Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lipca 2015, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    nie palę, odżywiam się dobrze za to chyba piję za często bo lubię lampkę wina lub piwko wieczorkiem wypić

Ja chyba tak samo :)

• Rudzialka Przyjaciółka

Wysłany: 14 lipca 2015, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja stety odmawiam alkoholu. Kiedys lubilam wypic browarka przy ognisku czy drinka wieczorem tak teraz mam wstret do alkoholu:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 lipca 2015, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka gratki wielkie,moge zapisac na pierwszej stronie <3 ?

Rudzialka lubi tę wiadomość

• Kjopa3 Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2015, 23:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania to nie wiem wtedy jak takie plamienie się nazywa. Wiem, że kobiety tak mają często że jak są w ciąży to w pierwszym terminie @ mają plamienie i jest wszystko ok z fasolką. Życzę Ci cierpliwości. Ją też sobie postanowiła, że bety nie będę teraz robić. Tak naprawdę beta pokazuje jak rośnie pęcherzyk płodowy a nie jak rozwija sié zarodek. U mnie beta ostatnio była super cały czas. W 7mym tyg. miałam dobrą betę a zarodek miał 1mm. Lekarka powiedziała, że bata tu nic nie da bo i tak najważniejszy jest obraz USG fasolki. Czy bije serduszko i czy rośnie zarodek. Więc stwierdziła też że szkoda kasy a i tak wynik mi nic nie da nic nie poradzę jak beta będzie źle przyrastała.

f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lipca 2015, 00:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania trzymaj się! Musisz być spokojna, żeby w razie czego sobie nie zaszkodzić. Ściskam mocno :)

Zizi czekam :)

A u mnie @ się rozkręciła na maksa... Nowy cykl:)

• Błękitna Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 04:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dwa serduszka na naszym forum... Cudownie. 3mam fasolkowe kciuki za kolejne... :)

178158129f.png
  • A-nisia Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 06:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Ja chyba tak samo :)

to ja dokładnie należe do tego samego klubu :):)

trzymam mocno kciuki za wszystkie tego dziś potrzebujące ! :*
    a ja wczoraj zrobiłam badania tak ja k WAm pisałam i znowu wszyściutko ok....wiec dlaczego nie wychodzi!!!????

A w ogóle dziwne...dziś ovufriend zaznaczył mi dzien przypuszczalnie płodny...pierwszy raz mi sie coś takiego zrobiło...i nie wiem na jakiej podstawie?? miałyście tak?

ex2banlianb8bcf2.png
  • Mundek Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za zieloność zizi :)

Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lipca 2015, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień przypuszczalnie płodny składa się wiele czynników, m.in. statystyka, obserwacja śluzu. Chyba na takiej podstawie to wyznaczył, co nie oznacza oczywiście, że akurat teraz masz płodne

• Majetta Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    to ja dokładnie należe do tego samego klubu :):)

trzymam mocno kciuki za wszystkie tego dziś potrzebujące ! :*
    a ja wczoraj zrobiłam badania tak ja k WAm pisałam i znowu wszyściutko ok....wiec dlaczego nie wychodzi!!!????

jak jest wszystko ok, to w końcu musi się udać!:)

3i49df9hyucdaooi.png

Mama Michasi <3
    ur. 20/07/2017
  • renate Przyjaciółka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka ty już jesteś w ciąży :) W ciąży wiadomo się oczywiście nie pije :)
    Mnie z Damianem też od razu odrzuciło od %%%%, nawet jeszcze o ciąży nie wiedziałam ale piwo mi śmierdziało :D

mybvl0p.png
  • izizizi Ekspertka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziwna sprawa obudzilam sie dzis i oczywiscie pierwsze co lapie za termometr, wczoraj rano( niby skok po owulacji) 37,1 dzis 36,9 patrze na zegarek a u dopiero 4 nad ranem wiec polozylam sie spowrotem spac. A o 7 rano czyli o zwyklej mojej porze mierzenia temp tak jak wczoraj 37,1. Dziwne to troche, mozliwy jest taki skok temp podczas snu?? tzn 4 rano 36,9 a 7 rano 37,2? To ktora teraz mam brac pod uwage?

7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Mundek Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myśle ze ta godzina w której zawsze mierzysz jest bardziej wiarygodna

Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • oczekujaca88 Przyjaciółka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:

zgadzam się!

4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Majetta Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:

Jak już mierzysz temp. o 7 to ja bym brała tylko ten wynik pod uwagę.

3i49df9hyucdaooi.png

Mama Michasi <3
    ur. 20/07/2017
  • izizizi Ekspertka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :-) dzieki dziewczymy tez mi sie tak wydaje, chociaz nie sadzilam ze moze byc az taka roznica temperatur w nocy i rano

7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • tapir19 Koleżanka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi jak beta?

ganndqk3s0oeyp3v.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka

Wysłany: 15 lipca 2015, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi, czekamy :)

4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Bratek Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    ok :-) dzieki dziewczymy tez mi sie tak wydaje, chociaz nie sadzilam ze moze byc az taka roznica temperatur w nocy i rano
    Hej, przy metodach, które pozwalają na przeliczenia, przyjmuje się 0,1st/h, więc wszystko się zgadza. Tempka jest zmienna, stąd powinno się mierzyć o tej samej godzinie, żeby mieć jakiś punkt odniesienia.

izizizi lubi tę wiadomość

W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Bratek Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2015, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to u mnie dalszy spadek tempki i plamienie :-P How sweeeeeeeet....
    A żeby mi nudno nie było, to Męża coraz bardziej boli znowu jądro - więc zaczynamy się martwić, że ten zakichany stan zapalny wcale się nie wyleczył, tylko jedynie przycichł na jakiś czas, a teraz się odnawia. Masakra - bo to mega dyskomfort w życiu codziennym, a niemożliwości serduszkowania nie wspominając. No i, na logikę, pierdyknie w wyniki nasienia na 100 procent...
    Jedyne pocieszenie, że wykres był najładniejszy od 3 cykli, więc może jakoś tam ten mój organizm reaguje na hormony - to też pociecha :(

Smutno mi :(((((
    Cieszę się tylko, że się w kwietniu wkurzyłam i ruszyłam z badaniami. Mam poczucie trochę większej kontroli nad tym wszystkim i mniejszego marnowania czasu :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 12:00

W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego