Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko kto jeszcze testuje, bo ja mam zapóźnienia na forum i dopiero z "poranną" kawą co ją dopiero teraz piję coś poczytam??

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju Kas Imię_Róży owocnego testowanka! chętnie bym do Was dołączyłą ale niestety za wcześnie jeszcze

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia jutro kobiety! trzymam kciuki mocno :*

    Cynamon ale ja nie robiłam dla siebie pazurów tylko na wzorniku coby kolory widzieć jakiem mam i tak sobie ćwiczyłam. Jutro robię koleżance na ten bal to zrobię fotę jak coś przyzwoitego wyjdzie :P

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Majju Kas Imię_Róży owocnego testowanka! chętnie bym do Was dołączyłą ale niestety za wcześnie jeszcze

    midnight sikaj z nami w kupie raźniej, jak nie wyjdzie to zawsze sobie powiesz że za wcześnie:-PP u mnie jak nie wyjdzie to się oznacza żem niezaciążona:-)

    midnight lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania__l wrote:
    Witajcie dziewczyny :-)
    W zeszlym roku pisalsm tu z wami. Zrobilam sobie przerwe na kilja tygodni. Ale dzis zagladam aby sprawdzic czy cos sie tu u was zmienilo :-)
    Ja sie dowiedziałam ze jestem w ciazy. To dopiero 5 tydzień ale mam nadzieję ze bedzie dobrze :-)

    Ania gratuluję, to opowiedz jak ci się w końcu udało?:-) wspomagałaś się czymś, czy tak z partyzanta jak odpuściliście?

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki wróciłam od lekarza antybiotyk trzydniowy i inne specyfiki dostałam, bez tego ani rusz.Zrobiłam obiadek i leżę.Katar zamęcza mnie niestety.

    Aguś jak wizyta u fryzjera?

    EwelinkaKa super awatarek!!!

    Majjusia nie bój się testu,masz nas :)

    AgaL, EwelinaaKa lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    midnight sikaj z nami w kupie raźniej, jak nie wyjdzie to zawsze sobie powiesz że za wcześnie:-PP u mnie jak nie wyjdzie to się oznacza żem niezaciążona:-)

    6 dni po ? będzie mi tylko przykro jak biel zobaczę..

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik to teraz pod kołderkę, leki grzecznie brać i odpoczywaj!!! obyś szybko wyzdrowiała

    Edycik lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby to ja coś źle zrozumiałam ;)

    Edycik kuruj się, musisz wyzdrowieć chorebzdko nasza :*:*:* weekend spod kołdry ani rusz!

    Ania gratuluję :)

    No i kciuki za Wasze teściory jutrzejsze dziewczyny.... :)

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki:) włosy rozjaśnione,jestem zadowolona :) teraz czekam na pizzę,potem zakupy i kawa z koleżanka. Ach dzień przyjemności ;)
    Dziekuje za życzenia!

    Edycik ani rusz spod kołdry!:*

    Ania gratuluje serdecznie!

    Imię Róży dobrze ze jesteś :) trzymam jutro za Ciebie, Majju, Midnight jak się zdecyduje. Ja na Twoim miejscu Midnight poczekalabym...ta biel mnie osłabia,a 6dpo to wcześnie:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 15:43

    midnight, Edycik, cinnamon cookie, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • EwelinaaKa Autorytet
    Postów: 330 341

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży nooo hello :-)

    Edytko...tak jest, pod kolderke :-) weekend di bani się szykuje, ale z drugiej strony fajnie bo mega leniwy no i można męża zaangażować :-)

    Aniu gratki :-)

    Chyba wiosnę czuć w powietrzu, że tyle ciąż przybyło :-)

    Edycik, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    2da6343587.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight,Cinnamonek,Aguś,EwelinkaKa dziękuję,tak weekend spędzam w łóżku i się kuruję.Dziękuję za troskę :*


    Aguś czekam na fotorelację z wizyty u fryzjera.

    EwelinkaKa mąż już dzwonił kupił grejfruty,pomarańcze i winko na wieczór hihih.Ja przy antybiotyku winko raczej pominę,ale jakiś filmik pod kocem super :)

    Aguś podkusiłaś mnie tym fryzjerem, muszę się umówić z moją fryzjerką bo będę wracać do jasnych włosków.Brakuje mi ich.

    Dziś wracając od lekarza wsiadłam w swoje autko i zajrzałam do Mojej Mamci na chwilkę,ojj ale to wygoda.

    cinnamon cookie, midnight lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek pizza, hmmmm pychotka :)

    Milego weekendu wszystkim!

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem kochane, w końcu zaczynam weekend :)

    Edycik czyli weekendzik w łóżku...weź męża i będzie dobrze :) Wspólny wieczór pod kocykiem też brzmi dobrze - no cóż, trzeba szukać dobrych stron :) Kuruj się, kuruj :)

    Aga, czekamy na zdjęcie!

    A ja nie mam planów na wieczór, chyba będę leżeć z książką pod kocem.

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość ze chora to jeszcze rozmarzona choruje teraz kochane na lokowke babyliss..tylko cena zaporowa buu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 17:44

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Nie dość ze chora to jeszcze rozmarzona choruje teraz kochane na lokowke babyliss..tylko cena zaporowa buu
    Ile kosztuje? Ja na torebkę Celine, oczywiście o oryginale nie mam co marzyć, ale podróby też drogie :/

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ile kosztuje? Ja na torebkę Celine, oczywiście o oryginale nie mam co marzyć, ale podróby też drogie :/

    Ja jak ostatnio kupiłam sobie torebkę Batyckiego to przez 3 dni chodziłam i się zastanawiałam czy dobrze zrobiłam, że tyle pieniędzy wydałam :) O takiej Celine nawet nie marzę :) Lokóweczka fajna, na szczęście na moje krótkie włoski nie potrzebuję ;)

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pozazdrościłam Adze i idę 15 do fryzjera :P może walnę sobie jakieś sombre czy cuś :)

    Ania l nie kojarzę, chyba krótko byłaś albo pomyliłaś grupy ;) ? powodzenia na fioletowej i gratki.

    cynamon nie znam celine ale zaraz sprawdzę o co kaman :)

    cinnamon cookie, Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle Edycik, ja to posiadam lokówkę z Biedronki i ją uwielbiam! :D jest rewelacyjna, łatwo się nakręca włosy a kosztowała z tego co pamiętam 18zl :D

    Majju a ile kosztowała Twoja torebka? :>

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    A tak w ogóle Edycik, ja to posiadam lokówkę z Biedronki i ją uwielbiam! :D jest rewelacyjna, łatwo się nakręca włosy a kosztowała z tego co pamiętam 18zl :D

    Majju a ile kosztowała Twoja torebka? :>

    Wstydzę się powiedzieć... ;) Ale to naprawdę megapromocja była i taka okazja mogła się więcej nie powtórzyć. Poza tym moja siostra ma torebkę Batyckiego od 4 lat i ciągle wygląda jak nowa. W tym czasie mogłaby już kupić 4 inne za 100 zł. Mam nadzieję, że mi też tak długo posłuży :)

    qdkkqps67blqh0e0.png
‹‹ 1226 1227 1228 1229 1230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ