X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Edycik no to niech owulka czeka grzecznie! :)

    mojego męża też oczywiście nie ma, dopiero w przyszłym tygodniu wraca...

    zobaczę rano jak tempka i może jutro siknę, ale nie wiem sama, dopiero 12 dpo bedzie

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik no to super wieści:) owulka na pewno poczeka bo jak narazie 13mm pęcherzyk to musi troszkę urosnąć ;) Więc jak M wróci to się ucieszy bo weekend go czeka pełen wrażeń:D

    Lucc testuj testuj bo my tutaj jak na szpileczkach :) Oczywiście kciukam za piękne dwie kreseczki :D

    Katiusza a jak tam u ciebie kiedy przewidujesz @?

    Luccecita lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję,że owulka poczeka. M wróci w piątek wieczorem albo w sobotę rano. Od kiedy oddelegowali Go na kierownika często wyjeżdza w delegację.Ojj oby owulka poczekała.Jeszcze w piątek mam wizytę na 13 żeby zerknąć jak mój pęcherzyk :P

    Lucc testuj czekamy na wynik II kresek.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja
    Edycik fiu fiu. Pęcherzyk rośnie pięknie, owulka na powrót męża się szykuje a to w sam ras na miłe powitanie i dzieciaka machniecie ;)

    Lucc 12 dp to wcześnie ale testuj a ja będę mocno kibicować.

    Ksiu ja to w sumienie nie wiem kiedy @. dziś jest 6 dzień lutki to jeszcze 4dni potem odczekać 3 dni i powinna się pojawić, ale czy się pojawi. Toż dopiero zagłostka.
    A ja dziś w domku siedze. Bałagan mam okropny więc cały dzień porządki. Mąż też w delegacji więc nie będzie przynajmniej mi przeszkadzał.

    Edycik, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 lutego 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka to niech Twoja @ przyjdzie jak najszybciej.Zaczniesz w końcu nowy cykl kochana.

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 8 lutego 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Dzisiaj wpadam się przywitać przed pracą, bo roboty mam tyle, że później nie mam czasu.

    Lucce, testowałaś? Trzymam kciuki :*

    Edycik,ja też mam nadzieję, że owulka zaczeka na powrót męża. A jak zdrówko?

    Katiuszka, znam ten ból - u mnie nie bałagan zalega, tylko sterty rzeczy do prania. Od kilku dni z tym walczę :/

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc był teścik?

    Paryzetka dziękuję zdrówko ok.To obie czekamy na powroty męża :) oby owulki poczekały

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    testowałam. negatyw.

    koncze kawę i biorę się za pracę :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc ale tempka nadal w górze więc to nic straconego. Piękny wykresik i mam nadzieję że coś z tego będzie :-)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Lucc tak jak mowilam testoj do skutku. Dzia 12 dpo wiec jeszcze ma prawo byc negatyw. Trzymam kciuki.
    Paryzetko nie zmecz aie za bardzo w pracy. Have a nice day
    Edycik a jam ty się masz?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 9 lutego 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja :)

    Lucc a jak dziś? bo aż mnie łapki bolą od trzymania kciuków

    Katiuszka dziękuję :* ja ok....czekam na powrót M. bo już się stęskniłam.
    Wczoraj pojechałam na bikini body ze szwagierką i stwierdziłysmy że na te zajęcia będziemy chodzić. Takie konkretne są :P

    Katiuszkaa a Ty ile jeszcze lutki musisz wziąść?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale nic z tego, moja tempka po prostu lubi mnie trzymać w niepewności do końca ;)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc a jak dla mnie to wszystko wygląda pięknie a to że 12dpo nic nie wyszło to na prawdę nic nie oznacza ;) Ja tam mocno kciuki trzymam :)

    Katiusza niedługo u ciebie koniec tasiemca. Mam nadzieję że @ szybko nadejdzie.

    Edycik czyli nowe ćwiczenia- super :)
    I jak widzisz już jakieś efekty?

    Ja niestety w przeciwieństwie do Edycik rosne i to w zawrotowym tempie :) Według usg dziś rozpoczął się 16tc a ja 2,5 kg do przodu a mam wrażenie jak by mi przybyło conajmniej 7kg :) Ale myślę że to również efekt encortonu i equarolu :) Oj będzie co później zrzucac :D

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia no już mam 3 kg mniej, a i tyłeczek zaczyna coraz lepiej wyglądać :P
    Ty za to ciesz się ciążą :) potem będziesz zrzucać kg :D
    Jak ten czas leci...16tc :) super!!!

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik no to gratulacje :) Widzisz ja ci zabrałam te kg :D 3 kg to już sporo a po za tym liczy się zmiana w figurze a nie kg na wadze.
    Pewnie ze będę miała co zrzucac. Śmieje się do M że jak mi się skończy polog to Chodakowska nie zejdzie z mojego ekranu a on się śmieje że jak mały zaśnie to ja będę miała Choda... ale do łóżka:D

    Edycik lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja. Ja dziś później bo ojca w szpitalu odwiedzałam.
    Lucc nie przyjmuje wymówek testowania Ci nie odpuszczam. I dalej kciuki sciskam.
    Kasiu to może i moje kilogramy zabierz ;) ty ty jak mały sie urodzi to razem z nim chodakowska mozesz robic. Ostatnio fajne filmiki apropo cwiczen z dziecmi widzialam.
    Edycik no pewnie se sie steskniłaś a i owulka idzie to tęaknota się pogłębia. Musi być owocna. Werwy do ćwiczeń zazdroszcze, a może brakuje mi poprostu tutaj kogoś żebt razem chodzić.

    A u mnie @ zakończyła tasiemca i dziś 1dc. ;) wieczorem musze zrobić sobie liste badań na 1 połowę cyklu i do gona się umówić. Tylko w który dc najlepiej?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 10 lutego 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa super,że wreszcie rozpoczęłaś nowy cykl :) No to teraz będzie już łatwiej :)

    Lucc a jak u Ciebie?

    Kasia napewno opiekując się dzieckiem sporo kg Ci zleci także spokojnie ;)

    I mamy piątek :) czekam na powrót M i na 13 wizyta u gina :P

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do dupy :D 28 dc i plamienie.
    @ jak zwykle jak w zegarku :P

    katiusza
    moze zrob te badania 3-5 dc prolaktyne, tsh, LH, FSH, estradiol i nie wiem co jeszcze i od razu z wynikami idz.

    Edycik to kciuki za owulkę i upojny weekend <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 07:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja.
    Ale dziś zimno wŕr na twarzy mnie wysypało, cała jestem spuchnięta kolejny powód do nienawidzenia @
    Lucc współczuje plamienia. Dzięki za rade w poniedziałek zrobie. Coś jeszcze proponujecie?
    Edycik zaraz po wizycie melduj co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka prolaktyna z obciążeniem...u mnie normalna w normie a z obciążeniem dużo ponad i trzeba było zbijać..:)

    a po za tym to cały czas czytam i trzymam kciuki :*******

    katiuszaa lubi tę wiadomość

‹‹ 1901 1902 1903 1904 1905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ