X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 września 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Milka ale maż tego męża :D czego ma się wstydzić? przecież chyba Cie już widział? mój miał ubaw z tego, że takiego dużego kija wsadza :P
    Nie przekreślam cyklu...ale już nie mam pojęcia czy byla owu czy będzie...eh..a zawiesić będę musiała, bo będę musiała pracy szukac...
    I powodzenia na wizycie :)

    Kjopa no oby :) a jak się czujesz? jak mdłości, ustąpiły?

    Paryzetko, wcześniej bez testów nie miałam problemu by rozpoznać owulację...tylko wg śluzu...a teraz to już z niczego nic nie wiem...a testy pokrywały mi sie jak robiłam w cyklu tym ostatnim ciążowym...
    Faceci zwykle mają inne podejście...eh..ale mógłby zrobić to dla Ciebie.

    Chmurko mam nadzieję że wycięli przyczynę, szybkiego powrotu do siebie, i szybkiego zajścia :)

    Ruby obdzyngalaj się póki możesz :)

    Cinnamon moja też do pkola, ale bez emocji większych, już starszaki :)

    Madzik zazdroszczę wakacji :) ...a kiedy Ty masz tą wizytę? jakoś kojarzę że we wrześniu? bo to faktycznie dziwny ten okres...

    IR ja nie nakręcam ale w ciążowym też z ciekawości ostatni owu robiłam jakoś już po owu długo i też był pozytyw...potem ciążowy pozytyw...TFUTFUTFU!!!!!
    Dobrze że ta torbiel to nic złego, a może powodować zamieszanie w hormonach? tak z ciekawości pytam.

    Imię_Róży, Milka1991, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 1 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!

    Ja tylko na szybko, ale chciałam trochę poczytać i oczywiście musiałam też coś napisać ;)

    Cynamonku Mąż dość dobrze, dziękujemy :) Tylko niestety od wczoraj boli go mocno tuż przy bliźnie i czuć tam jakieś zgrubienie, ale mam nadzieję, że to nic takiego. 15.09 kolejna wizyta, to zobaczymy, co lekarz powie.
    Piękne imię wybraliście! :)

    IR ja też mam taką torbiel i tylko co jakiś czas muszę ją podglądać. I... właśnie mi przypomniałaś, że muszę się zapisać na wizytę! ;)

    Chmureczko dobrze, że już po, i że udało się coś naprawić :) Teraz to już będzie z górki!
    PS Wysłałam Ci wiadomość na priv ;)

    Mid to jednak zmiana pracy się szykuje? Współczuję Kochana, ale może tak będzie lepiej? Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło!

    Buziole i miłego dnia!

    cinnamon cookie, midnight, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 1 września 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid to ja trzymam kciuki zeby sie udalo zaciazyc tym razem.

    Smerfie to pewnie nic powaznego, moze blizna go boli, blizna chyba jest wypukla a po jakims czasie robi sie delikatnie wklesla.

    Tak Mid ja mam wizyte w czwartek w przyszlym tygodniu:)

    midnight lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Przepraszam za nie obecność ale w domu zamieszanie jak wam kiedyś pisałam dom kupuję. Jak ja nie lubię jak wtrąca się we wszystko osoba trzecia a tu tak jest więc kłopotów tylko robi. No nic nie zanudzam i biorę się za nadrabianie zaległości. A i w końcu zakończyłem tasiemka. Mogę brać się za porządne robienie dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 14:48

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 1 września 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik blizna właśnie jest już ładniutka i płaska, a obok pojawiła się wypukłość, której wcześniej nie było. No i ostatnio plecy pobolewają, więc dobrze, że ta wizyta będzie...
    Kciuki za wizytę!

    Katiuszka u mnie też tak było, jak kupowaliśmy mieszkanie :/ Współczuję!

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 1 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid właściwie to nie mam zamieszania z hormonami no ft4 mogłoby być wyższe, anty TG mam powyżej normy, to są przeciwciała. Pójdę do tego endo to się dowiem ☺ Paryzetka, Smerfku dziękuję że mnie pocieszyłyście z tymi guzkami.
    Dziewczyny może bym się nakręcała tym owu testem ale brak jakiejkolwiek objawów zciąga mnie na ziemię.
    Aaaaaa wiadomość z ostatniej chwili mój syn dostał się do przedszkola, mamy przyjść w poniedziałek ale mam stresa☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 15:25

    Paryzetka83, katiuszaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 1 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro mam 5dc i idę zrobić badania krwi.
    Kupiłam sobie cały pakiet:
    TSH
    Prolaktyna
    FSH
    LH
    Estradiol
    Progesteron

    Co jeszcze mogę jutro zrobić? Chcę do endo mieć komplet badań zrobionych.


    7b63c91cb5.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem proga chyba lepiej w drugiej połowie cyklu? Pamiętaj, że jak badasz prolaktynę to nie jedz dużej kolacji, siusiu paciorek i spać ;) żadnych <3 :)

    Imię Róży to masz przedszkolaka :) a co do testów to masz rację, lepiej się nie nakręcać... tylko weź i weź ;)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 1 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem cookie ma rację, prog standardowo zalecany ok.21 dc, nie wiem czy taki wynik z teraz coś Ci powie ;) może glukozę na czczo sobie walnij ;)

    IR no to gratki, dobrze, że maluch pójdzie do przedszkola, mama będzie mieć więcej czasu dla siebie, jak Rubik ;)

    A ja po wizycie, dzidziuś rośnie zdrowo, jest mały krwiak ale się tym na razie nie przejmuję ;) tak więc leniuchowanie poziom ekspert będę mieć zaliczony :)

    Imię_Róży, Luccecita, cinnamon cookie, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka super,że wszystko ok. :-)

    Imię R no to Gratulacje dla nowego przedszkolaka :-) Stresik zawsze jest na początku zwłaszcza jak dziecko musi się zaaklimatyzować. Nie martw się guzkiem też mam. Miałam jeden 4mm teraz mam z 3 takie. Euthyrox na nie nie działa póki co. Ja niby mam w nich jakieś przepływy a to wtedy trochę gorzej. Lekarka mówiła, że gdyby przepływy były centralne to od razu biopsja a na razie jest za mały i kontrolujemy. Moja ciocia miała usuniętą tarczycę ale miała nadczynność i guzki właśnie "ciepłe" czyli z tymi przepływami.

    Chmurko bardzo się cieszę,że już po wszystkim i że wszystko tak dzielnie zniosłaś. Teraz już z górki i do końca roku będzie ciążunia jak nic :-)

    Smerfelinko oby wszystko było dobrze z blizną i niech przestaje boleć.

    Marcysiem tak jak dziewczyny piszą progesteron lepiej zrobić 7dni po owulacji. Jeśli nie miałaś nigdy badanej tarczycy to proponuję dodać na pewno Ft4 bo jest szczerze mówiąc ważniejsze niż TSH (TSH jest hormonem przysadki mózgowej) a jeśli masz więcej kasy to zrób zestaw tarczycowy i zrób :
    -TSH,
    -Ft3,
    -Ft4,
    -Anty.-TPO,
    -Anty.-TG,

    Ruby super,że córa taka chętna do przedszkola bo mój młody zawsze po wakacjach płakał :-/

    Madzik to udanego urlopu :-)

    Paryzetko kurde,że też nie można odczulić :-/

    U nas rozpoczęcie roku super. Nowa klasa na 2gim piętrze a pani pierwsze wrażenie super. Super rozmawiała z dzieciakami. Jestem mega zadowolona bo ta w tamtym roku to była jakaś porażka. Łzy miałam w oczach jak jej poprzedni uczniowie się przytulali i tęsknili :-) Ach te hormony :-P

    Imię_Róży, madzikk, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 1 września 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku jak teraz nie zajdę to tak będę musiała zrobić...bo już mam dość...Kciuki za męża żeby tam nic złego się nie działo.

    Madzikk dzięki, to już niedługo ta wizyta, no oby Ci coś mądrego poradził doktorek.

    Katiusza no w końcu... tulę za @ :* ale jednoczesnie mocno zasiskam kciuki za cykl :)

    Imię Róży to super że się jednak dostał :) to już pierwszy krok w dorosłość :P no emocje są i to jak :) pamiętam jak ja w zeszłym roku po raz pierwszy mała zaprowadziłam :D

    Milka to super ze wszystko gra! oby ten krwiak to nic takiego nie było, odpoczywaj ile wlezie, jak się urodzi to to już nie poodpoczywasz :P

    Kjopa kciuki za pierwszą wizytę!!!

    katiuszaa, Kjopa3, Milka1991, Imię_Róży, madzikk lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 września 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam,że nie wszystko napisałam co miałam ;-)

    Katiusza powodzenia w nowym cyklu <3

    Mid dziękuję <3 Lekki stres jest. Mam z tyłu głowy zaszło roczny tekst "z tej ciąży nic nie będzie" :-/ No ale teraz jednak jest inaczej i ogólnie pozytywne myślenie. Jednak jestem przygotowana na każdą opcję. Mdłości z rana dziś trochę lepiej ale po południu zjadłam pomarańcza i to był kiepski pomysł. Jeszcze męczy żołądek.

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kawą i naleśnikiem z nutellą :D

    Kjopa
    powodzenia na wizycie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    moja koleżanka miała krwiaka w ciąży, który nawet plamił/krwawił, ale w końcu sam się wchłonął i wszystko ok, niedługo rodzi :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 2 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kakałem :D

    Lucc Ty draniu dawaj tego naleśnika :P

    Katiuszka to czekamy na efekty Twojej wzmożonej pracy, kciuki ;)

    Właśnie mid, czasem mi się nudzi, ale to chyba jedyny taki okres w życiu więc korzystam pełną gębą :D
    mid to mówisz że ostatni cykl i szukanie pracy? kurczaki, życie to nie je bajka...

    Kjopka wymiotujesz czy na razie tylko mdłości? o której trzymać kciuki ?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 2 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z podwójną kawą:-)
    Kjopka kciukasy zaciśnięte za dzisiejszą wizytę:-)
    Milka ja miałam krwiaka podkosmówkowego(plamiłam dwa razy) w ciąży z małym, trzeba się oszczędzać i będzie okej:-)) mały zdrowy, ciąża donoszona:-)
    Lucc daj znać jak tam twoje testy owu dzisiaj zaczynasz:-) kciukasy.
    Mid szukaj pracy to w ciążunię zajdziesz ekspresowo:-) który dzień cyklu u ciebie, jak objawy (bo my jakoś razem idziemy w tym cyklu);-)
    Paryzetka pogoń chłopa na badania, bez cyckania się, jak chce mieć dziecko to ma się zbadać, sama se dzieciaka nie zrobisz...bo jak nieeee...i tu możesz kobiece triki zastosować:-))
    Dziewczyny jestem matka wariatka raz płaczę raz się śmieję, że mały się dostał do pkola, płaczę bo wiadomo serce matki i on taki mały jeszcze ten mój synuś (o już mam świeczki w oczach) ... a cieszę sie bo będzie miał kontakt z dziećmi...echhhh...stres mam gorszy niż przed maturą.
    Ten mój cykl to powalony jak nigdy, teraz mi wyznaczyło że owu miałam we wtorek, akurat jak serduszkowania nie było. i jestem 3 dpo a powinnam być 6 dpo, ale i testa obsikam:-)) u mnie w tym cyklu dalej abo po prostu cisza i nie wiem czy ten ovarin, czy po poronieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 11:32

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 2 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za porady :) Ja już dzisiaj po badaniach krwi. Wiem, że proga powinnam zrobić po owulce, ale zakupiłam na badamysie.pl cały pakiet hormonalny i nie można było nic z tego wykluczyć. A tak się najbardziej opłacało :) Oczywiście cały pakiet planuję powtórzyć w 14dc i w 21dc, żeby zobaczyć jak te moje hormony się w cyklu zmieniają.

    Następnym razem zrobię tarczycowe, bo niestety kasy już mi starczyło ;P Po wypłacie będę jeszcze upuszać krew :)

    IR - można tylko się cieszyć, że Twój synuś do pkola idzie :) to są same plusy!

    Imię_Róży lubi tę wiadomość


    7b63c91cb5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Imię ciesz się że idzie do przedszkola. Będzie się świetnie bawił a ty odpoczniesz.
    Kjopa kciuki za wizytę
    Madzik sto lat i wszystkiego wokół najlepszego z okazji urodzin

    Imię_Róży, madzikk lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 2 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem, Katiuszka wiem, że to plusy tak sobie tłumaczę że wyrobi sobie zachowania społeczne itd, itp...ale kończy sie jakiś okres i wkracza w "dorosłość" no i wiadomo serce matki.Oczywiście synkowi mówię jak w pkolu jest fajnie i że będzie sie bawił więc jest optymistycznie nastawiony:-)
    O widzisz Marcysiem ja też sobie trachnę 21dc progesteron to przynajmniej dowiem sie czy owulka była:-)
    Tak przebadaj sie i tarczyca jest bardzo ważna jak jest coś z nią nie tak to potrafi niedopuszczać do zagnieżdżania i blokować rozwój zarodka, tak mi mówiła ginka ostatnio:-) no to kciuki za dobre wyniki:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 12:09

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) Wizyta o 13.45 ale pewnie się opóźni bo czasem nawet o godzinę się przesuwa. No i zanim dojadę do domu to chwila minie więc dam znać później.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 1821 1822 1823 1824 1825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ