X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    nie palę, odżywiam się dobrze za to chyba piję za często bo lubię lampkę wina lub piwko wieczorkiem wypić

    Ja chyba tak samo :)

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja stety odmawiam alkoholu. Kiedys lubilam wypic browarka przy ognisku czy drinka wieczorem tak teraz mam wstret do alkoholu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka gratki wielkie,moge zapisac na pierwszej stronie <3 ?

    Rudzialka lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 14 lipca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania to nie wiem wtedy jak takie plamienie się nazywa. Wiem, że kobiety tak mają często że jak są w ciąży to w pierwszym terminie @ mają plamienie i jest wszystko ok z fasolką. Życzę Ci cierpliwości. Ją też sobie postanowiła, że bety nie będę teraz robić. Tak naprawdę beta pokazuje jak rośnie pęcherzyk płodowy a nie jak rozwija sié zarodek. U mnie beta ostatnio była super cały czas. W 7mym tyg. miałam dobrą betę a zarodek miał 1mm. Lekarka powiedziała, że bata tu nic nie da bo i tak najważniejszy jest obraz USG fasolki. Czy bije serduszko i czy rośnie zarodek. Więc stwierdziła też że szkoda kasy a i tak wynik mi nic nie da nic nie poradzę jak beta będzie źle przyrastała.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania trzymaj się! Musisz być spokojna, żeby w razie czego sobie nie zaszkodzić. Ściskam mocno :)

    Zizi czekam :)

    A u mnie @ się rozkręciła na maksa... Nowy cykl:)

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 15 lipca 2015, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dwa serduszka na naszym forum... Cudownie. 3mam fasolkowe kciuki za kolejne... :)

    178158129f.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Ja chyba tak samo :)

    to ja dokładnie należe do tego samego klubu :):)

    trzymam mocno kciuki za wszystkie tego dziś potrzebujące ! :*
    a ja wczoraj zrobiłam badania tak ja k WAm pisałam i znowu wszyściutko ok....wiec dlaczego nie wychodzi!!!????

    A w ogóle dziwne...dziś ovufriend zaznaczył mi dzien przypuszczalnie płodny...pierwszy raz mi sie coś takiego zrobiło...i nie wiem na jakiej podstawie?? miałyście tak?

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 15 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za zieloność zizi :)

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień przypuszczalnie płodny składa się wiele czynników, m.in. statystyka, obserwacja śluzu. Chyba na takiej podstawie to wyznaczył, co nie oznacza oczywiście, że akurat teraz masz płodne

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    to ja dokładnie należe do tego samego klubu :):)

    trzymam mocno kciuki za wszystkie tego dziś potrzebujące ! :*
    a ja wczoraj zrobiłam badania tak ja k WAm pisałam i znowu wszyściutko ok....wiec dlaczego nie wychodzi!!!????

    jak jest wszystko ok, to w końcu musi się udać!:)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka ty już jesteś w ciąży :) W ciąży wiadomo się oczywiście nie pije :)
    Mnie z Damianem też od razu odrzuciło od %%%%, nawet jeszcze o ciąży nie wiedziałam ale piwo mi śmierdziało :D

    mybvl0p.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziwna sprawa obudzilam sie dzis i oczywiscie pierwsze co lapie za termometr, wczoraj rano( niby skok po owulacji) 37,1 dzis 36,9 patrze na zegarek a u dopiero 4 nad ranem wiec polozylam sie spowrotem spac. A o 7 rano czyli o zwyklej mojej porze mierzenia temp tak jak wczoraj 37,1. Dziwne to troche, mozliwy jest taki skok temp podczas snu?? tzn 4 rano 36,9 a 7 rano 37,2? To ktora teraz mam brac pod uwage?

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myśle ze ta godzina w której zawsze mierzysz jest bardziej wiarygodna

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    ja myśle ze ta godzina w której zawsze mierzysz jest bardziej wiarygodna

    zgadzam się!

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    ja myśle ze ta godzina w której zawsze mierzysz jest bardziej wiarygodna

    Jak już mierzysz temp. o 7 to ja bym brała tylko ten wynik pod uwagę.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :-) dzieki dziewczymy tez mi sie tak wydaje, chociaz nie sadzilam ze moze byc az taka roznica temperatur w nocy i rano

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi jak beta?

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi, czekamy :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    ok :-) dzieki dziewczymy tez mi sie tak wydaje, chociaz nie sadzilam ze moze byc az taka roznica temperatur w nocy i rano
    Hej, przy metodach, które pozwalają na przeliczenia, przyjmuje się 0,1st/h, więc wszystko się zgadza. Tempka jest zmienna, stąd powinno się mierzyć o tej samej godzinie, żeby mieć jakiś punkt odniesienia.

    izizizi lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to u mnie dalszy spadek tempki i plamienie :-P How sweeeeeeeet....
    A żeby mi nudno nie było, to Męża coraz bardziej boli znowu jądro - więc zaczynamy się martwić, że ten zakichany stan zapalny wcale się nie wyleczył, tylko jedynie przycichł na jakiś czas, a teraz się odnawia. Masakra - bo to mega dyskomfort w życiu codziennym, a niemożliwości serduszkowania nie wspominając. No i, na logikę, pierdyknie w wyniki nasienia na 100 procent...
    Jedyne pocieszenie, że wykres był najładniejszy od 3 cykli, więc może jakoś tam ten mój organizm reaguje na hormony - to też pociecha :(

    Smutno mi :(((((
    Cieszę się tylko, że się w kwietniu wkurzyłam i ruszyłam z badaniami. Mam poczucie trochę większej kontroli nad tym wszystkim i mniejszego marnowania czasu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 12:00

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ