X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 ja tam też widzę kreskę,moje na początku też były takie bladziochy. Trzymam kciuki :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    <3Wbwmp2.png <3
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agii gratuluję kochana :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik .. mi coś też tam majaczy :) ... jak to ten z allegro to kup apteczny może będzie lepiej widać albo na betę pędź jak dziewczyny piszą :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi ja tez gratuluje
    dziolszki na dniach zrobie sikacza jeszcze a w pon pojde na bete dzis niew ma jak bo dziewczynki szybko koncza lekcje a jeszcze mam na glowie siostrzenice 3 ipol letnia

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik no to do poniedziałku sikaniec już będzie pięknie ciemny :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari u Ciebie nie ma jeszcze @?

    U mnie dużo mlecznego śluzu, czegos takiego nie mialam w normalnej lutealnej :) Zaczyna się kolekcjonowanie objawów. Mam też ból piersi ale to mam zawsze.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak z innej beczki

    jak u was jest ze starszakami wiek tak przedzial 8-13 lat

    pomagaja wam w domu?
    strzelaja fochy o wszystko?

    ja mam dwie pannice Madzia juz prawie 11 lat ma i powiem szczerze ze na nia zawsze moge liczyć ciagnie ja przede wszystkim do gotowania tak ze mna od namlodszych lat siedziala w kuchni ze proste zupy potrafi robic najlepiej wychodzi jej rosół za to ze sprzataniem w szczegolnosci jest na bakier jak 100 razy sie nie poprosi to bedzie siedziec

    za to mlodsza z gotowania to lubi jesc hahaha wiadomo kazde dziecko inne zreszta u moich roznica w charakterach jest kolosalna

    starsza lekko wycofana w szczegolnosci do rowiesnikow(byly nawet akcje znecania sie nad nia w szkole)

    mlodsza to taka mala wybuchowa beczka prochu niech tylko cos pojdzie nie tak po jej mysli to istna furia ...ale za to bardzo uczuciowa pomaga innym mi w szczegolnosci ...jak mi pomaga sprzatac to potem prawi morały męzowi i swojej siostrze ze tez by tylki ruszyli i cos pomogli

    a jak u was z dziecmi?

    co do fochow strasznie maja z tym problem a ja tego poprostu nie trawie wole zeby sie za przeproszeniem wykrzyczaly niz obrazaly i siedzialy jak slup soli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 10:25

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Pari u Ciebie nie ma jeszcze @?

    U mnie dużo mlecznego śluzu, czegos takiego nie mialam w normalnej lutealnej :) Zaczyna się kolekcjonowanie objawów. Mam też ból piersi ale to mam zawsze.
    ja tak mialam co cykl :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ogólne dobrze mdloscu i wymioty głównie wieczorami i w nocy ale nie ma tragedii. Brzuch mało co boli bardziej od stresu, cycki nie bolą tylko swedza. Także jest OK:)

  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams, Basik83 dziękuję <3

    Basik83 j mam w domu 18-latkę, 13-latka i 9-latkę. "Wojny" w pokoju są w zasadzie na porządku dziennym. Prowokują się na zmianę ,zawsze dwoje na jednego w różnej kombinacji. Z Kubą (13 lat) czasami nie mam siły dyskutować, jak ma coś zrobić np wypakować zmywarkę,to jest zawsze "ale" albo "zaraz" ,musi mieć zawsze ostatnie zdanie (to akurat ma po mnie),więc jak się "kłócimy" to musi chociaż westchnąć,żeby to On wydał ostatni głośniejszy dźwięk a nie ja ;)

    A z kolei Magdalena (9 lat) to typowa Madzia fochmenka (jak to na nią Kuba i Wiki mówia) o wszystko i o każdej porze dnia i nocy,o pomaganiu,czy choćby sprzątnięciu ciuchów po sobie mogę pomarzyć. Kiedyś zrobiłam w ferie test i nie kazałam ich sprzatać. Pod maskotkami w łózku miała cały zestaw ciuchów z ferii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 10:51

    karolinams, aria40 lubią tę wiadomość

    <3Wbwmp2.png <3
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik witaj w klubie u mnie podobni chłopcy, starszy 11 latek wycofany też mieliśmy akcje, że znęcali się nad nim w szkole i powiedział mi o tym dopiero jak zapłakanego odebrałam go ze szkoły , bardzo uczuciowy i wrażliwy. Młodszy 7 latek wychoowy i ten sobie poradzi, biada coś nie po jego myśli wyjdzie... też wpada w szał... , a jego drugie oblicze to bardzo wesoły i radosny chłopiec , dowcipniś. Starszy bardzo poważny i na dystans wszystkim.
    Co do pomagania to porażka... ich pokój to kosmos...

    agii u nas też wojny ciągle, masakra z tym , mam nadzieję , że kiedyś będą to wspominać ze śmiechem a nie jako trauma z dzieciństwa. U nas oboje muszą na koniec mieć ostatnie zdanie (mają to po mnie :) ) hahaha
    fajnie, że masz i córeczkę i synka super ...

    Mamabyć super, że całkiem nieźle się czujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 10:52

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams Mam dwie córy (18 i 9) i syna (13), teraz liczę na synka :)
    Ja jak są za duże krzyki i skargi to zamykam drzwi z tekstem "dopóki się krew nie leje, to maja tam siedzieć" Wykrzyczą sie i na kilka dni jest spokój,a jednocześnie zawsze mogę na nich liczyć np jak trzeba odebrac młoda ze świetlicy,zrobić obiad najstarsza Wiki zawsze to zrobi, ba nawet i pranie zrobi. Jak zostaja sami w domu w zasadzie się nie kłócą. Ciekawa jestem jak to będzie jak maluch się pojawi. Na razie nic nie wiedzą,ale wiem,że chcą mieć rodzeństwo, i to oni z M mnie namawiali na malucha

    <3Wbwmp2.png <3
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agii81 gratulacje!!!! A stosowałaś jakieś "metody" na syna? Jesteś rocznik 81?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 9 łatkę dominatorke ,zdolny leń 7 letniego brata sprzedalaby zanim ten by się obejrzał ,ale kochają się mimo wszystko bez siebie żyć nie mogą zauważalne to bardzo gdy no jedno u dziadków nocuje albo gdy któreś pójdzie na urodziny lub do kolegi ,koleżanki ... Drugie ciągle dopytuje kiedy wróci itd ;) a najmłodsze to słodziak w ich mniemaniu do momentu aż nie zacznie marudzić potem proszą "mamo zabierz go " najmłodsze na dzień matki skończy rok ... Także gdyby było 4 byłoby mega ciężko ;) ale mimo wszystko chciałabym by ten mój roczniak miał kompana do zabawy tak jak starsze mają siebie ;)

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agii super, będzie ogromna radość, masz już duże podchowane dzieci , będą ci na pewno pomagać , jak ja ci zazdroszczę ale tak pozytywnie ;) Też już bym chciała mieć takie dylematy :D

    Majzu zgadzam się, dwa maluszki by się sobą zajmowały to zawsze raźniej. No i moi też się tłuką, kłócą ale jeden za drugim w ogień . Mają współny pokój to przysparza trochę więcej kłótni ale myślę, że też ich bardziej zbliża do siebie.

    Ale macie fajnie, marzy mi się córeczka ale już jestem na tym etapie, że bez znaczenia mi, może być kolejny synek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 11:10

    Majzu lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pomyśleć, że mnie to wszytsko czeka że starszymi dziećmi heh :) zacznę napawać się chwilami gdzie tylko zabawki porozwalne i woda porozlewana ( ich ulubiona zabawa gdy nie widzę) ale my też byliśmy dziećmi i nasi rodzice musieli to przjeść:) więc wy jesteście starsze ale gdy wy już będziecie miały spokój z większością dzieciaków to ja będę się męczyć z mlodsza młodzieżą:)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mijaziu a to racja między moimi jest 2 lata różnicy na pocztaku ciężko, ale teraz coraz lepiej i fajniej się bawią. A bić i klocic to będzie rodzeństwo zawsze czy rok czy 5 lat różnicy;) wiem to po sobie jak nie raz lałam się z siostrą albo bratem heh

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc ja najlepiej wspominam czas kiedy starszy nie poszedł do szkoły, to była sielanka, a jak zaczęła się szkoła i lekcje to juz kosmos, młody płacz bo chce się bawić z bratem, a ten nauka.... No i teraz ta przepaść się zrobiła starszy uważa się za dorosłego a młody ciągle chce mu dorównać we wszystkim :D

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria jestem, jestem. Podczytuje, ale ja zrezygnowalam ze staran. Temp mierze tylko po to, aby cokolwiek widziec co z hormonami.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik poprzedni test robiłaś to było jeszcze wcześnie, teraz na tym widać kreske ale że to z allegro to może być dlatego taka jasna. Zrób jak mówiłaś w weekend test z rosmana czy z apteki a w poniedziałek może na bete. U mnie przecież też bladziochy wychodziły :)

    Mambyc3 a czemu Ty się stresujesz ?

    magada hihi no w końcu :)

    Jeju jak tak piszecie o starszych dzieciak to się zastanawiam jak to u nas będzie :P Chociaż synek 5 letni jest dosyć spokojny, nieśmiały i wrażliwy (do tej pory jak ogląda jakąś bajkę i tam coś złego się dzieje to płacze) ale rozrabiać też potrafi. Pomaga mi przy małej np bawi się z nią, podaje mi pampersa czy krem. W domu też zbiera pranie z kaloryferów, sprząta zabawki swoje i Werki, ściera kurze. Ciekawe jak będzie później...
    Werka chyba jest bardziej krzykliwa, ale wiadomo mała jest to jeszcze nie widać jaki ma charakter


    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ