X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 13 lipca 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę nic mówić ale tak jak ktoś pisał to ja dziś budzik nastawiony na 6,30 żeby zmierzyć tempke i zasnęłam bo nie doczekałam się pikania termometra :-P Ale tylko na 15-20 min.
    Dziś miałam wolne i poszfędałam się po lekarzach. Laryngolog, endokrynolog, okulista, alergolog i psychiatra. W końcu mam potwierdzenie nerwicy i w tamtym roku lęki miałam w nocy bo miałam początki alergi i strasznie mnie te objawy męczyły i nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Okulista potwierdził alergię i laryngolog. W końcu mam nadzieję że dostałam odpowiednie leczenie i dużo nowego się dowiedziałam. Skierowania na badania też nie żałowali.
    Gratuluję jeszcze raz wszystkim dziewczynom i witam nowe koleżanki.

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    ...i jak dobrze ze was mam, przyjamniej sie mozna tu wyzalic i pochwalic ze codziennie testy sie robi, bo moj Luby uwaza ze blisko mi do obsesji :-D
    Mój uważa że już mam obsesję ;-) i chyba w następnym cyklu odpuszcze wszystko będziemy mieli urlop i trzeba się wyluzowac ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna Ogromne Gratulacje mam nadzieję że będziesz wpadać jeszcze na nasze forum ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa- trzymam kciuki za zdrowie :) Może jak i zdrowie się poprawi to szybciej się uda...

    Rudzialka- PONOĆ testy owu czasem wykrywają wczesną ciążę, ale nikt nie jest w stanie ustalić czy to hit czy kit. Niestety zostają Ci tylko ciążówki lub beta. Czekamy :)

    Bratek- super, że małż tak do tego podchodzi :) lepiej z żartem i na luzie niż np. ze zdenerwowaniem. Wyczuwam udany urlop ;)

    Ruby- wydaje mi się, że chwila praktyki i będziesz mogła zostać przy metodzie oralnej. No chyba, że rzeczywiście Ci się nie sprawdzi to zmieniaj bo szkoda czasu na tracenie temp przy tak długich cyklach

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 14 lipca 2015, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusia, dokładnie :) Małż stara się rozładować napięcie w oczekiwaniu na ostatnie dni cyklu i odpowiedź czy znów skończy się tak samo.
    Swoją drogą, niedługo zacznę się martwić o swoją kondycję psychiczną :-P
    Poszliśmy do włoskiej knajpki, siedzimy w zewnętrznym ogródku, czekamy na kolację, a tu... co? No ja się pytam - co? ANANAS!!!!! :-P Siedział sobie na barze i tworzył dekorację B-)
    Ananasy, ananasy…………… WSZĘĘĘĘĘĘĘDZIE ANANASSSYYYYYYYYY ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D Ciesz się kochana, że wszędzie nie widzisz dzieci :) Ananasy przy tym to pikuś. Niedługo zaczniesz podejrzewać, że Twój małż wcześniej odwiedza te miejsca i sam dekoruje wszystko ananasami :)
    To czekam na wieści co te ananasy na tych wczasach nawyprawiają :)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 14 lipca 2015, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zmotywowana do działania przez forum ide na badania krwi bo ostatnie robiłam pół roku temu i niby był ok no ale moze coś sie zmieniło. przynajmniej mam poczucie że coś bede robić :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak jak mówiłam w następnym cyklu odpuszcze wszystko badania , temp. wykresy , testy owu i ciąż. nawet wyliczeń dni plodnych . Są wakacje trzeba się cieszyć i korzystać pelny luz i taki mam plan na sierpień to ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co która się dolacza ? ;-) do odpoczynku od tego wszystkiego bo ja naprawdę już powoli na głowę dostaje i jak @ przyjdzie to będzie rozpacz :-( ale dzięki wam dziewczyny jeszcze nie płakałam
    ;-) i to że Blekitna i zizi i rudzialka też na pewno się wam udało napełnia takim optymizmem i siłą na kolejne dzialania i przedewszystkim nadzieję że każdej może się udać ;-)

    zizi lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z chęcią ale dopiero zamówiłam termometr, który dziś powinien już być inchetnie sprawdzę jak to u mnie wyglada :) postaram sie nie zwariować

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Powiem ci że ten kardioline to o dupę rozbić mam go i leży w szafie bo dziadostwo straszne ;D


    A jaki proponujesz zamiast tego? to był mój 1 więc nie mam porównania

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak od siebie - ja uzywam Microlife, kupiony na allegro:) dzis pokazal znowu skok o 0,05st. :) uwielbiam go!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 07:48

    Błękitna lubi tę wiadomość

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Tak od siebie - ja uzywam Microlife, kupiony na allegro:) dzis pokazal znowu skok o 0,5st. :) uwielbiam go!


    ja swój też na allegro kupiłam, porównując te 2 to praktycznie niczym się nie różnią, parametry i cena ta sama, chyba dam mu jeszcze jedną szanse, po zmianie miejsca może będzie lepiej :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij edytuj a później usuń :)

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, po zrobionym tescie porannym II wyrazne krechy:) za kilka godzin odbieram bete i juz na 100%bede pewna;)
    Dzis tez ide go ginka. Nie widzac jeszcze nic na usg a opierajac sie na wyniku bety, myslicie ze da mi l4? Chodzi o to ze mam stresujaca prace biurowa,ciagle przy kompie z klientami. Nie chcialabym sie narazac..:(

    izizizi, Mundek, Majetta, ruda69742, renate, Błękitna, zizi, Natka30 lubią tę wiadomość

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka gratulacje, wiedziałam :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Dziewczynki, po zrobionym tescie porannym II wyrazne krechy:) za kilka godzin odbieram bete i juz na 100%bede pewna;)
    Dzis tez ide go ginka. Nie widzac jeszcze nic na usg a opierajac sie na wyniku bety, myslicie ze da mi l4? Chodzi o to ze mam stresujaca prace biurowa,ciagle przy kompie z klientami. Nie chcialabym sie narazac..:(


    Znalazłam coś takiego:Zwolnienie lekarskie może wystawić kobiecie ciężarnej lekarz rodzinny, ginekolog lub inny specjalista. Oczywiście stanie się tak, jeśli stwierdzi on chorobę lub zagrożenie poronieniem, bo sama ciąża do zwolnienia lekarskiego nie uprawnia.

    Jednak z obserwacji wiem , że wiele dziewczyn dostało L4 nie mając żadnych chorób ani nawet dolegliwości związanych z ciążą, chyba musisz pogadać ze swoim ginem o pracy i powiedzieć mu co i jak, jeśli jest normalny to powinien dać, aczkolwiek nie wiem czy dla niego beta będzie 100% potwierdzeniem

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki. Juz ja mu powiem co sie u mnie w pracy dzieje.

    Beta 245mIU/ml :) ponoc ok. 4 tydzien:) oby natura dopilnowala zeby bylo wszystko dobrze. Juz raz w tym czasie doswiadczylam poronienia samoistnego...

    Bratek, szynszyl, renate lubią tę wiadomość

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 14 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładna beta :) Teraz uważajcie na siebie i zero stresu, będzie dobrze musisz w to wierzyć

  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 14 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :) duzo się tu dzieje gratulacje Rudzialka :) a o co chodzi z tym ananaskiem? ja myslałam ze u mnie juz wczoraj bedzie owulka ale ani test ani temeraturka dzisiejsza na to nie wskazuje co Wy na to? https://ovufriend.pl/graph/f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee myślicie że dzisiaj się coś ruszy?

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ