X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 14 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŁUP!!!!!!!!!!!!
    To mój wykres...
    Skończyło się działanie Dupka, to i wykres pierdyknął. Pytanie czy nie było nic, czy też było, ale sama progesteronu wytwarzam za mało.
    W optymistycznej wersji jest to kwestia wpływu klimatu, ale... aż TAKI spadek dobrze nie wróży ;/

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    hej Kochane :) duzo się tu dzieje gratulacje Rudzialka :) a o co chodzi z tym ananaskiem? ja myslałam ze u mnie juz wczoraj bedzie owulka ale ani test ani temeraturka dzisiejsza na to nie wskazuje co Wy na to? https://ovufriend.pl/graph/f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee myślicie że dzisiaj się coś ruszy?
    ja mysle ze za 14 dni wyjdzie szydlo z worka:) musisz uzbroic sie w cierpliwosc, lykac kwas foliowy i nie stresowac sie:)

    Mundek lubi tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 14 lipca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Ok, dzieki. Juz ja mu powiem co sie u mnie w pracy dzieje.

    Beta 245mIU/ml :) ponoc ok. 4 tydzien:) oby natura dopilnowala zeby bylo wszystko dobrze. Juz raz w tym czasie doswiadczylam poronienia samoistnego...

    Jeszcze raz gratulacje :) Ale się cieszę :) Teraz trzeba zacząć jeszcze bardziej o siebie dbać :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 14 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.kilka dni mnie nie było i troche sie wydarzyło.Niestety @wstrzymała sie 3 dni ale niestety przyszła i zabrala szanse w tym cyklu na dziecko ale jestem pełna nadzieji ze nastepnym razem sie może uda:)
    Przy pierwszym dziecku poszło o wiele łatwiej:)
    a mam pytanie czy któraś z Was miała sytuacje ze była w ciazy a mimo to pojawiło sie krwawienie jak w w @ ??
    jak tak to ile trwało i jaka była ta krew i czy były w niej skrzepy badz strzępy ??
    Pozdrawiam :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka! Moje gratulacje! :) Super wiadomość :) Teraz musisz o siebie dbać. I zostań z nami, nigdzie nie odchodź...

    Mundek trudno stwierdzić kiedy odbije... To jest właśnie cała zabawa, żeby nie być 100% pewnym tylko trzeba powróżyć z wykresu :)
    A ananasek ponoć pomaga w zagnieżdżeniu więc kobitki zjadają go kilogramami :P

    Bratek- eeee przy moim spadku to jest pikuś. Wczoraj temp powędrowała do samej linii w dół i dzisiaj dopiero leciutko się podniosła, także nic się nie martw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 10:00

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne wieści od rana :) Gratuluje z całego serca Rudzialka ^^

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    witajcie.kilka dni mnie nie było i troche sie wydarzyło.Niestety @wstrzymała sie 3 dni ale niestety przyszła i zabrala szanse w tym cyklu na dziecko ale jestem pełna nadzieji ze nastepnym razem sie może uda:)
    Przy pierwszym dziecku poszło o wiele łatwiej:)
    a mam pytanie czy któraś z Was miała sytuacje ze była w ciazy a mimo to pojawiło sie krwawienie jak w w @ ??
    jak tak to ile trwało i jaka była ta krew i czy były w niej skrzepy badz strzępy ??
    Pozdrawiam :)

    Moja przyjaciółka tak właśnie miała. Kochała się dwa dni przed okresem, przyszedł okres, potem miała normalny cały jeden cykl, kolejny okres (trochę mniejszy niż zazwyczaj ale ona ogólnie miała niezbyt obfite @) i że jest w ciąży dowiedziała się po 5 tyg.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Ok, dzieki. Juz ja mu powiem co sie u mnie w pracy dzieje.

    Beta 245mIU/ml :) ponoc ok. 4 tydzien:) oby natura dopilnowala zeby bylo wszystko dobrze. Juz raz w tym czasie doswiadczylam poronienia samoistnego...
    Trzymam kciuki mocno mocno mocno mocno!!!!! ;-)

    Rudzialka lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia kiedy masz @dostać ? I jak się trzymasz ?

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziałka gratuluję!!
    Mundek ananasa dobrze wcinać surowego bo sprzyja zagnieżdżaniu :)
    A ja dziewczyny jestem już przerażona :/ To mój 17dzień cyklu ale mam krótkie cykle nieregularne- 23, 25, 28... i brzuch mnie już pobolewa jak na @ :/ pewnie nic z tego nie będzie i przyjdzie małpiszon w przyszłym tyg, w tamtym msc było to samo :(

    mybvl0p.png
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png



    Gratulacje!! :) a w ktorym dc robilas?

    Błękitna lubi tę wiadomość

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Dziewczynki, po zrobionym tescie porannym II wyrazne krechy:) za kilka godzin odbieram bete i juz na 100%bede pewna;)
    Dzis tez ide go ginka. Nie widzac jeszcze nic na usg a opierajac sie na wyniku bety, myslicie ze da mi l4? Chodzi o to ze mam stresujaca prace biurowa,ciagle przy kompie z klientami. Nie chcialabym sie narazac..:(


    hej dziewuszki :)
    Rudzialka moja rodzinna u której wczoraj byłam powiedziała że gin musi wystawić i stwierdzić ciążę żeby dostać L4. Ja też mam stresującą bardzo pracę i powiedziałam jej o tym... Ona mogła mi dać zwolnienie narazie na 3 dni wpisując wymioty, mdłości itp, i powiedziała że najwyżej przedłużymy o te dwa do końca tyg we środę jeśli będę chciała to coś mi tam nazmyśla ale tak to trzeba mieć od gina

    178158129f.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 14 lipca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila25 wrote:
    Gratulacje!! :) a w ktorym dc robilas?

    15 dzień po owulacji robiłam betę... lekarz rodzinna widziała mój wynik i stwierdziła że 3 tydzień ciąży

    178158129f.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    15 dzień po owulacji robiłam betę... lekarz rodzinna widziała mój wynik i stwierdziła że 3 tydzień ciąży
    I co, idziesz do ginka po l4? Czy bedziesz pracowac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Rudzialka - suppperr mega się cieszymy:) czekamy na betę i wstawiam na pierwszą stronę kolejne serducho ;)

    Tak jest wykres zmienił moją owulkę na najbardziej prawdopodobną ;) aczkolwiek obstawiam 22 a nie 23 bo 23 test był już blady a 22 wyraźny (temp może mylić bo mogłam źle termometr włożyć).

    Zrąbałam bo tylko 21 było przytulanie, a człowiek tak się starał cały miesiąc a wtedy kiedy miało być już odpuściłam :(

    No też kazałam małżowi kupić ananasa tak w razie w ;)

    Nuśka, Ruda jak samopoczucia? ile do @? zaraz lukam na wasze wykresy...

    Ja dzisiaj popołudnie w pracy więc znowu będę na bieżąco ;)

    Miłego i jak najwięcej zielonego :)

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    I co, idziesz do ginka po l4? Czy bedziesz pracowac?

    pójdę do ginekologa w nastepnym tygodniu chyba lub za dwa i bede chciala zwolnienie...

    178158129f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że zaczyna się najgorszy okres jestem 4-5 dni po owulce i właśnie objawy ciążowe się zaczynają - urojone oczywiście bo jak że by inaczej :/
    ból brzucha, kłucia jajników itp dziewczyny help....

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    pójdę do ginekologa w nastepnym tygodniu chyba lub za dwa i bede chciala zwolnienie...

    jeśli masz taką możliwość, żeby pójść na zwolnienie to ja bym się nie zastanawiała :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, Ruby... @ ma przyjść jutro... Ale czuję się źle, psychicznie. Jest dół. nie dołek, dół. Wielki jak kanion w Colorado. Idę sobie do sklepu, kawałek dalej, po warzywa i co widzę? Babę w ciąży. Ale jaką babę! Rodzina patologiczna, chyba ośmioro dzieci, jeść nie mają co bo wszystko na przelew idzie, non stop awantury, policja. Dzieci biegają bez kontroli, starsze problemy z prawem. Nikt się nimi nie zajmuje. Ona znów w ciąży. Ja się pytam jak to jest? Gdzie choćby namiastka sprawiedliwości? Dlaczego ja nie mogę dostać szansy?! Na pewno lepiej bym ją wykorzystała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia :( życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe , przykro mi, jakoś to przetrwamy...:* widziałam, że tempa odbiła...zostaw ten dół jak rzeczywiście przyjdzie @ nie ma co na zapas się dołować...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 11:45

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ