Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie bardziej niż pączek kuszący jest chrust mmmmmmm Dobrze że dziś i w środę trochę poćwiczę to zrobię miejsce na czwartek. A może któraś z was zna przepis na takie o niskim IG??

    Edycik to ja trzymać kciuki będę z jutro. Już dziś zaczynam.
    Aguś test kupiony?

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie z innej beczki czy po wiesiołku czułyście jajniki bardziej?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszkaa chrust też bym zjadła :P

    a jak Twoje samopoczucie kochana?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    katiuszkaa chrust też bym zjadła :P

    a jak Twoje samopoczucie kochana?
    Dziękuję że pytasz wiesz czasem dobrze czasem źle. Tak na zmianę mam. Ale ciut podniecona areobikiem tylko zastanawiam się czy nie polegnę na początku ;)

    Edycik lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka mam w domu jeden z rossmana a dziś kupiłam apteczny jakiś ;)

    Ale dupka jeszcze dziś wieczorem łyknąć?

    Aerobik fajna sprawa:) u nas w mieścince zamknęli jedyny fitness club...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 14:57

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś weź dziś jeszcze dupka? ile dni bierzesz już?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Dziękuję że pytasz wiesz czasem dobrze czasem źle. Tak na zmianę mam. Ale ciut podniecona areobikiem tylko zastanawiam się czy nie polegnę na początku ;)


    początki mogą być trudne ale dasz radę kochana :)

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Aguś weź dziś jeszcze dupka? ile dni bierzesz już?

    Biorę od czasu co zbadałam proga, czyli dziś 7 dzień.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 8 dzień biorę a mam jeszcze jutro wziąść bo doktorek kazał i muszę ten test zrobić...ale jak patrze na ten test to czuję że nic z tego

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuję przerażenie.... :P wiem głupia ja, ale jakoś mnie te testy lękiem napawają ;)

    Edycik lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Pytanie z innej beczki czy po wiesiołku czułyście jajniki bardziej?
    Katiuszka ja raczej stawiam na jelita. Wiesiolek moze powodowac wzdecia i bole brzucha.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka gratulacje!

    Ruby na orbiteku się nie znam, wybieram się w czwartek dopiero pierwszy raz, ale dobrze wiedzieć, że na kolana trzeba uważać :)

    Katiusza początki każdych ćwiczeń są trudne, ale jak się już wciągniesz to czujesz się super :) Ja tak mam z basenem, a teraz dokładam do tego inne ćwiczenia, na razie szukam tego, co mi przypasuje. I podbijam pytanie o pączki z niskim ig ;)

    Aga, Edycik - trzymam kciuki za testowanko :)

    Edycik, AgaL, MamaTuśka lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcać mi się tu wieśniarki! :P wyspać się, wstać rano, nasiurać i się pochwalić :) noooo stresssss :* :)

    nick nieaktualny, Paryzetka83, Edycik, AgaL, midnight, Bratek lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Nie nakręcać mi się tu wieśniarki! :P wyspać się, wstać rano, nasiurać i się pochwalić :) noooo stresssss :* :)
    Popieram. Ja pokonałam lęk przed szpitalem to wy pokonacie lęk przed vizirem ;)

    cinnamon cookie, Edycik, AgaL, midnight, Bratek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Katiuszka ja raczej stawiam na jelita. Wiesiolek moze powodowac wzdecia i bole brzucha.
    Dięki madzik. Jelita odpadają przeczyściłam je w weekend. Jak nic jajnik kombinuje tylko czy coś tego nie wywołuje. Jak piłam infolic to miałam podobnie więc jak nie wiesiołek to może zwiększona ilość kwasu foliowego albo witamina D

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    MamaTuśka gratulacje!

    Ruby na orbiteku się nie znam, wybieram się w czwartek dopiero pierwszy raz, ale dobrze wiedzieć, że na kolana trzeba uważać :)

    Katiusza początki każdych ćwiczeń są trudne, ale jak się już wciągniesz to czujesz się super :) Ja tak mam z basenem, a teraz dokładam do tego inne ćwiczenia, na razie szukam tego, co mi przypasuje. I podbijam pytanie o pączki z niskim ig ;)

    Aga, Edycik - trzymam kciuki za testowanko :)
    A byłaś już na tym indoor cycling??

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, bo mi godziny nie pasowały póki co

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Dięki madzik. Jelita odpadają przeczyściłam je w weekend. Jak nic jajnik kombinuje tylko czy coś tego nie wywołuje. Jak piłam infolic to miałam podobnie więc jak nie wiesiołek to może zwiększona ilość kwasu foliowego albo witamina D
    Wiesiolek moze tez bo reguluje hormony (ja bralam kiedys trzy miesiace ma uregulowanie), witaminka d tez pewnie ma ogromny wplyw. Oj dzieje sie dzieje a u ciebie niedlugo owulka :) Dzialajcie bo to juz czas.

    Ja jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie jelit, dosc czesto mialam problemy, a to stes a to cos zjadlam... ale faktycznie u ciebie to musi byc jajnik bo juz od zeszlego tygodnia daje o sobie znac:)

    Wg mnie witaminla D powinna byc nazywana witamina szczescia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam ochotę na pastę jajeczną do tego ogóreczek kiszony i nie powiem że wypiła dwie szklanki wody z ogórków bo smaka miałam :)

    Jutro już do pracy trzeba się zwlec z wyrka niestety.

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 1 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłe Panie tu jest przepis na orkiszowe pączki bez cukru: http://kobieceinspiracje.pl/out,48718.html

    Niestety nie wiem jaki mają Ig bo się na tym kompletnie nie znam ;)

    Edycik a co to za zachcianki coooo? :)

    Edycik, AgaL lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
‹‹ 1187 1188 1189 1190 1191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ