X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna - do usług:)

    Zizi leć leć na betę, kciukasy dalej trzymamy :)

    Jeszcze Rudziala na betę , także zaciskamy mocno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 17:52

  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka i Zizi za Wasze jutrzejsze bety &&&&&&&&&&&&&&&&& :)

    1usai09khne0c7t3.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie lepsza widoczna II kreska na żywo niż w negatywie:D

    zizi, Hannia123 lubią tę wiadomość

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    Gratulacje!!! Bardzo się cieszę i ściskam mocno :)

    Błękitna lubi tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Błękitna!!!! cieszę się, że nie musiałaś długo czekać :) trzymam dalej kciuki za jutrzejsze wyniki dziewczyn :)

    ale radośnie :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze reszta testujacych dziewczyn dopisze jutro swoje bety to w ogole bedzie fiesta :P ;)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna! Gratulacje! :) :*

    Zizi i Rudzialka trzymam kciuki za jutro i czekam na dobre wieści ! :)

    Dziewczyny spokojnie bo za 2 miesiące wątek wygaśnie z powodu braku starających się :D

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaleście naprodukowały tekstu. Miałam w pociągu problemy z wi-fi i ciągle rozłączało.

    Błękitna - GRATULACJE!!!!!!!! Mówiłam, że będzie dobrze!!!

    Rudzialka - czekamy na wieści.

    Współczucia dla tych, którym na razie się nie udało.
    U mnie negatyw, że hej. Teoretycznie jeszcze o niczym nie musi to świadczyć, ale... wiadomo, że szkoda będzie, jeśli znooowu się nie uda.
    No nic. Urlop zaczynamy - nawet na nasz przyjazd pogoda się niezła zrobiła. Wprawdzie mój goopi cykl tak się ułożył, że przeważająca część urlopu minie pod znakiem okresu, ale tak czy inaczej - mamy wooooolneeeee. Niestety, póki co nasze głowy jakby nie potrafiły przyswoić tego, że możemy się wyłączyć z trybu zadaniowego, nie mniej niesamowicie się cieszę. Jeszcze tylko muszę rozszyfrować Męża klawiaturę, bo brakuje mi części znaków - stąd nietypowo, bez żadnych emotek.

    nusia., Błękitna lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez gtatuluje i bardzo sie ciesze! Trzymam kciuki za reszte testujacych dziewczyn! Chyba ta grupa faktycznie przynosi szczescie:):) oby!

    zizi, Błękitna, Mundek lubią tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek- tak jak piszesz, dopóki nie ma @ nie mamy pewności czy rzeczywiście się nie udało. Wyluzuj się, spędź trochę czasu z małżem i miłego, udanego wypoczynku :)

    Bratek, Hannia123, ruda69742 lubią tę wiadomość

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna cieszę się razem z tobą i ogromnie gratuluję!!! Prześlij nam tu teraz wiruski :D

    Błękitna, Bratek lubią tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna gratulacje!!:)

    ja już mam wyniki FSH(4,29mIU/ml) i LH (3,92mIU/ml) a więc nie dość, że w normie to stosunek jednego do drugiego jest 1:1 :)

    zizi, Natka30 lubią tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przesyłam duuuużo wirusków Kochane.... duuużo dużo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&...

    zizi, renate, Hannia123, Bratek, Mundek lubią tę wiadomość

    178158129f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta to chyba dobrze:)

    Dobrze, że któraś dziewczyna wspomniała o przetestowaniu termometru w wolnym czasie, tak też zrobiłam, okazuje się że źle go wkładałam i miałam różne pomiary, powinno się pod język dość głęboko, a ja raz tak a raz siak i dwa termometry różnie pokazały. Powiem wam że zupełnie inne temperatury wychodzą jak tylko zmienię miejsce np. lekko pod język 36,6 , mocniej pod język 36,9 a zupełnie tak na lajcie 36,2 Chyba znalazłam odpowiednie miesjce bo po kilku testach oba termometry pokazują mi taką samą temp.

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my sie potem dziwimy skad takie skoki temperatury ;)

    Bratek, Mundek lubią tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    A my sie potem dziwimy skad takie skoki temperatury ;)

    Natka dokładnie , aż wstyd ,tyle czasu zmarnowałam a tak może wiedziała bym na czym stoję w tym cyklu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna łapię wiruski i zarażam się :)

    Ruby, ja to robię już tak mechanicznie, że zawsze ląduje w tym samym miejscu (tak mi się wydaje przynajmniej), ale rzeczywiście wcześniej próbowałam co gdzie i jak. Do termometru też była dołączona ulotka z obrazkami- czyli w którym miejscu pod językiem jaka temperatura, im głębiej tym cieplej więc mniej więcej miałam pojęcie gdzie go umieścić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam chwilę więc w pierwszym poście na pierwszej stronie zrobiłam edit i dodałam całą listę dziewczyn na tym wątku. Przy każdej będę zaznaczać datę zafasolkowania i przy okazji będziemy wiedzieć ile nas jest i kto już jest szczęśliwcem. Jest nas serio bardzo dużo więc ciężko zapamiętać, próbowałam sprawdzać wyrywkowo na stronach ale jak bym kogoś pominęła to proszę dać znać i nie obrażać się ;)
    Na razie błękitna ma serducho a u dziewczyn które czekają na betę zaznaczyłam tylko beta:)

    Chyba, że ktoś się z tym nie zgadza to dać znać usunę nicka ale myślę, że to nie jest zły pomysł:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 20:24

    zizi, Błękitna, Majetta, Natka30, renate, Mundek lubią tę wiadomość

  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jak myślicie, duże mamy szanse przy drugiej IUI przed pęknięciem pęcherzyków przy 5,5 mln plemników (po preparatyce) i 80% ruchliwości? Pękły aż 3 pęcherzyki i mam wielkie nadzieje, ale nie wiem czy nie nakręcam się znowu :(

    218e4a5b0c959b6fea16ea193224b80f.png

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    Rzeczywiście ciężko za Wami nadążyć z czytaniem, a w pracy nie było warunków :)

    Gratuluję bladziochów :) i Błękitna ja też widzę tam drugą kreskę, a jak Twoja beta?

    Ja zawsze miałam cykle 32-35 dni, ale od poronienia póki co czwarty cykl i miałam od 26 do 29 dni.

    Nusia ja już też spisałam wczoraj ten cykl na straty, a dziś mi temperataura wystrzeliła z powrotem do góry od lini kontrolnej i już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Może u Ciebie też odbije jeszcze? Nie nakręcam się, ale jak nie zleci, a utrzyma się do środy to też robię test.

    Kjopa3 przykro mi, że też musiałaś to przejść... Znasz powód poronienia? I kiedy Ty testujesz w tym pierwszym cyklu, żebym mogła pozaciskać mocniej kciuki:) ?

    Ją poroniłam w domu. Więc badań nie histo nie robiłam. Prawdopodobnie tarczyca bo mam dość mało hormonów ale w normie i dostałam Euthyrox. Ją zaczynam w tym tyg. owulację a następną @ 30 lipca.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ