X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowanie wyraźniejsze. ;) jak nic dwie piękne kreseczki. Może jak się na nie napatrzę to i mnie ta przyjemność spotka kiedyś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka kochanie widać!!!!! na milion procent widać!!!

    dziewuszki mój małż powiedział mi, że na milion procent, że zajdę w ciążę we wrześniu tego roku...wierzyć czy nie?

    Kjopa3, luna91, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde SĄ ciemniejsze? :)) Jutro lece na bete, bo tak się martwie i doczekać nie moge, zeby to tylko potwierdzić.
    Mój przyszły mąż tez powiedzial, ze uda mam sie w sierpniu, a zaczelismy od czerwca z moim pcos bez lekow. Wiec oczywiście, ze WIERZ ruby kochana!
    Katiusza, na pewno sie uda, tylko wyluzuj. My wychejachalismy w dwojke, a jak widac wrociliamy w trojke.
    Mam nadzieje, ze Te testy sie nie myla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 22:21

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Wow!
    Emememsovelove, Izizizi - gratulacje :) Ruszły widzę zielone kropeczki z kopyta ;)
    Ja się za to ucieszyłam, że męża zaciąnęłam do wyrka wczoraj, mimo, że się ociągał i obiecywał "torpedę" czy też "błyskawicę" jako symbol prędkości :P
    Niby nie chce już walczyć, chciał czasu ale po każdym serduszku pyta czy zrobił mi dzisiaj małego Wojtusia :P

    Do meritum- nacieszyłam się, a temperatura nie skoczyła :P Jutro ostatnia szansa dla owulacji ;)

    Ach ci faceci niby chce odroczyć a się pyta więc musisz wziąć sprawy w swoje ręce ;-) Mąż jak widać na pewno się nie obrazi :-)

    Patutka nie panikuj wszystko jest dobrze. Na uspokojenie zrób sobie bete.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka a jaki rocznik jesteś jeśli można wiedzieć?:)

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie Zrobie, bo juz zastanaeiam sie Czy testy mnie nie oklamuja;/ tak poza tym temperatura tam utrzymuje sie caly czas 37.3-37.5 nie zaleznie od pory dnia

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Patutka a jaki rocznik jesteś jeśli można wiedzieć?:)
    92, czyli jak mi to mowia mloda dupa jestem jeszcze

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Patutka kochanie widać!!!!! na milion procent widać!!!

    dziewuszki mój małż powiedział mi, że na milion procent, że zajdę w ciążę we wrześniu tego roku...wierzyć czy nie?

    :-) Ruby a mi wróżek Maciej wywróżył, że we wrześniu dowiem się o swoim stanie ciążowym z bliźniakami :-D. Mam nadzieję, że tak będzie nie koniecznie bliźniaki :-).

    luna91, Marietta lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby - mój mąż też ma takie przepowiednie czasami :D I powiem Ci, że często ma rację więc - niby ta kobieca intuicja, ale faceci też coś chyba mają :D Mój oznajmił i niedawno, że będzie pracował w sylwestra całą noc :( Wziął zmianę, bo to spoko pensja wychodzi. Wnerwiłam się a on do mnie: "w sylwestra to Ty już pewnie w ciąży będziesz więc co to za różnica?" I też się nakręciłam tym tekstem :D

    Kjopa - ja to marzę o bliźniakach, ale skoro u Ciebie wróż tak powiedział to chyba musi coś w tym być :) Masz w rodzinie jakieś bliźniaki? U mnie mąż ma braci bliźniaków, niby co drugie pokolenie jest szansa, ale kto wie...

    Patutka nie panikuj, test jest pozytywny, a Ty po prostu nie dowierzasz. Zrób betę, idź do gina i w końcu się przekonasz, że to prawda.

    Ja właśnie siedzę i piję piwo... dopadł mnie straszny nastrój. Tak mi się spieszy do tej ciąży, ale Bóg wie ile ja jeszcze będę na nią czekać... ale z drugiej strony może nie tak strasznie długo, może się POZYTYWNIE zaskoczę w tym cyklu?

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze masz racje, Moze nie dowierzam i szukam dziury w całym Czy to prawda. Ale jak ten temat przechodzi, to zaczyna strach o moją fasolinke...
    Uda Ci sie, na pewno, tylko Po prostu przestań o tym myśleć. Ja tak dałam rade... Jutro skocze na bete, juz bym najchętniej poszła zeby potwierdzić...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo to nie ma w rodzinie bliźniaków ale nie ze wszystkimi utrzymuję kontakt a zwłaszcza od babci strony to raczej nikogo nie znam.

    Ja też zawsze myślałam żeby mieć bliźniaki ale to ciąża już taka bardziej "poważna". A wróżek właśnie mi w tej wróżbie napisał, że będę się bardzo źle czuła i 6 miesiąc będzie decydujący. A to wolałabym żeby się nie sprawdziło.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka rozumiem, że się boisz to naturalne.Testy nie kłamią - jesteś w ciązy :) Ja sobie nie wyobrażam jak ja się będę bała jak zajdę po tym co mnie spotkało... nie wiem jak znowu bym zniosła ten koszmar :(

    Ja się zastanawiam jak kobiety niektóre rodzą trojaczki albo czworaczki. Jaki to wysiłek dla organizmu musi być. I w ogóle jak później ogarnąć takie "stadko" :D Ale czytałam o rodzince, której trafiły się czworaczki to oni dostają pomoc od miasta, masę prezentów - wózek, łóżeczko, kupę ubrań, ale to i tak kropla w morzu wody.

    Czekam na mężusia, dziś późno wraca z pracy, pewnie nie będzie miał sił na <3 no ale co się odwlecze to nie uciecze, dopadnę go jutro z rana :D

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    :-) Ruby a mi wróżek Maciej wywróżył, że we wrześniu dowiem się o swoim stanie ciążowym z bliźniakami :-D. Mam nadzieję, że tak będzie nie koniecznie bliźniaki :-).

    Wróżek Maciek to wróżkowanie z du*py :P oby się sprawdziło, ale takim wróżkom nie wierzę, że coś widzą :P
    A sprawy w swoje ręce biorę, bo małżonek tchórzy ostatnio :P

    Ruby- uwierz mężowi ;) Mój obiecał mi dziecko na 2017... więc swojemu nie wierzę, ale Twój gada do rzeczy :P

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka - jutro lecisz na betę i taki plus, że nie czekasz długo na wynik. Pewnie dostaniesz tego samego dnia. Jak odbierzesz wynik to pochwal się :)

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, niby warszawa Ale Bóg wie... dają wyniki jak chcą tam... z rana polece, bo ze strachu nie wytrzymam. Jak okarze sie, ze na pewno jestem w ciazy, to potem bede palce gryzc, zeby wszystko dobrze bylo. Aaaaaah. I Zawsze cos...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyneczki ja też chętnie bliźniaki bym przygarnęła...gdzieś daleko w rodzinie są... w sumie to trójeczka mi sie marzy, ale do tego daleko...

    Nie zrozumcie mnie źle bo bardzo się cieszę jak piszecie, że pozytywny test, ale jednocześnie czuje ukłucie gdzieś głęboko... takie przemyślenia nocne:P
    Boję się, że będę tutaj światło gasić...

    katiuszaa, Tyśkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka to jak tylko będziesz miała wyniki to szybciutko nam napisz, żebyśmy paznokci nie obgryzały czekając na wieści. A tak serio to te 4 testy mówią same za siebie. JESTEŚ W CIĄŻY i pora w to uwierzyć.
    Ja swojemu nie wierzę jak wróży bo on na ten rok mi tego nie wróży.

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    dziewczyneczki ja też chętnie bliźniaki bym przygarnęła...gdzieś daleko w rodzinie są... w sumie to trójeczka mi sie marzy, ale do tego daleko...

    Nie zrozumcie mnie źle bo bardzo się cieszę jak piszecie, że pozytywny test, ale jednocześnie czuje ukłucie gdzieś głęboko... takie przemyślenia nocne:P
    Boję się, że będę tutaj światło gasić...


    Ruby- nie bój się. Każda z nas ma podobne odczucie. Cieszymy się szczęściem innym, ale gdzieś z tyłu siedzi "ja też chcę!" i lekko kłuje :) Głowa do góry. Ja torturuję się przeglądajac wykresy i testy ciążowe w galerii ovufrien ;) i nie tylko, że kłuje, wbijam te szpileczki głębiej oglądając te obrazki.

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja Cię rozumiem mam tak samo. bardzo się cieszę z dobrych wieści ale trochę kuje serducho. Z drugiej strony miło przeczytać, że coś u kogoś pozytywnie się dzieje. Jak coś to ja z tobą to światło będę gasić już tyle lat starań, że pomimo nadziei jaka tli się we mnie to i tak nie widzę tego.
    Marietta - a myślałam że tylko ja te testy przeglądam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 23:35

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Zobaczymy, niby warszawa Ale Bóg wie... dają wyniki jak chcą tam... z rana polece, bo ze strachu nie wytrzymam. Jak okarze sie, ze na pewno jestem w ciazy, to potem bede palce gryzc, zeby wszystko dobrze bylo. Aaaaaah. I Zawsze cos...
    Jasne, dam znac jak tylko wyniki dostane. Aczkolwiek objawy tez mowia same za siebie, jem za troje, mdlosci wieczorami, wrazliwe i twardsze piersi. Utrzymujaca sie temp.. trzymajcie kciuki;*

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ