X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby super pomysł :) Trzeba było to uporządkować bo sama zaczynałam się gubić w tym wszystkim :)

    Katrina, chciałabym Ci pomóc, ale nie mam pojęcia :(

    Kjopa to ten tydzień jest Twój, działajcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 20:55

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Majetta to chyba dobrze:)

    Nawet bardzo dobrze :) jeszcze oby za dwa tyg. też było ok i ciekawe co na to lekarz

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, powiedzcie mi, jesli sie orientujecie, czy ma cos wspolnego pozytywny test owu przed prawdopodobna ciaza?:)

  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka jak byłam w ostatniej ciąży, to z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszedł mi ładniejszy niż przed owulacjami :) Nie był to początek, może 7-8 tydzień ciąży, wiec i hcg było sporo. Ale czytałam, że nie u wszystkich dziewczyn to się potwierdza.

    1usai09khne0c7t3.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Kochane, powiedzcie mi, jesli sie orientujecie, czy ma cos wspolnego pozytywny test owu przed prawdopodobna ciaza?:)


    ja też wyczytałam, że u niektórych w ciązy testy owy wychodzą pozytywne, te które widziałam na wykresach byly robione na początku ciąży

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez przed chwila go zrobilam i od razu pojawily sie II kreski:) chcialabym to interpretowac jako "udalo sie", ale wiem ze z moim organizmem wszystko moze sie zdarzyc..

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png


    Błękitna gratulacje, teraz czekamy na resztę :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia, dzięki!!!!! Zastanawiam się nawet czy na czas urlopu nie odpuścić sobie tempki :) Mam tylko nadzieję, że przez to nie zacznę brać w cały świat Euthyroxu i moja tarczyca nie obrazi się za mniejszą regularność, ale… eeeee, bez przesady ;) Ja jej się poobrażam ;)

    Ruby wrote:
    Dobrze, że któraś dziewczyna wspomniała o przetestowaniu termometru w wolnym czasie, tak też zrobiłam, okazuje się że źle go wkładałam i miałam różne pomiary, powinno się pod język dość głęboko, a ja raz tak a raz siak i dwa termometry różnie pokazały. Powiem wam że zupełnie inne temperatury wychodzą jak tylko zmienię miejsce np. lekko pod język 36,6 , mocniej pod język 36,9 a zupełnie tak na lajcie 36,2 Chyba znalazłam odpowiednie miesjce bo po kilku testach oba termometry pokazują mi taką samą temp.
    Hihi, to ja byłam :) Właśnie dlatego pomyślałam, że warto o tym wspomnieć, bo jak tak kiedyś się pobawiłam, to wyniki eksperymentu mnie zaskoczyły. Z pomiarem pod językiem się poddałam, bo nie potrafiłam złapać jakiejś reguły. Podziwiam więc za wytrwałość :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 21:59

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...i jak dobrze ze was mam, przyjamniej sie mozna tu wyzalic i pochwalic ze codziennie testy sie robi, bo moj Luby uwaza ze blisko mi do obsesji :-D

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Tez przed chwila go zrobilam i od razu pojawily sie II kreski:) chcialabym to interpretowac jako "udalo sie", ale wiem ze z moim organizmem wszystko moze sie zdarzyc..


    A ile dni jestes po owu?

    Rudzialka lubi tę wiadomość

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    A ile dni jestes po owu?
    16

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    A ile dni jestes po owu?

    16

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pachnie mi tu kolejnym zielonym groszkiem :)

    Rudzialka, Natka30 lubią tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to chciałam się poskarżyć i zgłaszam, że mój paskudny Małż Żartowniś chyba nie da mi żyć, zanim małpa nie nadejdzie ;)
    Poszliśmy dziś zrobić inauguracyjną trasę i m.in. zahaczyliśmy o pyyyycha miejscówkę z goframi. Przychodzi do wyboru, a Misiek: "Kochanie, Tobie, to chyba z ananasem? :-P "
    Po drodze zauważyliśmy PoloMarket - okazuje się, że jakby co, czynny do 23:00. Ja się cieszę - w znaczeniu takim, że zawsze można wieczorkiem po piwko podskoczyć... A Mój Małż:"Uffff, Misia, będzie, gdzie latac po kiszoną kapustę".

    No co za małpa..... :)

    nusia., renate lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja własnie przetestowałam swój termometr( różowy kardioline )

    wnioski:
    - mierzenie temp. w ustach jest nic nie warte
    - czas zmienic termometr albo miejsce
    mierzyłam chyba z 10 razy i za każdym inny pomiar

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    A ja własnie przetestowałam swój termometr( różowy kardioline )

    wnioski:
    - mierzenie temp. w ustach jest nic nie warte
    - czas zmienic termometr albo miejsce
    mierzyłam chyba z 10 razy i za każdym inny pomiar
    Proponuje mierzyc w pochewce. Ja juz 6 mc mierze i jest ok:)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    Proponuje mierzyc w pochewce. Ja juz 6 mc mierze i jest ok:)


    Chyba będę musiała spróbować, ciekawe co na to moj M powie, bo on troche taki dziwny jest i wszystko mu trzeba tłumaczyć :) zaraz zrobie 1 próbe bo akurat sama siedze :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko jaka róznica, prawie pół stopnia, od jutra tylko pochewka, dzieki Rudzialka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze w pochwie nie przemogłam, ale kto wie jak się wkur..t o może się uda, na razie próbuję oralnie ;)

    Dobrej nocki dziewuszki:)

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 13 lipca 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzianka oby jutro dobre wieści! trzymam kciuki :)
    hihi Bratku wygląda, że będziesz miała radosny urlop :)
    właśnie obejrzałam bajeczkę Odlot, się wzruszyłam niesamowicie :)
    Dobranoc, co by się jutro zazieleniło :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ