X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kjopa trzymam kciuki! mam nadzieję że bedą dwie krechy!

    Smerfku cieszę się że z mężem lepiej :)

    Różyczka po cichu gratuluję! i bardzi się cieszę! czyli jutro beta :) ?

    Ruby wszystkiego dobrego dla córci! 100 lat :)

    Ja jutro pasuje ż testowaniem, sorki, raczej przyjdzie jutro może nawet dziś.

    Imię_Róży, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Miduś jutro zrobię betę i prog, ale dopiero po południu bo od rana mam bardzo ważne spotkanie służbowe.

    midnight lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR GRATULACJE KOCHANA!!!!! Kurcze jak sie cieszę :-) Tyle testów nie może oszukać a jasne wychodza bo to bardzo wcześnie ;-) SUPER, SUPER, SUPER :-D

    Imię_Róży, Milka1991 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, podziękuję kochana po becie. A'propose ja mam jeszcze zapas testów do końca tygodnia:-))) muszę je powoli olewać przez tydzień;-)
    Mały z tatusiem na rowerku a ja się zdrzemnę, bo w nocy nie spałam od 2 do 4;-P wczoraj byliśmy wieczorem na grillu i ja prowadziłam więc się wymigałam od picia:-)
    Obiadek u mojej mamy więc mogę bezkarnie się byczyć;-)

    Mid ty kiedy testujesz??jutro?
    Kjopa we wtorek, środę? tak?
    żebym wiedziała dziewczyny kiedy kciuki trzymać:-)
    Któraś jeszcze kobietki testuje???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 12:50

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży jeszcze zobaczę co się z temp. będzie działo ;-) Jak mi zacznie spadać to chyba testu nie zrobię. Jutro 11dpo i ostatni dzień Dupka. 12 dpo we wtorek a ja mam FL 13 dni. Więc jak nie wezmę jeden dzień a 13 dpo temp. nie spadnie to może wtedy zrobię. No jeszcze trzy miesiące temu bym się nakręciła dzisiejszymi testami pozytywnymi i szybko zrobiła test. A teraz jakoś nawet nie mam chęci. Tylko po to żeby spokojnie Dupka odstawić.

    Co do Invicty to się załamałam bo chciałam umówić następną wizytę po badaniu tej prolaktyny bo lekarz mówił,że trzeba ruszyć z kopyta z badaniami. Dzwonię a tam termin na styczeń!!!! WTF? Więc dzwonię co dwa dni czy się coś zwolniło :-P Kurde ruszą badania z kopyta, że ho, ho.

    Smerfelinko też się bardzo cieszę, że już takie postępy po operacji. Tak się martwiłaś, że lepiej prywatnie ale chyba nie ma co żałować,że jednak na NFZ?

    Mid a czemu @ ma przyjść? Dopiero 9dpo i temp. odbiła dziś. Jeszcze chyba chociaż z 3 dni co? Trzymam kciuki <3

    Smerfelinka, midnight lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się przy kawce i przeglądając oferty pracy :)

    Dzięki dziewczyny za wszystkie dobre słowa :) Faktycznie stresu było dużo i okazuje się, że niepotrzebnie, ale to chyba zawsze tak jest ze mną :P Wprawdzie jeszcze nie wiadomo do końca, jakie będą długotrwałe efekty operacji i czy bólu już nie będzie, ale wydaje mi się, że jest na to duża szansa :)

    Milka martwiłam się, bo ja się zawsze martwię, poza tym to w końcu operacja na kręgosłupie była, ale dobrze, że jest dobrze :) Mam przepis na ciasto na jogurcie naturalnym. Cytrynowe i z borówkami :) Jak masz fejsa, to zajrzyj na moją blogową stronę. Wrzucałam tam jakiś czas temu fotkę ;)

    Imię Róży dziękuję i czekam z niecierpliwością na betę! :)

    Mid my też się cieszymy i to jak :D A Tobie życzę, żeby wredna @ się jednak nie pokazywała, a jeśli nawet, to ta poradnia może da jakieś nowe szanse? Grunt, żeby być dobrej myśli ;)

    Kjopa no nie byłam przekonana do tego NFZu, ale na razie póki co jest dobrze :) I oby tak zostało! Wkurza mnie jednak co innego teraz. Coś o czym i Ty właśnie wspominałaś. Mąż 1,5 do 2 miesięcy po operacji powinien mieć wizytę u w poradni neurochirurgicznej, a zapisy ze skierowaniem na cito są na przyszły rok, na luty, a bez pilnego to w ogóle na koniec roku. No żart jakiś! Trzeba iść prywatnie... Rehabilitacje też prywatnie, bo na NFZ za pół roku... Kasa, kasa, kasa, a gdzie jeszcze nasze starania, które też kasy wymagają? Nie powiem, trochę mnie to martwi, tym bardziej, że Mąż ma teraz 80% pensji :/

    Lecę kobiety pograć z Mężem, a później idę pobiegać :) Miłego dzionka!

    midnight lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży nieśmiało gratuluję :) czekam na betę :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatia co tam u ciebie słychać? Matko juz 36 tc ?! Jak to zlecialo :-)

    IR ja tam wierzę ze sie juz udalo wiec dlatego gratuluję :-)

    U mnie dziewczynki zaczyna mnie brzuszek bolec jak na @ oczywiście mam nadzieje że nie przyjdzie choć moje przeczucie mowi ze nadciagnie. I boję się ponownie zatestowac zeby sie nie rozczarowac. No coz czas pokaże.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia właśnie zaliczam końcówkowy szpital, bo trochę problemów na koniec, ale już bliżej niż dalej.
    Czasem Was czytam i mocno kibicuję Wszystkim razem i każdej z osobna.

    Imię_Róży, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu trzymam kciuki za dwie krechy

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie :) iii za dużo się nie zmieniło, ale wszystko jest ok, pęcherzyk ciążowy rośnie i ginek mówił, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
    I w czwartek mam kolejne usg, mój ginek jest strasznie dociekliwy :D mówił, że już raczej na pewno będzie serduszko...haha też jestem sceptyczna ale ok, usg za free to mogę iść ;)
    Karta ciąży założona i badania zlecone :)

    IR jutro trzymam kciuki za Twoją betkę :D

    Kasiula to kiedy teścior? nie sugeruj się bólem brzucha na @, bo to równie i dobrze może oznaczać ból na ciążę ;P

    Imię_Róży, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka super ze wszystko ok :-) I na pewno juz niedlugo zobaczysz serduszko :-)

    Ja nie wiem kiedy testuję bo powiem szczerze ze sie tego panicznie boje. Boje się tego rozczarowania. Oj będzie bolec jak @ przyjdzie. Choc w tym miesiacu tak bardzo jakos sie nie nakrecalam ale widzę że mojemu M bardzo zależy codziennie sie pyta jak sie czuje, jak temperatura i tak bardzo chcialabym go nie zawieść. Ech ostatnio w ogóle mam jakieś ciezkie dni co chwila mi sie płakać chce mam nadzieje że niedługo mi przejdzie.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczynki za wszystkie życzenia, jesteście kochane :*** córa 6 latek kończy, kawał kobiety już :D

    Kasiu trzymam kciuki żeby nie przyszła @ , ale co do rozczarowania męża to chyba on bardziej o ciebie się martwi, myślę że nie ma tu mowy o żadnym zawodzie bo niestety to coś na co nie masz wpływu więc tutaj natura zawodzi a ni ty :*

    IR czekamy na betkę zatem :)

    Milka no to się nachodzisz na te USG, ale jak za free to czemu nie :) czekamy razem z tobą na <3 już niebawem, coraz bliżej ;)

    Kjopa wierzę , że w końcu się uda :*

    My już gości pożegnaliśmy, chata ogarnięta więc można w spokoju usiąść ;)

    Milka prezenty były - wiadomka, my moi rodzice i teściowie składaliśmy się na akwarium dla młodej i już je ma, jest piękne , rybki super...od cioci dostałą lalkę baby born , a od drugiej cioci i wujka klocki a'la lego ;) no ja jej też jeszcze mały zestaw klocków a'la lego upiłam bo w biedrze były dość fajne ale tylko dwa wzory dla dziewczynek :) a w środę urodziny cz.2 bo dla koleżanek :P ale na szczęście tylko trzy zaprosiła więc jakoś to ogarnę :P

    Mid kosmos! dopiero na styczeń?! chyba sobie jaja robią :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 21:12

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie wieczorową porą!

    Różo w takim razie mocno kciuki trzymam za jutrzejszą betę!
    co do testu to już pisałam, jutro napewno nie! może w środę lub czwartek jak franca nie przyjdzie.

    Kjopa trzymam kciuki żeby udało się dostać wcześniej no i żeby @ nie przyszła, to miałabyś z głowy invictę.
    A co do mojej @ to jak już wspominałam ostatnio mam cześciej cykle 25 dni, jeżeli owu miałam tak jak mi OF wyznaczył to i tak kaszana, bo myśmy za wcześnie <3, jeśli owu była wcześniej, to test robiłam jednak się złamałam w patek, a wtedy moze już by coś było...tak i tak kaszanka, więc nastawiam sie na @..
    chociaż ubolewam strasznie, bo czasu nie mam na zbyt długie starania...chcę żeby już się coś wyjaśniło, poukładało..nie mogę wiecznie na zwolnieniu siedziec, nawet lekarz już stęka jak po zwolnienie idę , a do pracy tez wrócić nie mogę..taką mam teraz porypaną sytuacje...ale w szczególy wchodzić nie będę..

    Smerfelinko no te terminy dobijają...nie wiem ile neurochirurg bierze, ale wiem że rehabilitacja droga...eh...ja córę do kardiologa miesiąc temu zapisywałam...na kwiecień 2017

    Kasiu no mnie też brzuch boli, i gdyby to było tylko zwykłe ćmienie jak na @ to mogłabym jeszcze mieć nadzieję, ale boli tak jak ostatnio podczas okresu- jakby mnie ktoś w brzuch kopnął, więc nadzieja zgasła, ale mam nadzieję że u Ciebie ten ból oznacza jednak co innego :) a i u mnie też płaczliwość jakaś naszła :P

    Milka super że karta ciąży jest!! to dobry znak!! czekam z niecierpliwością na czwartek na serduszko :)

    Ruby cieszę się że impreza udana, tylko się nie przemęczaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 21:19

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula co by nie było, to trzymaj się myśli, że co ma być to będzie, dajesz z siebie wszystko i możesz być z siebie dumna. Ja po każdym rozczarowaniu mówiłam sobie, że to jeszcze po prostu nie pora, jeden dzień kryzysu, ale od następnego walka i wiara ;)
    A huśtawki nastroju w tych dniach cyklu to normalka, siedzisz jak na bombie, tysiące myśli itd...:) co by się nie wydarzyło to przyjmij to z pokorą :)

    Ruby ale fajne prezenciaki, córeczka pewnie przeszczęśliwa :P a akwarium super, może też kiedyś sobie zafunduję :D

    Mid :* nie martw się, sytuacja się sama wyjaśni ze wszystkim, musi!!
    wiem że na pewno w końcu przychodzi zwątpienie i brak sił do walki, ale nie możesz się poddać, póki walczysz Jesteś zwycięzcą <3


    midnight, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka Gratuluję karty ciąży. Dobrze, że dociekliwy doktorek i czeka na serduszko <3

    Imię_Róży, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dzisiaj zaspałam☺kreski nadal wychodzą choć nie jakieś ciemne. Betę robię po 16tej i wynik ma być po 2 godzinach przez neta. No mam małego stresa☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 08:22

    Milka1991, Smerfelinka, midnight lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę zapeszać ale temp. mocno dziś skoczyła. Zrobiłam Pinka z Rossmana i jest bladzioch. Na razie się nie cieszę bo już na takim Pinku z internetowej apteki miałam bladzocha. Jeden wyjątek to wtedy pojawiła się po dłuższej chwili a teraz po 3-5min już była. Czekam na wypłatę i może pójdę na betę.

    Imię_Róży, madzikk, Ejrene, Smerfelinka, Kasia1407, midnight, Ruby, chmurreczkaa, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjoooopaa☺trzymam kciuki najmocniej jak mogę, to musi być TO☺weź no walnij jeszcze faccelle one są najlepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 08:41

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa wczoraj mnie zaszokowała IR, dzisiaj Ty !!! ja perdykam, to niesamowite:) długo długo nic a tu teraz jedna po drugiej takie emocje serwuje...:D
    IR czekamy do wieczorka na betkę, Kjopka Ty też leć, na wieczór proszę o piękne nowiny, żeby lepiej mi się spało :P
    name-graphics-happy-067383.gif

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1793 1794 1795 1796 1797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ