X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Kjopa może akurat trafi ci się jakiś fajny doktorek - tacy też bywają na NFZ chociaż mało ich to może jednak taki się trafi. Gratuluję podwyżki! :)

    Edycik no ty to siłaczka jesteś, dwie roboty ogarnąć to nie lada wyzwanie, powodzenia :)

    Milka ja też spać nie mogę, witaj w klubie :P teraz to już będzie twój chleb powszedni :D Mam pytanie który to twój cykl i ile masz lat? pytam tak z ciekawości bo nie miałaś w podpisie , a nie pamietam żebyś pisała :)

    Lucce powodzenia i niech moc będzie z tobą :*

    Madzikk masz pecha na dwukołowce chyba, musisz sobie jakiegoś kłada kupić, one maja opony dość wielkie i masywne :D ewentualnie rowerek na plastikowych kołach :P


    madzikk, Edycik, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby
    Milka zdaje się 1991 rocznik i stara się od 06.2015 :)

    dobrze mówię?? :D

    w Ross testy owu 16,99 jakby któraś była zainteresowana
    i test ciążowy facelle 6,49

    zakupione!

    Imię_Róży, Milka1991, Ruby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    to bedziesz miec tp na kwiecien ??

    córcię urodziłam w kwietniu,super miesiąc na poród, nie ma jeszcze upałów, wiec sie człowiek tak nie meczy z dużym brzuchem,i od razu w miare cieplo, wiec szybko mozna zacząc z maluszkiem spacerować :)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 27 lipca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    U Was też tak porono i duszno..??? nie idzie wyrobić...zero wiatru.

    Chumrka ciekawe co z tym Twoim cyklem...oby sie nie pochrzaniło, i żeby wszystko wyszło po Twojej myśli

    Kjopa oby skutecznie ;) owocnej owulacji
    I kciuki za jutrzejszą wizytę!! obyś trafiła na porządnego lekarza z powołania

    Lucc :*

    Edycik szacun! w takim razie życze też energii, i lekkiej pracy! szybkiego powrotu do domu na zasłużony odpoczynek :*

    Milka kciuki za przyrost!

    Miłego dnia

    Luccecita, Edycik, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik ty bizneswomen:) tesciowie wroca i sama jakis biznes otworzysz:)

    Lucc to powodzenia w nowym cyklu!

    Kjopka jak inni widza roznice to jest dobrze, sama tez bys widziala gdybys przez jakisc czas w lustro nie patrzyla:)

    Zazdroszcze wam tych podwyzek, ja juz nic od chyba 5 lat (nawet inflacji nie bylo przez ostatnie trzy lata)

    Chyba zalatwilam zatoki, dzis buzia spuchnieta, oczy malutkie, glowa pobolewa i czuje ze to od zatok, albo od wczorajszego rowerka albo od klimy w pracy :/ musze z tym szybko dzialac bo jak nie to znowu bede kaszlala 6 tygodni. Wogole to wygladam i sie czuje dzisiaj jakby mnie czolg rozjechal, ale przynajmniej jestem w dosc dobrym nastroju:)

    Chcialam sie was zapytac, czy was @ boli? Czy czujecie tylko dyskomfort, czy boli przez caly okres czy tylko w pierwszym dniu, czy boli was przed @, a jak boli to jak ocenicie ten bol w skali od 1 do 10 (1-dyskomfort, 10-bol nie do zniesienia)? Ojej tyle pytan:) ale jestem ciekawa jak to jest u was lub bylo (u zaciazonych)

    Edycik lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubiku tak jak pisze Lucc :P lat 25, starania od 06.2015 czyli wypadałby jakoś 13 cykl :D powiem Wam od razu że te 13 są dla mnie wyjątkowo szczęśliwe bo:
    1. Urodziłam się 13
    2. Sparowałam się z mężem 13
    3. Zaręczyliśmy się 13
    4. Pobraliśmy się 13
    5. I jak widać zaszłam w 13 cyklu :D :D :D

    Dziewczyny ja tu się modlę o wzrost bety a Wy mi tu już o porodzie :P
    Tak Lucc by wypadało, nicy ovu wyznacza na 31.03, ale że owulka późno to na pewno kwiecień ;)
    Też mi się wydaje Lucc że to fajny miesiąc, w sam raz na poród :)

    Mid u mnie też parno i duszno, nie Jesteś sama ;P

    Madziczku mnie przed @ zawsze parę godzin wcześniej bolał brzuch, i przez jakieś dwa pierwsze dni zwijałam się z bólu...zdarzało mi sie słabnąć z tego bólu, i te pierwsze dwa dni to było 8-10 w Twojej skali :P

    Luccecita, Edycik, madzikk, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik
    ja mam jedynie dyskomfort w pierwszym dniu @, kolejne dni w ogóle mnie nie boli :)

    przed 1 ciążą natomiast było gorzej 1-3 dzień- ból w skali 8

    madzikk lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk - u mnie bez leków p/ból. praktycznie nie było okresu. W pewnym momencie były tak bolesne, że jechałam na Ketonalu Forte/Tramalu, a nocne posiadówki w wannie z ciepłą woda, bo mnie ból wybudził, wcale do rzadkości nie należały :P
    Poprawiło się na hormonach, ale bez jakiegoś mega szału ;)
    Także słodko... B-)

    madzikk lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek moze po ciąży ci to przejdzie, tak jak mi :)

    od porodu w ogole nie potrzebuję przeciwbólowych w trakcie @ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikku u mnie tylko dyskomfort w pierwszym dniu, reszta nic a nic poza tym , że pierwsze dwa dni mam bardzo obfite, potem juz coraz mniej ale ciągnie się aż do 7 dni.

    madzikk lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już uciekam na badania i później do pracy, dam znać koło 16.00 jakie wyniki bety i proga. Proszę trzymajcie jeszcze mocno kciuki ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć piękne;-)
    Milka jeszcze raz gratuluję (pisałam z fona a to porażka mogę wklepać tylko dwa słowa resztę mi kasuje;-((), trzymam kciuki za przyrost bety, upuściłaś już krwi dzisiaj??;-)
    Madzikk ja to jak dziewczyny do ciąży bóle na @ przeokropne bez 3 ibupromów się nie obeszło, jak urodziłam to może wzięłam przez rok ze dwie liche nospy, mam nawet tak że nie czuję że nadchodzi i zdarza mi się że mnie zaskoczy (dobrze że wkładki noszę;-)). Trochę mnie pomuli w drugi dzień, a potem cisza.
    Dziewczynki, ja nie wiem ale ten cykl mnie wykończy, od hsg mam bóle jakby na małpe czy owulacyjne, no zaciąga nie brzucho już któryś dzień, martwię się czy tam wszystko w porządku mi zrobiła., śluz mam co drugi dzień raz kremowy raz przejrzysty, kłują mnie jajniki i na nospie ciągnę;-((

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dzieki za info dziewczynki:)

    Czekoladka, lec i wracaj szybko z dobra nowina:)

    Pytanie do kwiatuszka: czy zawsze mialas takie bole, czy zaczelo sie to jakis czas temu?

    Pytam bo szukam nadziei na zaciazenie bez pomocy lekarskiej. Mnie nie bolalo na poczatku, zaczelo bolec kilka lat temu, wiec mysle ze to przez zrosty a najgorsze jest to ze z kazdym kolejnym cyklem bol sie nasila. Juz myslalam ze ostatnim razem bedzie poprawa ale i tak chodzilam jak zombie. A tak wogole to od kiedy pije klimuszke to moje cykle sa dluzsze i za bardzo owulki nie czuje. Ten cykl tez bedzie dluzszy, szkoda tylko ze nie bedzie trwal 9 miesiecy :-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 11:02

    Milka1991, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Milka trzymam mocno kciuki za piękny przyrost :) co do bezsenności to wiele kobiet w ciąży na to cierpi... Pytałaś co u mnie hmmmmmm... bez zmian :P ogólnie bardzo dobrze znoszę ciążę, zero mdłości i wymiotów, brzuszek pooowoooooli rośnie, jedynie biust pełniejszy a na początku mocno bolał... Miałam ze 3 dni bólu głowy (w tym przedwczoraj ale podobno ciśnienie było bardzo złe) a nigdy głowa mnie nie bolała... Więc jest naprawdę dobrze :) czekam na ten poniedziałek i wizytę jak na zbawienie, strasznie mi się dłuży....

    Madzikk co do @ to mnie bolało już zawsze przed 1-2 dni, w dniu @ ból czasami w skali 8, na drugi dzień słabiej a trzeci już nic.. Zdarzało się też że już kilka dni po owu zaczynało boleć i trzymało do samej @. W cyklu w którym zaszłam też miałam bóle jak na @ :)

    madzikk, Milka1991 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkuś no bo powodzenia w nowym cyklu ciążowym :-P Już poprawiłam i oczywiście mocne kciuki za przyrost bety :-)

    Madzikk ja przed ciążą mocne bóle okresowe koło 8 i obfite. Po ciąży słabsze teraz to tylko trzy dni i w pierwszy dzień pobolewa ale bez przeciwbólowych. Za to po porodzie zaczęłam mieć bóle owulacyjne.

    madzikk, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie Rozy ja bym odczekala minimum 7 dni od zabiegu, ja przez ponad tydzien po hsg mialam dziwne uplawy, pobolewalo mnie na dole, fakt ze nie bralam przeciwbolowych. Mam nadzieje ze szybciutko przejdzie, jak masz watpliwosci to zadzwon do lekarza. Jeden jajowod zostal przepchany wiec teraz sie wszystko goi. W ktorym dc mialas hsg? Bo to chyba tez moze miec znaczenie

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk no właśnie od tego hsg ciągnę na tabsach, także ból miesiaczkowe vel. owulacyjny mam od czwartku;-((... wcześniej miałam tylko z dzień w czasie owulacji. A teraz to mnie boli, kłuje, ciągnie i cholera wie co jeszcze, dyskomfort na maksa... chyba jak nie przejdzie to muszę się do ginki znowu wybrać.
    Ale, ale proszę pani ...ty masz @ w piątek to kiedy testujesz????;-) jutro??
    Kjopa o ja też powinnam mieć w połowie sierpnia to może zgramy się z testowaniem, choć ja słabo widzę ten mój cykl, ale potowarzyszyć mogę:-))
    Madzikk hsg miałam w 6 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 11:16

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie samo pytanie do ciasteczka: czy zawsze mialas takie bole czy zaczelo sie to jakis czas temu?

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie rozy jezeli hsg bylo blisko owulki to chyba po bedzie bolalo bardziej niz np robione w 7dc. Pisalas tez ze hsg bylo bolesne. Ja mialam hsg bardzo pozno bo w 12dc, czyli 1 dzien przed owulka (ktorej prawdopodobnie nie bylo), za duzy wysilek jak na moj organizm. Ale jak z tego kochana bedzie ciaza to bede skakala do sufitu:) a wlasnie moze boli z prawej bardziej?

    Aaa, i ja nie siurkam bo szanse marne. Lekarz od wrzesnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 11:25

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Takie samo pytanie do ciasteczka: czy zawsze mialas takie bole czy zaczelo sie to jakis czas temu?
    Trudno mi to określić tak naprawdę... Miałam tak, że jeden cykl nierówny drugiemu, w jednym bolało mocniej a w drugim mniej, najczęściej miałam plamienie dzień lub dwa przed @ ale zdarzało się, że nie było... Brałam parę lat anty i wtedy miałam @ bolesne ale dłuższe, a ostatnio trwały po 2-3 dni :/ ciężko mi dokładnie stwierdzić bo co cykl to inaczej :/ plus taki, że w miarę regularnie co ok +-30 dni kolejna @

    madzikk lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 1776 1777 1778 1779 1780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ