X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

starania po odstawieniu tabletek

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam ok 2,5 roku Naraye. dobrze ją znosiłam . Ale staramy sie pół roku i nic..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Eweline, tez sie zastanawiam czy po odstawieniu plastrow Evra tez nie mam jakis zaburzen. W prawdzie juz dawno je odstawilam,ale efekty sie nie poprawily. Nawet zaden gin tez nic o tym nie powiedzial.


    A co dokładnie zauwazyłas jakie nieprawidłowości??

    eweline
  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ponownie! Dziś rano, 11 dzień po owulacji zrobiłam test ciążowy...dwie kreski...tyle że ta mnie interesująca bardzo blada...powtórzyłam test wynik taki sam... Nie ukrywam, że narobilam sobie nadziei..aż do teraz...zaczęłam krwawic..do planowanej@ zostało niby 5 dni....a z resztą co tu planować po odstawieniu tabletek...organizm pewnie jeszcze długo będzie dochodził do ładu :-(

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    A co dokładnie zauwazyłas jakie nieprawidłowości??

    Przede wszystkim nie wiem kiedy mam owulacje, nawet tu na OvuF sie jeszcze nie potwierdziło. Śluzu mam tyle co kot napłakał i wydaje mi sie, ze tu moze bycjakis problem. Robiłam badania hormonalne i mieszcze sie w widełkach. Chociaz te widelki mnie nie przekonuja. Ukochany tez robił badania nasienia i wyszły dobre. I efektów starania nie widać. <zaznacze, że bardzo krótko brałam antykoncepcję>

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ponownie! Po kilkugodzinnym delikatnym krwawieniu po 3 dniach powtorzylam test ciążowy....DWIE wyraźne kreski :-) drugi cykl po odstawieniu tabletek... W poniedziałek dzwonię do ginekologa umówić sie na wizytę by potwiwrdzic ciążę... Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia!

    santoocha lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba gratuluję !!!!!!!!!!

    Mamba lubi tę wiadomość

  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję....ale z tą radością poczekam do wizyty u ginekologa..:-)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dwie kreski jest radość, co tam się powstrzymywać :)))

    Mamba lubi tę wiadomość

  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Przede wszystkim nie wiem kiedy mam owulacje, nawet tu na OvuF sie jeszcze nie potwierdziło. Śluzu mam tyle co kot napłakał i wydaje mi sie, ze tu moze bycjakis problem. Robiłam badania hormonalne i mieszcze sie w widełkach. Chociaz te widelki mnie nie przekonuja. Ukochany tez robił badania nasienia i wyszły dobre. I efektów starania nie widać. <zaznacze, że bardzo krótko brałam antykoncepcję>

    myslę ze jak krótko to jest wieksza szansa że się wszystko unormuje. Ja przez jakieś 7-8 miesiecy nie miałam płodnego śluzu wcale. w 1 fazie cyklu był biały, metny taki jak z drugiej fazy potem zaczał się pojawiać ale np w 8,9 c a potem nic i wtedy ovu ma pewno nie było a sluz był i tak pogmatwane wsZystko

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tego endometrium cienkie i w pierwszej fazie wyglądało jak z drugiej fazy tzn nie było pofalowane i było bardzo cienkie

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    kochane, ja bylam na anty 13lat , od 28 cykli nie biore tabletek i do tej pory nie zaszlam (w czerwcu sie udalo ale na chwile-ciaza biochemiczna)
    wydaje mi sie ze problem lezy we "wrogim śluzie" czyli po tylu latach wspolzycia bez gumek moj organizm zaczal wytwarzac przeciwciala przeciwplemnikowe-to jest tylko moj domysl- nie robie badan w tym kierunku, bo i tak nie ma na to lekarstwa, wiec wole życ nadzieja ze zdazy sie CUD :D


    cześc ja brałam ok 6 lat i tez maj 2013 ciąża biochemiczna beta 39. ciąża zakończona w 38 dc

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efcia dodam że w lipcu mienie 2 lata jak zaczęliśmy się starać

    eweline
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba wrote:
    Witam Was ponownie! Po kilkugodzinnym delikatnym krwawieniu po 3 dniach powtorzylam test ciążowy....DWIE wyraźne kreski :-) drugi cykl po odstawieniu tabletek... W poniedziałek dzwonię do ginekologa umówić sie na wizytę by potwiwrdzic ciążę... Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia!
    Trzymam kciuki kochana!

    Daj znać jak po wizycie - mam nadzieję, że kropek jest i że się rozwija piękny i zdrowy!! :)

    Mamba lubi tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba, i jak po wizycie?
    Wszystkie trzymamy kciuki!

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie:)
    ja odstawiłam tab. w styczniu 25 01,2014 pierwsza miesiączka z odstawienia...
    21,02,2014 druga normalna miesiączka i teraz się staramy zobaczymy ,

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    witam serdecznie:)
    ja odstawiłam tab. w styczniu 25 01,2014 pierwsza miesiączka z odstawienia...
    21,02,2014 druga normalna miesiączka i teraz się staramy zobaczymy ,

    Jastjast - trzymam kciuki! Oby się udało!

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 marca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ponownie! Wizyta dziś wieczorem....mam nadzieję że wszystko będzie w porządku...jestem lekko przeziebiona i od godziny delikatnie plamie....

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 marca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś jestem po wizycie u innego gina. Wrażenia całkiem ok. :)

  • Mamba Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie.... Kropek JEST :-D Na chwilę obecną wszystko w porządku ale z racji dzisiejszego delikatnego plamienia przepisał luteinkę dopochwowo.

    santoocha lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mi też się udało.
    3 cykl po tabletkach, 2 cykl starań. Wspomagacze: magnez, kw.foliowy, wit prenatalne, Euthyrox, wiesiołek i żel Conceive Plus.
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 17:03

    ~Ania~ lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ