X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc - nie ty jedna :)

    Ja to lubię sobie planować i tak sobie zaplanowałam, że daję nam pół roku na starania i że na pewno będzie dzidziuś a tu nic... więc właśnie robię badania - ale z hormonami nigdy nie miałam problemów, więc mam nadzieję, że teraz również będzie ok :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kiedyś miałam lepsze te cykle takie co 33 dni, czasami mi jakiś wypadł, ale nie było najgorzej, potem brałam tabletki wiec okres jak w zegarku, ale po zaprzestaniu całkowicie się rozjechał. Ja nie zareagowałam na pierwszej stymulacji clo (jedna tabletka dziennie). I w sumie to drugiej nie miałam, ponieważ poprosiłam lekarza o czas, żeby wrócić do wagi sprzed kilku lat, kiedy wydawało mi się, że było całkiem ok i stwierdził, że skoro chcę spróbować to dlaczego nie :)

    Ruby, mi się wydaje, że ta owulka jest głównie wyznaczana na podstawie wykresu temperatury.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    ja mogę się nie znać ale mi wyznaczało po 3 dniu wyższych temp., więc może jutro się coś zmieni


    Dzięki, znasz czy nie znasz ale wiesz więcej niż Ja:)
    Ja też do cierpliwych nie należę ba nawet do tych mniej, cierpliwośći to zupełnie mi brak, stąd czekami czekam aż mi Ovu pozmienia coś a tu guzik:)

    Szynszyl jesli tak to szkoda bo przecież tempa może strasznie oszukiwać, zbyt wiele czynników wpływa na jej zmianę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 14:20

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz jeszcze ustawioną godz 7.30 jako domyślną, więc te pozostałe ignoruje, moze to tez jest przyczyna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    masz jeszcze ustawioną godz 7.30 jako domyślną, więc te pozostałe ignoruje, moze to tez jest przyczyna

    właśnie nie mam zanaczonej godziny domyślnej, teraz sprawdziłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, jeśli jutro znów będzie trzeci wyższa temperatura od tej z 9.07 to powinno Ci zaznaczyć. Tak mi się przynajmniej wydaje

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tak śmiesznie że w zimie dłuuugie prawie 40 dniowe a w lecie zdecydowanie krótsze. więc uff dobrze ze jest lato :) choć jak sobie myśle ze znowu miesiąc czekania to wydaje sie ze miesiąc to bardzo bardzo długo. ja tez licze na sierpien...mamy rocznice i rok temu juz na rocznice miałam byc w ciazy a jak nie okazało ze nie byłam to nawet mi przez głowe nie przeszło ze w tym roku może sie okazac ze tez nie bede :(

    ex2banlianb8bcf2.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Damianem o ciąży dowiedziałam się dokładnie 05.08 :)
    Ja wkraczam w najgorszą fazę cyklu wrrrrr nie wytrzymam :D

    nusia. lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymasz :) Nie będę waliła banałów o cierpliwości, ale wytrzymasz :)

    renate lubi tę wiadomość

  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście ciężko za Wami nadążyć z czytaniem, a w pracy nie było warunków :)

    Gratuluję bladziochów :) i Błękitna ja też widzę tam drugą kreskę, a jak Twoja beta?

    Ja zawsze miałam cykle 32-35 dni, ale od poronienia póki co czwarty cykl i miałam od 26 do 29 dni.

    Nusia ja już też spisałam wczoraj ten cykl na straty, a dziś mi temperataura wystrzeliła z powrotem do góry od lini kontrolnej i już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Może u Ciebie też odbije jeszcze? Nie nakręcam się, ale jak nie zleci, a utrzyma się do środy to też robię test.

    Kjopa3 przykro mi, że też musiałaś to przejść... Znasz powód poronienia? I kiedy Ty testujesz w tym pierwszym cyklu, żebym mogła pozaciskać mocniej kciuki:) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 16:56

    1usai09khne0c7t3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia rzeczywiście, i to w 10dc a u mnie spadek w 11 dc... Nie wiem co z tego będzie, zobaczę u siebie jutro i zaglądnę do Ciebie :)

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    Rudzialka, izizizi, Natka30, szynszyl, Bratek, nusia., renate, Mundek lubią tę wiadomość

    178158129f.png
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) :) :)

    Może ja to panikara jestem przez te moje przejścia, ale polecam powtórzyć za 2-3 dni, żeby sprawdzić czy dobrze przyrasta :) Trzymam kciuki za zdrową i nudną ciążę &&&&&&&&

    Błękitna lubi tę wiadomość

    1usai09khne0c7t3.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie, ja w wynikami bety muszę czekać do jutra... :( ale już jutro z rana zrobię testa, może będzie wyraźniejsza krecha:)

    Pozdrówki

    Błękitna, Majetta lubią tę wiadomość

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy pierwszego babla!!! Bekitna gratulacje! :-)

    Błękitna, zizi lubią tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    jeeeeee super,gratulacje:) cudownie :) <3

    Błękitna lubi tę wiadomość

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    TADAMMM... :) <3

    Beta HCG 34,2 mIU/ml

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    extra:):) a testowałaś w wc przed betą? Było coś widać?

    Błękitna lubi tę wiadomość

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochane to Wy w tym miesiącu przyniosłyście szczęście... <3 dziękuję za wsparcie i cierpliwość, ...i w ogóle wszystko :) <3

    Mundek lubi tę wiadomość

    178158129f.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    extra:):) a testowałaś w wc przed betą? Było coś widać?


    wcześniej o kilka stron wstawiłam fotkę testu w negatywie bo normalnie na zdjęciu kolorowym praktycznie nie była widoczna...

    Rudzialka lubi tę wiadomość

    178158129f.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna, super! Rudzialka - na pewno będzie ok:) Pokazałam mężowi mojego "wątpliwego" testa i on także widzi cień:) Uff, że nie tylko ja;) Jutro idę na bete, no i rano na pewno zrobię jeszcze test, choć pewnie jeszcze (jeśli będzie) będzie słabiutko. ale co tam. i tak nie wytrzymam:)

    Błękitna lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ