X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

starania po odstawieniu tabletek

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Kochane mi też się udało.
    3 cykl po tabletkach, 2 cykl starań. Wspomagacze: magnez, kw.foliowy, wit prenatalne, Euthyrox, wiesiołek i żel Conceive Plus.
    :)

    Nooo gratuluuuję!!!!

    santoocha lubi tę wiadomość

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Kochane mi też się udało.
    3 cykl po tabletkach, 2 cykl starań. Wspomagacze: magnez, kw.foliowy, wit prenatalne, Euthyrox, wiesiołek i żel Conceive Plus.
    :)

    <3<3<3<3<3
    Mam nadzieję, że będziesz do nas czasem zaglądać z fioletowego forum :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...nieśmiało się przywitam :)

    To nasz 6ty cykl starań, tabletki novynette brałam przeszło 8 lat. Teraz biorę bromergon + ziółka o. Sroki nr 3. Dziś kupiłam termometr. Wyniki tarczycowe są w normie. Jak ten cykl nic nie da to zaczynamy głębiej szukać... :)

    santoocha - gratulacje!:)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ witamy :)))

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 11 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) to i ja się dopisuję ;) chociaż tab.anty. brałam dość krótko bo tylko 3 cykle (jako kurację po poronieniu) i teraz jestem w 3 dc więc to będzie dopiero 1 cs po tab.anty do tego mam dopisane CLO i zobaczymy czy ten cykl będzie owocny ;)
    powodzenia ;)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... i w końcu i mi się udało :)

    Tabletki brałam dłuuugo (ok 10 lat z przerwami), odstawiłam w grudmiu i udało się w 2cs!!! :)

    Trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze czekają.

    Mamba, Krokodylica lubią tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 GRATULUJĘ!!!

    Dotty84 lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:) ja brałam 7 lat pigułki, to mój 4 cykl po odstawieniu i 2 cykl starań, mam ponad 31 lat i zobaczmy czy się uda... :)


    u5cvp2.png
  • Agataa Autorytet
    Postów: 252 188

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja z końcem grudnia odstawiłam tabletki długość cykli 29/28/31, mam nadzieję, że w 4cs się uda, chociaż już powoli przestaję wierzyć, że tak szybko nastąpi ten moment.
    Mam do was pytanie: jak z waszą cerą po anty? Jak sobie z tym radzicie?
    Ja mam trądzik, albo może wysypkę na buzi i dekolcie, czekam na termin do dermatologa...

    p19u3e3kzv3sw8vu.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po odstawieniu ma jakieś wypryski na plecach no i wlosy oczywiscie wypadaja:(


    u5cvp2.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm.. ja nie zauważyłam właściwie żadnych skutków "odstawienia"... no oczywiście oprócz dwóch kresek na teście :) :) :)

    I Wam życzę tego samego!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 10:19

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w sumie cera wróciła do normy po odstawieniu chociaż ja tab.anty. brałam tylko 3 cykle po poronieniu ale to mi wystarczyło żeby ich już nigdy więcej nie brać .... to jest nasz 1cs pp i jak się okazało w 90% bezowulacyjny..myślę, że to przez anty...no nic..czekamy na @ albo jednak na CUD <3 no a jeśli nie to zaczynamy na nowo..powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japo odstawieniu jestem 4 miesiac i na dodatek bez miesiaczki.
    Mialam nawet 2razy wywolywana i nadal nic;(

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :) Ja brałam tabletki od prawie 6 lat. I byłam bardzo zdziwiona tym, że idealnie po odstawieniu dostałam pierwszego okresu. Przez dwa miesiące na pewno miałam owulację...nie musiałam mierzyć temperatury, by wiedzieć że przyszła. Niestety odkąd biorę euthyrox (choruję na hashimoto) już tego tak nie odczuwam ;/ Liczę na to, że ten cykl będzie tym szczęśliwym! :)

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
    A Tobie Dotty84 gratuluję i dawaj wiruski :))))

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
    A Tobie Dotty84 gratuluję i dawaj wiruski :))))

    ślę całe morze szalonych i zdeterminowanych wirusków!!!

    I czekam na Was dziewczyny <3


    Niestety teraz mi też straszie obsyfiło plecy, a teraz jeszcze cały dekolt (olaboga!)
    Nie wiem czy to efekt odstawienia tabletek, czy też hormonów ciążowych - ale straszne to! :O

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam piguły w sumie z 10 lat, ostatnie 5 - Novynette. Odstawilam w listopadzie i cera strasznie mi się popsuła, wyglądam jak chodzące ognisko zarazy :( no a 2 kreseczek brak, nawet jeszcze nigdy testu nie zrobiłam, bo @ przychodzi zawsze w terminie...

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem nowa i miło mi was powitać :)
    Niedawno, bo w marcu, odstawiłam pigułki anty (brałam je ok 9 lat). Miałam nikłe nadzieje, że może jakimś cudem uda się za pierwszym razem, ale chyba tak zwana... d... :/ okres powinnam mieć wczoraj/dziś ale nic nie zapowiada żeby się pojawił.. robiłam test i niestety negatywny. Zaczęłam się stresować jak czytam, o tym że większość z was ma straszne problemy z cyklem po odstawieniu. mam nadzieje, że @ niedługo się pojawi. Przed laty, zanim zaczełam brać tabsy był regularny 30-32 dni..

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszy cykl po odstawieniu anty. był bezowulacyjny (potwierdzone monitoringiem) no i cykl się wydłużył, nieznacznie ale @ przyszła ok 3 dni po terminie, wiem, że to nie duża anomalia ale ja anty. brałam tylko 3 cykle jako kurację po poronieniu..i mam nadzieję, że ten 2cs będzie już ok :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam tabletki 3 lata - rok novynette, ale mi ni podpasowały, zmieniłam gina bo poprzednia nie chciała mi dać innych tabletek, potem 2 lata daylette, w sierpniu 2013 odstawiłam i nic do tej pory... :(

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ