X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid jak ja sobie obliczyłam co i kiedy było, to też zaczęłam mieć nadzieję, ale jak widać złudną... Nawet już nie było łez jak @ przyszła, tylko czuję się coraz bardziej zrezygnowana. Ale niepotrzebnie zaczynam smęcić, a tu przecież nowy cykl i może będziemy mogli się starać. A za Ciebie wciąż trzymam kciuki! :*

    A o pracy muszę serio pomyśleć. Nie ma co się tak zapracowywać i to w tak stresujących warunkach!

    Dobranoc :) Zajrzę jutro, jak ogarnę zakupy i mieszkanie, bo w lodówce pustki, a w domu bałagan :P

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ślicznie! Antoś jest i na mojej liście potencjalnych imion :) To teraz tylko niech grzecznie siedzi w brzuszku i rośnie zdrowo.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki smerfku :)

    Mid a ty czym woziłaś córkę? w sensie jakim wózkiem- firma?

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Smerfku wszystkim sie w końcu uda!!

    Ruby ja mam kadex wózek 3w1, a potem ''parasolka'' mamas&papas

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WTF???? a cóż tu się dzieje... owulację mi przestawiło na tę środę, czyli testowałam 2 dpo, hahaha czyli jestem trolem roku:-)))))
    I brzucha mi przywróciło????....coś uparcie do mnie wraca ten brzuch ...hmmm
    No no niezły tu mamy burdel siostry;-PP (że zacytuję klasyka:-))

    No i oczywiście dzisiaj też sikęłam i wyszło mi coś a'la cień cienia, ale znając moje szczęście będzie to wada testu lu nie daj boże torbiel, to jest takie słabe że smartfon tego nie łapie i pewnie się zrobiło bo za dużo namoczyłam;-P

    Ruby Antki to urwisy...ale ja takich uwielbiam:_))

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :)

    Smerfetko zmiana pracy nigdy nie jest fajna, ale trzeba zaryzykowac, najgorzej jak się właśnie ugrzęźnie w jakimś bagnie i im dłużej się w nim siedzi, tym gorzej z niego wyjść, powysyłaj CV, to nie kosztuje, a nuż się uda...

    IR no ładnie nas tu nakręcasz, może jutro ten cień cienia będzie już tylko cieniem :P oby :D

    A ja dziś się umówiłam z psiapsiółami coby nie myśleć za dużo o jutrzejszej wizycie, ostatnio był pęcherzyk 7mm, wątpię że w ciągu 2.5 dnia coś się dużego zmieni i będzie widać zarodek...więc się nie nastawiam na nic, ale pójdę bo wizyta i tak za free w szpitalu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 10:00

    Imię_Róży, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ty jesteś jako Kjopa na zajawce

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR lepszy cień cienia niż to brak nawet jakby miał być fałszywy :-P czekamy na jutrzejszy sik :-D

    Ale pomieszanie z poplataniem na tym forum

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża to kiedy następny test? jutro czy w poniedziałek? ja pewnie w poniedziałek dostane @ wiec pasuję...już mi temp spadła i coraz bardziej brzuch boli- i mimo że wiem że takie objawy nic nie znaczą- to i tak czuje że nie tym razem...


    Milka kciuki za poniedziałek!

    po wczorajszej wizycie się poryczałam..już myślałam że będe mieć lekarza...nie będę.
    Kazał iść do poradni patologii ciąży..jest to jakiś plus chodzenia tam- może już kompleksowo opiekę bym miała, może bym na moją ginkę trafiła, ale boję się że mnie zapisza na za pół roku-jak w tym czasie zajdę to i tak będzie już po fakcie, i boję się tego że chodząc do tej poradni będę nos stop na oddział trafiała..nic, w poniedziałek zamierzam się przejechać do ICZMP i dowiedzieć wszystkiego

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś awaria była? Posta mi wcięło...?

    Różyczko jak to jest, że Ty zawsze jakieś cienie wysikujesz? Ale tym razem nie pepino kłamlino? :) My chcemy więcej, więc jutro bardziej się postaraj :)

    Milka kciukam za poniedziałkową wizytę :)

    Smerfelinko fajnie, że będziecie już mogli wrócić do starań. Dobrze, że Mąż dochodzi już do siebie. Pracy zacznij szukać jak najprędzej. Ja zmieniałam rok temu, też mnie trzymała umowa i 7 lat pracy w poprzedniej firmie. Teraz z perspektywy czasu to nie mogłam podjąć lepszej decyzji, więc nie zwlekaj tylko szukaj :)

    Kjopa, Madzik, wysyłam Wam w tym momencie maile :) Przepraszam za zwłokę.

    Imię_Róży, Smerfelinka, madzikk lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka tym razem pink test 10, ja też chcę wreszcie te dwie krechy

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :-)

    IR oby jutro ten cien cienia zamienil sie dwie kreseczki :-) Było by super :-) A forum wariuje mi wczoraj wkleil calkiem inny wykres ;-)

    Milka nic sie nie stresuj wszystko zobaczysz w swoim czasie ;-) Najważniejsze ze wszystko jest dobrze :-)

    Ja melduje dzis biel vizira jest to moj 10dc i kurcze nie mam zadnego poczucia ze sie udało. Moj jedyny objaw to galancie cycki mi urosly i sa takie opuchnięte ale nie bolą. Ale czy ja dobrze sobie mogę to tłumaczyć ze to od braku brania leków mi tak urosły? No i tempka dzis poszła w dół no zobaczymy jak jutro będzie.Boje sie ze znowu się nie udało :(

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale ja wizytuję jutro 07.08 o 18.00 :P

    Mid jedź do tego centrum i dowiedz się jak najwięcej, nie trać jeszcze nadziei, głowa do góry ;)

    Kasiula ja się nie dziwię, że biel, za wcześnie ! spokojnie...poczekaj jeszcze parę dni...:)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jutro ? ooo ! w niedzielę ? nie zajarzyłam :)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, ano, w szpitalu gdzie pracuje mój ginek. Normalnie chodzę do niego prywatnie, ale ponieważ teraz mam dużo tych usg to chyba postanowił zminimalizować moje koszta :p
    Tak straaaasznie nie mogę się doczekać tego serduszka, kurde, a tu jeszcze nawet zarodka nie widać, dopiero to serduszko mnie uspokoi :D

    Wczoraj byłam z M na spontanicznym wyjściu do znajomych, wiecie ile wypili we troje? 2 flaszki ! no jestem w szoku, a dzisiaj umieranie...:P

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja też nie pomyślałam, że wizyta może być w niedzielę :) Skoro tak, to trzymam kciuki za jutro:) Teraz jak jesteś w ciąży, to chociaż dłuższy czas nie będziesz wiedziała co to kac :) Możesz tylko współczuć :)

    Różyczko, to jak nie sikałaś na kłamlino, to ja liczę na to, że ten cień cienia zamieni się w drugą wyraźniejszą kreseczkę. Swoje już odczekałaś w kolejce, pamiętam, jak nawet chciałaś innych przepuszczać, więc uważam, że Ci się należy i już. A po tym HSG szanse większe, więc liczę na dobre wieści od Ciebie.

    Kasieńko rozumiem co czujesz :* Najważniejsze jednak, że są owulacje, więc coraz bardziej zbliżasz się do swojego szczęścia. To, że tym razem się nie udało, to też jeszcze nic pewnego, więc ja mocno zaciskam za Ciebie kciuki :*

    Milka1991, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, jeszcze jedno. Chyba mi się tym razem owulka pokryje z cyklem księżycowym :) Nadzieje rosną :)

    Imię_Róży, Kjopa3, midnight, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka trzymam kciuki:-))

    My wróciliśmy z galerii kupiłam faccelle i już oczywiście obsikała, i...jest cień bardziej widoczny niż na pinku... hmmm...mój m. to mowi jak chmurka tyle cieniow już było że on czeka jak ta druga kreska będzie bardziej widoczna. i może ma rację
    :-)

    Kjopa3, Milka1991, chmurreczkaa, midnight lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię róży facelle potrafią pokazywać cień już przy becie 10 ;-) A ja trzymam kciuki za poniedziałkową betę ;-) bo dwa testy nie mogą się mylić.

    Milka kciuki za jutrzejsza wizytę :-) Ciążunie masz młodszą bo owu była później ;-)

    Chmurko dziękuję za dietkę. Przejrzałam z grubsza i obiady są ciekawe na pewno skorzystam. Ja niestety muszę jeść jednodaniowe.

    Kasiu kciuki trzymam. Jedziemy podobnie.

    Mid kurde przykro,że znowu lekarz kazał iść gdzie indziej. No ale może tam będzie dobrze.

    Ja dziś bratu na giełdzie kwiatowej kupiłam 20 róż bo jego narzeczona ma urodziny 23. Musi dokupić jeszcze trzy bo na giełdzie to 10-20 tylko sprzedają.
    A moja temperatura mnie wkurza bo jest płaska żadnych skoków ani spadków. Już podobnie miałam kiedyś. Za to wczoraj zjadłam w rejonie bułkę z serem,wędliną,papryką i było mi nie dobrze. Cały czas mi się odbijało. Już myślałam iść w krzaki i zwymiotować :-/. No ale w końcu przeszło a później już nic mi nie było. Myślę, że może papryka albo ogórek mi stanął na żołądku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 22:29

    Imię_Róży, Milka1991, chmurreczkaa, midnight lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa mam nadzieję że się nie mylą...no nic zobaczę jutro rano, jeśli kreska będzie to na betę pójdę ale po południu w poniedziałek.
    Kjopa mnie zmuliło wczoraj jajko, a dzisiaj ciągnę bez kawy bo rano odrzuciło mnie od ekspresu.

    Milka1991, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 1791 1792 1793 1794 1795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ