Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Majetta Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc - nie ty jedna :)

Ja to lubię sobie planować i tak sobie zaplanowałam, że daję nam pół roku na starania i że na pewno będzie dzidziuś a tu nic... więc właśnie robię badania - ale z hormonami nigdy nie miałam problemów, więc mam nadzieję, że teraz również będzie ok :)

07/2017 <3 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    08 / 2021 ⏸️
    15/09 6 mm szczęścia <3
    02/10 23 mm🥰
    12/10 36 mm 🙂
    9ewnk0s39wrh7yky.png
  • szynszyl Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kiedyś miałam lepsze te cykle takie co 33 dni, czasami mi jakiś wypadł, ale nie było najgorzej, potem brałam tabletki wiec okres jak w zegarku, ale po zaprzestaniu całkowicie się rozjechał. Ja nie zareagowałam na pierwszej stymulacji clo (jedna tabletka dziennie). I w sumie to drugiej nie miałam, ponieważ poprosiłam lekarza o czas, żeby wrócić do wagi sprzed kilku lat, kiedy wydawało mi się, że było całkiem ok i stwierdził, że skoro chcę spróbować to dlaczego nie :)

Ruby, mi się wydaje, że ta owulka jest głównie wyznaczana na podstawie wykresu temperatury.

3jgx3e3kscbj73hd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    ja mogę się nie znać ale mi wyznaczało po 3 dniu wyższych temp., więc może jutro się coś zmieni

Dzięki, znasz czy nie znasz ale wiesz więcej niż Ja:)
    Ja też do cierpliwych nie należę ba nawet do tych mniej, cierpliwośći to zupełnie mi brak, stąd czekami czekam aż mi Ovu pozmienia coś a tu guzik:)

Szynszyl jesli tak to szkoda bo przecież tempa może strasznie oszukiwać, zbyt wiele czynników wpływa na jej zmianę...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 14:20

• JoanaDarc Koleżanka

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz jeszcze ustawioną godz 7.30 jako domyślną, więc te pozostałe ignoruje, moze to tez jest przyczyna

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    masz jeszcze ustawioną godz 7.30 jako domyślną, więc te pozostałe ignoruje, moze to tez jest przyczyna

właśnie nie mam zanaczonej godziny domyślnej, teraz sprawdziłam...

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, jeśli jutro znów będzie trzeci wyższa temperatura od tej z 9.07 to powinno Ci zaznaczyć. Tak mi się przynajmniej wydaje

• A-nisia Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tak śmiesznie że w zimie dłuuugie prawie 40 dniowe a w lecie zdecydowanie krótsze. więc uff dobrze ze jest lato :) choć jak sobie myśle ze znowu miesiąc czekania to wydaje sie ze miesiąc to bardzo bardzo długo. ja tez licze na sierpien...mamy rocznice i rok temu juz na rocznice miałam byc w ciazy a jak nie okazało ze nie byłam to nawet mi przez głowe nie przeszło ze w tym roku może sie okazac ze tez nie bede :(

ex2banlianb8bcf2.png
  • renate Przyjaciółka

Wysłany: 13 lipca 2015, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Damianem o ciąży dowiedziałam się dokładnie 05.08 :)
    Ja wkraczam w najgorszą fazę cyklu wrrrrr nie wytrzymam :D

nusia. lubi tę wiadomość

mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymasz :) Nie będę waliła banałów o cierpliwości, ale wytrzymasz :)

renate lubi tę wiadomość

• Hannia123 Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście ciężko za Wami nadążyć z czytaniem, a w pracy nie było warunków :)

Gratuluję bladziochów :) i Błękitna ja też widzę tam drugą kreskę, a jak Twoja beta?

Ja zawsze miałam cykle 32-35 dni, ale od poronienia póki co czwarty cykl i miałam od 26 do 29 dni.

Nusia ja już też spisałam wczoraj ten cykl na straty, a dziś mi temperataura wystrzeliła z powrotem do góry od lini kontrolnej i już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Może u Ciebie też odbije jeszcze? Nie nakręcam się, ale jak nie zleci, a utrzyma się do środy to też robię test.

Kjopa3 przykro mi, że też musiałaś to przejść... Znasz powód poronienia? I kiedy Ty testujesz w tym pierwszym cyklu, żebym mogła pozaciskać mocniej kciuki:) ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 16:56

1usai09khne0c7t3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia rzeczywiście, i to w 10dc a u mnie spadek w 11 dc... Nie wiem co z tego będzie, zobaczę u siebie jutro i zaglądnę do Ciebie :)

• Błękitna Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TADAMMM... :) <3

Beta HCG 34,2 mIU/ml

40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

Rudzialka, izizizi, Natka30, szynszyl, Bratek, nusia., renate, Mundek lubią tę wiadomość

178158129f.png
  • Hannia123 Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) :) :)

Może ja to panikara jestem przez te moje przejścia, ale polecam powtórzyć za 2-3 dni, żeby sprawdzić czy dobrze przyrasta :) Trzymam kciuki za zdrową i nudną ciążę &&&&&&&&

Błękitna lubi tę wiadomość

1usai09khne0c7t3.png
  • Rudzialka Przyjaciółka

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie, ja w wynikami bety muszę czekać do jutra... :( ale już jutro z rana zrobię testa, może będzie wyraźniejsza krecha:)

Pozdrówki

Błękitna, Majetta lubią tę wiadomość

• izizizi Ekspertka

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy pierwszego babla!!! Bekitna gratulacje! :-)

Błękitna, zizi lubią tę wiadomość

7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:

Beta HCG 34,2 mIU/ml

jeeeeee super,gratulacje:) cudownie :) <3

• Rudzialka Przyjaciółka

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:

Beta HCG 34,2 mIU/ml

extra:):) a testowałaś w wc przed betą? Było coś widać?

• Błękitna Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochane to Wy w tym miesiącu przyniosłyście szczęście... <3 dziękuję za wsparcie i cierpliwość, ...i w ogóle wszystko :) <3

Mundek lubi tę wiadomość

178158129f.png
  • Błękitna Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    extra:):) a testowałaś w wc przed betą? Było coś widać?

wcześniej o kilka stron wstawiłam fotkę testu w negatywie bo normalnie na zdjęciu kolorowym praktycznie nie była widoczna...

Rudzialka lubi tę wiadomość

178158129f.png
  • zizi Ekspertka

Wysłany: 13 lipca 2015, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna, super! Rudzialka - na pewno będzie ok:) Pokazałam mężowi mojego "wątpliwego" testa i on także widzi cień:) Uff, że nie tylko ja;) Jutro idę na bete, no i rano na pewno zrobię jeszcze test, choć pewnie jeszcze (jeśli będzie) będzie słabiutko. ale co tam. i tak nie wytrzymam:)

f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego