Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Ale mnie rozbawiłyście tymi imionami :)

    Swoją drogą moje jest mało popularne :P Chyba mało komu się podoba :)

    A u Ciebie Ruby córa pewnie też będzie chciała mieć prawo głosu- obstawiam że będzie chciała Elzę albo coś w ten deseń :)

    ty nawet nie gadaj mi takich rzeczy :P ale wspominała o Antosi kiedyś ;)

    Co do twojego to jak mam byc szczera to niestety nie mój gust :D ale pocieszę cie bo moje też średnio mi się podoba ;)

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    ty nawet nie gadaj mi takich rzeczy :P ale wspominała o Antosi kiedyś ;)

    Co do twojego to jak mam byc szczera to niestety nie mój gust :D ale pocieszę cie bo moje też średnio mi się podoba ;)

    Nie macie co narzekać bo nie za Wami dzieci w podstawówce wołały "Majka pokaż jajka"... :) Teraz się śmieje a wtedy to były traumatyczne przeżycia :)

    nick nieaktualny, cinnamon cookie, MamaTuśka, Ejrene, Paryzetka83, Bratek lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Nie macie co narzekać bo nie za Wami dzieci w podstawówce wołały "Majka pokaż jajka"... :) Teraz się śmieje a wtedy to były traumatyczne przeżycia :)

    hahaaaaa padłam, nawet by mi to do głowy nie prszyło, dzieci jednak wredne są :D
    yyyyy także Majka właśnie wypada z mojej listy na kolejne cykle :D

    majju lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Nie macie co narzekać bo nie za Wami dzieci w podstawówce wołały "Majka pokaż jajka"... :) Teraz się śmieje a wtedy to były traumatyczne przeżycia :)
    Hahahah umarłam :D sorry Majju :P ale You made my day ;) :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjuu rozwaliłaś mnie :D:D:D hahhaha

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maju trauma jak nic. Ze mnie się śmiali że imię po psie mam bo w tamtych czasach mało znane było

    AgaL lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju wspólczuję wyzwiska, a takie ładne imię, dzieciaki takie głupoty potrafią wymyślać...
    Katiusza, tez nie rozumiem, że sie śmiali, bo imie naprawdę ładne :)

    Z ciekawości zrobiłąm dziś test owu, bo nie daje mi spokoju wczorajsze palmienie, jest krecha troszkę bledsza od tej pierwszej ale pojawiła się praktycznie od razu...chyba dla świętego spokoju dorwę dziś m :)
    OF uparcie twierdzi że dziś niepłodny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:24

    AgaL, majju, Edycik, Bratek lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka nie słyszałam psa o takim imieniu :):)

    Mid pewnie, że dorwij :) owocnych staranek i przyjemnych oczywiście :)
    OF się lubi mylić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:31

    midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight dorwij, a co masz se żałować ;)

    Ja psa Kaję widziałam, sąsiadka miała, ale osobiście bym tak psa nie nazwała :)

    midnight, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonek jak zdrowie Mężula?:)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • EwelinaaKa Autorytet
    Postów: 330 341

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :-)

    Ja dalej z katarem chodzę...masakra. Oby to było to co Cynamonek mówiła

    Co do imion to mi się podoba Blanka i Oliwier a ze starszych Anatosia i Jaś.

    MamaTuśka gratulacje :-) pięknie rozpoczęcie lutego.

    Edytka, Aguś trzymam kciuki juz dzisiaj ;-) musi być piękny ten luty.

    Maju doobre ;-)



    cinnamon cookie, Edycik, MamaTuśka lubią tę wiadomość

    2da6343587.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Cinnamonek jak zdrowie Mężula?:)
    no mój poszedl na L4 w tym tygodniu :D jednak chłopina się pddał ;)

    midnight, AgaL lubią tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie tak się śmiać z cudzego nieszczęścia? ;) Dzieci są szczere do bólu, nie da się ukryć :)

    Ewelina a co z betą robiłaś?

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny problem mam, zaczynam czuć kolana po ćwiczeniach, tzn zwyczajnie mnie zaczynają boleć :/ da się tego jakoś uniknąć? z orbiego nie chcę rezygnować ...

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    dziewczyny problem mam, zaczynam czuć kolana po ćwiczeniach, tzn zwyczajnie mnie zaczynają boleć :/ da się tego jakoś uniknąć? z orbiego nie chcę rezygnować ...
    Aj aj, mnie właśnie M. kiedyś zrugał na siłowni jak ćwiczyłam na orbim, że sobie kolana rozwalę.
    Popytam go o co dokładnie tam chodziło, może wystarczy tylko np. jakoś inaczej nogę stawiać.

    A z ziołolecznictwa to polecam do smarowania olej arachidowy tłoczony na zimno, mój kierownik sobie bardzo chwali (chociaż brzmi to jak rodem z Poradnika o. Sroki :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 12:56

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Aj aj, mnie właśnie M. kiedyś zrugał na siłowni jak ćwiczyłam na orbim, że sobie kolana rozwalę.
    Popytam go o co dokładnie tam chodziło, może wystarczy tylko np. jakoś inaczej nogę stawiać.

    A z ziołolecznictwa to polecam do smarowania olej arachidowy tłoczony na zimno, mój kierownik sobie bardzo chwali (chociaż brzmi to jak rodem z Poradnika o. Sroki :) )
    super Majju będę wdzięczna za informacje :) no to muszę smarowidło zakupić ;)

    edit: ale jak tak czytałam to może złą technikę mam, bo np. prostuje prawie kolana - tak jakby się od nich odbijam, może powinnam inaczej ćwiczyć...nie prostując kolan, ciężko ale spróbuję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 13:03

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkaa cześć:) mi też się Blanka podoba :)

    EwelinaaKa lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • EwelinaaKa Autorytet
    Postów: 330 341

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie maju nie byłam i nie pójdę chyba. W piątek byłam u gina i mówił, że tylko się zdenerwuje gdyby coś było nie tak z przyrostem. A są przypadki, że mimo małego przyrostu wszystko jest ok. Mówi ze cyferki to jedno a ciało kobiety to drugie.

    Chociaż przez ten katar może pójdę

    AgaL lubi tę wiadomość

    2da6343587.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaaKa wrote:
    Nie maju nie byłam i nie pójdę chyba. W piątek byłam u gina i mówił, że tylko się zdenerwuje gdyby coś było nie tak z przyrostem. A są przypadki, że mimo małego przyrostu wszystko jest ok. Mówi ze cyferki to jedno a ciało kobiety to drugie.

    Chociaż przez ten katar może pójdę

    na pierwszej stronie już masz update ;) nie wiem czy ci pisałam , ale chyba mi uciekło :)

    AgaL, EwelinaaKa, midnight lubią tę wiadomość

  • EwelinaaKa Autorytet
    Postów: 330 341

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    na pierwszej stronie już masz update ;) nie wiem czy ci pisałam , ale chyba mi uciekło :)
    Dziękuję :-) chyba nie pisałaś :-) Oby nie za szybko :-)

    2da6343587.png
‹‹ 1185 1186 1187 1188 1189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ