X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

starania po odstawieniu tabletek

Oceń ten wątek:
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 15 maja 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też się dopisuję do wątku. Teraz brałam tabsy niecały rok więc może szybko się ciąża pojawi. Wcześniej brałam anty 4 lata i po prawie 3latach od odstawienia zaszłam.
    Ostatnią tabletkę wzięłam 7kwietnia i w całej swej naiwności już na początku maja testowałam żeby zobaczyć II. Niestety muszę poczekać bo zobaczyłam tylko @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed tabletkami miałam cykle idealnie co 31 dni, przed, w czasie i po tabletkach miałam robione badania, przy staraniu miałam ich robione całą masę. Oboje zdrowi, a jednak przyszło czekać. Nie twierdze że to tylko i wyłącznie przez tabletki, ale na pewno nie jest w 100% tak, ze zachodzi się od razu po nich; bo zgadzam się z opinią mojego lekarza, ze jak się blokowało jajniki ileś lat to nie jest możliwym, zeby one od razu tak hop siup zaczęły pracować. I cały czas twierdzę, ze jednej kobiecie na ileś zdarzy się ciaża w pierwszym cyklu po tabletkach, ale jest ich mało (ja nie znam żadnej, każda moja koleżanka musiałą po tabletkach wytoczyć batalię o dziecko).

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 17 maja 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kobitki dołączam się do was, z 4 lata regularnie do sierpnia 2013r. brałam hormony i po odstawieniu cykle mam w miarę regularne, ale ciąży jak na razie nie widać :( tylko @ przychodzi. od tamtego miesiąca dopiero mierze temperaturę i prowadzę obserwację. Mam nadzieję, że tym razem się uda i zaskoczę ;) Powodzenia Wszystkim Staraczkom ;) Buziole

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odstawiłam tabsy 2 cykle temu(brałam je prawie 8 lat). Pierwsza @ po 34 dniach - mniej więcej tak jak kiedyś bo było 31-32. Teraz w 2 cyklu po odstawieniu mija 38 dzień i nic.... aż takich wahań to nigdy nie było :/ czy skoro pierwszy cykl po odstawieniu był w terminie, to normalne jest, że drugi się tak rozciąga?? testy ciążowe negatywne w 17 dpo ;/ nie wiem czy iść i prosić o wywołanie miesiączki czy czekać... kiedy wam się ustabilizowały cykle?

    f2wlcbxmqludqper.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ktoś się wypowie?? :(

    f2wlcbxmqludqper.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz wrote:
    ja odstawiłam tabsy 2 cykle temu(brałam je prawie 8 lat). Pierwsza @ po 34 dniach - mniej więcej tak jak kiedyś bo było 31-32. Teraz w 2 cyklu po odstawieniu mija 38 dzień i nic.... aż takich wahań to nigdy nie było :/ czy skoro pierwszy cykl po odstawieniu był w terminie, to normalne jest, że drugi się tak rozciąga?? testy ciążowe negatywne w 17 dpo ;/ nie wiem czy iść i prosić o wywołanie miesiączki czy czekać... kiedy wam się ustabilizowały cykle?
    ja mialam cale zycie rowno jak w zegarku niezaleznie od tego czy bralam tabsy czy nie,takze nie pomoge,moze zrob bete z krwi? czasem testy oszukuja:)


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się dołączę. Tabletki brałam przez prawie 6 lat z jakimiś drobnymi przerwami. Jestem teraz 3 cykl po odstawieniu. Jak na razie 2 poprzednie były owulacyjne - przed tabletkami owulacyjny był co któryś... zobaczymy jak w tym cyklu. Staraliśmy się trafić na idealny moment.....

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 27 lutego 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś ze mną odnowi temat :)?
    kto jest po odstawieniu tabletek i stara się o maleństwo :)?
    jak to jest u Was? cykle regularne czy wręcz przeciwnie?
    Owulacja jest?

    mkwia
  • natalaa_aa Ekspertka
    Postów: 206 117

    Wysłany: 6 marca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Fajnie by było odnowić temat! :) ja co prawda dopiero od wczoraj odstawialam anty a dokładnie krążek nuvaring. Trochę jestem ciemna jak będzie to wszystko wyglądało teraz i kiedy może pojawić się owulacja. Mamy zamiar starać się od razu.

    natala :)thgf3e3ky5kkrrvd.png
    dxomdf9h9r427akt.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tabletki anty odstawilam 4 miesiące temu. Aktualnie mój 3 cs o rodzeństwo dla synka. Tabletki brałam 4 lata, później 2 lata przerwy i teraz znów brałam 2 lata.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ