X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licze na dziewczynke! Wiec wytrwam z tymi syfami :P
    Na razie to sie niepokoje tym, ze ostatnio nie bylo jeszcze serducha... musze na nfz sie zapisac do lekarza, a nie mam jak i kiedy... ugh...

    Pari, P_aulinaaa29 lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tup tup tup, z niecierpliwoscia czekam na wiesci Hilary!

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też co chwilę zaglądam czy są jakieś wiesci :D

    Hilary lubi tę wiadomość

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej już jestem :) Byłam jeszcze na kawie u szwagierki bo ona mi Werki pilnowała. Wizyta to w sumie była 10 minut :P Założył kartę ciąży, zważył, zmierzył, wpisał wyniki. I dostała jakiś lek bo bakterie niestety w moczu. A na usg mam skierowanie na 26 czyli za tydzień :P Trochę się wkurzyłam ale ta szwagierka teraz jest w 37 tygodniu i też pierwsze usg u nas w szpitalu miała w 12 tygodniu ciąży, dwie koleżanki tak samo więc tutaj u nas to normalne.

    W ogóle na innej grupie jak napisałam że nie miałam jeszcze usg to strasznie dziewczyny na mnie naskoczyły że nie poszłam prywatnie...Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna ? Stwierdziłam że wytrzymam te 4 tygodnie bo i tak ciąża jest młodsza i może jeszcze dobrze nie być widać. Z resztą nie miałam teraz dodatkowej stówy bo mieliśmy dużo dodatkowych opłat. Czuje się dobrze, żadnego plamienia ani nic. Z resztą lekarz badał mnie ginekologicznie a wiem że jak ma doświadczenie to jest w stanie ocenić czy się ciąża dobrze rozwija. W poprzednich ciążach miałam z nim do czynienia pod koniec ciąż bo on pracuje w szpitalu na oddziale też i tak przed porodem za pomocą badania ocenił mi prawie w punkt wagę dzieci i kiedy mniej więcej się urodzą i wszystko się sprawdziło lepiej niż na usg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 14:05

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo. No to czekamy tydzien na usg :) oby wsio ok bylo :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju mnie też wysypało strasznie...w sumie zawsze mialam problemy z z cerą ale teraz to już w ogóle. Ale coś mi się kojary że z Wiktorem miałam większe problemy z cerą a z Werką nie było tak źle

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że dużo osób ma usg wcześniej na rozpoznanie. Najpierw się wystraszyłam że to mój lekarz tylko tak robi ale wychodzi że wszyscy 3 lekarze przyjmujący u nas w szpitalu robią tak późno bo własnie jak u szwagierki i koleżanki. Mój poprzedni gin który przyjmował w przychodni robił na rozpoznanie ale już nie przyjmuje więc nie mam gdzie indziej iść. To nie moja wina że oni tak poźno robią te usg...a na prywatne nie mam kasy w tym miesiącu bo serio duzo mieliśmy wydatków...a one na mnie naskoczyły jakbym robiła coś złego...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary spokojnie to twoja sprawa. Ja np nie zrobię wszytskich badań bo muszę z mlodsza na pneumokoki ostatnie i trudno nie mam jak iść na NFZ to co zrobię...
    A mniej pieniędzy wydałas i tak tydzień został tylko :)
    Ja też idę 26 kwietnia.

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie szczerze to też np. Myślałam że ona mi da wizytę po miesiącu a nie po 2 tygodniach i szczerze nie uśmiecha mi się wydanie w kwietniu 300zl na 2 wizyty i jak miałam prawie 400zl na badania.... Ale jak już mówiła, że mam przyjść to pójdę więc tylko na czesc badań

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary myślę, że nie ma co się denerwować, a te laski co naskoczyły na ciebie to nie bierz sobie do głowy :)
    A za tydzień będziesz podglądać szkraba :)

    Mamabyc no tyle kasy bokiem jak ma iść to szkoda, czemu nie zapiszesz się do lekarza na NFZ?

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to moja sprawa...a skoro 3 lekarzy u nas tak robi to chyba wiedzą co robią i gdyby było jakieś zagrożenie to by wysyłali wcześniej na te usg. Ja rozumiem że np może ktoś się dziwić że jestem tak cierpliwa i z czystej ciekawości nie poszłam szybciej (w sumie sama się dziwie bo najpierw mnie mocno cisnęło, a potem jakoś przeszło, święta i czas zleciał) ale nie tak że one mi prawią jakieś morały że nie dbam o zdrowie swoje i dziecka, jakby same co najmniej medycynę skończyły albo już 3 dzieci urodziły, a tak to urodziły jedno dziecko i rozumy pozjadały mądrzejsze od lekarzy w moim szpitalu...chyba się wypisze z tamtej grupy i tyle, bo ja nie lubię się kłócić, nie jestem konfliktowa ale takie coś mnie uraziło bo wychodzi jakbym była złą matką...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet już nie pamiętam która z Was to pisała że w Anglii robią dopiero w 12 tygodniu i jakoś jest wszystko ok i nikt się tam nie dziwi

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że się wypisz, nie wskazane ci się stresować, też słyszałam , że w Anglii dopiero po 12 tyg. robią pierwsze usg.
    Raju jak fajnie , u Ciebie zaraz 11 skończony super

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolimams bo zamykają kolejna poradnie i będzie tylko 4 ginekologow na kasę chorych przyjmować na 60tys miasto plus wiochy na około. Jak narazie zapisy wszędzie wstrzymane i będą jak się okaże którzy lekarze w szpitalu będą przyjmować czyli od czerwca haha... Bo teraz w 1 przychodni przyjmuje 2 ginow (zapisy na sierpien) w szpitalu teraz przyjmuje 4, ale od maja mają skrócony kontrakt i będzie tylko 2 a nie wiadomo kto jeszcze. Parodia jedna wielka.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyć3 wooo to ciekawie się u Was dzieje :O u nas jest ok 20 tysięcy mieszkańców i 3 ginekologów przyjmuje a tu 4 na 60 :O

    karolinams nooo szybko leci :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary Ty się nic nie denerwuj!!!! szkoda Twojego zdrowia i zdrowia bobasa!!!! moja siostra rodziła w Anglii, miała I wizytę u lekarza dopiero po 12 tygodniu i to nie jest nic nadzwyczajnego!!! a na moim ciążowym forum też były same najmądrzejsze laski...... długo tam nie wytrzymałam :-)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - a miej je w glebokim powazaniu. Najmadrzejsze rozumy pozjadaly... najlepiej wmawiac wszystkim wkolo wszystko co najgorsze. Agh...

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypisałam się :) Na koniec napisałam że nic złego nie zrobiłam a mnie zaszczuły. Że one wszystko wiedzą najlepiej, urodziły dzieci i mają większa wiedzę od lekarzy z doświadczeniem. Że rozumiem że na forum można wyrażać własne zdanie ale to była raczej nagonka że nie dbam o zdrowie swoje i dziecka a nie dobre rady. I żeby dalej były sobie idealnymi matkami i robiły idealne rzeczy a ja będę żyć po swojemu

    ana79, majamia, aria40 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary- niech się gonią ,znajdź sobie inne forum ciążowe ,jest ich pełno :)

    Ja mam 3 córki i w każdej ciąży cera gładziutka,no ale ja miałam za każdym razem tą samą płeć.A u was dziewczyny może ciąże z wymażoną ,wystaraną płcią ;) oby tak było

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 trochę szkoda bo to forum z córką jak w ciąży byłam czyli jutro trochę tam byłam...ale nie pozwolę po sobie jeździć szczególnie ze nie czuje się winna że nie dbam o siebie czy dziecko...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ