X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 wrote:
    A co z tym ananasem? Czy on ma jakis wplyw na plodnosc?

    tzn powinno sie go jeść podobno po owulacji bo niby pomaga w zagnieżdżeniu, możesz poszukać i poczytać wątek o tym, jest tutaj na forum starając się...:)

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Rudzialka :) :) :)

    Ja zaszłam z tsh 2,3 w ostatnią ciążę, choć endo, do którego trafiłam w jej trakcie i do tej pory chodzę, uważa, że dla zachodzenia lepiej zjechać poniżej 2, żeby był zapas na te pierwsze tygodnie, gdy tarczyca jest obciążona o 100% (chyba do 15 tc zanim dziecko wytworzy swoją).

    W temacie dołów to ja mam od godziny potwornego...Chyba pod wpływem wczorajszych pytań o testy owu, dziś rano pokusiło mnie i zrobiłam test owulacyjny, wyszły dwie grube kreski, więc potem powtórzyłam, ale ciążowy i wyszła druga bledsza, ale wyraźna kreska (nie wiem jak się tu wstawia zdjęcia, to bym Wam pokazała), przy czym radość trwała kilka godzin, bo godzinę temu pojawiło się plamienie :( :( :(
    Nusia ja mam w rodzinie szwagierkę, co nie planowała nigdy mieć dzieci, a kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko- wszystkie wpadki, przy każdej ciąży dół i improwizacja jak to ogarnąć ech... i gdzie ta sprawiedliwość...?!

    1usai09khne0c7t3.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia trzymam mocno kciuki żeby to było plamienie implantacyjne i nic złego się nie działo. Bardzo, bardzo mocno trzymam!!!!!

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia, a może to plamienie pojawiło się, ponieważ np. masz za mało progesteronu?

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, nie trac nadziei! Glowa do gory:*

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Rudzialka i Błękitna!! :-)
    Ja czekam na owu, poki co nie czuje zeby miala byc. Wczoraj zaczelismy serduszkowanie i mysle, ze co 2 dzien bedziemy dzialac zeby nie przegapic.
    Dziewczyny, jak tu sie nie stresowac jak ciagle cos? Jade samochodem i klne sama do siebie, serio niektorzy nie powinni wsiadac do auta. Jem byle jak..a wogole to nie jem miesa juz od ok 5 lat..zaczrlam 2 lata temu jesc ryby wiec nie jest zle. Ale najgorsze jest to, ze nie mam ochoty nic jesc, nie wiem co mi jest. Zastanawiam sie czy nie jedzenie miesa bardzo przeszkadza w starankach. Ale w sumie jak pisalyscie, noektore patologie maja kilkoro dzieci a na oewno nie dbaja o diete. Grunt to sie nie denerwowac a ja nie potrafie. Chyba zalapalam jakies obnizenie nastroju..

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday ja tez mysle ze najlepiej co drugi dzien. Chociaz moja gin mi powiedziala cztery dni postoju przed owulka I wtedy w dzien owulacji.
    Jazda samochodem dla mnie tez jest mega stresujaca...
    Owoce morza ponoc sa dobre na plodnosc.

    No to ja teraz tez bede ananasa wcinac :)

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    Gratulacje Rudzialka :) :) :)


    W temacie dołów to ja mam od godziny potwornego...Chyba pod wpływem wczorajszych pytań o testy owu, dziś rano pokusiło mnie i zrobiłam test owulacyjny, wyszły dwie grube kreski, więc potem powtórzyłam, ale ciążowy i wyszła druga bledsza, ale wyraźna kreska (nie wiem jak się tu wstawia zdjęcia, to bym Wam pokazała), przy czym radość trwała kilka godzin, bo godzinę temu pojawiło się plamienie :( :( :(

    Hania 123 a moze idz na bete jutro?

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapir, ale ja mam wlasnie problem z okresleniem owulki.. Cos mi to nie wychodzi wiec wymyslilam tak :-D no i Preseed jutro sprawdzimy. W poprzednich miesiacach mialam klucia jajnika i domyslalam sie, ze to owu a w poprzednim nic! Teraz tez nic nie czuje..moze to bez owulacyjne cykle? Zawsze cos.
    Oj ananasa nie mam..
    Ostatnio jak przyszedl malpiszon, to w oczach Malza byl taki smuteczek jakby mu ktos lizaka zabral, az mi bylo Go szkoda!!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday wrote:
    Tapir, ale ja mam wlasnie problem z okresleniem owulki.. Cos mi to nie wychodzi wiec wymyslilam tak :-D no i Preseed jutro sprawdzimy. W poprzednich miesiacach mialam klucia jajnika i domyslalam sie, ze to owu a w poprzednim nic! Teraz tez nic nie czuje..moze to bez owulacyjne cykle? Zawsze cos.
    Oj ananasa nie mam..
    Ostatnio jak przyszedl malpiszon, to w oczach Malza byl taki smuteczek jakby mu ktos lizaka zabral, az mi bylo Go szkoda!!

    Oj biedny :(
    ;)

    Sunday mowie CI - mierz temperaturkę :)

    Sunday lubi tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Znów dzieje sie tu bardzo duzo:)

    Dzis zrobiłam bete, ale wynik mam dopiero jutro...więc drżę. Ta zielona kropka na końcu mojego wykresu wcale nie jest taka pewna:/ Wiem, miałam sie nie nakręcać...;)

    Błękitna, ruda69742 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi, trzymam kciuki! :) daj znać!

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki!!!

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi mocno trzymam kciuki!:)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    Oj biedny :(
    ;)

    Sunday mowie CI - mierz temperaturkę :)

    Natka, chyba bede musiala zaczac, myslalam, ze sie obedzie bez..

    Milego wieczorku laseczki, owocnego!!!! :-D

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mnie dziś plecy bolały więc za dwa trzy dni będzie i@
    I palę też raz rzucilam na trzy tygodnie ale jak się@przyszła to znowu zaczęłam rzuce jak zobaczę dwie kreski i cwiczenia też odpuszczam po owulce
    Zizi trzymam kciuki mocno!!! ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:) odezwę sie po wynikach. Jeszcze raz dzięki:)

    Rudzialka, ruda69742 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi bedzie dobrze! Czekamy na dobre wiesci!!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie palę, odżywiam się dobrze za to chyba piję za często bo lubię lampkę wina lub piwko wieczorkiem wypić

    mybvl0p.png
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&& :)

    Jakoś mi lepiej jak się Wam tu wyżaliłam, do tego wrócił M z pracy i tez powiedział, że nawet jak nie wyszło, to przynajmniej wiemy, ze dobrze "działaliśmy" i co mogliśmy to zrobiliśmy, a na pewne rzeczy nie mamy wpływu, a jak ma być coś nie tak to lepiej od razu, niż przeżywać to co w marcu... Więc nie odpuszczam mierzenia tempki i czekam z nastawieniem raczej na kolejny cykl. Plamienie implantacyjne raczej to nie jest, jeśli to by była implantacja to rano by test ciążowy jeszcze nie wyszedł, bo by hcg nie zdążyło pojawić się w moczu. Kreska na teście była jaśniejsza, ale zdecydowanie widoczna.

    Tapir na betę nie wybieram się, bo szkoda mojego stresu i kasy. Pójdę, ale to za kilka dni, jeśli jakimś cudem plamienie nie rozkręci się w @ i temperatura nie spadnie.

    W temacie ćwiczeń, ja do tej pory nie przerywałam po owulacji, oprócz tego miesiąca, ale to z powodu antybiotyku i choroby. Również nie palę, ale tak jak Renate lubię od czasu do czasu lampkę wina wieczorem wypić :)

    1usai09khne0c7t3.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ