X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    o kurde, Kjopa kciuki!!

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wchodze z zamiarem poinformowania was ze chyba znikne na jekis czas i sie wybiore na detox a tu takie nowiny. IR, Kjopka, az lezke uronilam :) Ciesze sie bardzo i trzymam mocno kciuki! Jeszcze nie znikne, chyba nawet bez was nie wytrzymam:)

    Wcielo mi piatkowego posta, ale moze takie przeznaczenie, no coz powtarzac go nie bede, poczekamy i zobaczymy co lekarz na to.

    Chmurka jeszcze raz dziekuje za przeslanie dietki.

    Ruby spoznionze zyczonka dla malej:)

    Imię_Róży, Ruby, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Witam się już z pracy... A ciężko się dziś wstawało, oj bardzo ciężko.

    Rubiku to i ja dołączam do spóźnionych życzeń, bo jakoś mi to wcześniej umknęło. Sto lat i spełnienia marzeń dla Twojej małej kobietki :)

    Kasiu w razie gdyby się nie udało, to absolutnie nie możesz się obwiniać, ale ja wciąż trzymam kciuki :*

    Mid neurochirurg za jedną wizytę kasuje 200 zł, więc nie mało... W tym miesiącu chyba nawet nie będę miała za co iść do ginki, a powinnam :/
    Ściskam mocno! Na bolący brzuch i płaczliwy nastrój polecam czekoladę :P U mnie tak to się zwykle kończy i stąd te moje nadprogramowe kg, więc nie radzę korzystać z tej rady za często ;)

    Milka za kartę ciąży gratki i czekamy na <3!

    Kjopa!!! :) Cudnie :) Bardzo się cieszę i teraz już bardzo mocno trzymam kciuki i nie puszczam ;)

    Madzik nie opuszczaj nas... Chlip, chlip! Mówi ta, co standardowo co jakiś czas znika ;) Ale tak serio, serio, to dobrze wiem, że czasem się tego potrzebuje. Po prostu o tym nie myśleć, trochę odpocząć. Chociaż po ostatnich nowinach, to i ja nie mogłabym spać, póki bym nie zajrzała :P
    A w piątek to tu prawdziwy cyrk był i nie tylko Twoje posty wcięło, a to tylko czubeczek góry lodowej!

    Lecę trochę popracować, ale najpierw chyba kawa, bo ziewam okrutnie! Miłego poniedziałku ;)

    Kasia1407, Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Milka walczę walczę...tylko coraz mniej optymizmu...A jak samopoczucie Twoje?

    Róza kciuki za tą betę Twoją!!

    Kjopa! jak ja się cieszę! po ciuchutku :) trzymam mocno kciuki za betę!

    Smerfelinko na czekoladę nie mam ochoty..za to wczoraj zajadałam princesse zebre i ogórki małosolne.
    A dziś właśnie wrąbałam precla :D
    Ten neurochirug faktycznie drogi..wszędzie kasa kasa...mam nadzieję zże uda się jakoś to załatwić, bo iść tak czy tak musi.

    Zapisałam się do tej poradnii..mam na 24.08 wizytę tylko dlatego tak późno bo nie mogę w przyszłym tyg, i jest to jakaś dobra nowina, bo bałam sie że trzeba dłuzej tam czekac.

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa!!!! Wiedzialam ze z twojego wykresiku to musi sie cos wylegnac ;-) Taki piekny jest ze musi sie udac :-) Wierzę ze to jest to :-)

    IR daj koniecznie znac jak wynik juz sie doczekac nie mogę dobrych wiesci :-)

    Madzik nie opuszczaj nas choc ja wiem ze taka chwila detoxu duzo pomaga i jak podejmiesz taka decyzję to my tu wszystkie zrozumiemy ale proszę tylko nie na długo ;-)

    Ja dziewczyny wczoraj mialam gorszy dzień, piersi wczoraj myslalam ze mi wybuchna az wzielam pół tabletki parlodelu bo juz byly tal bardzo nabrzmiale ze moj M az mi wspolczul. Jakieś zawroty glowy wieczorem mnie dopadly, ból jajników dzisiaj wydaje mi się ze to wszystko od braku leków i nadchodzacej @.Ogólnie chyba tracę nadzieje i z tego powodu moj nastrój. Wy tak na prawdę trzymacie mnie bo dziewczyny takie serwują tutaj dobre wiadomości ze daje mi to nadzieje na lepsze jutro.

    madzikk lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu
    Twój wykres też obiecujący, testuj jutro!

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc nie wytrzymalam i teraz zrobilam test ale również niestety negatyw :-( ostatni test robie w środę bo to ostatni moj dzien urlopu i będzie negatyw to juz wiecej sie łudzić nie będę.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa, IR ściskam kciuki &&&&& dajcie znać na fiolecie, jak bety.
    Bardzo się cieszę :-D

  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :-).
    Czy przygarniecie kolejną zbłąkaną duszyczkę na pokład? :-)

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy :)
    przede wszystkim do przeczytania 1 posta tego tematu :)

  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zrozumiałam już mnie nie ma :-)

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana . Wynik za dwie h

    madzikk, Imię_Róży, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyzby wymyw sie poddala bo nie odpowiadaja jej panujace tu zasady? Czy nawet na pierwsza strone nie zagladala? Przynajmniej ladnie zapytala:)

    Ja detoxuje maxymalnie przez tydzien, wiec jakos wytrzymacie:) nie chodzi tutaj tylko o starania a rowniez o inne male sprawy ktore siedza mi w glowie. Ale dam rade, jestem duza i madra dziewczyna ktora jak kot zawsze spada na cztery lapy. I fakt w piatek sie trosze przejelam, ale czas leczy rany, wiec przemysle, przetrawie i jest ok:)

    Gdzie jest kawa albo lozko:)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    A ja od rana pracuję i właśnie weszłam na forum co widzę!!!
    Kjopa kciuki kciuki i jeszcze tysiąć kciuków! :)

    IR kciuki za betę

    Madzikk nei uciekaj , twoje teorie są nam potrzebne ;) ale jak już musisz to byle nie na długo ...

    Nie spóźniłyście się dziewczynki bo ur dopiero w środę, wczoraj imprezka dla rodzinki, w środę dla koleżanek ;) dzięki kobiety za życzenia :*

    Smerfku cięzko z tą kasą, a człowiek musi iść...ja już przestałam liczyć ile wydałam na prywatne wizyty/zabiegi/badania bo chyba bym zawału dostała :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 13:44

    Smerfelinka, madzikk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Wszystko zrozumiałam już mnie nie ma :-)

    wvmvw ale odesłanie do pierwszej strony wcale nie oznacza wygania ;) ładnie zaczełaś , sprawdź tylko zasady i wpadaj na dłuzej ;)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu trochę późna godzina na test-mówi ta co sama w południe robiła- trzymam mocno kciuki żeby jednak w środę Rano była druga kreseczka :*

    Kjopa kciuki oczywiście zaciśnięte!!!

    Madzik detoxuj się, roważ przemyśl i wracaj do nas! usmiechnięta wypoczęta!

    A ja czekam na @..wkurza mnie to bo jak już mam dostać to wolałabym wcześniej a znając mojego pecha to jednak tym razem cykl będzie 28 dni czyli do czwartku czekanie...choć nie ukrywam że wolałabym nie dostać.

    madzikk, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid dziękuję, moje samopoczucie oki, tylko spać mi się ciągle chce, a tak to na razie bez większych zmian :P
    Doskonale Cię rozumiem z tym czekaniem na @, też mnie to mega wkurzało, bo już chciałam zaczynać kolejny cykl starań, a tu jak na złość się przeciągało. Najbardziej mnie wkurzył ostatni cykl, haha, bo miałam sobie zapodać z nowym cyklem większą dawkę clo i miałam nadzieje, że lepiej podziała, a tu taki psikius był...:D

    Kasia czekamy grzecznie z teściorkiem do środy :*

    Kjopka aaaaa, tak szybko? kurka rurka, spać mi się chce, ale wytrzymam :P

    Madzik tak jak pisze Ruby, możesz uciec, ale max na tydzień :D

    midnight, madzikk, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk nie uciekaj, zrób detox i wracaj☺
    Ja się powoli zbieram do wyjazdu, umówiliśmy się z m. pod labkiem☺ dobrze że będzie ze mną.
    Kjopa kciuki☺i pisz od razu jaki wynik.

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie ma . Pewnie po 16 wrzucą.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    wvmvw ale odesłanie do pierwszej strony wcale nie oznacza wygania ;) ładnie zaczełaś , sprawdź tylko zasady i wpadaj na dłuzej ;)

    Wymyw zobaczyla 1797 stron i sie wystraszyla ze bedzie musiala wszystko czytac :)

    No dobra dobra ja zostaje :)

    Imię_Róży, Milka1991, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
‹‹ 1794 1795 1796 1797 1798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ