed 2 ciążą ostatnio i szyjla raczej gładka była a teraz taka dziwna... Miałyście tak kiedyś? Co to może być? Czytam, że u kobiet, które rodziły tak może być, no alw to chyba dotyczy porodów sn a nie cc.. Przed świętami do lekarza raczej nie da rady, później @...Wydzielina raczej taka jak zawsze, no tylko ten lekki "ból" podbrzusza, bardziej takie "spięcie".
    Dodam jeszcze, że po ostatnim <3 M skarżył się na dziwne uczucie, jakby lekkie swędzenie, generalnie dyskomfort, ale stweierdziliśmy że to mogło być od chusteczek nawilżanych których użył, bo ja żadnych dolegliwości nie miałam...

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa moze ona taka rozpulchniona..nie znam sie kurde..u mnie raczej gładko jest.

    Hilary faktycznie czas leci szybko.. Co dopiero testowalas hihi

    No umnie jakby teraz się udalo to tez by byla duuuza rozbieżność.. Jesli ta owu byla to w normalnych okolicznościach byłabym przy końcówce cyklu a nie podczas owu

    Ej wrozylam mojemu z ta obraczka haha ..pomijam jego spojrzenie.. Zwariowalas babo ... Wyszło mu dokladnie tak samo jak mi :-o ciekawa aż jestem .. Jeszcze musze komu powrozyc w ramach eksperymentu .. Ta wiem zglupialam hihi ale zabawa przednia

    Pisze z Tel wiec przepraszam z góry za byki.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari a co to za wrozba taa z obraczka

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    My tez się staramy to będzie moje 5 dziecko najstarsza ma 20 lat najmłodszy 8 jak narazie ;) Do tej pory 2 córy i 2 synów u mnie a u partnera 2 córy wesoła rodzinka

    aria40 lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj

    U mnie o 3 sie staramy

    Ja sama mialam 4rodzenstwa wiec zawsze chcialAm duzo dzieci

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla odmiany jedynaczka hihihihi

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robiłam tą wróżbę z obrączki. Wychodzi mi czwórka dzieci, teraz powinien byc syn:)

    Pogoda się popsuła. Nawet nie chce się na dwór wychodzić.
    Posprzątane już, obiadu dziś nie robię, mam zupę ogórkową z wczoraj.

    MamaNI Witaj:) Ale super rodzinka:) Trzymam kciuki za II kreski:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż ...Wykres mam piękny ,ale test negatywny :( czego ja się spodziewałam :( 11dpo negatyw więc czekam na @ :(

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa moja teściowa też w tamtym roku poszła na prawko, też po pięćdziesiątce i dała, za 11 razem ale zdała :)

    Majzu może jeszcze za wcześnie na test

    MamaNl witaj :) ale mas wesoło w domu :) Dopisać Cię do naszej listy na pierwszej stronie ? Jak tak to podaj też termin testowania

    U nas dzisiaj słonecznie, chocia wieje zimny wiatr. Wybraliśmy sie do Rosmana. Fajna promocja jest -20% na mleko i na kosmetyki dla dzieci 2+1 a z kartą rossne 2+2 :) Do tego na placu był jarmark wielkanocny więc się przeszliśmy pooglądać. Zjedlismy watę cukrową. Kupiliśmy szyszki i lizaki. Mąż w pracy do 19. Muszę mieszkanie poogarniać i zrobić cos na kolację. A o 20 Madagaskar oglądamy :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ