X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u niej wszystko dobrze tylko męczą ją mdłości i wymioty ale ma też lepsze dni kiedy czuje się naprawdę ok... jest nadal na zwolnieniu :)i odpoczywa. z dzidziusiem jest też dobrze serduszko bije :) Jedyne co to lekarz wykrył u niej zapalenie tarczycy ale na razie wszystko pod kontrolą. Przekaże jej że się pytałaś ;)

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek dzięki to wspaniale, że wszystko ok, pozdrów siostrę od forumowych dziewczynek :)

    Mundek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna91 wrote:
    55monika5 - ja wczoraj robiłam owulacyjny rano i zero, po południu wyszła kreska - nie ciemniejsza od testowej, ale kolorem bardzo zbliżona, wieczorem już cień cienia - teoretycznie test był negatywny, ale te wahania w ciągu dnia są dziwne. Mnie jajniki też kują, też sobie wkręcam, że pęcherzyk pęka, ale po temperaturze jak na razie nie widać żeby coś się działo.

    Kjopa w nocy to my raczej nie <3, ale ja bym zaznaczyła, że to wieczór :)

    Dziewczyny popadam w obsesje... zmierzłam temp. miałam nadzieję, że wzrośnie, ale nic:( to mój pierwszy cykl z owu i może nie znam się za bardzo, ale na razie nic nie widać. Kuł mnie wczoraj jajnik po lewej stronie, zaczynają mnie boleć piersi - może to zwiastun owulacji? Zobaczymy jak teścik dziś wyjdzie.

    Jeśli w tym cyklu przyjdzie @ to idę do gina - kazał przyjść bo to będą 3 miesiące po poronieniu i powiedział, że będziemy planować ciążę pod jego okiem.

    Ja też popadam w obsesję. Niby zaliczyłam ten cykl do straconych a po wczorajszych objawach a jeszcze Uwu mówi że to dni płodne. a obiecywałam sobie spokój do czasy wizyty u Gina. jutro się dowiem czy to był owulacja czy tylko mój poroniony mózg.

    Renia32 lubi tę wiadomość

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a więc tak.... http://wstaw.org/w/3yfN/

    Mundek, cinnamon cookie, izizizi, zizi, Paryzetka83, ruda69742, schola lubią tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :))))

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tym monitoringiem? To lekarz sam proponuje, są jakieś wskazania czy pacjentka sama musi zaproponować? Nie wiem co mój lekarz miał na myśli mówiąc, że zaprasza od września i będziemy planować ciążę? Pewnie skieruje mnie na badania, ale czy to wszystko?

    katjuszaa ja też spisałam dziś rano w przypływie zlości cykl na straty, ale przeglądałam wykresy w galerii, tam też dziewczyny miały późną owulację nawet sporo po 20 dc i kończyły ciążą, więc może jeszcze wszystko przede mną.

    Patutka - :) 3-4 tydzień, wcześniutka ciąża, ale jest jak byk :D Ja bym dla świętego spokoju powtórzyła jutro i za parę dni czy przyrasta :)

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem, dziewczyny mi lekarka raz powiedziała, że mam obraz jajników policystycznych... a teraz po poronieniu jak zmieniłam lekarza to usłyszałam, że wszystko z moimi jajnikami jest ok, że nie ma żadnych cyst i pęcherzyków. Dodatkowo lekarz mi powiedział, że gdybym miała PCOS to bym nie zaszła tak szybko w ciążę a dodatkowo brak u mnie typowych objawów zewnętrznych takich jak: otyłość, owłosienie itp. Nie wiem czy lekarz może się mylić a jak tak to który? Ten doktor, do którego chodzę teraz jest współautorem książki własnie na temat problemów z płodnością związanych z PCOS i dlatego go wybrałam, bo pomyślałam, że pomoże mi rozwiązać problem a on żadnego problemu nie widzi. Ale jestem skołowana.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Kochane, a więc tak.... http://wstaw.org/w/3yfN/

    No i pięknie!!! Gratuluję!!!

    Dziewczyny testy owulacyjne robić najlepiej po południu bo właśnie z rana przekłamują. Nie pić 2 h i sikać. Ja robiłam tylko w jednym cyklu i robiłam ok. 16.00 po pracy.

    Z tym nakręcaniem to właśnie staram się odpuścić sobie. Byłam u gin na kontroli nic tam się nie dzieje więc postanowiłam, że nie będę świrować i nie robię żadnych testów, żadnych monitoringów, nie faszeruję się żadnymi dodatkami poza Euthyroxem, żelazem, kwasem foliowym. A żel w razie konieczności, używałam inny i chyba kupię Conceive w tubce ( bo miałam aplikatory ) żeby nie zaszkodzić plemnikom ( ten co mam to szkodzi a jest też do masażu także można go spożytkować inaczej) :-).

    luna91 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna91 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z tym monitoringiem? To lekarz sam proponuje, są jakieś wskazania czy pacjentka sama musi zaproponować? Nie wiem co mój lekarz miał na myśli mówiąc, że zaprasza od września i będziemy planować ciążę? Pewnie skieruje mnie na badania, ale czy to wszystko?

    katjuszaa ja też spisałam dziś rano w przypływie zlości cykl na straty, ale przeglądałam wykresy w galerii, tam też dziewczyny miały późną owulację nawet sporo po 20 dc i kończyły ciążą, więc może jeszcze wszystko przede mną.

    Patutka - :) 3-4 tydzień, wcześniutka ciąża, ale jest jak byk :D Ja bym dla świętego spokoju powtórzyła jutro i za parę dni czy przyrasta :)
    Na pewno zrobie. Tylko ile powinna przyrosnąć Po 48 h prawidlowo?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka na fioletowej stronie Belly masz kalkulator Bety. On Ci sam obliczy czy przyrost jest prawidłowy.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiesiolka sie je do owulacji bo ni epamietam? to moj pierwszy cykl z taka iloscia wiesiolka...wczesniej bralam miesiac jedna tabletke dziennie.

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
    Ślicznie Dziekuje!

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewczyny a wiesiolka sie je do owulacji bo ni epamietam? to moj pierwszy cykl z taka iloscia wiesiolka...wczesniej bralam miesiac jedna tabletke dziennie.
    Wiesiołek tylko do owulacji,bo może powodować mikro skurcze macicy.

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka,fajnie jeśli HCG po 48h się podwoi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 14:13

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki zizi :)

  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa ja robie rano ale nie z porannego moczu, moze faktycznie powinnam robic po poludniu i odczekac te 2 h. Ja chyba w nast cyklu odpuszczam z tymi testami bo to mnie tylko stresuje

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Ślicznie Dziekuje!

    Proszę bardzo :-)

    luna dokładnie mnie też denerwowały te testy no i jak wyszły mi pozytywnie a nic z tego nie było to tym bardziej. Ja to wiem mniej więcej kiedy jest owulacja bo bolą jajniki. No i po temperaturze wiem kiedy była. Prowadzę ją dlatego, że to dla mnie nowość i fajnie będzie wiedzieć kiedy dziecię zostało poczęte :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka gratulacje :)
    Tak jak pisza dziewczyny dobrze jak po dwóch dniach się podwoi ale książkowo powinno być minimum 66% wyjściowej bety :)

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ