Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    A jaki to nie wiesz? Ja to ten wózek bym chciała też dla drugiego dziecka zostawić. Ale tez nie chcę kupować wózka za 4 tysiące bo w sumie mieszkamy na parterze, nigdzie go wnosić nie muszę więc nie musi być super lekki, będę nim jeździć głównie po asfalcie i chodnikach.

    teraz jest away ale napisałam do niej i jak mi odpisze to ci podeślę te nazwę :)

    Ja miałam Tako jumper 3w1 czy jakoś tak, nie powiem jeździło się całkiem dobrze, ale spakować tego kloca do auta to już wyzwanie ;) i generalnie bardzo ciężki był... więc jesli jakieś schody masz pokonywać to ciężko...

    Ejrene lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene jeśli chłopak to trzymam kciuki żeby silny był, a jak dziewczynka to też :) co do wózka zgadzam się z Ruby, długo się nie przydaje, też miałam 3w1, potem lekka spacerówka ale jak młoda tylko poczuła smak chodzenia na własnych nogach to wózki poszły w kąt..jak na chodniki to może żeby miał pompowane wszystkie koła? lepiej się manewruje i lepiej po śniegu w razie co.

    Ruby to życzę żeby mądra głowa sprawił, że będziemy wkrótce świętować II kreseczki ;)

    Troszkę zamulę...zbliża się termin porodu..muszę pomyśleć coś ładnego na cmentarz...Jak tak piszesz Ejrene o ruchach...ja w 18 tc czułam już lekkie ruchy, dwa dni później straciłam. Eh...mam nadzieję, że gdyby się udało zajść to tym razem się uda...A Tobie kochana życzę odpoczynku, zdrowia i silnego zdrowego dzidziusia! i żeby szybko zaczął kopać, najfajniesze uczucie na świecie, nawet gdy przez to trzeba nagle lecieć do toalety gdy trafi w pęcherz ;)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene to ten: http://www.sklep-tosia.eu/maclaren-techno-xlr_p149 i osobno trzeba gondolkę dokupic...

    Mid - przykro mi bardzo :( czy znasz przyczynę? jak zorientowałś się że coś złego się dzieje?

    midnight lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight tulę :*

    midnight lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight dziękuje :* wiem że jak będę czuć ruchy to już będę bardziej spokojna, bo teraz nie powiem niby wszystko oki ale miałam taki dzień w zeszłym tygodniu że zastanawiałam się czy to dziecko jeszcze tam żyje.

    atdc15nmjt4tk663.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)


    Katarzysko przeszło, ferie minęły, wróciliśmy do domu.
    A ja nie mogę uwierzyć... są dwie kreski :) - wyraźne, w 5 minut :)

    midnight, nick nieaktualny, cinnamon cookie, Edycik, nick nieaktualny, EwelinaaKa, Wiola90, Paryzetka83, Bratek, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Ejrene to ten: http://www.sklep-tosia.eu/maclaren-techno-xlr_p149 i osobno trzeba gondolkę dokupic...

    Dziękuje :*

    atdc15nmjt4tk663.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyny nie znam i chyba już nie poznam...chyba ze te genetyczne coś wykażą ale to jeszcze długo...nie zorientowałam się...dzień wcześniej miałam usg i było ok,a w nocy się zaczęło... i to jest chyba najtrudniejsze.
    Dzięki wielkie za wsparcie.

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    Cześć Dziewczyny :)


    Katarzysko przeszło, ferie minęły, wróciliśmy do domu.
    A ja nie mogę uwierzyć... są dwie kreski :) - wyraźne, w 5 minut :)
    gratulacje :)

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Tuśka ? poważnie? gratuluję!!!
    Pierwszy dzień lutego, zaczynamy wysyp :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 10:31

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik skarbie wyslij mi adres na pirve, książka przeczytana, w tym tyg wysyłam ;)

    Edycik lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Żadna nie chce Agatki?:P :P :P
    Albo Paulinki? :D hahah ;) Tymki rządzą!!! :P

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Przyczyny nie znam i chyba już nie poznam...chyba ze te genetyczne coś wykażą ale to jeszcze długo...nie zorientowałam się...dzień wcześniej miałam usg i było ok,a w nocy się zaczęło... i to jest chyba najtrudniejsze.
    Dzięki wielkie za wsparcie.

    :( będzie dobrze, musisz pozytywnie myśleć, czasem tak po prostu się zdarza...tak jak z ciężką chorobą nigdy nie wiesz na kogo trafi :(

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka gratuluję!!!!! :) :) :)

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Albo Paulinki? :D hahah ;) Tymki rządzą!!! :P
    przemilczę :D :D :D

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    przemilczę :D :D :D

    Nie milcz! tylko się decyduj: Albo Agatka albo Paulinka :P nie ma zmiłuj !:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight kurcze jak na USG było wszystko ok, to raczej nie jakieś odklejające się łożysko czy coś w tym stylu. Trzeba wieżyc że następnym razem szczęśliwie urodzisz zdrowego dzidziusia :* czego Ci życzę choć na pewno ciąża dla ciebie będzie dużym stresem.

    MamaTuśka gratulacje :)

    1 lutego- jeden pozytywny zaliczony

    jutro 2 lutego- tak że Edytka, Aga mocno trzymam kciuki :*

    midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka gratulacje!! rozpoczęłaś luty :) który masz dzień cyklu dziś??

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Nie milcz! tylko się decyduj: Albo Agatka albo Paulinka :P nie ma zmiłuj !:P

    skoro tak stawiacie sprawę to zachodzę i rodzę ale syna! :D :P

    Ejrene, AgaL, midnight, cinnamon cookie, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Witam się po weekendzie:) czytałam Was w miarę na bieżąco ;)

    Edycik wykres...fuj.... ;) trzymam :*

    Ruby piękne pazurki-uwielbiam wszelkie czerwienie i róże :) no i Avatarek klasa!

    Kas jak Córcia się czuje?? podałaś antybiotyk?

    Ewelinkaa a Ty jak czujesz się ciążowo ?:):)

    Madka Kochana nie poddawaj się!! w kupie siła, zostań z nami :*

    Midnight jak dzis nastrój ?:)


    Cinnamonek jak zdrówko Mężusia?

    Edycik zazdroszczę wolnego dziś...oj weekendy są stanowczo za krótkie!

    Bratku cudne opisy o Waszym Małym Cudzie...niech rośnie zdrowo:)

    Katiuszka jak u Ciebie? jak samopoczucie?
    rano pojechaliśmy do lekarza i okazało się że to prawdopodownie liszaj zakaźny :( buzię ma brzydką, całą w krostach, dostała maść z antybiotykiem i do nosa antybiotyk. Doustnie na razie nie. Brać 5dni i do kontroli ewentualnie do dermatologa. Pobrali też krew na ASO żeby sprawdzić czy to paciorkowce:/ pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

    MamaTuśka gratuluję:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 10:50

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 1182 1183 1184 1185 1186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ