X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna ja mialam taki cien w szczesliwym cyklu na samiusienkim poczatku wiec juz pocichu Ci gratuluje :) ale u mnie niestety ciaza obumarla :( u Ciebie musi byc dobrze :)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    i ja się witam :)

    Ruda a ty już testowałaś? miałaś dzisiaj testowac chyba?
    ok już doczytałam posta na poprzedniej stronie, Ruda ktoś musi zostac na sierpien ;)
    Ja mam urlop i urodziny w sierpniu i mój M. Też więc może sierpień to będzie mój miesiąc

    nusia., Liluś27 lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za basztyl! Byłam u takiej lekarki, ze szkoda gadać! Powiedziałam, ze przyszłam Po skierowanie na badania stężenia hormonów, wypisała i zapytała sie jakie mam cykle. No to moze, ze regularne jak w zegarku 35 dni oznaczała cmokac, kręcić głowa ze co z tego ze regularne jesli "stanowczo za długie" i ona juz wie, ze sa złe no ale mam wrócić z wynikami :/

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka też ma urodziny , a my rocznicę więc może i mój miesiąc będzie? :)

    Liluś27 lubi tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Co za basztyl! Byłam u takiej lekarki, ze szkoda gadać! Powiedziałam, ze przyszłam Po skierowanie na badania stężenia hormonów, wypisała i zapytała sie jakie mam cykle. No to mowię, ze regularne jak w zegarku 35 dni oznaczała cmokac, kręcić głowa ze co z tego ze regularne jesli "stanowczo za długie" i ona juz wie, ze sa złe no ale mam wrócić z wynikami :/

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no musi to byc Wasz szczesliwy cykl, przeciez w kazdym miesiacu musi ktos pokazac dwie kreseczki!

    Laski ja Wam wszystkim dopinguje i sciskam kciuki za udane testowanie, sama poki co moge Wam zazdroscic, bo u nas pewnie i tak nici z naturalnrgo poczecia, tylko zaczne sie nakrecac testowac, bede miala wszystkie objawy a i tak nic z tego.

    Malzowi kupilam zajebiste witaminki, drogie bardzo, a mu chyba od nadmiaru witamin boli zoladek, wiec tez lipa, jak poprawimy plodnosc, a rozwalimy zoladek czy watrobe. Nie macie pomyslu co moge z tym zrobic? Jakies ziolka na zoladek czy moze tabletki oslonowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 13:08

    zizi lubi tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też liczę na sierpień, mamy rocznicę, tata ma urodziny i rodzice 30-ta rocznice ślubu, fajnie by bylo zrobić im taki prezent :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Co za basztyl! Byłam u takiej lekarki, ze szkoda gadać! Powiedziałam, ze przyszłam Po skierowanie na badania stężenia hormonów, wypisała i zapytała sie jakie mam cykle. No to moze, ze regularne jak w zegarku 35 dni oznaczała cmokac, kręcić głowa ze co z tego ze regularne jesli "stanowczo za długie" i ona juz wie, ze sa złe no ale mam wrócić z wynikami :/



    To faktycznie wstrętny babsztyl, ja kiedyś czytałam, że cykle do 35 dni są jeszcze w normie, więc nie masz sie co przejmowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Ja też liczę na sierpień, mamy rocznicę, tata ma urodziny i rodzice 30-ta rocznice ślubu, fajnie by bylo zrobić im taki prezent :)


    Joana czy to twój 59 dzień cyklu? patrzę na wykres twój...to są dopiero długie cykle, Majetta twoje 35 dniowe to jeszcze nie tragedia aczkolwiek mogły by byc krótsze, mój aktualny też spokojnie ponad 30 dyszki będzie miał ..

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta, faktycznie strasznie nie miła ta Pani doktor, mi lekarz powiedział, że nawet jeśli cykle są trochę dłuższe,ale regularne to nie powód do zmartwień, ale jestem ciekawa co powie po wynikach.

    Joanna mi się też często zdarzają takie cykle, ogólnie niefajnie, ponieważ mniej razy można się strać i dodatkowo ja zawsze mam wrażenie, że z każdym dniem puchnę.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Majetta, faktycznie strasznie nie miła ta Pani doktor, mi lekarz powiedział, że nawet jeśli cykle są trochę dłuższe,ale regularne to nie powód do zmartwień, ale jestem ciekawa co powie po wynikach.

    Joanna mi się też często zdarzają takie cykle, ogólnie niefajnie, ponieważ mniej razy można się strać i dodatkowo ja zawsze mam wrażenie, że z każdym dniem puchnę.



    No to jesteśmy we dwie, bo mam to samo, pod koniec cyklu jestem juz taka napompowana jakbym miała pęknąc :) ja całe życie mam takie długie cykle, teraz się śmieje że mam regularnie co 2 mies., ale gdy zaczelismy sie starac o dzidzie to powiedziałam swojemu gin. że ma cos z tym zrobić, bo w takim tempie to ja się 40-stki doczekam :) no i od nast. cyklu włączamy clo

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Joana czy to twój 59 dzień cyklu? patrzę na wykres twój...to są dopiero długie cykle, Majetta twoje 35 dniowe to jeszcze nie tragedia aczkolwiek mogły by byc krótsze, mój aktualny też spokojnie ponad 30 dyszki będzie miał ..


    Tak Ruby to dokładnie moj 59 dzien, ale myślę że już sie zbliża ku końcowi bo luteina robi swoje i na dniach powinna przyjsc @

    ja to wam normalnie zazdroszczę tych 30- 35 dniowych, samam bym chiała takie mieć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Tak Ruby to dokładnie moj 59 dzien, ale myślę że już sie zbliża ku końcowi bo luteina robi swoje i na dniach powinna przyjsc @

    ja to wam normalnie zazdroszczę tych 30- 35 dniowych, samam bym chiała takie mieć


    Oj to długasne, nie dziwię się, że zazdrościsz bo masz połowę mniej czasu na staranie niż my, już nie mówię o tych dziewczynach co mają 26-28 dniowe cyke, normalnie szczęściary, zawsze chciałam mieć długie żeby okres jak najmniej razy a teraz to chętnie bym się zamieniła na taki 26 dniowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam 24, 25 dniowe i czasem zamieniłabym się z Wami na takie długie bo co 3 tyg @ i czasem nie można nic zaplanować. Ale w tej sytuacji to rzeczywiście ciężko tak długo czekać na następny cykl :(

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Tak Ruby to dokładnie moj 59 dzien, ale myślę że już sie zbliża ku końcowi bo luteina robi swoje i na dniach powinna przyjsc @

    ja to wam normalnie zazdroszczę tych 30- 35 dniowych, samam bym chiała takie mieć

    oj to faktycznie masz dłuuugie, przy tych mój to pikuś.

    Zobaczymy dziś miałam pobranie krwi na FSH i LH (robione między 3 a 5 dc), w 21dc mam przyjść na TSH, progesteron, prolaktynę - mam nadzieję, że będzie w normie.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    No ja mam 24, 25 dniowe i czasem zamieniłabym się z Wami na takie długie bo co 3 tyg @ i czasem nie można nic zaplanować. Ale w tej sytuacji to rzeczywiście ciężko tak długo czekać na następny cykl :(


    Oj ciężko naprawdę, szczególnie, że u mnie to jeszcze słabo z tą owulacją było, a w zasadzie chyba jej nie było :) no nic czekam tylko na przyjście małpiszona i od następnego cyklu działamy, clo, monitoring i mam nadzieję piękna owu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Oj ciężko naprawdę, szczególnie, że u mnie to jeszcze słabo z tą owulacją było, a w zasadzie chyba jej nie było :) no nic czekam tylko na przyjście małpiszona i od następnego cyklu działamy, clo, monitoring i mam nadzieję piękna owu :)


    Tak jest zdecydowanie monitoring i chyba farmakologia, trzeba je skutecznie skrócic i zrobić bardziej wartościowymi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czemu ovuF na podstawie moich testów i śluzu nie zmieniło mi owulacji jeszcze?

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    oj to faktycznie masz dłuuugie, przy tych mój to pikuś.

    Zobaczymy dziś miałam pobranie krwi na FSH i LH (robione między 3 a 5 dc), w 21dc mam przyjść na TSH, progesteron, prolaktynę - mam nadzieję, że będzie w normie.

    Ja do momentu kiedy nie zaczeliśmy poważnie mysleć o dziecku, to miałam 35 dni( przynajmniej przez pare mies) a później się wszystko rozregulowało na maxa, tak sobie myślę, że to może przez ten stres ze sie nie uda, bo ja do cierpliwych osób to nie należę i najlepiej bym chciała mieć wszystko na już :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewczyny czemu ovuF na podstawie moich testów i śluzu nie zmieniło mi owulacji jeszcze?


    ja mogę się nie znać ale mi wyznaczało po 3 dniu wyższych temp., więc może jutro się coś zmieni

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ