X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko ;)
    Body wykorzystane mąż wniebowzięty ;)
    Edycik z tego co czytam to wieczór udany. a co było ze skrzynią? Wybierak się złamał?
    Paryzetka a jak ty spędziłaś urodzinki?
    Lucc to co z twoją laurką dla męża? Nie wiem jak bym bez mojego 2 tyg wytrzymała wrr. Raz na 2 noce wyjechał i to było dla mnie za długo.
    Kasiu a jak twoje walentynki a pozatym co tam u Ciebie ciekawego słychać?
    Miłego dnia kochane

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 15 lutego 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa dobrze że body się mężowi spodobało :) o ile zdąrzył je zdjąc :P

    A co do skrzyni to ponoć poruszyli tylko wybierakiem i zaczęło działać. Może tam coś coś dostało do niego,nie mam pojęcia. Skrzynia chodzi jak chodziło delikatnie.

    Pochwalę się,że wiem co dostanę od M.niebawem, zabiera mnie do big stara i wreszcie będę miała jakieś porządne spodnie.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiusza
    przyzwyczaiłam się już, mąż ma taką pracę, że niestety często wyjeżdża :)

    Edycik
    no super, nic tak nie poprawia humoru jak zakupy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Bigstar uwielbiam tylko tam kupuję spodnie. fajnie jest mieć ich karte bo często zniżki jakieś robią dla posiadaczy np. na urodziny dostałam 5% zniżki ;)
    A za to że tylko nią poruszyli 200 zł to strasznie dużo sobie liczą.

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję dziewczynki ja czuję się bardzo dobrze obym tak dalej przechodziła jak do tej pory to będzie super. Już zaczyna mi być troszkę ciężko choć brzuszek jeszcze nie jest taki wielki. Jutro rozpoczynamy 17tc :D

    Lucc tak wiem tylko że ja żałuję czas zapominam wejść na laptopa w tej kwestii postaram się wziąść w garść i to załatwić;)

    Edycik no to super prezencik. Będę pożądne spodnie a później podziękowanie;)

    Jak tam dziewczyny wieczór walentynkowy się udał?
    U nas ja zrobiłam kolacje zapalilismy świece i nawet karmi się wczoraj napiłam i sobie posiedzielismy i pogadaliśmy:) Zwykły a zarazem uroczy wieczór :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no to raz dwa to proszę załatwić :P

    wciąż nie mogę się nadziwić jak patrzę na Twój podpis... 70 cs. jak daliście radę tyle czasu się starać i nie tracić nadziei, jak ??

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc były wzloty i upadki sama dobrze wiesz bo często pisałam o tym na Forum. Fakt pierwsze dwa lata były takie wyluzowane poprostu się nie zabezpieczalismy chcieliśmy dzieciątko ale nie na gwałt po dwóch latach niestety zostaliśmy już skierowanie do kliniki bo moja Pani doktor stwierdziła że nam juz nie pomoże. I wtedy zapaliła mi się czerwona lampeczka że kolorowo nie będzie i tak na prawdę od wtedy zaczął się stres itd. I przeszliśmy dużo kłótni w tych staraniach obydwoje często byliśmy zmęczeni ale tak naprawdę ja nigdy się nie poddałam i mojemu M też nie dawałam choć miał dość. Już przed tym jak zaszłam odpuściłam byłam zmęczona i to była moja pierwsza decyzja od początku starań że daje sobie na jakiś czas spokój że muszę zacząć normalnie żyć,planować bo do tej pory nic nie planowałam bo cały czas brałam w myślach pod uwagę że i tak pewnie będę już w ciąży. Żadnych wakacji, wyjazdów dużo wcześniej nigdy nie planowaliśmy a w tym roku pierwszy raz mieliśmy w styczniu rezerwować wakacje do Grecji ale też mi te plany nareszcie nie wypaliły :D Uważam że nie wolno tracić nadziei ale czasami trzeba odpuścić i przez jakiś czas zapomnieć o staraniach ale to musi samo do nas przyjść bo ja często sobie wmawialam że odpuszczam i nie myślę ale w głębi duszy i tak myślałam i to było samo oklamywanie siebie. W tym miesiącu co zaszłam to było totalne odpuszczenie nawet nie patrzyłam jaki śluz żadnych testów mierzenia leków też mogłabym powiedzieć że też nie brałam bo zapominalam i wreszcie od tylu lat cieszyłam się seksem:) I tu bach dwie kreseczki i totalny szok! <3

    Smerfelinka, MamaTuśka lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 16 lutego 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry ;)


    Ja już w pracy z kawą się witam.

    Kasiu no ja Was podziwiam obojga, dzielni byliście i wywalczyliście swoje upragnione marzenie :)

    Katiuszkaa a jak zdobyć kratę do nich?

    Lucc mój M.teraz też niestety często wyjeżdza i nie lubię tego.

    Kobity jutro już piątek :) Nareszcie.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 16 lutego 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Edycik jak już będziesz mieć te big stary to może zaprezentujesz nam w nich swoją zgrabną dupcię ? :D

    2052567m426k20xnv.gif

    Co tam u madzikk ?? ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszke sie nie udzielalam ostatnio, ale caly czas trzymam za was kciuki I was czytam.

    Wczoraj dostalam @, wiec zastrzyki biore od jutra. Na 24 lutego jestem umowiona na podglad I pewnie 27 bedzie iui. Staram sie o tym nie myslec ale w srodku jestem troszke poddenerwowana I podekscytowana. Trzymajcie za mnie kciuki. Wpadne do was zaraz po IUI...

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk super, trzymam już kciukasy za IUI ! fajnie że szanse będą większe ;)

    madzikk lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy piatek :) hurraaa.

    Madzikk to kciuki mocne za IUI :) Powodzenia.

    Milka byłam wczoraj w bs i kupiłam fajny model, taki troszkę leginsowaty ale M. się podoba :)

    Katiuszkaa a jak Twój obecny cykl? Ty chyba przed ważnymi dniami? :)

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, jestem tu z Wami cały czas chociaż się nie odzywam.
    Edycik to muszą super spodnie wyglądać na takim fit ciałku :) odliczamy już dni do Twojego testowania?
    Katiuszka fiu fiu chyba trzeba częściej wykorzystywać body jak dają tyle radości :D
    Madzikk trzymam mocno kciuki za IUI i mam jakąś pewność, że się uda :*
    a w

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 08:00

    madzikk lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi ucięło...

    Lucc a Ty w którym momencie cyklu jesteś? Trzymać już kciuki? ;)

    Ja Wam powiem dziewczyny, że przez ostatnie kilka dni nawet zapomniałam, że jestemnie w ciąży... W poniedziałek moja mama trafiła na operację do szpitala z zagrożeniem życia... Najgorsze już na szczęście za nami ale jeszcze wczoraj mówili, że może będą musieli ponownie otwierać, dziś się polepszyło. Ale strachu ie najedliśmy ogromnie dużo, mam nadzieję, że ten stres nie wpłynie źle na Malucha. W poniedziałek mam badania prenatalne I trymestru. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majciu ojej a co się stało Twojej mamie?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała dość długo przepuklinę ale nie miała z tego powodu żadnych dolegliwości aż doszło do uwięźnięcia jelita :/ doszło do martwicy i musieli wyciąć jej dwa metry jelita cienkiego :(

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to współczuję kochana. Tyle stresu :( dużo zdrówka dla mamy życzę.

    I oczywiście trzymam kciuki za Twoje poniedziałkowe badania.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju kciuki za mamę.Dobrze,że wszystko dobrze się skończyło.Powodzenia na badaniach.

    Madzikk kciuki za IUI <3

    madzikk lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie.
    Maju zdrówka dla mamy
    Edycik jak będziesz w bigstar to popros o kartę wydadzą od ręki. Nie pamietam czy nie było jakiś zniżek za założenie karty. ale co jakiś czas coś się dzieje. teraz dostałam sms że przy zakupie 2 par druga za 50%
    Madzik to kciukam na kolejny cykl
    Byłam w piątek u szwagierki pięknie wygląda z tym brzuszkiem i co najbardziej w niej lubie nie obnosi się z ciążą jakby była nie wiadomo kim nie gada o tym non stop i jest mi łatwiej. Jest komplentne przeciwieńtwo mojej drugiej szwagierki. Da się z nią być normalnie rozmawiać, nie mam ochoty jej unikać. Gorzej trochę z teściową bo traktuje ją jak śmierdzące jajko i nonstop tylko o ciąży. Przykład: "Do jakiej knajpy idziemy byle mi tylko ...... nie zatruli", "Weź tego psa bo ....... jest w ciąży"
    Mojej owulacji na razie ani widy ani słychu

    madzikk lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 20 lutego 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry
    Już po weekendzie :( Niby wypoczywałam a i tak czuję się zmęczona :)Tyle cz wczoraj na 10 byłam na ABT i siedziałam w domku. Jak mi się uda to na czwartek i piątek wezmę wolne a co :)

    Katiuszkaa kartę dostałam z BG :) ale w tych spodniach co mam zakochana jestem.Jakościowo są super.
    Mam nadzieję,że Twoja owwulka przyjdzie niebawem.I cieszę się że dogadujesz się ze szwagierką.

    Majciu jak mama się czuje?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1903 1904 1905 1906 1907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ